Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų medis, 4 dalis

QUOTE(kadaryti @ 2007 06 04, 19:00)
Sveikos, Merginos 4u.gif

Toks keistas klausimas pas mane - dar visai neseniai maniau, kad Zamioculcas yra oficialus pinigu medis, o mano drauge tvirtai uzgincijo, kad pinigu medis yra Pachira Aquatica. Paieskojau internete ir visuose nelietuvishkuose puslapiuose Pachira nurodoma kaip pinigu medis - money tree. O Lietuvoje - Zamia - kaip pinigu medis, tai kaip istikruju yra? Ar cia musu geliu prekiautojai lietuviams ne ta medi ikisho g.gif  g.gif  g.gif




Kai kurie pinigų medžiu vadina dar ir storalapį, tai kad kaip pavadinsi - nepagadinsi...
Papildyta:

QUOTE(gutė @ 2007 06 04, 13:48)
Sveikos Patarkit: ar galima persodinti pinigų medį, kai jis leidžia tris ūgliukus? Vazonas jam darosi ankštas, nors persodinau praeitą rugsėjį.



QUOTE(ju gagaga @ 2007 06 04, 14:53)
nepatarciau...
as irgi del per mazo vazono turejau skubiai persodint sakas leidzianti pinigeli, bet ta saka, kurios lapai dar nebuvo islinde tai nebeuzaugo... verysad.gif
jei jis dar negelsta, tai palik kol sakos ugteles, o tada jau gali ir persodint  4u.gif





Aš pernai taip persodinau.Iš pradžių, kaip ir priklauso augimas sustojo, bet vėliau tos šakelės užaugo.


Atsakyti
Nu jo, mano mama taip pat storlapi vadina pinigu medziu, o wikipedia pinigu medziu vadina Pachira: http://en.wikipedia....achira_aquatica g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadaryti @ 2007 06 04, 18:00)
Sveikos, Merginos 4u.gif

Toks keistas klausimas pas mane - dar visai neseniai maniau, kad Zamioculcas yra oficialus pinigu medis, o mano drauge tvirtai uzgincijo, kad pinigu medis yra Pachira Aquatica. Paieskojau internete ir visuose nelietuvishkuose puslapiuose Pachira nurodoma kaip pinigu medis - money tree. O Lietuvoje - Zamia - kaip pinigu medis, tai kaip istikruju yra? Ar cia musu geliu prekiautojai lietuviams ne ta medi ikisho g.gif  g.gif  g.gif


ax.gif nekeistas,apie tai jau pirmosiose temose nemazai diskutavome,sioje temoje tai konkreciai apie zamioculca kalbam mirksiukas.gif
QUOTE(*mamaite* @ 2007 06 04, 19:42)
Kai kurie pinigų medžiu vadina dar ir storalapį, tai kad kaip pavadinsi - nepagadinsi...
Papildyta:

ax.gif aha,o pas mus kaime storalapi net senberniu vadina,o kitur ji laimes medziu vadina mirksiukas.gif
4u.gif Taip ir yra frosted,senose temose kazkas papasakojo,kad zamioculca vadino banko medziu,nes atseit labai gerai bankuose auga,todel ir pradejo vadinti pinigu medziu.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 06 05, 09:01)
4u.gif Taip ir  yra frosted,senose temose kazkas papasakojo,kad  zamioculca vadino banko medziu,nes atseit labai gerai bankuose auga,todel ir pradejo vadinti pinigu medziu..  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Na jau tikrai, bankuose tooookio dydzio zamioculkai auga, kad net pavydet pradedu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 06 05, 16:48)
Na jau tikrai, bankuose tooookio dydzio zamioculkai auga, kad net pavydet pradedu blush2.gif

Tai yra tokiu ir pirkti, tik reik pataupyt ir jis bus tavo namuose.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 06, 10:41)
Tai yra tokiu ir pirkti, tik reik pataupyt ir jis bus tavo namuose.. mirksiukas.gif

Bet gerokai patupyti reikia mirksiukas.gif
Šiaip mes su mama į jos ofisą pirkom, bet vistiek jam ten per žiemą nepatiko, gal per šalta buvo, ėmė tiesiog pūti, nors laistėm labai nedaug. Paskui vieną svogūniuką iškasėm dar sveiką, persodinom, namie laikom. Žiūrim vakar, ogi kiša mažą ūgliuką šalia senosios šakelės. Nu džiaugiamės kaip vaiai abi lotuliukas.gif
O šiaip viena floristė mums patarė geriau visada pirkti jau dideles, suaugusias gėles, daugiau tikimybės, kad išgyvens.
Atsakyti
QUOTE(Rūta19 @ 2007 06 06, 12:09)
Bet gerokai patupyti reikia  mirksiukas.gif
Šiaip mes su mama į jos ofisą pirkom, bet vistiek jam ten per žiemą nepatiko, gal per šalta buvo, ėmė tiesiog pūti, nors laistėm labai nedaug. Paskui vieną svogūniuką iškasėm dar sveiką, persodinom, namie laikom. Žiūrim vakar, ogi kiša mažą ūgliuką šalia senosios šakelės. Nu džiaugiamės kaip vaiai abi  lotuliukas.gif
O šiaip viena floristė mums patarė geriau visada pirkti jau dideles, suaugusias gėles, daugiau tikimybės, kad išgyvens.


Man tai kaip tik patinka pats auginimo procesas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 06 06, 12:21)
Man tai kaip tik patinka pats auginimo procesas  ax.gif



Ir man patinka.
Perku maziukus ir pati auginu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 06 06, 14:01)
Ir man patinka.
Perku maziukus ir pati auginu thumbup.gif  thumbup.gif


drinks_cheers.gif as ir dazniausiai
Atsakyti
Bet uztad jei numirsta uzauges, kaaaip gaaaila buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 06 06, 20:29)
Bet uztad jei numirsta uzauges, kaaaip gaaaila buna  doh.gif


visad jei mirsta gaila mirksiukas.gif
Atsakyti
padovanojo man pinigu medi. graziai augo, bet pastebejau juodu taskeliu ant stiebo. cia pasiskaiciau ir supratau kad perliejau doh.gif dabar nugriuvo man is vazono 2 lapai (stiebai). as juos ikisau i kita vazona. isaugs kas?
ar ka nors ne taip darau?
persodinti ta likusia gele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 06 birželio 2007 - 22:12