Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų medis, 4 dalis

Persodinau ir as savo medeli mirksiukas.gif
Nezinau ar augs g.gif Rytoj padarysiu foto biggrin.gif
Atsakyti
Mano medukas net 3 sakeles leidzia, gaila 4-a kazko tai nunyko... schmoll.gif
Atsakyti
Monami, na bet ir atsparus tau pasitaikė piniguotis. Linkiu, kad ir toliau taip augtų ir naujas šakeles leistu 4u.gif
Aš savo piniguoti irgi persodinau vakar. Nutariau nekreipti dėmesio į tai, kad diena netinkama. Tai gerai ir padariau, viena šakelė tik prisilietus nulūžo, tiksliau paaiškėjo, kad jos bulvė visiškai nupuvus buvo doh.gif Tai pamerkiau šakelę į vandenį. Gal išleis kokią šaknelę. Dvi bulvytės buvo sveikos, o viena šiek tiek apipuvus, tai apipjausčiau, nuploviau ir pasodinau. Tikiuosi, kad prigis. Šaknelių mačiau naujų prileista.
Beje, dėl tos pamerktos šakelės. Jus į tą vandenuką jokių trašų nepilat? Nes vienąkart buvau pasimerkusir lapukų, ir šakelę, tai man jie tik pagelto... Gal kas galit pasidalint patarimais kaip pavyko vandeny šakneles užsiauginti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2007 06 13, 07:46)
Beje, dėl tos pamerktos šakelės. Jus į tą vandenuką jokių trašų nepilat? Nes vienąkart buvau pasimerkusir lapukų, ir šakelę, tai man jie tik pagelto... Gal kas galit pasidalint patarimais kaip pavyko vandeny šakneles užsiauginti blush2.gif

ax.gif as piniguocio nedaiginau is sakeles,bet sanpauliju lapelius daiginu,tai imetu angliuko tablete,kad bakterijos neuzsiveistu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2007 06 13, 08:46)
Beje, dėl tos pamerktos šakelės. Jus į tą vandenuką jokių trašų nepilat? Nes vienąkart buvau pasimerkusir lapukų, ir šakelę, tai man jie tik pagelto... Gal kas galit pasidalint patarimais kaip pavyko vandeny šakneles užsiauginti blush2.gif

kaip ir rašiau,pamerkiau tiesiog į vandenį ir laukiau rolleyes.gif
bet laukti teko tikrai ilgai,vienas lapelis nugelto,tai aš jį nulupau ir toliau laukiau,šakelė laikėsi žalia ir po ilgo laukimo pradėjo brinkti kotelis ir pasidarė bulvė su viena stora šaknim,tada pasodinau ir vėl laukiau,nes tikrai labai daug laiko praėjo(metai min) kol išlindo pirma šakelė ir paskui po jos dar 2 labai greitai-mėn bėgyje bigsmile.gif
jokių trašų į vandenį nepyliau schmoll.gif ,bent jau nepamenu g.gif
Atsakyti
Pamerkiau viena sakele piniguocio biggrin.gif is pradziu suminkstejo galas-nukirpau.Dabar isleido plona,kaip styga.Ar cia saknis? g.gif
Atsakyti
o as savajam sian vonia prileidau - atsigert leidau, jauciu taip as ji ir vandeniu maitinsiu, n es lieju lieju nzn a per mazai a per daug..
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 06 13, 13:05)
Pamerkiau viena sakele piniguocio biggrin.gif is pradziu suminkstejo galas-nukirpau.Dabar isleido plona,kaip styga.Ar cia saknis? g.gif

pas mane irgi buvo kažkoks siūlas,bet aš laukiau kažko daugiau ir sulaukiau bulvės mirksiukas.gif
Atsakyti
padekit mamytes verysad.gif
musu pinigutis visai nuskures....vos keli stiebeliai. ir va kas dabar kaip atrodo...nezinau kas cia bo augaluose neismanau... blush2.gif gal ka patarsit.. 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnolyn: 14 birželio 2007 - 11:52
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 06 12, 15:52)
žodžiu esu be galo laiminga  ax.gif

Nu kur jau tokiu rubuiliu nesidžiaugti irnesakyk.gif Tikras gražuolis wub.gif
Sveikinu! 4u.gif

QUOTE(magnolyn @ 2007 06 14, 12:51)
padekit mamytes verysad.gif
musu pinigutis visai nuskures....vos keli stiebeliai. ir va kas dabar kaip atrodo...nezinau kas cia bo augaluose neismanau... blush2.gif  gal ka patarsit.. 4u.gif

Aš tai neįžiūriu nieko blogo lens.gif Dėl ko Jums taip neramu? unsure.gif
Dėmelės ant šakelių - normalus dalykas, o dėl lapelių retumo, tai hmmmm... g.gif Na, vienos šakelės labiau apdovanotos, o kitos užauga kiek biednesnės - viskas kaip ir pas žmones biggrin.gif 4u.gif

Jei parodytumėt visą augaliuką, gal būtų galima ir daugiau pasakyti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(success @ 2007 06 14, 14:16)
Nu kur jau tokiu rubuiliu nesidžiaugti irnesakyk.gif Tikras gražuolis  wub.gif
Sveikinu!  4u.gif

ačiū ačiū,kad tik nenuvystu iš tokio džiaugsmo ir pagyrų ax.gif
Atsakyti


Jei parodytumėt visą augaliuką, gal būtų galima ir daugiau pasakyti mastau.gif
[/quote]


tai kad ka ten ir berodyt... unsure.gif pora stiebuku.na tuoj nufotkinsiu smile.gif
Papildyta:
user posted image
va mano augalelis
Atsakyti