Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų medis, 4 dalis

Aciu mergynos uz pasisakimus,o sakykit,geriau ji laikiti vazonelyje su lekstute?
Atsakyti
As manau, kad taip... tada vandens perteklius gali isbegti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2007 08 21, 19:53)
As manau, kad taip... tada vandens perteklius gali isbegti ax.gif


man ir taip atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai gerai,supratau,o ka nesugers ispilt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(choi @ 2007 08 21, 12:01)
na bet geriau vazonai su skylute. bent jei nusiperku vazona be skylutes, tai pati ja isgreziu ax.gif tada ir drenaza galima gera padaryti mirksiukas.gif

Aš tai irgi pati pasidarau skylutę ax.gif Su aštriu peiliu biggrin.gif Bet čia aišku ne apie molinius vazonus kalbu wink.gif


QUOTE(Miglute @ 2007 08 21, 12:08)
Aš persodinau pagaliau savo medelį į aukso puodą  biggrin.gif . Radau keletą supuvusių šaknų, ties, jau apdžiūvęs, nes nelaisčiau ilgokai, kai įtraiu, kad parduotuvėje perlaistytas buvo. Tikiuosi , daugiau šakelės negeltonuos  rolleyes.gif

Aš irgi kai persodinėjau radau tą patį, nors iš viršaus atrodė, kad sausa ten viskas blink.gif


QUOTE(Prikolnaja @ 2007 08 21, 18:20)
Aciu mergynos uz pasisakimus,o sakykit,geriau ji laikiti vazonelyje su lekstute?

Manau, kad taip wink.gif


QUOTE(Prikolnaja @ 2007 08 21, 19:06)
Tai gerai,supratau,o ka nesugers ispilt biggrin.gif

Taip, išpilti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(choi @ 2007 08 21, 12:15)
pamokino vyras. apverciu vazona aukstyn kojom. jei vazonas mazas, imu pacia maziausia grazto galvute, o jei didelis, tai truputi didesne. labai dideles nenaudoju, nes gali suskilti vazonas. tiesa, galvutes turi buti skirtos ne medziui grezti, o betonui. tai va, uzsidedu galvute, o tada pradedu grezti viduryje skyle ax.gif taip ir isgreziu.


Geras biggrin.gif pas mus graztas elektrinis, tai as net medines plokstes nelabai galejau pragrezt, kazkaip nesigauna man blush2.gif O cia mamos vazonus su betono graztu grezia! bigsmile.gif
thumb_yello.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 21, 23:44)
Geras biggrin.gif pas mus graztas elektrinis, tai as net medines plokstes nelabai galejau pragrezt, kazkaip nesigauna man  blush2.gif O cia mamos vazonus su betono graztu grezia!  bigsmile.gif
thumb_yello.gif  ploja.gif

niu ka darysi, gyvenimas privercia, ir visa tai gelyciu labui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 08 21, 12:30)
Ačiū  4u.gif . reiškia įmanoma. Aš bijodavau suskaldyti, tai ir nebandžiau  ax.gif

Atsargiai, po biškiuką ir gausis drinks_cheers.gif

QUOTE(Frosted @ 2007 08 21, 22:14)
pas mus graztas elektrinis, tai as net medines plokstes nelabai galejau pragrezt, kazkaip nesigauna man  blush2.gif O cia mamos vazonus su betono graztu grezia!  bigsmile.gif

Pats aparatas yra drelė, o grąžtai yra tie antgaliai, kuriais ir gręžiam skyles (nu bent jau mane tai taip MB mokė juos vadinti blush2.gif ). Jų būna visokio diametro ir skirtų įvairioms medžiagoms (medžiui, metalui, betonui... ). Nusipirkit betoninių ir galėsit eit bankų plėšt ph34r.gif , ne tik vazonus gręžt irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(success @ 2007 08 21, 10:45)
Visai gali būti ir taip  g.gif  , bet dar reikia atsižvelgti į patalpos temperatūrą ir kitus faktorius.
Kadangi mano gėlytė auga vazoniuke be skylutės, aš bijau perplieti doh.gif  Todėl laistau dažniau, bet po labai nedaug - tik tiek, kad pakaktų drėgmei palaikyti.



QUOTE(Frosted @ 2007 08 21, 10:46)
o pas mane vazonas be lekstutes, tai as laistau karta i 2 savaites ir labai negausiai  ax.gif

Pinigų medį reikia sodinti į vazoną su skylute ir laistyti ne į patį vazoną,o į lėkštutę.
Aš kas 3 savaites imerkiu vazoną į didelį kiekį vandens,palaikau keletą minučių ir gėlytė atsigeria kiek jai reikia,daugiau išimu ir padedu sausai. Auga labai gerai,ne per daug drėgmės.
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 08 22, 00:28)
Aš kas 3 savaites imerkiu vazoną į didelį kiekį vandens,palaikau keletą minučių ir gėlytė atsigeria kiek jai reikia,daugiau išimu ir padedu sausai. Auga labai gerai,ne per daug drėgmės.

Kažkur internete skaičiau, kad zamioculcą laistant į lėkštutę, reikia palikti per naktį atsigerti mastau.gif
Atsakyti
As taip svajoju kad man padovanotų pinigų medį blush-anim-cl.gif jis man toks mielas wub.gif wub.gif wub.gif ,uij kaip noriu nors imk ir pati nusipirk verysad.gif bet juk geriau kad kas padovanotu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianiux: 22 rugpjūčio 2007 - 08:16
QUOTE(Darijana:) @ 2007 08 22, 01:58)
Pinigų medį reikia sodinti į vazoną su skylute ir laistyti ne į patį vazoną,o į lėkštutę.
Aš kas 3 savaites imerkiu vazoną į didelį kiekį vandens,palaikau keletą minučių ir gėlytė atsigeria kiek jai reikia,daugiau išimu ir padedu sausai. Auga labai gerai,ne per daug drėgmės.


man gelininke aiskino, kad, jei gelei padaromas drenazo sluoksnis( o piniguotis ji be galo megsta), tai laistant i lekstute, gele neatsigeria. as visom gelem darau drenaza ir visas laistau tik is virsaus mirksiukas.gif
Atsakyti