Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(ermute @ 2007 05 12, 11:26)
cool.gif jap...begonijos..... blush2.gif  tokia is manes darzininke.... zinau daug maz pavadinima ir ciudinuosi  ax.gif

Neimk i sirdi, dabar zinosi daugiau biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2007 05 12, 12:26)
cool.gif jap...begonijos..... blush2.gif  tokia is manes darzininke.... zinau daug maz pavadinima ir ciudinuosi  ax.gif


Čia tai geras, ką nori tą rašai, o kitos tegul blush2.gif ...tikra info blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 05 12, 13:10)
Čia tai geras, ką nori tą rašai, o kitos tegul blush2.gif  ...tikra info blush2.gif


Nu nespecialiai irnesakyk.gif suklydo gi. Dar išmoks - nieko čia baisaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu taip gal išmoks g.gif ... ir kitus išmokins g.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 05 12, 16:01)
Nu taip gal išmoks g.gif ... ir kitus išmokins g.gif

Kam nebuna tongue.gif As irgi iki siol gvazdikelius vadinau aubretemis blush2.gif
Jau verciau skaityti tokius postus, nei kad "Pas mane ziaurus pavesis, patarkit ka sodinti...." arba "Ruosiames seti zole, papasakokit ka ir kokia eiles tvarka daryti...." dry.gif Va tokie tai nusibodo ziauriai doh.gif
Pas mane jau skleidzia pumpurus kolonines obelys,zemauge kriause ir gudobele rolleyes.gif Pagaliau sulaukiau pirmu siu augaliuku ziedeliu 4u.gif
Atsakyti
sakykit o kanas jau galima sodinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(damute31 @ 2007 05 12, 16:39)
sakykit o kanas jau galima sodinti  g.gif

As sian vos ishkenciau - nepasodinau dar ax.gif Taciau pagalvojau, jau tiek ishvargau, kad jei pasaltu ir visi vargai nueitu suniui ant uodegos doh.gif tai irgi dry.gif Bet jau rankas niesti....
Jei kas tvirtai pasakytu, kad nebus jau minuso, viska pernesciau i lauka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 05 12, 09:47)
Kalitėja,o kur jūsų sodas?

Mūsų sodas į Rėkyvos pusę "Gintaras" mirksiukas.gif
O obelis tai visas išpjoviau,jau ligotos buvo,sakiau naują pasisodinsiu,o šiaip tai pas kaimynę jų daug,tai galiu imti,tik kad nevalgome blush2.gif palikau tik jauną kriaušę,vyšnią,kelias slyvas.Norėčiau trešnės bet paskaičiau čia kad prastai prigyja tai bijau sodinti,nes aš tai jokio supratimo apie tai neturiu. schmoll.gif
Dar noriu to nuleipusio medelio,nežinau pavadinimo blush2.gif bet kur šakos į apačią auga.Žodžiu pirma noriu kad žolė gerai suaugtų ir graži būtų o paskui jau visą kitą sodinsiu ax.gif
Ale ot orai,nėra kada Lontrelio purkšti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 05 12, 16:46)
Ale ot orai,nėra kada Lontrelio purkšti  verysad.gif

as ir purkstuva nusipirkau, pasiruosiau karui su pikdzolem gun_smilie.gif tik va orai stabdo doh.gif
Atsakyti
Šiandien padariau savo zeldiniu foto:
Papildyta:
...
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2007 05 12, 17:16)
Šiandien padariau savo zeldiniu foto:

thumbup.gif grazu wub.gif
Atsakyti
ir dar alpinariumą nufotkinau. Žinau, kad jis nelabai tinkamoj vietoj, bet aš jo labai norėjau 4u.gif o kai sklypas lygus, nelabai ir didelis tos vietos pasirinkimas

Papildyta:
...
Papildyta:
...
Atsakyti