Įkraunama...
Įkraunama...

Akių traiškanojimas, pūliavimas, paraudimas

Pats geriausias vaistas - MP thumbup.gif Mums taip pat puliavo,asarojo ir t.t. tai su savo pieneliu kelias dienas pavalem ir praejo, superinis vaistas thumbup.gif dar ir i nosyte galima lasinti jei kas negerai 4u.gif
Atsakyti
Ir mano maziukui viena akyte nuo gimimo puliuodavo. Ir vaistu keleta isbandem, ir masazus darem. Vienu zodziu niekas nepadejo. Gydytoja vis sake, kad gal palaukim iki metuku, gal praeis. Bet paskui kai mazhiui buvo 7 men, pati nuvaziavau i santariskes, pravale latakeli, ir dabar viskas liuks thumbup.gif Ir dar bart gavau, ko taip ilgai laukiau ax.gif Vat ir klausyk tu gydytoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(romixxx @ 2008 04 07, 22:08)
Mums taip pat pirmus du menesius po gimimo labai puliavo akytes. Tai ir ramuneliu arbata valiau, bet gydytoja sake kad arbata tik dezinfekuoju akytes voka o ne pacia akyte, o uzdegimas buna akyteje. Tad mums israse akiu lasiuku "Tobrex" ir mes puikiai gydemes. Uztekdavo poros dienu ir akytes nebepuliuodavo. Dabar jau tokiu problemeliu nebeturime biggrin.gif


o koks lasiuku dozavimas buvo jums israsytas gydytojos? kiek lasiuku ir kiek kartu i diena lasinti maziukui? ir ar i abi akytes ar tik ta kuri asaroja?
Atsakyti
Nezinau kaip mamytei kurios klausete, bet mums reikejo lasinti Tobrex 6 kartus, gaunasi mazdaug kas trys - keturios valandos. Naktinis kartas nors vienas butinas. Yra tepaliukas Tobrex, reikia i voka patraukus zemyn itepti, tai jo uztenka ilgiau (p.s. musiske nesiduodavo...)... galima nakciai itepti, o dienom lasinti.
Beje, tas pats ir instrukcijoje parasyta.

Lasindavom i sergancia akyte ir stebedavom, ar neuzsikrete kita, jei ir i kita persimesdavo uzdegimas - i abi.

Mums budavo - kaip didesne sloga ir tuoj uzpuliuoja, uzdegimas. Gydytoja sake, tikekimes kad praeis ir po vasaros uzmirsite ( buvo spalis ar lapkritis). Dabar jau pavasaris, sloga milziniska ir nebe pirma, o uzdegimo nebera.... mirksiukas.gif

Labai linkiu ir kitoms pasveikti. biggrin.gif
Beje,mums buvo vienos akytes latakiukas siauresnis. Nosyte augo, pats veidukas didejo ir prasiplete... nebereikejo zonduoti, plesti kanaliuko.
Atsakyti
Labas mamytes,
turiu beda - vakar po pietu kai ismiegojo mazoji pastebejau kad kairioji akyte paraudusi. Pamaniau, kad gal kas ikrito ir praeis. Vakare dar su ramunelem paploviau. Si ryta atrode lyg ir geriau, bet po pietu kai vel ismiegojau pamaciau kad panasiai darosi ir antroji akyte. Zodziu o vakarop is viso abi paraudusios ir lelius tik trina akytes. verysad.gif net negaliu rankyciu sulaikyti, su pykciais mazoji. Kas cia galetu buti? Ryt leksiu pas gydytoja, bet gal kam dar taip buvo? g.gif
Atsakyti
O kaip ta latakeliu valyvo procedura? Ar labai nemaloni?
O zondavimas? Ar cia kas kita?
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2008 05 26, 22:55)
O kaip ta latakeliu valyvo procedura? Ar labai nemaloni?
O zondavimas? Ar cia kas kita?


cia tas pats. geriau isvengti. Jautresniem vaikam dar labiau per nervukus ''kerta'', dar stresas. Sako dabar yra nuskausminimas, bet.. kazkaip mano gydytoja tai labai skeptike. Sake, tevai nemato ''tikro grozio'', o adatos ir visa kita... padaro ir naudos ir nelieka be pedsaku, bent kuriam laikui.
Bet jei reikia tai kur desiesi. verysad.gif verysad.gif verysad.gif .. baisesniu dalyku buna.
Atsakyti
Ka tik is gydytojos, tai labai nuramino, kad cia tik alergija (alerginis konjunktyvas) ir nieko rimciau:super , nes jei butu virusinis ar bakterinis konjunktyvas, tai akytes butu puliais ir traskanelem sulipusios blink.gif mums israse Lecrolyn lasinti i akis. Bet jau numanau ir nuo ko tai galejo prasideti. Sestadieni pirkom vezimeli, kuris buvo ispakuotas visiskai naujas is dezes ir dar su fabriko kvapu. O kita diena, sekmadieni, kaip tik ir prasidejo musu bedos. Tai galvoju kokiai chemijai ir bus alergiskai sureagavusi. Tuctuojau isvesiu vezimeli i balkona vedintis happy.gif
Atsakyti
keista... g.gif Man kažkodėl gydytoja sakė, kad neskauda. o šaukia, nes iš abiejų pusių galvą laiko (kadangi mano mažiui buvo tik dvi savaitės, tikėtina)

Nors gal čia tik mane taip ramino? g.gif
Atsakyti
mano dukrai iki ligos pradzios isaiskejimo kelis kartus buvo is po nakties paburke paakiai. tada dar gyvenome anglijoje. ten apziureje pasake,kad nieko nedaryti ir viskas praeis. zinote kuom baigesi.kai gryzome i lietuva, paaiskejo, kad turime inkstu problemu.
jei neramu, visada pasidarykite kraujo ir slapimo tyrimus. dar galite priekinej kojos pusej (tarp pedos ir kelio) paspausti ir atleisti. jei pasidaro idubimas, reiskia kad kojytes patinsta, 0 tai buna prie inkstu ligu.
Atsakyti
QUOTE(ausrella @ 2008 06 09, 12:41)
dar galite priekinej kojos pusej (tarp pedos ir kelio) paspausti ir atleisti. jei pasidaro idubimas, reiskia kad kojytes patinsta, 0 tai buna prie inkstu ligu.

tai nevisada tiesa, mano kojos patinsta, bet problemu su inkstais neturiu...

Nesijaudinkit jus taip, na mano vaikui irgi paakiai pabringsta, bet zinau kad viena is priezasciu, tai skysciu vartojimas pries miega, o kadangi, manau, kad visi leliai geria pienuka pries miega tai ir kaupiasi tie skysciai. As ant saves isbandziau, kai pries miega pradejau gerti arbata ir mano paakiai pabringo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo studenciuke: 10 birželio 2008 - 08:54
Didesniem vakaims ir sau-- tai švarioj saujoj vanduo ir mirksėti įmerkus akį, viskas išplaukia ir savo mažę įpratinau nes nebūna kad maudantis neprisimuilntų.
Atsakyti