Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienio tortai

Dukters Pirmajai Komunijai užsakėm Gulbinienės įmonėj. Internete yra katalogas, galima prieš važiuojant bent preliminariai peržiūrėti kokio papuošimo norėtųs, o jau užsakinėjant galima ir kažkiek pafantazuoti, t.y. pagrindinė idėja išlaikoma to pasirinkto "standartinio" papuošimo, tačiau galimi užrašai ar dar kažkokios variacijos pagal pageidavimą.
Mes rinkomės "Senoliuką" su vyšniomis, labai gaivus gavosi, o uogas leido pasirinkti iš kelių variantų - vyšnių, braškių ir dar kažką siūlė, nebeprisimenu... Už beveik 2,5 kg tortą sumokėjom apie 80 Lt
Anksčiau irgi buvau Bijolos gerbėja, tačiu dabar esu nusiteikusi išbandyti ir daugiau Gulbinienės skonių, nes pirmasis bandymas tikrai nenuvylė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(santa252 @ 2008 05 02, 01:27)
sveikos uz keliu savaites mazajai 1 metukai,noreciau irgi kokio ,,mandresnio,, torto biggrin.gif taigi laukiu pagalbos is klaipedieciu nes nezinau kur tokius daro verysad.gif viskas tik vilniuj,kaune..

Na,klaipedietes kur uzsakote grazius tortus vaikuciams g.gif Labai laukiu
Atsakyti
Ir mes buvom uzsisake is Bijolos torta. Tai labai nusivylem. Visu pirma tai labai jau ispustas buvo - mazai biskvito ir daug kremo. Kas megsta daug kremo, gal ir patiks. Bet svarbiausia ne tai. Uzsakem vaiko gimtadieniui tikrai graziai atrodanti torta ir paprasem uzrasyti ant torto vaiko varda ir metus. I uzsakymo lapeli viska uzrase, o kai atejom atsiimti, jokio uzraso ant torto nebuvo. Pasiteiravus apie zadeta uzrasa, pardavejos nepatenkintais veidais dar karta perziurejo uzsakyma, o isitikinusios, kad uzrasas tikrai turejo buti, atnese zvake-skaiciu ir istate manes net nepaklausius, ar noriu as tos zvakes. Sakau, gal tuomet bent nuolaida pritaikysit, jei nepadaret taip, kaip zadeta. Zinot kokio atsakymo sulaukiau? - "Centu galite nemoketi". Uz torta sumokejau po 25 Lt/kg + nemaza suma uz tai, kad tortas buvo uzsakytas (viso beveik 50 Lt). Ir man pareiske, kad centu galiu nemoketi. Tai kam as uzsakinejau ta torta? Galejau as pas juos nusipirkti jau pagaminta - buvo lygiai tokiu pat be uzrasu. As suprantu, kad ne pardavejos kaltos, kad neuzrase ant torto, bet tai nors uz uzsakyma neimtu ar nuolaida pasiulytu. Ir net atsiprasau nesugebejo isspausti. Daugiau as pas juos nei perku, o juo labiau neuzsakineju ir kitiems nerekomenduoju.
Atsakyti
Mes visada užsisakinėjam Gulbinienės tortus ir vestuvėm, ir krikštynom, ir gimtadieniam - visada labai skanūs, dar nenusivyliau smile.gif
Dabar švesim sūnaus pirmus metukus ir vėl užsisakysim pas juos. Tikrai pasirinkimas nemažas ir kainos prieinamos.
Atsakyti
QUOTE(asariukele @ 2008 06 04, 11:04)
Mes visada užsisakinėjam Gulbinienės tortus ir vestuvėm, ir krikštynom, ir gimtadieniam - visada labai skanūs, dar nenusivyliau smile.gif
Dabar švesim sūnaus pirmus metukus ir vėl užsisakysim pas juos. Tikrai pasirinkimas nemažas ir kainos prieinamos.

As uzsakinejau sunaus gimtadieniui torta is Gulbinienes ax.gif Sumokejau 100 Lt, ir nieko ypatingo.. ax.gif internetu uzsakinejau laika, kad atsiimsiu 12 val. Nuvaziavus atsiimt, pardaveja pasake, kad uzsakymai bus tik apie 15 val. Nuvaziavom pries pat svente, tai nebuvo net sustinges, skonis tikrai neblogas, gaivus, taciau jau toks istezes tortas, kaip kose makaliose gavosi doh.gif Pardaveja sako, tai reikia is vakaro atsiimti..
Gal ir jos tiesa, bet uzsakinejant internetu, galetu irasyti ta informacija, kad butina atsiimti is vakaro..
Atsakyti
My Webpage
My Webpage
My Webpage
Atsakyti
user posted image
http://www.jotka-dek...ca_ok.22_cm.jpg
Atsakyti
QUOTE(mergyte23 @ 2008 07 09, 21:38)
ar skanus buvo krikstynu tortas??mes kaip tik ir ieskom,buvau grazu maciusi is maximos,bet cia mamyte viena sake kad vos neverke kad gailejosi uzsisakius,tai dabar abejoju as maxima  unsure.gif  reiks ziureti ka manot apie bijolos tortus

Bijolos tortai nerealaus skonio - ypac "Traskutis" - labai sokoladinis- rudas, kas megsta sokoladini wub.gif thumbup.gif
O mergytei tiktu "Avietele" labai skanus gaivus ir rozinis su balta - irgi visiems patiko.
Bijoloj galima rinktis ne tik, forma, puosyba, savo dadet kazkokiu sumanymu bet ir virsaus glaju pasirinkt - man skaniausia baltas kiausinio baltymu (uzkrito pavadinimas doh.gif blush2.gif ) bet atsiimti toki torta reikia sventes diena,- sviezia, kad nebutu dar sustinges tas pavirsius thumbup.gif arba sokoladinis ...niam...
Rekomenduoju.
Atsakyti
pažiūrėt, tai labai gražu, bet jau ne kartą teko įsitikint, kad kuo tortas paprastesnis, kuo paprasčiau atrodo tuo skanesnis jis būna doh.gif
Atsakyti
Man yra įstrigęs atmintin vienas skanus Bijolos tortas- Margarita lygtai vadinosi- irgi užsakinėjo gimtadieniui- čia seniai kažkada buvo. Ir žinau, kad bent jau tada daug kas jį užsakinėdavo.

Skonis- plaktos grietinėlės su šviežiomis braškėmis thumbup.gif Man tada pasirodė gana originalus skonis, ir nesaldus palyginus su kitais kreminiais tortais- ten tos šviežios braškės kažkaip įmaišytos į grietinėlę, ir trintos lygtai, kad kremas ružavas, bet turi aiškų ir subtilų šviežių braškių skonį- ne kokios uogienės ir ne cukrinį- o grynai šviežų tokį- ar buvo ten cielų braškių- nepamenu, seniai buvo- bet man regis kad nebuvo cielų, tačiau skonis šviežių braškių labai jautėsi- ir toks lengvas skonis- ne saldus, ne rūgštus, o toks švelnus ir lengvas buvo thumbup.gif

Bet, vėl gi, čia skonio reikalas- nors aš iki tol nieko panašaus nebuvau ragavusi (tiesa, nedažnai valgau tortus, nes man jie per saldūs dažniausiai būna, tai nesu visko išragavusi, kas parduodama- bet šis thumbup.gif ) thumbup.gif



Papildyta:
Ragainės kažkaip nepamenu, ar teko ką valgyti, o Gulbinienės- viskas labai gražu pas juos, ir produktai lyg ir geri, ir turėtų būt skanu- bet jau saldumas pas juos visko bijau.gif karsta.gif mega_shok.gif -nu gal tik aš taip užtaikydavau vis- bet man pasirodė, kad ši firma labai jau negaili cukraus, kuris gadina šiaip jau puikių patiekalų skonį, todėl jei pas juos užsakinėčiau, tai prašyčiau, kad dėtų tik kokį trečdalį to cukraus, kuris paprastai dedamas pas juos. Bet kažin, ar į tokius prašymus jie atsižvelgia, ir ar galima g.gif
Atsakyti
O štai mūsų tortas, pirktas Vilkaviškyje. Atrodė gražiai ir buvo kaip sako mano dukrytė babai bagomas(labai valgomas) lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tikrai labai skanus
Papildyta:
Nepavyko nuotraukos įkelt:( Lyg ir viska dariau pagal instrukciją g.gif
Atsakyti
user posted image

Na pagaliau pavyko thumbup.gif
Atsakyti