Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gimtadienio tortai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Dovanos ir gimtadieniai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Cris
Mes ta ir vestuvem ir krikstynom ir gimtadieniui emem torta is Mazosios Ragaines. Gimtadieniui padareme torta su dukrytes nuotrauka. Siulau imti jogurtini su vysniom.
*Aušrė*
O gal kas nors žinote kur daro krepšinio kamuolio formos tortus ? blush2.gif
Leita
užsakinėjau tortą iš maximos vaikų tortų katalogo doh.gif
tai, ką gavom nei vidum, nei išore nebuvo panašu, tai kas buvo užsakyta.
dar šaunus tas faktas, jog Mindaugo maximoj nei pardavėjos, nei vadybininės apie tokį katalogą nežinojo, tai akropolio maximoj šiaip ne taip pavyko užsakyti doh.gif
KasYra
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 03 20, 17:58)
O gal kas nors žinote kur daro krepšinio kamuolio formos tortus ? blush2.gif
*

Stai nuoroda maximoje kepamo ir galimo uzsisakyti torto "krepsinio kamuolys" nuoroda mirksiukas.gif

http://www.maxima.lt/pirkeju-klubas/kondit...sinio-kamuolys/
norita

Mes dukrytės gimtadieniui Bijoloj tokį tortą užsakėm ax.gif

user posted image
Carevna
Mes visada pas Gulbinienę užsisakinėjam, pirmiems gimtadieniams ėmiau paprastus, o šiemet kad įdomiau pipirui būtų kažką gražaus užsakysiui, tikėsimes kad nebus kaip su Vaidos tortu, nors vestuvinis tortas buvo normalus, aišku nieko ten nuostabaus neužsakinėjau tiesiog rinkausi darytą ant veidrodžio ir baltą va ir visas pasirinkimas biggrin.gif biggrin.gif o gimtadieniui reiks kažką žiūrėt, bet geriausia iš katalogo pirštu pabaksnoji ir viskas tik 15 kart pakartot reikia, nes būna kad vis kažkaip neišgirsta ko nors lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Spyglė
Gal porą metų pati padarau tortus ir pastebėjau,kad visi labai įvertina,giria ir nuo stalo jie išgaruoja greičiausiai.Esu bandžius ir Bijolos,Juknos,Alkavos,Gulbinienės.Skanu,bet ne visada gauni tai ko tikiesi,o Virginijos tai išvis baisūs ir negražūs ir neskanūs schmoll.gif
Ljn
Mes jau keli metai išeilės užsisakynėjam Gulbienienes tortus skanus tikrai visada renkames senoliuka toks gaivus nesaldus bet man tie papošimai jei reikia labai jau rimtai progai pvz mergvakariui ar bernakariui kur turi buti tam tikros formos tai man asmeniškai nuo tu dažu ir tos plutos standžios skarndis sustoja ir mūtina visa para iš pradžių negalvojau bet kaip tik užsisakom su formom labai išmargintus gražius aš ju valgyt negaliu, krikštynom užsakiau balta su sidabriniais karoliukais. Dabar galvoju vaikui gimtadieniui pabandyti užsakyti iš Bijolos torta daug geru atsiliepimu apie ju konditerija.
Meka Pinavija
Virginijos saldumynai unsure.gif
http://www.vtv.lt/index.php?option=com_con...&Itemid=140
Avocado
Bijolai taip!!! thumbup.gif Niekad nenusivylėm, o peržengė visus lūkesčius.. rolleyes.gif Ir skonis geras, o svarbiausia išvaizda pritrenkianti wub.gif Galima su nuotrauka tortuką padaryti. Pvz mes turėjom draugės nuotrauką jachtoj su kapitono kepure. Tai užsakėm didžiulį tortą laivą, kuriame įmontavo tą nuotrauką. Vaizdelis pritrenkiantis, geriau už tikrąją dovaną buvo laugh.gif Tik, kad brangoka g.gif
Uogiux
Aš apie Bijolą nuomonę šiek tiek pakeičiau g.gif , visuomet buvau jų klientė, bet po paskutinio torto juos rinksiuosi atsargiai. Mano tėtis šventė 70 m. jubiliejų, užsakiau "šikarną" tortą, papuoštą auksinio rudens lapais ir t.t. ir pan. Tortas mano mėgstamiausias: ambasadorius, bet to ambasadoriaus nei burną paimti nebuvo galima, jo glajus, užpildai ir kremas kartūs, rūgštūs, na nežinau, apskritai nevalgomi, taip ir liko gražioji mano dovana tik graži, bet visai neskani wacko.gif
Suprantu, kad būna nesėkmių, bet per tokią šventę klaidų norisi mažiausiai...
Aprile
Man patinka Gulbinienės tortukai antra met pas ją užsakinėju rolleyes.gif Pirmojo gimtadienio ir krikštynų tortukas buvo essen.gif ir ta saldi masė man labai patiko lotuliukas.gif Šį kartelį dar nežinau koks skonis, bet tikėkimės rytoj neteks nusivilti bigsmile.gif O užsakiau tortuką su savo sunyčio mėgstamais Vini pucho herojais 4u.gif
Aprile
QUOTE(wikonda @ 2008 04 25, 13:00)
Man patinka Gulbinienės tortukai antra met pas ją užsakinėju rolleyes.gif Pirmojo gimtadienio ir krikštynų tortukas buvo  essen.gif ir ta saldi masė man labai patiko lotuliukas.gif Šį kartelį dar nežinau koks skonis, bet tikėkimės rytoj neteks nusivilti bigsmile.gif O užsakiau tortuką su savo sunyčio mėgstamais Vini pucho herojais 4u.gif
*

Niu va atšventėm savo antrąjį jubiliejų lotuliukas.gif Mūsų tortukas labai paprastutis, bet skanumas rolleyes.gif essen.gif Šviežias šokoladinis su grietinėle, kokius aš dievinu bigsmile.gif
user posted image
wwitalija
tik uz mazosios ragaines gardumynus!!! biggrin.gif
Lotyna
Sveikos 4u.gif
Ruosiuosi treciajam sunaus gimtadieniui uzsakyti tortuka... siaip nei vienos firmos nesu bandzius... bet pagal aprasytas sioj temoj bandysiu, ko gero, is Bijolos.... ax.gif kadangi sunus tiesiog dievina masinas ir viska, kas su jomis susije, torto formos noreciau kokios nors masinytes.. maciau ju puslapiuke www.bijola.lt ... yra tikrai neblogu
tik noreciau paklausti tu mamyciu, kurios bande sios firmos tortukus -kokio skonio su kokiu idaru ar glajum jie gamina? g.gif neradau info apie tai... ir dar norejau paklaust? kokios mazdaug kainos (manau, imciau 2-3 kg torta)...
Aprile
QUOTE(Domke @ 2008 05 01, 19:51)
Sveikos  4u.gif
Ruosiuosi treciajam sunaus gimtadieniui uzsakyti tortuka... siaip nei vienos firmos nesu bandzius... bet pagal aprasytas sioj temoj bandysiu, ko gero, is Bijolos....  ax.gif  kadangi sunus tiesiog dievina masinas ir viska, kas su jomis susije, torto formos noreciau kokios nors masinytes..  maciau ju puslapiuke www.bijola.lt ... yra tikrai neblogu
tik noreciau paklausti tu mamyciu, kurios bande sios firmos tortukus -kokio skonio su kokiu idaru ar glajum jie gamina?  g.gif  neradau info apie tai...  ir dar norejau paklaust? kokios mazdaug kainos (manau, imciau 2-3 kg torta)...
*

Sveikutė, šeip pabandysiu tau atsakyti ką žinau mirksiukas.gif
Nesenai mums suėjo du metukai, tai teiravausi bijoloje kas kiek kainuoja ax.gif šeip manau jei norėtum to gražaus formuoto torčiuko jį gamintų iš tos saldžios masės, ji brangoka bijoloje neklausiau kiek kainuoja, bet bent jau pas Gulbiniene kg-45lt blink.gif nors pernai kainavo kg-30 ax.gif
Tai va sužinojau, kad jei užsisakinėji tortuką kg kaina priklauso nuo tortuko rūšies, aš domėjausi apie napaleona, nes iš jo gerai formuojasi, tai kg-29lt nei daug nei mažai, tai jei 2-3kg g.gif Ir jeigu neši savo foto pagal kurią formuos tortuką papildomai reiks mokėt 10lt doh.gif man čia nesamonė kažkokia blink.gif
Tai va nesirinkau aš tos bijolos blush2.gif kad ir kokie skanūs ir išgirti būtų tie tortai. Užsisakinėjom antrus metus iš Gulbinienės, o ten tas pats renkiesi tortus kainos ženkliai mažesnės ne reklamuoju, žinoma ta masė daug kainuos jei jos norėsi, bet vaikišką tortuką jei renkiesi, tai super padarys ir už jokias fotkes neims, galėsi pasakoti ir rodyti kokio nori bigsmile.gif thumbup.gif įkelsiu pirmojo gimtadienio foto man be galo mielas tortukas, o ką jau kalbėti apie skonį, svarbiausia šviežias blush2.gif Svečiai kartot prašė, bet neliko, nes jų buvo daug o tortukas 2kg lotuliukas.gif blush2.gif
CAT DELUXE
sveikos uz keliu savaites mazajai 1 metukai,noreciau irgi kokio ,,mandresnio,, torto biggrin.gif taigi laukiu pagalbos is klaipedieciu nes nezinau kur tokius daro verysad.gif viskas tik vilniuj,kaune..
Avocado
Bijoloj draugei uzsakiau toki temini tortuka. Cia jau pries keturis menesius. Tai zodziu, nepamenu tos sudeties, bet dare is lengviausios, zinau kad buvo toks ir lengvo skonio, daug tilpo suvalgyt. Na tikrai prie skonio prikibt nebuvo galima. Nesiau foto, per savaite pagamino torta, atvaziavau 5h anksciau nei buvo pasakyta, o tortukas jau buvo smile.gif zodziu sitoj srity jokiu trugdziu. Tortas pritrenkiantis, idedu foto, bet kazkaip jis cia tik siaip sau atrodo g.gif o dydis labai didelis buvo, tik matyt foto neiseina perteikt... svere 2kg. dar sone parasyta Gintarei 18. Viskas buvo valgoma thumbup.gif Nuo buriu iki ''vandens'' ant padeklo. Beje, uz padekla (jei jo nori) reik palikt 20Lt uzstata, po to gali kad ir po menesio atvezt ji-grazina. Tokios zinios is manes, nusiskundimu nulis, tik....norejau cia padaryti saunu prieda prie dovanos, o kainavo dvigubai daugiau nei dovana-100Lt doh.gif

user posted image
Lotyna
QUOTE(wikonda @ 2008 05 01, 23:54)
Sveikutė, šeip pabandysiu tau atsakyti ką žinau mirksiukas.gif
Nesenai mums suėjo du metukai, tai teiravausi bijoloje kas kiek kainuoja ax.gif šeip manau jei norėtum to gražaus formuoto torčiuko jį gamintų iš tos saldžios masės, ji brangoka bijoloje neklausiau kiek kainuoja, bet bent jau pas Gulbiniene kg-45lt blink.gif  nors pernai kainavo kg-30 ax.gif
Tai va sužinojau, kad jei užsisakinėji tortuką kg kaina priklauso nuo tortuko rūšies, aš domėjausi apie napaleona, nes iš jo gerai formuojasi, tai kg-29lt nei daug nei mažai, tai jei 2-3kg g.gif  Ir jeigu neši savo foto pagal kurią formuos tortuką papildomai reiks mokėt 10lt doh.gif man čia nesamonė kažkokia blink.gif
Tai va nesirinkau aš tos bijolos blush2.gif kad ir kokie skanūs ir išgirti būtų tie tortai. Užsisakinėjom antrus metus iš Gulbinienės, o ten tas pats renkiesi tortus kainos ženkliai mažesnės ne reklamuoju, žinoma ta masė daug kainuos jei jos norėsi, bet vaikišką tortuką jei renkiesi, tai super padarys ir už jokias fotkes neims, galėsi pasakoti ir rodyti kokio nori bigsmile.gif  thumbup.gif įkelsiu pirmojo gimtadienio foto man be galo mielas tortukas, o ką jau kalbėti apie skonį, svarbiausia šviežias blush2.gif Svečiai kartot prašė, bet neliko, nes jų buvo daug o tortukas 2kg lotuliukas.gif  blush2.gif
*

Wikonda.. labai aciu uz patarimus ir pagalba 4u.gif
Siaip norejau paklaust, kiek sveciu buvo, kad neuzteko torto?
Ir dar-Gulbinienes imone yra ir Vilniuj, ar tik Kaune? Jei yra Vilniuj, kaip butu galima gauti kontaktus? aciuks 4u.gif Siaip kaina svarbi... jei Bijoloj uz 2 kg tortuka reiks sumoket minimum 100 lt.. tai jau daugoka.. nes mums ir taip sis gimtadienis atsieis nepigiai.... wub.gif bet, kita vertus, norisi sunui padaryti grazia svente..
prekestolen
QUOTE(Lamba @ 2008 05 02, 00:25)
Vestuvems uzsakinejom Mazojoj ragainei, mums labai patiko (skanus ir gan nebrangus lyginant su kitom imonem)  biggrin.gif , bet girdejau atsiliepimu, kad laiku nepadaro uzsakymo  g.gif , del to geriau uzsakima atsiimt priespaskutine diena iki sventes, o ne paskutine  mirksiukas.gif

http://www.mazojiragaine.lt/pro2.php
*

Bežiūrinėjant nuorodą mano dičkis jau "užsisakė" : man gimtadieniui va tą su kempiniuku bigsmile.gif
Aprile
QUOTE(Domke @ 2008 05 02, 15:59)
Wikonda.. labai aciu uz patarimus ir pagalba  4u.gif
Siaip norejau paklaust, kiek sveciu buvo, kad neuzteko torto?
Ir dar-Gulbinienes imone yra ir Vilniuj, ar tik Kaune? Jei yra Vilniuj, kaip butu galima gauti kontaktus? aciuks  4u.gif  Siaip kaina svarbi...  jei Bijoloj uz 2 kg tortuka reiks sumoket minimum 100 lt.. tai jau daugoka..  nes mums ir taip sis gimtadienis atsieis nepigiai.... wub.gif    bet, kita vertus, norisi sunui padaryti grazia svente..
*

Atsiprašau visų mamyčių jei, tai nuskambės, kaip reklama ax.gif bet tikrai nieko nereklamuoju 4u.gif
Domke čia tau Vilniuje kontaktai mirksiukas.gif VILNIUJE:
(PC „Super Netto“ patalpose)
L. Zamenhofo g. 3, Vilnius
Tel.: (5) 2641275
Darbo laikas:
I-VI 08:00-20:00 val.
VII 09:00-17:00 val.
Svečių buvo jei gerai prisimenu 15 lotuliukas.gif paskanaut visiems užteko rolleyes.gif biggrin.gif bet pakartot schmoll.gif tongue.gif
Daivulyte
Mes maziukui gimtadieniui uzsakinejom Kaune Aleksote "Kacergės vingis" torta labai skanus ir grazus buvo thumbup.gif
http://www.kacergesvingis.lt/?action=catalog&group_id=7

Uzsakem masina ir paprasta vaikiska, abu labai graziai papuosti su visokiais zuikuciais ,visciukais ,suniukais ir meskiukais apsodinti buvo ,vaikas akiu atitraukti negalejo. blush2.gif wub.gif
Zinke
O man skaniausi tortai "Presto", jie visi standartiniai, tik rusi reikia pasirinkti. As 1-am vaiko gimtadieniui uzsakiau su vysniom ir pati papuosiau zaisliukais. Ju pirkau Thomas Philips tokie spec tortui su ideklu zvakutei. thumbup.gif
Lotyna
Patarkit mamos kokiu idaru uzsakinet torta doh.gif nesivaizduoju
jau apskaiciavau kad man reiks triju kg torto wub.gif
galvoju apie jogurtini, nes daugiau nieks nelenda i galva blush2.gif kokie dar buna skanus ir lengvi, ir ypac patinka maziesiems... mums Bijoloje siule morengini .. bet as atsisakiau schmoll.gif nepatinka tokie.. ir dar klausimukas . jie praso, kad uzsakinejant el.pastu torta, atsiusciau ir paveiksleli.. neturiu fantazijos.. kur ieskot paveiksleliu, nes uzsakant reik "prisegt" ir norima paveiksliuka rolleyes.gif ax.gif
KAPPA
QUOTE(Domke @ 2008 05 09, 22:04)
Patarkit mamos kokiu idaru uzsakinet torta  doh.gif  nesivaizduoju
jau apskaiciavau kad man reiks triju kg torto    wub.gif
*

Dar vaikams tortai su Rududu patinka thumbup.gif thumbup.gif o del paveiksleliu, parasyk googlei gimgtadienio tortas ir ieskok prie paveiksleliu rolleyes.gif
Va pvz user posted image Mano vyrui toks tortas jauciu labai patiktu lotuliukas.gif

Beje, ash UZ Virginijos saldumynus ir Gulbinienes tortus thumbup.gif thumbup.gif
Paja
Vis grįžtam į Bijolą. Šį sykį mažei 5-jo gimtadienio tortukas bus toks:
http://www.bijola.lt/image.php?ka=./galeri...VAIK%20copy.jpg
Pati jubiliatė išsisrinko, o įdars bus -"Genelis"(viduj su bananais, toks lengvas). Nieko mandro, bet jau išbandytas daug sykių, visiem vaikam tinka ir patinka, todėl didelių ieškojimų ir nebuvo. smile.gif
Avocado
QUOTE(Paja @ 2008 05 10, 23:29)
Vis grįžtam į Bijolą. Šį sykį mažei 5-jo gimtadienio tortukas bus toks:
http://www.bijola.lt/image.php?ka=./galeri...VAIK%20copy.jpg
Pati jubiliatė išsisrinko, o įdars bus -"Genelis"(viduj su bananais, toks lengvas). Nieko mandro, bet jau išbandytas daug sykių, visiem vaikam tinka ir patinka, todėl didelių ieškojimų ir nebuvo. smile.gif
*

Puskes dukrytes gimtadienyje buvo sis tortas. Kai ji pamaciau, buvau svelniai tariant sokiruota biggrin.gif Beprotiskai grazuuus!!! Ispudingas begal tikrai rolleyes.gif Po to pati sumasciau ka nors is Bijolos vaikisku tortu isrinkt, ir kai internete radau sia foto, tai akiai atrode 'kazkur matytas'. Tad galiu pasakyti jog foto atitinka matyt tik 30proc. viso grozio, realiai bus oho koks ispudis! bigsmile.gif tie ziedai taip prabangiai, mergaitiskai issiskleidzia wub.gif O kai ir suvalgyt juos galima, tai vaikams didziausia atrakcija.. biggrin.gif
Paja
QUOTE(Sandruciux @ 2008 05 10, 22:16)
Puskes dukrytes gimtadienyje buvo sis tortas. Kai ji pamaciau, buvau svelniai tariant sokiruota biggrin.gif Beprotiskai grazuuus!!! Ispudingas begal tikrai rolleyes.gif Po to pati sumasciau ka nors is Bijolos vaikisku tortu isrinkt, ir kai internete radau sia foto, tai akiai atrode 'kazkur matytas'. Tad galiu pasakyti jog foto atitinka matyt tik 30proc. viso grozio, realiai bus oho koks ispudis! bigsmile.gif tie ziedai taip prabangiai, mergaitiskai issiskleidzia wub.gif O kai ir suvalgyt juos galima, tai vaikams didziausia atrakcija.. biggrin.gif
*

Rimtai? bigsmile.gif Labai smagu, kad bus dar fainesnis, o, kad lapeliai valgomi, tai iškart pasakė moteriškė. thumbup.gif
Pernai mažoji turėjo su Mickey, ružavą gražuolį, tai irgi buvo ohoho. wub.gif
Avocado
QUOTE(Paja @ 2008 05 11, 17:08)
Rimtai? bigsmile.gif Labai smagu, kad bus dar fainesnis, o, kad lapeliai valgomi, tai iškart pasakė moteriškė. thumbup.gif
Pernai mažoji turėjo su Mickey, ružavą gražuolį, tai irgi buvo ohoho. wub.gif
*

Aha! bigsmile.gif Garantuoju thumbup.gif

Nu geras, puskes dukrytes gimtadieny praeitais metais irgi buvo tortas su Mickey tuo biggrin.gif Man irgi labai patiko wub.gif
Runa
Neseniai Vilniuje atradau Gulbinienės torčiukus, tai nei viena šventė nepraeina be jų, ypač šimtalapio. Niam niam wub.gif
Uogiux
QUOTE(Runa @ 2008 05 14, 12:15)
Neseniai Vilniuje atradau Gulbinienės torčiukus, tai nei viena šventė nepraeina be jų, ypač šimtalapio. Niam niam  wub.gif
*

Runa, prašom plačiau pasiskayti apie tą šimtalapį g.gif ... labai jau sudomino lotuliukas.gif Ar tikrai labai skanus? ax.gif
jolaxus
Dukters Pirmajai Komunijai užsakėm Gulbinienės įmonėj. Internete yra katalogas, galima prieš važiuojant bent preliminariai peržiūrėti kokio papuošimo norėtųs, o jau užsakinėjant galima ir kažkiek pafantazuoti, t.y. pagrindinė idėja išlaikoma to pasirinkto "standartinio" papuošimo, tačiau galimi užrašai ar dar kažkokios variacijos pagal pageidavimą.
Mes rinkomės "Senoliuką" su vyšniomis, labai gaivus gavosi, o uogas leido pasirinkti iš kelių variantų - vyšnių, braškių ir dar kažką siūlė, nebeprisimenu... Už beveik 2,5 kg tortą sumokėjom apie 80 Lt
Anksčiau irgi buvau Bijolos gerbėja, tačiu dabar esu nusiteikusi išbandyti ir daugiau Gulbinienės skonių, nes pirmasis bandymas tikrai nenuvylė smile.gif
Luiza 30
QUOTE(santa252 @ 2008 05 02, 01:27)
sveikos uz keliu savaites mazajai 1 metukai,noreciau irgi kokio ,,mandresnio,, torto biggrin.gif taigi laukiu pagalbos is klaipedieciu nes nezinau kur tokius daro verysad.gif viskas tik vilniuj,kaune..
*

Na,klaipedietes kur uzsakote grazius tortus vaikuciams g.gif Labai laukiu
Vaiktami
Ir mes buvom uzsisake is Bijolos torta. Tai labai nusivylem. Visu pirma tai labai jau ispustas buvo - mazai biskvito ir daug kremo. Kas megsta daug kremo, gal ir patiks. Bet svarbiausia ne tai. Uzsakem vaiko gimtadieniui tikrai graziai atrodanti torta ir paprasem uzrasyti ant torto vaiko varda ir metus. I uzsakymo lapeli viska uzrase, o kai atejom atsiimti, jokio uzraso ant torto nebuvo. Pasiteiravus apie zadeta uzrasa, pardavejos nepatenkintais veidais dar karta perziurejo uzsakyma, o isitikinusios, kad uzrasas tikrai turejo buti, atnese zvake-skaiciu ir istate manes net nepaklausius, ar noriu as tos zvakes. Sakau, gal tuomet bent nuolaida pritaikysit, jei nepadaret taip, kaip zadeta. Zinot kokio atsakymo sulaukiau? - "Centu galite nemoketi". Uz torta sumokejau po 25 Lt/kg + nemaza suma uz tai, kad tortas buvo uzsakytas (viso beveik 50 Lt). Ir man pareiske, kad centu galiu nemoketi. Tai kam as uzsakinejau ta torta? Galejau as pas juos nusipirkti jau pagaminta - buvo lygiai tokiu pat be uzrasu. As suprantu, kad ne pardavejos kaltos, kad neuzrase ant torto, bet tai nors uz uzsakyma neimtu ar nuolaida pasiulytu. Ir net atsiprasau nesugebejo isspausti. Daugiau as pas juos nei perku, o juo labiau neuzsakineju ir kitiems nerekomenduoju.
kamejukas
Mes visada užsisakinėjam Gulbinienės tortus ir vestuvėm, ir krikštynom, ir gimtadieniam - visada labai skanūs, dar nenusivyliau smile.gif
Dabar švesim sūnaus pirmus metukus ir vėl užsisakysim pas juos. Tikrai pasirinkimas nemažas ir kainos prieinamos.
Lotyna
QUOTE(asariukele @ 2008 06 04, 11:04)
Mes visada užsisakinėjam Gulbinienės tortus ir vestuvėm, ir krikštynom, ir gimtadieniam - visada labai skanūs, dar nenusivyliau smile.gif
Dabar švesim sūnaus pirmus metukus ir vėl užsisakysim pas juos. Tikrai pasirinkimas nemažas ir kainos prieinamos.
*

As uzsakinejau sunaus gimtadieniui torta is Gulbinienes ax.gif Sumokejau 100 Lt, ir nieko ypatingo.. ax.gif internetu uzsakinejau laika, kad atsiimsiu 12 val. Nuvaziavus atsiimt, pardaveja pasake, kad uzsakymai bus tik apie 15 val. Nuvaziavom pries pat svente, tai nebuvo net sustinges, skonis tikrai neblogas, gaivus, taciau jau toks istezes tortas, kaip kose makaliose gavosi doh.gif Pardaveja sako, tai reikia is vakaro atsiimti..
Gal ir jos tiesa, bet uzsakinejant internetu, galetu irasyti ta informacija, kad butina atsiimti is vakaro..
Pink_Diamond
My Webpage
My Webpage
My Webpage
eglute555
QUOTE(mergyte23 @ 2008 07 09, 21:38)
ar skanus buvo krikstynu tortas??mes kaip tik ir ieskom,buvau grazu maciusi is maximos,bet cia mamyte viena sake kad vos neverke kad gailejosi uzsisakius,tai dabar abejoju as maxima  unsure.gif  reiks ziureti ka manot apie bijolos tortus
*

Bijolos tortai nerealaus skonio - ypac "Traskutis" - labai sokoladinis- rudas, kas megsta sokoladini wub.gif thumbup.gif
O mergytei tiktu "Avietele" labai skanus gaivus ir rozinis su balta - irgi visiems patiko.
Bijoloj galima rinktis ne tik, forma, puosyba, savo dadet kazkokiu sumanymu bet ir virsaus glaju pasirinkt - man skaniausia baltas kiausinio baltymu (uzkrito pavadinimas doh.gif blush2.gif ) bet atsiimti toki torta reikia sventes diena,- sviezia, kad nebutu dar sustinges tas pavirsius thumbup.gif arba sokoladinis ...niam...
Rekomenduoju.
Saujora
pažiūrėt, tai labai gražu, bet jau ne kartą teko įsitikint, kad kuo tortas paprastesnis, kuo paprasčiau atrodo tuo skanesnis jis būna doh.gif
^Austeja^
Man yra įstrigęs atmintin vienas skanus Bijolos tortas- Margarita lygtai vadinosi- irgi užsakinėjo gimtadieniui- čia seniai kažkada buvo. Ir žinau, kad bent jau tada daug kas jį užsakinėdavo.

Skonis- plaktos grietinėlės su šviežiomis braškėmis thumbup.gif Man tada pasirodė gana originalus skonis, ir nesaldus palyginus su kitais kreminiais tortais- ten tos šviežios braškės kažkaip įmaišytos į grietinėlę, ir trintos lygtai, kad kremas ružavas, bet turi aiškų ir subtilų šviežių braškių skonį- ne kokios uogienės ir ne cukrinį- o grynai šviežų tokį- ar buvo ten cielų braškių- nepamenu, seniai buvo- bet man regis kad nebuvo cielų, tačiau skonis šviežių braškių labai jautėsi- ir toks lengvas skonis- ne saldus, ne rūgštus, o toks švelnus ir lengvas buvo thumbup.gif

Bet, vėl gi, čia skonio reikalas- nors aš iki tol nieko panašaus nebuvau ragavusi (tiesa, nedažnai valgau tortus, nes man jie per saldūs dažniausiai būna, tai nesu visko išragavusi, kas parduodama- bet šis thumbup.gif ) thumbup.gif

Papildyta:
Ragainės kažkaip nepamenu, ar teko ką valgyti, o Gulbinienės- viskas labai gražu pas juos, ir produktai lyg ir geri, ir turėtų būt skanu- bet jau saldumas pas juos visko bijau.gif karsta.gif mega_shok.gif -nu gal tik aš taip užtaikydavau vis- bet man pasirodė, kad ši firma labai jau negaili cukraus, kuris gadina šiaip jau puikių patiekalų skonį, todėl jei pas juos užsakinėčiau, tai prašyčiau, kad dėtų tik kokį trečdalį to cukraus, kuris paprastai dedamas pas juos. Bet kažin, ar į tokius prašymus jie atsižvelgia, ir ar galima g.gif
Rozeta
O štai mūsų tortas, pirktas Vilkaviškyje. Atrodė gražiai ir buvo kaip sako mano dukrytė babai bagomas(labai valgomas) lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tikrai labai skanus
Papildyta:
Nepavyko nuotraukos įkelt:( Lyg ir viska dariau pagal instrukciją g.gif
Rozeta
user posted image

Na pagaliau pavyko thumbup.gif
Romeo
O gal kuri matete kur Vilniuje galetu padaryti torta teletabi?
Gal vartant katalogus kazkur pastebejot? ax.gif
Nes kiek internetiniu katalogu perzvelgiau niekur nemaciau unsure.gif
ausriuxa
gal galit patarti kiek kg torto man reiktu 9 vaikam ir 18 suaugusiu,kad bent po gabaleli iseitu paragauti 4u.gif
@adrij@
Na cia jau visos mazos vestuves bigsmile.gif , patarciau ussisakyti 4kg. torta , aplamai tai sviris priklauso nuo papuosimo ,jeigu torta dengs tokia lygia mase ji yra labai sunki ,tai tortukas bus ne didelis , bet daug svers , geriau imti kita papuasima pavz. sokoladini , beze , grietineles,tortas bus daug didesnis,o kaina ta pati . mirksiukas.gif
ausriuxa
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 20, 20:38)
Na cia jau visos mazos vestuves bigsmile.gif , patarciau ussisakyti 4kg. torta , aplamai tai sviris priklauso nuo papuosimo ,jeigu torta dengs tokia lygia mase ji yra labai sunki ,tai tortukas bus ne didelis , bet daug svers , geriau imti kita papuasima pavz. sokoladini , beze , grietineles,tortas bus daug didesnis,o kaina ta pati . mirksiukas.gif
*

ne vaikiska planuojam laivo formos,nes gimtadienis piratu tema 4u.gif
uoga X3
QUOTE(vyšniux @ 2008 03 05, 14:23)
Labai sauniu ir skaniu tortu galite rasti cia  ax.gif ;
http://www.bijola.lt/tortai_4.html
Ir cia;  wub.gif
http://www.alkava.lt/?id,28
Esam uzsisake ne viena ir ne du ir galiu pasakyti,kad yra pateisine siu firmu tortai visus musu lukescius  smile.gif
*

As uz Bijola, issirenki kokio skonio ir grozio nori, dar paprasiau spalvytes kitokias, tai tikrai nenusivyliau. Uzsisakiau internetu. thumbup.gif
aldara
Taip, Bijola SUPER wub.gif gali pasirinkti internetu thumbup.gif vaizdas, skonis , svoris viską gali suderinti.Netgi gali užsakyti savo sugalvota torta viska iškepa.Mergaitės gimtadieniui labai tiktų tortas pricesė. Nupirk lėlę ,, barbę,, iškeps torta su ją [sijonas tortas] labai gražiai atrodo thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.