Įkraunama...
Įkraunama...

Akių traiškanojimas, pūliavimas, paraudimas

unsure.gif del ko taip atsitinka akytem,mano vyresniam sunui taip buvo,lasom,lasom ir vistiek reikejo zonduoti,ir dabar 4 men . ta pati beda,nepadeda ne ramuneles kompresai ,ne lasai,o kaip nenoriu i ligonine,kaip pagalvoju,kokia popa bus mazuliukui,kaip reks,oj oj oj verysad.gif o kaip dabar irgi reikia guleti 5 d. ligonineje?
Atsakyti
na mums taip pat su pulinukais asarojo akyte bet nupirkau nuo elergijos vaistu toki sirupuka pagerem ir praejo dabar jau nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2006 12 20, 13:45)
Sveiki, vis dar nesulaukiam pirmo gydytojo vizito. Labai neramina nediduke kraujosruva akyteje. Ji nuo pat gimimo. Ligoninej niekas nieko nesake, bet yra tikimybe, kad jos niekas ir nepastebejo, nes per apziuras maziukas verkdavo. Ar kam nors teko susidurti su tokia problemele? Ir ar ji nepavojinga? Vaikutis lyg ir ziuri, varto akytes.

pas mus buvo abiejuose akytese is abieju pusiu po menesio laiko isnyko... mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškiui buvo nemaža kraujosrūva vienoje akytėje. Išnyko maždaug po 3 sav.
Atsakyti
Mano maziuliui yra kraujosruvos abiejose akytese verysad.gif raudoni ratai aplink vyzdzius.Gydytojai sake,kad tai del didelio spaudimo greitai slenkant gimdymo takais.Mazyliui eina trecia savaite,ir kraujosruvos po truputi nyksta.Tikekimes,kad greitai visai isnyks. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 06 12, 18:59)
Mano maziuliui yra kraujosruvos abiejose akytese verysad.gif raudoni ratai aplink vyzdzius.Gydytojai sake,kad tai del didelio spaudimo greitai slenkant gimdymo takais.Mazyliui eina trecia savaite,ir kraujosruvos po truputi nyksta.Tikekimes,kad greitai visai isnyks. rolleyes.gif

musu mazyliui ir gi taip buvo.akiu baltymai buvo raudoni,bet pranyko kazkur per menesi laiko.mums net galva buvo su kraujosruvomis.
Atsakyti
Musu vaikiuko tai ir visas veidukas kraujosruvom ismargintas.Sako,kad del to,jog gime veidine pirmeiga.Labai tikiuosi,kad neliks tai visam gyvenimui.
Atsakyti
Šiandien gavome siuntimą plauti kanaliuką verysad.gif Baisu, perskaičiau visas šios temos žinutes, ir nežinau ką daryti, eiti ar ne verysad.gif Taip nesinori traumuoti vaiko, jam tik 4 mėn. Akys traiškanoja tik ryte, pravalau ir diena lyg ir normaliai. Jau išbandėme 3 skirtingus vaistukus, darau ir masažiukus, bet problema lieka unsure.gif Tiesiog nežinau ką daryti verysad.gif
Atsakyti
Mano 2men maziukui nuo 3 sav patraiskanoja akytes.Jokios minetos priemones nepadeda g.gif Nezinau ko griebtis schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,


mums siuo metu jau 7,5 men. puliuoja nuo 1 men.pradzioj puliavo abi akytes siuo metu tik viena.isbandem visus vaistus, na zodziu viska ka tik galejom isbandyti ir nesiliove. turime siuntima i santariskiu klinikas lataku praplovimui , siuntimas israsytas jau 1,5 men vis delsiu atrodo vat jau baigesi liovesi puliavusi,vis nesinori jo draskyti, zinau kad plys sirdis man.Kadangi nepraeina tai nutariau jau visdelto sitai procedurai,nusibodo matyti savo maziuka toki rytais wink.gif ,tai uzsiraseme ,data jau paskirta kita antradieni ,po sav zodziu .na ziuresim kaip ten mums bus.po visko parasysiu naujausias zinias jums. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano suneliui nuo 2 sav. pradejo traiskanot akytes, valem pas okulista latakelius, kuriam laikui praejo, bet atsikartodavo. Daktarai ramino, kad isaugs iki metuku. Dabar sunui greit jau 3metukai, bet menkiausia slogyte sukelia akyciu puliavima (vadinamaji konjuktyvita). Kaskart lasinam vis kitokius lasiukus (Gentomicina, Levomitacina, Ocuflash, Oculoheel, etc.) ir tuosyk jie padeda. Kartais akytes pirmos pradeda traiskanot, tada jau zinom, kad sunelis sirgs ir karsciuos unsure.gif
Atsakyti
Mums akyte pradejo puliuoti kai buvo 1 men lasinau fucithalmic praejo po to supuliavo abi vel pagydziau ir vel supuliavo bet tik viena ir paskui toji viena akyte pastoviai slapia pasirodem gyd tai ryt vaziuojam drenuoti verysad.gif nes gyd sake kai puliuoja tai yra infekcija ir tuo metu drenuoti negalima, o tai atlikti tik tada kai praeina puliavimas.Uzsikimses asaru latakas reikia praplauti.
Atsakyti