Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienio tortai

QUOTE(Sogettene @ 2009 01 16, 19:35)
O mes labai su Gulbinienes torciukais susidraugave  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Jau ''Vysniukas'' ir ''Konkoriezis'' tai mylimukai musu  blush2.gif  wub.gif
Zinot , torno uzsinorejau, kad negaliu  !!!!  yahoo.gif

Vat,vat ka tik svenciau savo jubilieju ir uzsakiau viena torta is dvieju torciuku.Na jus suprantate apie ka as mirksiukas.gif .Tai va,viena dalis ir buvo vysniukas,o kita konkorezis.Jau pasaka,koks skonis buvo!!! birthday.gif essen.gif Ir sviezumas ir torto papuosimas.Vienu zodziu-NEREALU!!! clap_1.gif Sakau,man GULBINIENES tortai,tai first.gif vietoje.Ir beja,taip sako visi,su kuriais man teko bendrauti.
Atsakyti
o ar rimi torta galima uzsakyti? 4u.gif
Atsakyti
jei jau giriam tai pagirsiu nijoles pyragai im ten tokia sauni pardaveja ji ir priima uzsakymus,o kai atejus pasiimi tortuka pranokstanti lukescius tai thumbup.gif mes norejom kazko i laiva panasaus tai kai atsiemiau torta buvau zado netekus kokia grozybe pagamino,vaikam svente thumbup.gif o skanus tai nebuvo svecio kuris nebut norejes pakartoti thumbup.gif
sios temos savininke prasidejo nuo to kad ji uzsake gan maza torta 1kg,tai suprantu ir imones savininke,pagal usakymus retai uzsakoma sventem toks svoris todel neturejo kuo pakeisti,nes paveiksliuka tik but uzdeje,bet jie ir ne tik ta im kepa uzsakymam paprastai nuo 2 kg(nes parduotuvese pilna 1 kg tokiu ) as buciau kitaip sprendus problema tos mamos,na neiskepe buna suklysta,bet kad sau negadint nervu ir sventes su dukra nuvykus i artimiausia prekybos centra (kuriuose apstu toru tokio dydzio ir buna tu vaikisku)
o uzsisakinejant manau pasitaiko visko,aisku reikiasuprasti ,kad ten zmones dirba ir net ne vienas,todel kartais isivelia klaidu,mano patarimas butu toks niekada neuzsakinet torto tai paciai dienai geriau pasiimti is vakaro,jei ir bus isivelus kokia klaida konditeriai ja pataisys,o jei norit atsiimt torta 2 val iki sventes logiskai pagalvokit kaip per toki laiko tarpa iskeps torta g.gif ,be to as pvz sakausi torta tik tuo atveju jei jo negali nusipirkt pvz reciau buna dideliu tortu,jei sveciu daug tada verta uzsakineti,nekalbu apie vestuvinius ar krikstynu,nes tai jau kita tema,turiu galvoje gimtadieniu tortus
Atsakyti
mergaites, gal kas daret torta su nuotrauka Kaune? gal turit kokiu foto, kaip atrode tas tortas? ar verta kazin apskritai daryti?
aciukas 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat įdėsiu keletą nuotraukikių pirmajam gimtadieniui pačios darytų torčiukųsmile.gif

user posted image

user posted image

Dabar ieškau,ką gražaus iškepti antrajam gimtadieniui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 12 vasario 2009 - 03:04
QUOTE(Beautiful Life @ 2008 09 24, 10:35)
Mes kai buvom vestuvese, buvo 2 skirtingu kepyklu tortai Ragaines ir berods Cukraines, tai visi tortai buvo su tuo glajumi. Mes uzsakinejome 2 a. tortus, tai nelabai isivaizduoju, kaip butumem nugabene tuos tortus be glajaus  g.gif , nebent butu tortas jaunyste.

Jau karta rasiau apie Mazaja ragaine. tai pasikartosiu. Taip sakant, isliesiu karteli.


Likau labai nepatenkinta Mazaja ragaine ir nors gyvenu prie pat ju firmines parduotuveles, daugiau ten neinu , neisiu ir kitiems nepatarsiu. Iki maziaus krikstynu ten pyragelius, pyragus ir visokias kitokias gerybes pirkdavau kas savaite, todel nekilo jokiu abejoniu, kad krikstynu torta uzsakysiu ten.
Issirinkau torta, papuosima is ju katalogu, tik papildomai paprasiau varda uzrasyti, kas manau nesudetinga visai, nors joms gal ir sudetinga - vaiko varda uzrasiau didelem spausdintinem raidem, kad nesuklystu, bet ji vos perskaite. Pardavejos net dvi mane aptarnavo ir abi buvo labai nepatenkintos, kad trukdau, nors jokios eiles nebuvo. Pasijutau kaip kokia kaimiete, nes dar paprasiau, kad duotu koki lapeli kad sumokejau 50 lt uzstata, nes pati torto neateisiu atsiimti, o ateis vyras.
Na ir ka gi, gavau soka kai ta torta pamaciau. Skanumo buvo tikrai skanus ir laiku pagamintas. Bet atrode klaikiai, kam idomu galesiu atsiusti nuotraukas mano torto ir pavyzdzio is ju katalogo palyginimui. Papuosimas kaip su vistos koja padarytas, vardo aisku ant torto nebuvo, nors as sutikau papildomai sumoketi. Ir be to, tortas buvo perpus suluzes... aisku, torta atsieme vyras, tai jis taktiskai nutylejo pardavejos "oi" ir sumokejo dar 70 lt. Zinoma, as pati nebuciau jo emusi jokiais budais, nes geda sveciam buvo parodyti toki grozi, tai ant stalo jo ir nedejau, pastaciau nuosaliau.Nors jis turejo puosti stala.
Tai va nepatariu ir nerekomenduoju. aggressive.gif
Atsakyti
Aš ypatingoms šeimos progoms tortus užsakau Bijoloje. nė karto nenuvylė-labai skanūs ir gražūs thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O mes Gulbinienes.
Skanus, grazus.
Atsakyti
Mes uzsakinejome "Mazoji Ragaine", bet paziurejus dabar Gulbiniene ir Bijola, noreciau pabandyti ir ten. Tik dabar dilema, kokia pirmiausiai pasirinkti g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 03 24, 22:51)
Mes uzsakinejome "Mazoji Ragaine", bet paziurejus dabar Gulbiniene ir Bijola, noreciau pabandyti ir ten. Tik dabar dilema, kokia pirmiausiai pasirinkti  g.gif  lotuliukas.gif

Gulbiniene drinks_cheers.gif Trečiajam gimtadieniui ir ten užsisakinėsim rolleyes.gif
Atsakyti
mamytes, gal parekomenduosit koki skanu Bijolos torciuka, noriu uzsakyti mazojo gimtadieniui, kad patiktu ir vaikams, ir suaugusiems (svarbiausia, nebutu per saldus). Ju puslapyje nerandu paciu tortu sudeties aprasymo, tik nuotraukas matau g.gif Aciu 4u.gif

iki siol ivairioms progoms uzsakinedavau is Alkavos, ne karto nenusivyliau, nei skoniu, nei isvaizda thumbup.gif Tik jau norisi kazkokios ivairoves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidaaa @ 2008 02 18, 14:29)
http://www.iki.lt/in...php?item_id=851
yra tortų katalogas. Man tas barbiškas  thumbup.gif  Bet čia ne tos firmos kur jūs mašiniukes užsakinėjot.
Dar čia (lygtai Vrigi iki galima užsakyti)
http://www.pasaka.lt/galerija.html

Va tas su barbe tai grazus,krikstynom reikes uzsakyti,o gal zinote kokios kainos?
Atsakyti