Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(makausike @ 2007 05 21, 14:46)
SOS SOS SOS kazkas buvo zadejas parasyti chemikalu pavadinima, kuris naikina tuos nuostabius ir gerus zmones mylincius vabaliukus KURKLIUS  doh.gif  doh.gif  doh.gif



Heh. Gerai kad priminei. Visai buvo isdulkeje is galvos. Suklaidinau jus- tie nuodai yra italu gamybos, tai panasu kad mes naudojom ta pati ka ir Ju-Ju rase. 100proc. rezultato nera, taciau kurkliu apmazejo.
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 05 21, 15:30)
Mane domina ar jis tikrai efektyvus,nes gal pirkčiau,ar jūs juo naudojatės.

agha, turiu ir naudojuos. Privalumai būtų tokie: nereikia lankstytis ties kiekvienu pienių kupsteliu, kastuvu gadint veją ir purškiant/tepant chemikalus nudeginti netyčia kokią grožybę ( jei tik rankomis, didesnė tikimybė, kad šaknies nemenkas galiukas liks žemėj ). O minusas būtų toks, kad idealiai gelbėja tik kai žemė nėra perdžiuvus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 05 21, 15:42)
agha, turiu ir naudojuos. Privalumai būtų tokie: nereikia lankstytis ties kiekvienu pienių kupsteliu, kastuvu gadint veją ir purškiant/tepant chemikalus nudeginti netyčia kokią grožybę ( jei tik rankomis, didesnė tikimybė, kad šaknies nemenkas galiukas liks žemėj ). O minusas būtų toks, kad idealiai gelbėja tik kai žemė nėra perdžiuvus  bigsmile.gif

Na manau reikės pamastyti,nes pas mane labai mikšta ir puri žemė tai tiktų,o jei dar sakote kad veiksmingas thumbup.gif tikiuosi čia Senukuose reikia jo ieškoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 05 21, 15:45)
Na manau reikės pamastyti,nes pas mane labai mikšta ir puri žemė tai tiktų,o jei dar sakote kad veiksmingas  thumbup.gif  tikiuosi čia Senukuose reikia jo ieškoti  blush2.gif

radau tokius adresus Šiauliuose: Tilžės g.99, tel. 8 41 523223; Sodo g.26, tel. 8 41 545377; Vaidoto g.40, tel. 8 41 544191; ( - prekybos vietos )
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2007 05 21, 15:30)
Heh. Gerai kad priminei. Visai buvo isdulkeje is galvos. Suklaidinau jus- tie nuodai yra italu gamybos, tai panasu kad mes naudojom ta pati ka ir Ju-Ju rase. 100proc. rezultato nera, taciau kurkliu apmazejo.

Aciu reikes ir man po Siaulius pasiausti gal kur nors rasiu as tu italisku chemiokalu , nes dar to rupuzes vabalo nemaciau bet labai bijau pamatyti , tai sakiau visa darza nubarstysiu ar palaistysiu gal pabegs ir neteks to slykstynes akyse regeti , o dar kaiminka isgazdino kad jis ir kandziojasi tai man visai nieko gero doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 05 21, 15:30)
Man po Lontrelio tas pats,tai ir pamaniau kad per silpną koncentratą užtaisiau  ax.gif  Ir dar nusigandau,kad parašyta jog negalima jo purkšti kai temperatūra aukštesnė kaip +28 o vakar ant saulutės tai tikrai daugiau buvo.Tai mastau gal ji per greitai viską nugarino ir to Lontrelio mano piktžolės negavo  g.gif
Ir nors niekas neatsakė,bet savo "puikiąjai" kaimynei atspausdinau kad jis nekiankia ir kad braškes po derliaus juo galima purkšti  thumbup.gif  o juk aš ir nepurškiu kai uogos bus,dar nesu visai tokia kvaila.
Tai kad ten gėlių nelabai rasi,tik braškes,pupas ir kur tiek braškių suvalgyti  doh.gif  pas mane tik mažas lopinėlis o uogų   blink.gif  kibirais dalinu,nes mes nevalgome  blush2.gif
Ir mane tai sudomino,bet jau mačiau kad atsakė knifofija aciuks.gif tai lauksiu.
Mane domina ar jis tikrai efektyvus,nes gal pirkčiau,ar jūs juo naudojatės.

Labai atsiprašau knifofijos aš čia nesu labai jau senai,bet gal vistiek galite atsakyti  blush2.gif  nes telefonu nepaskambinau o dabar jau kaip suprantu lelijų svogūnėlių jau nebėra laisvų. Dėkoju už atsakymą aciuks.gif

Tikrai taip lelijos visos išdalintos.
Jokiu būdu braškių nepukšti su LONTRELIU, tik su rundapu. ir tik 1 procento koncentracijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knifofija: 21 gegužės 2007 - 17:49
As dar lontrelio neisbandziau. Pas mane pievutej, kuria zadu purkst, auga veigeles, sedula, rozes ir levandos. Ar siuos augalus apdengtipries purskiant?
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 21, 18:46)
Jokiu būdu braškių nepukšti su LONTRELIU, tik su rundapu. ir tik 1 procento koncentracijos.

Tai aš tikrai jų purkšti nežadu,tik nelabai ir noriu kad pas kaimynę jos nukentėtų 4u.gif tai ir svarstau jei netyčia kliūtų ar labai blogai būtų g.gif
Atsakyti
Ju.Ju, pataisyk jei klystu, bet ta moteris is Litagros kazka kalbejo, kad su Lontreliu braskes ukininkai purskia? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 05 21, 23:54)
Ju.Ju, pataisyk jei klystu, bet ta moteris is Litagros kazka kalbejo, kad su Lontreliu braskes ukininkai purskia?  unsure.gif

Lontrel - koncentracija skirtinga
Atsakyti
Vienas darbelis atliktas - vakar vakare nupurškėm obelį su Decio tirpalu, žiūrėsim, ar tos bjaurybės lervos nudus ir nebenaikins mano medelio g.gif

Beje, vakar atradau, kad ir raganės lapai susisuko, bet be kirmėlių - ar čia gali būti liga?

O karštis nerealus.... vakar parėjau namo: visos gėlės išgeibę verysad.gif Pas mus pietinė pusė, tai neduok dieve tie karščiai. Užtat nuo laistytuvo per vasarą gražius bicepsus užsiauginu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2007 05 22, 09:11)
Užtat nuo laistytuvo per vasarą gražius bicepsus užsiauginu ax.gif


thumbup.gif
prajuokinote:) man tai tik nugarą nerealiai paskausdavo.. Bet tada MB atitempė iki mano darželio vonią, pripylė vandens, tai reikalas kiek palengvėjo.. biggrin.gif
Atsakyti