Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienio tortai

as irgi pati pagaminau vaikams torta 2 metu gimtadienio proga. nesinorejo, kad neaisku ka valgytu. tai tik nusipirkau idomia forma (sikart traukiniai) ir jogurta sumaisiusi su maskarpone ir siek tiek zelatinos gavau stai ka:

user posted image
Atsakyti
Labai isradinga ir grazu tongue.gif
Atsakyti
Sūnaus gimtadienis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Moteriske @ 2010 02 17, 18:29)
Nesupykit, bet cia irgi labai jau nesveikai atrodo. Jei rupi vaiku sveikata, tai reiks paciai kepti arba uzsisakyti is tokiu seimininkiu, kur garantuotai des tik minimaliai kancerogenu.
Man kaip pvz toks atrodo, visai ne kancerogeninis....
user posted image




Visiskai su tavimi sutinku smile.gif

as tai va savo vaikui uzsisakiau torciuka "Gardesiu kepykleleje", kuri yra vilniuje. Kadangi as visai netoli gyvenu viena diena eidama pro sali ten uzsukau, gamina labai skanius saldzius patiekalus ir kibinus. Esam ne karta uzsisake savo sventei. o vyro gimtadieniui is ten uzsisakiau sluoksniuotos teslos, kuria jie patys gamina, ir kepiau labai skanu pyraga. Man toje kepykloje patinka ir jie viska patys gamina, todel renkuosi cia, nes man rupi ka mes valgom, o manau kad svarbiausia jei yra sveika.
Atsakyti
Gal zinote, kas gamina vilniuje proginius tortus be visokiu priedu ir dazu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savannaa: 19 lapkričio 2010 - 17:14
QUOTE(Mikėtukas @ 2010 03 03, 02:03)
anksciau buvo tokia tortu ir kt saldumynu krautuvele KISKIO PYRAGAI, ar kazkaip panasiai vadinosi, gal ir tebera...?  bent jau vasara tikrai maciau ten torta su ''ratais'', bet dabar jau seniai bebuvau senajam turguje, kur ta parduotuvele (mazdaug ties ta vieta aikstej, kur bulves parduoda)

o nebandet kreiptis i ALKAVA?  gal ten yra? pvz Studlende

o jau Alkava tortai butent Akropolyje labai nuvyle,as savisei buvau uzsakius,padare kazkoki blyna,visai neatitiko foto kur hie buvo pateike kaip pavyzdzius,is vis kazkoks nesusipratimas,tai pati ji ispuosiau,siap ne taip imanoma buvo,o tokius pinigus sumokejau doh.gif
dabar uzsakaiu KIaipedoje namuose kepa moteris,labai jau grazus ir orginalus tortukai pas ja ir kainos normalios,uzsisakem princeces-barbes torta,va nuoroda
musu bus toks wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 28 lapkričio 2010 - 20:17
Kai dukryte pradejo lankyti darzeli, suzinojau, kad pirktiniu tortu negalima nesti, del apsinuodijimu baimes, o man gimtadienis be torto - ne gimtadienis smile.gif . Todel pati kepu dabar tortus dukrytems.

Cia 4 gimtadienio tortas mazylei i Boruzeliu grupe

user posted image

Cia vyresnelei kepta Barbe

user posted image

Cia 5 gimtadienio meskiukas didziajai

user posted image

O cia Barbe mazosios sventei

user posted image

Atsakyti
miskouoga kokie nerealus jusu tortai wub.gif
Atsakyti
Musu mano piestas bet ne mano darytas tortas wub.gif

http://public.fotki.com/satija/tortas/
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas14 @ 2010 11 28, 17:48)
miskouoga kokie nerealus jusu tortai  wub.gif



QUOTE(Savannaa @ 2010 11 28, 18:54)
labai grazu !!!



Aciu uz komplimentus blush2.gif . Arteja 7 gimtadienis, jau sukam galva, koki torta daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2010 11 28, 01:07)
Kai dukryte pradejo lankyti darzeli, suzinojau, kad pirktiniu tortu negalima nesti, del apsinuodijimu baimes, o man gimtadienis be torto - ne gimtadienis  smile.gif . Todel pati kepu dabar tortus dukrytems.



Jūsų tortai be abejonės gražūs, bet ar žinote, kad į darželius išvis jokių gaminių su kremais negalima nešti? Jūsų dukrytės auklėtoja labai rizikuoja priimdama tokius dalykus ir duodama juos vaikams. Ir nesvarbu, tai pačios mamos keptas tortas, ar pirktas parduotuvėje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2010 11 28, 21:21)
Jūsų tortai be abejonės gražūs, bet ar žinote, kad į darželius išvis jokių gaminių su kremais negalima nešti? Jūsų dukrytės auklėtoja labai rizikuoja priimdama tokius dalykus ir duodama juos vaikams. Ir nesvarbu, tai pačios mamos keptas tortas, ar pirktas parduotuvėje.  ax.gif




priimdama ligotus vaikus aukletoja rizikuoja ar ne ? nemanau. Nes jei tikrai rizikuotu kazkuo ju grupese nebutu. Tortas siuo atveju baika mirksiukas.gif
Atsakyti