Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienio tortai

Mergaites, tokius tortukus, apie kuriuos raso Ugniukas1, galite uzsisakyti "Beatrices saldumynuose" Vilniuje, Laisves pr 82, kur baldu salonas 4kampai, Norfa ar panasiai. tai i prekybini centra vidun iejus is karto uz baldu laiptukai zemyn ir iskaba. Pamatysit, nepraeisit smile.gif. na, o, jei ne tokiais imantriais ir smagiais lipdiniais papuostus uzsakysite irgi nenusivilsite, bus viskas labai subtilu, stulbinanciai grazu ir be proto skanu! skambu gal kaip nuvalkiota "reklamos vinjete", bet kitaip nesigauna man siandien blush2.gif biggrin.gif pati esu ju saldumynu prisiekusi gerbeja nuo pat gyvavimo pradzios (nors jie anaiptol neseniai gyvuoja, gal kokie treji meteliai). bent jau mano megstamiausias visiems gyvenimo atvejams - Tiramisu. kai svenciau savo trisdesimtmeti, paprasiau, kad padarytu toki staciakampi 3-4kg. tai buvo papuosta istabiu sokoladiniu azuru, dumplainiais ir pan. Visai chebryte ne tik grozejosi, bet ir priekaistavo - kam cia toki dideli, vistiek niekad nieks nevalgo, o kai paragavo, sushlamshte visa ir dalis dabar tapo "Beatrices" klientais.
Atsakyti
o as visada perku is gulbinienes imones labai skanus ir sviezi wub.gif cia kaune randasi
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 12 13, 19:36)
o as visada perku is gulbinienes imones labai skanus ir sviezi  wub.gif  cia kaune randasi

mes uzsakinejom pas ja krikstynom,skanus tikrai buvo o isvaizda mane nuvyle verysad.gif pazadejo padaryt ruzava torta o kai nuvaziavau paimti geltona gavau o dingt nera jau kur,ir papuosimai netokie kaip taremes
Atsakyti
UAB"Jukna ir ko" patys skaniausi ir geriausi tortai 4u.gif 4u.gif galiu imest fotkiu,nes tikrai daro nuostabaus grozio ir pasakisko skonio....ivairiausioms progoms,nuo kudikio gimimo iki gedulingu pietu torto...jei idomu foto pamatyt,sakykit imesiu.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renateliaaa @ 2008 01 01, 23:56)
UAB"Jukna ir ko" patys skaniausi ir geriausi tortai  4u.gif  4u.gif galiu imest fotkiu,nes tikrai daro nuostabaus grozio ir pasakisko skonio....ivairiausioms progoms,nuo kudikio gimimo iki gedulingu pietu torto...jei idomu foto pamatyt,sakykit imesiu.... ax.gif



O kur galima rasti sia tortu firma? Reiktu isbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida1229 @ 2007 12 16, 21:28)
mes uzsakinejom pas ja krikstynom,skanus tikrai buvo o isvaizda mane nuvyle verysad.gif pazadejo padaryt ruzava torta o kai nuvaziavau paimti geltona gavau o dingt nera jau kur,ir papuosimai netokie kaip taremes

na specialiai progai dar nebandziau uzsakineti torta. bet reikes kada pabandyti. g.gif
Atsakyti
As tai uzsakinejau sunaus gimtadieniui is Bijolos, ir dabar mazajai reikes, nes bandziau uzsakyti is Maximos krikstynu torta, tipo ten jis krikstynoms ir yra , ka jus niekas to torto ir nevalge, jau toks neskanus, kad nesinori is ten jokio torto pirkti ax.gif
Atsakyti
Pirmąjį dukrytės gimtadienį pažymėjom ,,Alkavos'' torčiuku ,,Traukinuku'' 4u.gif Išvaizda tikrai super sužavėjo, bet va skoniu schmoll.gif Labai saldus, glaistas tai iš viso kažkoks cukrinis, trinas tarp dantų :hmTai sakėm ieškosim kitam gimtadieniui kitos tortų gamyklos lotuliukas.gif
Tuo pačiu sakau gal kas turite kontaktų, su skanius ir gražius tortus gaminančiomis įmonėmis, KLAIPĖDOJE unsure.gif
Būsiu be galo dėkinga rolleyes.gif ax.gif birthday.gif aciuks.gif
Atsakyti
labukas visoms...noriu uzsakyti koki fainuti torciuka vaiko gimtadieniui....
gal kas uzsakynejote? gal patarsite kur yra didesnis pasirinkimas fainu torciuku?
aciu 4u.gif
Atsakyti
mes pernai uzsakeme vaikiuko 2-jam gimtadieniui torta.sugalvojau,kad jam patiktu tortas-masina(musiskis-berniukas) smile.gif paprasciausiai nuejome i "IKI" parduotuve ir papraseme,kad padarytu jogurtini torta-masina.ir labai faina padare thumbup.gif masinos formos,ispiesti ratai.durys,lempos.ir tikrai skanus buvo smile.gif
Atsakyti
mes tokia masina siandien suvalgem, Dvimetis sunus be zado buvo nuo ''toito'' thumbup.gif
Atsakyti
http://www.iki.lt/in...php?item_id=851
yra tortų katalogas. Man tas barbiškas thumbup.gif Bet čia ne tos firmos kur jūs mašiniukes užsakinėjot.
Dar čia (lygtai rigi iki galima užsakyti)
http://www.pasaka.lt/galerija.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidaaa: 18 vasario 2008 - 16:37