Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų medis, 4 dalis

QUOTE(success @ 2007 06 18, 23:06)
MONAMI, nu koks man gražus tas Tavo pinigiukas  wub.gif  negaliu atsižiūrėti blush2.gif

Čia mano 'išprotėjėlis'  doh.gif  Visą žiemą šakas leidžia, o vasarą (kai pats darbymetis) snaudžia veltėdis dry.gif
Ko gero jau reikėtų persodinti mastau.gif , bet taip tingiu...  rolleyes.gif 

user posted image

Oho koks didžiulis thumbup.gif O tu pati jį tokį didelį užsiauginai iš mažos šakelės ar jau nemažaą dovanų gavai?
Ir aš tokio grožio noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(success @ 2007 06 18, 22:06)
MONAMI, nu koks man gražus tas Tavo pinigiukas  wub.gif  negaliu atsižiūrėti blush2.gif

Čia mano 'išprotėjėlis'  doh.gif  Visą žiemą šakas leidžia, o vasarą (kai pats darbymetis) snaudžia veltėdis dry.gif
Ko gero jau reikėtų persodinti mastau.gif , bet taip tingiu...  rolleyes.gif 

user posted image


Dar nepersodink, labai grazus thumbup.gif thumbup.gif Net pavydas ima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 06 18, 22:44)

irnesakyk.gif 4u.gif

QUOTE(Monikutė @ 2007 06 19, 08:46)
O tu pati jį tokį didelį užsiauginai iš mažos šakelės ar jau nemažaą dovanų gavai?

Aš pirkau prieš pora metų patį mažiausią, pigiausią, visai nupiepusį - vos pora šakelių buvo, nes, kaip pagarsėjusi visų mamos dovanotų gėlių genocidininkė, pabijojau investuoti į didesnį blush2.gif Bet, matyt, jam patinka vieta ir ta minimali priežiūra, tai ir auga sau vargo nematydamas. Nu bet sakau, toks jis keistuolis doh.gif vis žiemą duodasi-plečiasi, o pavasariop ramumaaaa iki rudens user posted image Pasimetęs laike bičas laugh.gif

QUOTE(laurindre @ 2007 06 19, 08:48)
Dar nepersodink, labai grazus thumbup.gif  thumbup.gif

Kodėl? Taigi nesumažės to grožio po persodinimo g.gif Man baisu, kad gumbai gali vazoną susprogdinti, nes nemažai jų žemėse užčiuopiau unsure.gif

Ačiū labai visoms už pagyrimus bis.gif Tikrai nesitikėjome bigsmile.gif
Atsakyti
success o jau koki grazuoli turi wub.gif baltai pavydziu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(success @ 2007 06 19, 12:30)
irnesakyk.gif  4u.gif
Aš pirkau prieš pora metų patį mažiausią, pigiausią, visai nupiepusį - vos pora šakelių buvo, nes, kaip pagarsėjusi visų mamos dovanotų gėlių genocidininkė, pabijojau investuoti į didesnį  blush2.gif  Bet, matyt, jam patinka vieta ir ta minimali priežiūra, tai ir auga sau vargo nematydamas. Nu bet sakau, toks jis keistuolis  doh.gif  vis žiemą duodasi-plečiasi, o pavasariop ramumaaaa iki rudens  user posted image  Pasimetęs laike bičas laugh.gif
Kodėl? Taigi nesumažės to grožio po persodinimo  g.gif Man baisu, kad gumbai gali vazoną susprogdinti, nes nemažai jų žemėse užčiuopiau  unsure.gif

Ačiū labai visoms už pagyrimus bis.gif Tikrai nesitikėjome  bigsmile.gif


Matyt, ji is tu geliu, kurioms ziema augimo periodas, o dabar ramybes. g.gif O del persodinimo, man atrodo, kad vietos jame dar pakankamai, jei persodinsi i didesni gali ir nebeaugti g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2007 06 19, 12:36)
success o jau koki grazuoli turi wub.gif baltai pavydziu bigsmile.gif

Ir pas Jumi avatare tikras grožis tupi bigsmile.gif mirksiukas.gif

QUOTE(laurindre @ 2007 06 19, 12:52)
O del persodinimo, man atrodo, kad vietos jame dar pakankamai, jei persodinsi i didesni gali ir nebeaugti g.gif

Taigi va, ir aš taip pagalvoju, todėl ir tampausi dėl to persodinimo - TAIP/NE TAIP/NE doh.gif
Gal dar palauksiu, nes visvien jis dabar miega mastau.gif Tik kaži ar gumbai po žeme miega g.gif Nu jeigu jau pokštels uzbonas, tada garantuotai bus aišku - METAS! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo success: 19 birželio 2007 - 12:11
success wub.gif medelis nuostabus!!!
Atsakyti
QUOTE(success @ 2007 06 19, 14:10)
Ir pas Jumi avatare tikras grožis tupi  bigsmile.gif  mirksiukas.gif
Taigi va, ir aš taip pagalvoju, todėl ir tampausi dėl to persodinimo - TAIP/NE TAIP/NE  doh.gif
Gal dar palauksiu, nes visvien jis dabar miega mastau.gif Tik kaži ar gumbai po žeme miega  g.gif  Nu jeigu jau pokštels uzbonas, tada garantuotai bus aišku - METAS!  biggrin.gif

Nu bet iš kur tokios mintys, kad vazonas gali susprogti? doh.gif Aš jau buvau parašius, bet dar pasikartosiu, jei norim gražių ir vešlių lapų ar žiedų, reikia, kad šaknys turėtų kuo mažiau vietos augti. Taip man pažįstama floristė sakė blush2.gif Beje, tą savo piniguoti kur persodinau vakar pirmąkart palaisčiau, tiksliau įstačiau į dubenį su vandeniu ir palikau geram pusvalandžiui. Vazonas nedidukas, galvoju užteks. Tik neaišku ar prigijo ir ar puvinys toliau nesiplečia g.gif Na tikiuosi jog ne. Dabar reikia tik laukti. Gal ir man kaip Monami pasiseks ir mano mažasis pinigelis pradės šakeles leisti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2007 06 19, 13:33)
Nu bet iš kur tokios mintys, kad vazonas gali susprogti? doh.gif 

Savo akimis mačiau pas tetą suskilusį piniguočiaus vazoną ir vis per gumbus, rimtai doh.gif Po to persodino į plastikinį ir įstatė į gražų molinį, tai tas plastikinis jau persikreipęs, kaip plečiasi jos 'darbinykas' doh.gif
Čia ne pasakos schmoll.gif Iš pradžių ir aš netikėjau ax.gif
O dėl to, kad juos reikia kuo siauriau laikyti, tai žinau drinks_cheers.gif


Ačiū, Gulia 4u.gif
Atsakyti
as savaji medeli apziurejau tai radau dar viena besikalancia sakele bigsmile.gif
Atsakyti
Na va ir pas mus namie svente. Vaikui dovanaujau pinigu medi ir po menesio mamai. O dar po menesio pati gavau dovanu. Tai dabar yra taip jog pas mama jau lapas isaugo o vaiko dabar net du iskarta leidzia o maniskis dar tik kaupiasi tikriausiai. clap.gif
Atsakyti
[Nu la bai gražus čia tas išsikerojęs piniguotis, įkelių ir aš savo . Jis pas mane didžiausias, turiu dar 4-is, bet tie mažesni.



user posted image


Čia aš jį ramstau, kap0 matote, nes kažkaip bijau, kad nenulūžtų, kai taip sveriasi į šonus, o gal reikia leisti jam svirti? Kas išmano gerai, patarkite? blush2.gif
Auginu jį senokai, gal jau kokie 4 metai, auga lėtai, bet stabiliai ir neblogai visai. Gavau dovanų.
Atsakyti