Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų medis, 4 dalis

QUOTE(success @ 2007 08 01, 22:11)
JuzTea, tas vidurinis tai labai dailus ir gana vešlus atrodo good.gif  O tie kiti lyg būtų atskirti ir persodinti  unsure.gif Kažko nepatenkinti. Gal senokai persodinti ir žemė jau išsisotinusi, ne?  g.gif
lens.gif Užtai kokia gyvatė ant palangės!!!!!!!!!  scare.gif Gal ji ten kvietkas terorizuoja?  unsure.gif


nu seip persodinta pavasari ax.gif o gyvatė tai gasdinimo priemonė ax.gif kas prieina ir šoka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2007 08 02, 08:43)
mano medukas irgi ištremtas balkone sėdi, bet vakar jau gailestis buvo apėmęs mane, kai eidama iš parduotuvės sušalau ir pagalvojau apie savo "tremtinukus"  lotuliukas.gif taigi grįžusi atlikau atidžią augintinių techninę apžiūrą ir ka jūs manot - laimingas jis ir patenkintas, didžiulį žiedą krauna ir vargo nemato  drinks_cheers.gif bet aš suprantama nebūčiau aš - pirmiau padarau, paskui galvoju: prikaišiau į vazonus gėlytėms vakar trašų lazdelių, o dabar galvoju - ar nieko, kad žydėti susiruošęs gaus padidintą vitaminų dozę?..  g.gif lapuočiams  lotuliukas.gif



Tai aisku, kad nieko, juk zydinciam augalui reikia daugiau maistinguju medziagu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 08 02, 22:12)
Tai aisku, kad nieko, juk zydinciam augalui reikia daugiau maistinguju medziagu... rolleyes.gif


reikia tai reikia... bet kad ne visi tręšdami saiką jaučia lotuliukas.gif nors po to, kai viena kartą namuose visas geles pertręšiau, o jos vos galų neatidavė - stengiuosi neviršyti normų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2007 08 03, 09:27)
reikia tai reikia... bet kad ne visi tręšdami saiką jaučia  lotuliukas.gif  nors po to, kai viena kartą namuose visas geles pertręšiau, o jos vos galų neatidavė - stengiuosi neviršyti normų  doh.gif


Tomis trasu lazdelemis tikrai nepertresi. As irgi buvau jas sukaisiojusi, bet kazkaip nepastebejau, kad geles bujoti pradetu. Kazkokios jos man neveiksmingos pasirode. Pradejus tresti skyst. trasomis, mano gelytes is karto atsigavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 08 03, 15:32)
Tomis trasu lazdelemis tikrai nepertresi. As irgi buvau jas sukaisiojusi, bet kazkaip nepastebejau, kad geles bujoti pradetu. Kazkokios jos man neveiksmingos pasirode. Pradejus tresti skyst. trasomis, mano gelytes is karto atsigavo mirksiukas.gif


žiūrėsiu kaip čia bus - lazdeles pirmą kartą naudoju g.gif kaip ten bebūtų, lazdelių kaišiojimo principas man tarsi paprastesnis nei tręšiant skystomis trąšomis. žinoma, ir čia nesudėtinga, bet vieną kartą kliūstelėjau taip iš akies, antra kartą... ogi žiūriu viena gražų rytą, kad mano fikusų lapai tik staiga nugelto ir akyse kristi pradėjo. išsigandau labai doh.gif paskui kristi apstojo, bet likusiųjų galai nudžiūvo, tarsi nudeginti.. plačialapis fikusas tai ilgai ir skausmingai kankinosi, kol galiausiai nugaišo, nors ir stengiausi gelbėti, metrinis medukas ir mažiai po kelių mėnesių atsigaiveliojo, nors ir dabar nelabai dailūs. palmė visai buvo nustojusi augti. tiesa sakant, ji nuolatinis mano galvos skausmas - tupi sau tokia pageltus ir nei pirmyn, nei atgal lotuliukas.gif .. ir vienaip, ir kitaip galvojau, kokia čia krizė ištiko, nes iki tol labai puikiai žaliavo mano augaliukai - rodos ir vandenį tame pačiame inde laikiau, ir šiaip nieko neįprasto nenutiko, todėl suverčiau kaltę trąšoms ir savo bukumui. taigi dabar po ilgokos pertraukos pradedu nuo lazdelių - bijau vėl persistengti... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2007 08 03, 21:19)
taigi dabar po ilgokos pertraukos pradedu nuo lazdelių - bijau vėl persistengti... cool.gif

Upsikai, žinok, sunkiai įsivaizduoju, kaip galima pertręšti g.gif unsure.gif Ant buteliuko būna parašyta, kiek ml pilti - tigi ten tokie maži kiekiai, kad nu niekaip neina padauginti schmoll.gif , o ir tręšti juk reikia vos pora sykių į mėnesį. Pvz., aš įpilu kokį šaukštą į litrą vandens, padalinu savo 4 kvietkoms mžd po lygiai ir psio - dvi savaites dėl tręšimo ramu vacation4.gif O lazdelės, tai, sorius, ale šūdukas tikrai irnesakyk.gif Man kažkada viena konsultantė augalų skyriuje iškart pasakė, kad mesčiau jas iš galvos, nes čia, anot jos, 'zabova' tiktai doh.gif
Nepagailėk pinigiukų geroms skystoms trąšoms, nes jų ilgam pakaks, jei nedaug gėlyčių namuose ir pamatysi, koks bus efektas good.gif
Sėkmės! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(JuzTea @ 2007 08 02, 20:54)
nu seip persodinta pavasari ax.gif

o gyvatė tai gasdinimo priemonė ax.gif kas prieina ir šoka thumbup.gif


O aš teisingai spėju, kad čia vienas didelis augalas išskirstytas ir persodintas į tris vazonus, ar jie vis tik nesusiję ir nuo mažens tokie ir auga? g.gif

Nu gyvatė tai bajava doh.gif Eina načiort, ir aš pašokčiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
O aš teisingai spėju, kad čia vienas didelis augalas išskirstytas ir persodintas į tris vazonus, ar jie vis tik nesusiję ir nuo mažens tokie ir auga?  g.gif

Nu gyvatė tai bajava  doh.gif  Eina načiort, ir aš pašokčiau  unsure.gif


nu jo, as viena pamiršau idėt pinigu medi, bet turėjom 2 pinigu medzius ir iš tu dvieju padarėm keturis, tai pradinei liko geri o sitie peauga blush2.gif ax.gif gal pradės augt pavasary g.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 08 03, 14:32)
Tomis trasu lazdelemis tikrai nepertresi. As irgi buvau jas sukaisiojusi, bet kazkaip nepastebejau, kad geles bujoti pradetu. Kazkokios jos man neveiksmingos pasirode. Pradejus tresti skyst. trasomis, mano gelytes is karto atsigavo mirksiukas.gif

asmeniskai man nepatiko tos lazdeles, istezo, nors rodos sukisau visa - tai ar i pavirsiu isplauke, ar siaip islipo, paskui puse metu ar daugiau gulejo toks daiktas- nei popierius, nei tesla, o gal tiesiog nevykusias nusipirkau, bet dabar teikiu pirmenybe Schultz trasom first.gif
Atsakyti
QUOTE(JuzTea @ 2007 08 04, 18:09)
nu jo, as viena pamiršau idėt pinigu medi, bet turėjom 2 pinigu medzius ir iš tu dvieju padarėm keturis, tai pradinei liko geri o sitie peauga  blush2.gif  ax.gif gal pradės augt pavasary g.gif

Taip ir maniau ax.gif
Turbūt joms dabar 'poskyrybinis šokas' g.gif smile.gif Turėtų atsigauti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(success @ 2007 08 05, 21:30)
Taip ir maniau  ax.gif 
Turbūt joms dabar 'poskyrybinis šokas'  g.gif  smile.gif  Turėtų atsigauti  drinks_cheers.gif

laugh.gif gerai tu cia pasakei hihihi.gif as saviskiui si savaitgali padariau "vonia" pripyliau i dubeni trasu i vandenuka ir palaikiau pusdieni, tai toks atsigaves biski lyg.. ir padejau biski i pavesey - nu neauga jis man, nors saules daug ir ner - rytine tik, kazkoks nupiepes doh.gif reik rimciau uzsiimti juo, kitu cia zydi, bujoja, lapus leidzia, maniski pavasari kiek isleido ir ramus, net lapu s palva kazkokia blanki unsure.gif o tais blizgikliais visai nenoriu bruzint - vien tam kad man grazu butu
Atsakyti
QUOTE(success @ 2007 08 05, 23:30)
Taip ir maniau  ax.gif 
Turbūt joms dabar 'poskyrybinis šokas'  g.gif  smile.gif  Turėtų atsigauti  drinks_cheers.gif


tikiuosi atsigaus ax.gif nes dabar atrodo nei seip nei taip blush2.gif
Atsakyti
O mano piniguotis keistas... g.gif Isleido vienu metu 3 ugliukus, vienas jau didelis visai, kitas irgi jau skleidziasi, o trecias maziukas visai, uzmogo kazkaip beaugdamas g.gif
Ar cia taip buna? Ten 3 skirtingi augalai vienam vazone, ir to, kurio ugliukas neauga, viena didele saka apacioje su kazkokiom mazom raukslelem. Bet siaip atrodo sveikai, negelsta, nelinksta ax.gif
Laistau labai nedaug, tai galvoju ar daugiau laistyt ar jis cia perlaistytas ar jis cia siaip rauksletis pradejo? unsure.gif
Atsakyti