Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienio tortai

QUOTE(perla <3 @ 2011 07 24, 16:10)
Ar nebūna problemų, kai tie gražuoliai vaikų gimtadienio tortai, mašinytės, piratai, barbės ar saulytės yra pjaustomi? Ar nebūna ašarų, kad barbę ar mašiną supjaustė?

grazus tie tortukai isties, asaru nebuvo nei karto, bet mano vaikiui nuo tu kremu, glazuru isberia skruostus unsure.gif
Atsakyti
Mums dėl pjaustymo ir nekyla problemų..Užsisakėm kartą Bijoloje Macvyną mašinytę, tai jau koks neskanus buvo..Senas turbūt..Nei vaikai nevalgė. Paskui užsakėm Maximoje žuvytę , Tai labai skani ir šviežia buvo.. thumbup.gif
Atsakyti
o kur perkate idomesnes zvakutes ant torto?
Atsakyti
Sveikos, gal kas žinot Kur marijampolej gražius vaikiškus tortus gamina?
Atsakyti
keletą paskutinių gimtadienių tortų užsakinėjau Bioloje
superiniai, gražūs, skanūs thumbup.gif

tiktai nenusivyliau
Atsakyti
O aš prieš gerą pusmetį netyčia patekau į saldumynų temą ir užtrukau tortų temoje. Man tortų gamyba buvo kažkoks kosmosas.
Nusprendžiau pabandyt pati ir nenusivyliau. Labai užsikabinau, kas neaišku mergaitės paaiškina, o ir pačios informacijos apie tortų puošybą laaabai daug bigsmile.gif
Pirmą tortą dariau barbę, tikrai labai nesunku buvo pagaminti ax.gif bigsmile.gif

Čia sekantis tortas mano sesei - batų manjakei doh.gif .

user posted image
Svėrė jis apie 4 kg. Aišku nėra idealus jis, bet namuose ir pigiau ir skaniau ir žinau ką sudėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erina: 04 rugsėjo 2011 - 20:07
Erina tortukas nerealus wub.gif thumbup.gif

Gerai čia pasakei thumbup.gif man tortų darymas irgi netoli kosmoso biggrin.gif biggrin.gif Ypač puošyba, tai iš vis irnesakyk.gif

Bet visgi baigiu pasiryžti pagaminti savo sūnaus gimtadieniui tortą. Reikia didelio. Ir gaivaus. KĄ REkOMENDUOTUMĖT, MERGAITĖS? 4u.gif

ir ką daryti su puošyba, jis visokių transporto priemonių mėgėjas ax.gif bet galėčiau ir nustebinti, ką nors berniukiško jei parekomenduotumėt 4u.gif
Atsakyti
Man skaniausi Belos Toskanos tortai (Kaunas), visoms šventėms imu iš jų, nusivilti neteko. tiesa nepigūs, bet kokybė atitinka kaina. o jų gaminami eklerai išvis kažkas dieviško rolleyes.gif
Atsakyti
Labas, mamos kaunietes, gal kuri zinot kur musu mieste pagamintu torta su nuotrauka? smile.gif
Atsakyti
Siais metasi uzsisakinejau Bijolole,tai buvo labai neskanus,plius dar daugiau pinigu reikejo sumoketi atsiimant...........man niek nepaaiskino ,kad uzrsas dar kainuoja........vienu zodziu pardaveja akiplesa ir daugiau gyvenime ten kojos nekelsiu..........
Siais metais uzsakysiu torta-pica 3kg Akropolio Maximoje Napoleono ir bus ir skanu ir grazu:)
Atsakyti
QUOTE(Mildosikas @ 2011 09 26, 10:47)
Labas, mamos kaunietes, gal kuri zinot kur musu mieste pagamintu torta su nuotrauka? smile.gif

Sveiki,

daro Vip saldumynuose, Perlojos g.
Atsakyti
Gal kas uzsakinejote tortuka is "Elvioles"?
Labai idomu kokie atsiliepimai ax.gif
Atsakyti