Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų medis, 4 dalis

Triskart pasakiau- abrakadabra-bet vistiek vaizdelio nematau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Verba @ 2007 08 16, 23:55)
Triskart pasakiau- abrakadabra-bet vistiek vaizdelio nematau unsure.gif


As irgi nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2007 08 16, 19:44)
As ir saviski palaistau...nemarinu troskuliu blush2.gif  dvi sakeles leidzia vel... Esu pirkusi ji sau (kiek sakiau-niekas man nedovanojo, tai nusispjoviau ir pati pasidovanojau sau) pries 2 metus-mazyti, su keliom nedidelem sakelem... o dabar tikrai nemazas... jau isleido kokias 9 sakeles...dideles... ir su ju isleidimu-seimoje pinigeliu pagausejimas bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  sita gelyte...


Gal nuotrauka galima?
QUOTE(kazyte @ 2007 08 16, 21:56)
Štai normalios nutraukytės:

user posted image

user posted image

user posted image

mirksiukas.gif

Nerodo verysad.gif schmoll.gif
Atsakyti
Soriukas, mergaitės, gi įdėjau nuotraukas, o iš albumo jas ištryniau, tdėl jų ir nerodė. Dabar jau žiūrėkite:

user posted image

user posted image

user posted image

mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui wub.gif
Dabar jau rodo thumbup.gif
Atsakyti
Nu, žinioj, jeigu tik kelių lašų reikia laistymo tirpalui paruošt- tai tikrai macnos tos trąšos. Kas būsit Kane bazėj, tai rods,12sandėlio pradžioj, kur visokios floristikos prekės, tų "Šulcų" pristatyta įvairiausių bonkelių ir dėželių pačiom įvairiausiom kainom. Reiks pasidomėt, kas ten per asortimentas.
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 16, 22:14)
As tai tiesiai i keramikini, bet jis be skyles... Tai laistau dabar taip, kad neperliet, nes kitaip kol isgaruoja, labai ilgai uztrunka  schmoll.gif

Nu ir šaunuolė. Ir aš į 'beskylį' įsodinau ir viskas tvarkoj ok.gif Man tai žymiai tvarkingiau atrodo, kai nėra jokių apsinešusių/apkalkėjusių lėkštučių po vazoniuku. O ir šiaip dar tokią tendenciją pastabėjau, kad kuo (man) fainesnis vazoniukas, tuo daugiau šansų, kad jis bus be skylutės ir neturės derančios lėkštutės. Taip ir susodinau savo kvietkas į 'beskylutinius' rolleyes.gif

QUOTE(kazyte @ 2007 08 16, 22:25)
O man tai kažkaip nepatikimai atrodo be skylės, net jei įdėta drenažo....

Viskas ten normaliai irnesakyk.gif Svarbiausia - NEPERLIETI! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kazyte @ 2007 08 17, 15:56)

Bet kaip apetytnai parašyta - augalų MAISTAS bigsmile.gif essen.gif

Reikės ir man pasidomėti mastau.gif
Atsakyti
Sveikos pinigų medelių augintojos 4u.gif

Gavau dovanų zamioculcą bigsmile.gif ir norėjau užvesti temą apie šį augalą, bet pasinaudojus paieška atradau šią temą. Tai kaip suprantu tai tas pats augaliukas? ax.gif


Atsakyti
as liepos viduryje padovanojau si medeli savo antrajai pusei, su salyga, kad as ji priziuresiu lotuliukas.gif ir jau isleido viena sakele, laistau kas antra savaite....

O kaip ikelt nuotraukyte??
Atsakyti
[quote=success,2007 08 17, 23:24]
Man tai žymiai tvarkingiau atrodo, kai nėra jokių apsinešusių/apkalkėjusių lėkštučių po vazoniuku. O ir šiaip dar tokią tendenciją pastabėjau, kad kuo (man) fainesnis vazoniukas, tuo daugiau šansų, kad jis bus be skylutės ir neturės derančios lėkštutės. Taip ir susodinau savo kvietkas į 'beskylutinius' rolleyes.gif
Viskas ten normaliai irnesakyk.gif Svarbiausia - NEPERLIETI! 4u.gif
[QUOTE]

Vat ir man tas pats doh.gif Ieskojau, ieskojau su skyle, ir galu gale vis tiek i 'beskulutini' pasodinau biggrin.gif ju kazkaip pasirinkimas didesnis ir siaip grazesniu buna

[quote=success,2007 08 17, 23:24]
Bet kaip apetytnai parašyta - augalų MAISTAS bigsmile.gif essen.gif
Reikės ir man pasidomėti mastau.gif
[/quote]

Tu cia sau?! biggrin.gif auk didute! lotuliukas.gif

[quote=Eni,2007 08 18, 00:58]
Sveikos pinigų medelių augintojos 4u.gif

Gavau dovanų zamioculcą bigsmile.gif ir norėjau užvesti temą apie šį augalą, bet pasinaudojus paieška atradau šią temą. Tai kaip suprantu tai tas pats augaliukas? ax.gif
[/quote]

Tas pats, buratino dziaugsmas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 18, 19:13)
Tu cia sau?!

Kad jau kvietkos ir taip auga, kaip išdurnėję, tai negali žinoti g.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo success: 18 rugpjūčio 2007 - 23:19
Nu, o mano pats didžiausias pinigų medis (iš 4-ių, kuriuos turiu) yra šis: ir jauišleido 4-ias nemenkas šakas per šią vasarą.

user posted image

va, šiek tiek iš arčiau:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 19 rugpjūčio 2007 - 07:43