Įkraunama...
Įkraunama...

Akių traiškanojimas, pūliavimas, paraudimas

QUOTE(ad23 @ 2005 10 15, 10:04)
Atejus gydytoja israse vaistuku nuo akyciu traiskanojimo(na tiksliau tu puliuku) ir kadangi turejom dar kitu, rimtesniu problemyciu nepaklausiau kaip juos lasint. Turiu galvoj:ar per prievarta reikia atmerkti akytes, ar ilasint ir tada laukt kol atsimerks, ar uztenka uzsimerkusiam ir truputuka palaikyt.Ir ar reikia po to nusausint kas lieka?


Sveikute, mums irgi pradzioj akytes traiskanojo, veliau puliavo. Tai geriausia lasinti atitraukiant apatini voka, kazkur per jo viduri, nesvarbu ar leliukas atsimerkes ar ne. Aisku dazniausiai leliukas rekia, bet vis tiek tas laselis patenka. Pienuku valyt irgi nepatarciau, kaip ir pienuka lasint i nosyte, nes tai gera terpe mikrobams daugintis.
Aisku, jei nieko neturi po ranka ir gyveni toli nuo miesto ir vaistiniu, gal tinka ir pienukas g.gif

Geriausiai leliukams padeda lasinti Albucida (jis degina) kartu su Levomicetino lasiukais, sitas derinys kazkaip gerai suveikia. Prie rimtesniu bedu super vaistas Tobradex, kur yra antibiotikas su deksametazonu, bet kiek pamenu tik nuo 2 metu vaikuciams, arba jei yra rimtos indikacijos tai ir leliukams skiria. Jei nepraeis per savaite, reiktu krieptis pas okulista, nes buna asaru kanaleliai uzsikimse, galima ir paciai juos masazuoti. Sekmes! biggrin.gif Ir svarbu per daug nesijaudink, tai tikrai nedidele bedele biggrin.gif
Atsakyti
Sveika, ad23

Mes po gimimo irgi turejome sia problema - puliavo akytes. Gydyma pradejome nuo akiu valymo juoda arbata, jokio efekto nebuvo. Bandeme valyti ramuneli arbata irgi be efekto. Veliau gyd. paskire Levomecitina, Gentamicina ir ne vienas is ju nepadejo.Tik be reikalo kenkiam vaikui tais antibiotikais. Manau, ju reikia grebtis kaip paskutiniiu priemoniu.

Vaistai, kurie pagelbejo mums - PAPRASTA ZALIA ARBATA. Valyti reikia 3 - 4 kartus dienoje.

Svarbiausia, gydant akytes reikia KANTRYBES 4u.gif

Linkiu jos kuo daugiau ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dariana: 15 spalio 2005 - 14:12
QUOTE(Simuko @ 2005 10 15, 13:38)
Sveika 4u.gif Jokiu budu nelasink savo pienu, jei maitini. Apskritai - pienas skirtas valgymui, o ne gydymui schmoll.gif Lasink tuos laselius, kur gydytoja israse paprastai, - as ilasindavo i ta tarpeli prie nosytes, kai maziuke mano prasimerkdavo, tai ir sutekedavo viskas biggrin.gif ir dar - nuolat plauk su ramuneliu arbata, t. y. su vata ar marliuku prabrauk svelniai per akyte, kad tie puliai nusivalytu, ir pries vaistus lasindama taip daryk smile.gif ramuneles mazina uzdegima, isvalo.

ir tos straiskaneles gali neturet jokiu sasaju su akiu lataku uzsikimsimu.siuo atveju juos reiks pradurt ir tada jokie vaistai nepades schmoll.gif

ir mes turim šią problemėlę, pradžioj lašinom gentomiciną, tai tik dar blogiau pasidarė, jau net kraujas buvo pasirodęs, po to tobrexą, kuris labai padėjo, bet vis dar šiek tiek traiškanodavo, po to futhithalicą, na tas irgi nieko, dabar lašinamės paprastus lašiukus profilaktiškai ir laukiam 3 mėnesiukų, kada problemėlė turėtų visai išsispręsti....bet aš norėjau dar apie ramunėlių arbatą pasakyt, kad mums gydytoja neleido ja akyčių valyt, nes jos sausina gleivinę ir be to mažiukas gali būt alergiškas ramunėlėms, tai sakė, jei valyt tai tik retkarčiais.
o lašinau tai ar užsimerkus ar atsimerkus, atsargiai voką pakeldavau, bet jau vėliau, kai suprato kad ta procedūra nieko gero tai labai muistydavosi, tai tekdavo laukt kol atsimerkia ir būna geros nuotaikos....
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
o musu problemyte del akyciu jau beveik dingo, gydytoja buvo israsius "Solutio sulfacyli-natrii 20%" tai viskas susitvarke per para, dabar dar lasinu, nes lyg ir buna kazkas panasaus po miegelio, bet tikrai nieko panasaus kas buvo!!! Jauciames labai laimingi, kad akytes galim placiai ir lengvai atmerkti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 10 16, 16:53)
o musu problemyte del akyciu jau beveik dingo, gydytoja buvo israsius "Solutio sulfacyli-natrii 20%" tai viskas susitvarke per para, dabar dar lasinu, nes lyg ir buna kazkas panasaus po miegelio, bet tikrai nieko panasaus kas buvo!!! Jauciames labai laimingi, kad akytes galim placiai ir lengvai atmerkti  blink.gif

na tai nėra antibiotikas, vadinas jūsų akytėms nieko baisaus nebuvo thumbup.gif šaunu, kad taisotės mirksiukas.gif
Atsakyti
mano suneliui kartu su slogyte pradejo smarkiai traiskanoti akytes. valau vatos tamponeliu, sudrekintu ramuneliu arbatele, nes daugiau priemoniu nezinau. taciau labai greitai akytes vel pasidengia gelsvais pulinukais ar susikaupia akyciu krastuose. nesijaudinciau jei ju butu nedaug, bet miegant vaikuciui ju prisigamina tiek, kad net akytes sulipina. gaila net vaiko- trina trina akutes. jos lyg ir paraude siek tiek. gal kas zinote, kodel kudikiui gali traiskanoti akytes ir kuo galima valyti.
Atsakyti
kai mano sunus gime,jam ir traiskanojo akys gal 2 savaites.ir man daktare liepe jas valyti karta per diena su vata pamirkyta vandenyje.bet su kiekvienu valymu ja reik vis keisti t.y.perbrauki per aki,ir vel nauja imi ir valai.ir isgijo.pries tai kuo daugiau valydavau,tuo daugiau traiskanodavo,ir nezinau del ko taip buvo g.gif o tavo vaikuciui gal tas pat,arba uzdegimas,pasikonsultuok su daktaru. smile.gif
Atsakyti
O kokio amžiaus tavo kūdikėlis ?
Bet kuriuo atveju, ramunėliu vengčiau, nes galima priešinga reakcija. Mano manymu, užtenka šilto virinto vandens ?
Atsakyti
Jei pati maitini - pabandyk valyti savo pienu. Bent jau mes taip ir akytes ir nosyte issigydem. biggrin.gif
Atsakyti
Man gydytoja buvo išrašiusi kažkokių lašiukų, kurie tikrai padėjo.Kaina apie 2 litus.
Atsakyti
kai gryzom is ligonines taip pat traiskanojo akytes bandziau valyti ramunelemis bet vis daugejo bandziau ir su savo pienu taip pat nepadejo kai atvaziavo daktare iskart israse nuo akyciu lasiuku tai palasinau ir praejo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astinija @ 2006 02 26, 17:18)
kai gryzom is ligonines taip pat traiskanojo akytes bandziau valyti ramunelemis bet vis daugejo bandziau ir su savo pienu taip pat nepadejo kai atvaziavo daktare  iskart israse nuo akyciu lasiuku tai palasinau ir praejo  bigsmile.gif


Ši problema manau visu lėliukų, mano mergytei to nebuvo, tačiau jai dažnai akytės uždegimas būna, tai aš ir lašiukus(SOLUTIO SULFACYLI-NATRII 20proc.)padeda labai greitai smile.gif
Atsakyti