Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Mama! @ 2007 05 23, 19:20)
Patarkit kokias nelepiausias, pakenčiančias sausrą, svyrančias gėles galėčiau sodinti į lovelius po langais? 4u.gif

Svyrančias pelargonijas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 05 23, 19:32)
Svyrančias pelargonijas mirksiukas.gif

dabar telefonu kaip tik kalbėjau su viena gėlininke- mėgėja, tai ji irgi sakė palergonijas ir patarė ne pilnavidures, sakė ne tokios lepios, kažin tiesa?
o kažin verta pilti į lovelio dugną tuos sulaikančius drėgmę molio rutuliukus, nežinau kaip jie tiksliai vadinasi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama!: 23 gegužės 2007 - 19:12
Sveikutės, per porą dienelių daug prirašėt,o aš nors ir karštą dieną vistiek kieme sėdžiu biggrin.gif
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 05 22, 09:47)
O pas mus dar ir grambuoliu invazija prasidejo... kai tik pritemsta tai zvimbia oras - migruoja jie kazkur jei neatsitrenkia i tvora ar namo stoga ir nelieka pas mus bijau.gif Man vyras bande viena atnesti parodyti tai tokia isterija uzkeliau, kad uch... Nu nemegstu as tokiu gyviu... o grambuoliai gali ka bloga augaleliams padaryti? g.gif

Pas mus irgi jau skraido,o praeitą vasarą tai vakare kur lauko šviestuvai ant sienų tai pulkas jų aplipęs blink.gif

O kaip pas jus su uodais, na jau 17val vakaro pilna jų, na dar tik pradžia,o kas toliau bus, nes naglumas į akis ten lenda ir purškalai nelabai gelbsti, jau su vaikais esam stipriai sukandžioti blink.gif

Na Lontrelis gerai pavaikė, jau stipriai kiaulpienės susiraitė, malonu pažiūrėti ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2007 05 23, 20:29)
Na Lontrelis gerai pavaikė, jau stipriai kiaulpienės susiraitė, malonu pažiūrėti ax.gif

O kokį koncentratą taisėte ,jei ne paslaptis g.gif nes man tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2007 05 23, 17:30)
Ir galiausiai gal kas ipomėjas auginote. Prisisėjau aš jų, laikas į vazonus sodint ir perskaičiau, kad žydi tik po pusdienį. Ar tiesa? Gal tų žiedų ten tik pavieniai.

Auginau ipomėjas prieš kokius ketverius metus. Gražūs lapai vijokliuko, man labai gražiai apipynė laiptų turėklus, tik buvau pasėjusi į vazonus ir šiek tiek per mažus g.gif tai pradėjo trūkti maisto medžiagų ir drėgmės ir šiek tiek išpliko unsure.gif O žiedai tikrai trumpalaikiai, žydėdavo žiedelis iki kokios 12 val. dienos, po to nuvysdavo blink.gif Nebent diena pasitaikydavo vėsoka ir neperdaug saulėta, tada prabūdavo iki pavakario tongue.gif O skleisdavosi žiedai kasdien vis nauji thumbup.gif
Atsakyti
dar apie kurklius va ka radau :
"vietoje, kur prisiveisia kurkliu, kas 30-40cm ikaskite i dirva stiklainiu ar skardiniu indeliu. ant ploksciu akmenu uzdekite lenta, kuri butu 1-1,5c virs indelio pavirsiaus, lenta apsaugos nuo lietaus ir ir po ja slepsis kurkliai. nakti ieskodami grobio bei prieglobscio, vabzdziai ikris i indelius. " (citata is "7 zingsniai inteligentisko tinginio sodo link" )
skamba visai neblogai g.gif visu gal ir neisnaikinsi, bet apmazinsi tai tikrai rolleyes.gif
Atsakyti
NA IR PRIRAŠĖT, NESPĖJU SKAITYTI. SMILTIS, ČESNAKO NEIŠRAUK, JIS TURĖTŲ IŠDYGTI KITĄ MET. pER SAVAITGALĮ DAUG NEPRIRAŠYKIT, NES GRYŽUS IŠ MUGĖS GALĄ GAUSIU SKAITYDAMA. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 05 23, 16:58)
Nusipirkau maximoj - tokie mazi svoguniukai.

Ar senai pirkai, ir kurioj maximoj, jau kaip gražu man jie. thumbup.gif
Labas rytas,

Vis paskaitau jusu pokalbius, tik prisijungti vis kažkaip neprisiruošiu.
Mes ir savo kelis arus vis bandom susitvarkyti, pernai žolę užsisėjom, tai šiemet jau graži, ale kad turim šunį, kuris gamtinius reikalus atlieka kieme, ir po to lieka geltonos išdegintos vietos, o vėliau toje vietoj atsiranda plikos vietos, ir kaip man kovoti su jais? verysad.gif doh.gif ir žolę sėjom nepigią, atsparią mindžiojimui, o va nuo šuns ji nesaugo, tversiu tvora aplink žolę.

Pasidarėm mes su vyru tokį ale alpinariumą, ale ką sodini į jį nežinau, nelabai dar turiu supratimo apie augalus. tai kolkas stovi tuščias. blush2.gif

Turiu 2 rododendrus, ir dar pasisodinau porą rožių smulkiais žiedais, ir auga nedidelės, tikiuosi po žiemos neiššals man jos.

Na jungiuosi prie jūsų ir skaitau toliau. drinks_cheers.gif

gal ryt jei imesiu kelias savo kiemo nuotraukytes. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisss: 24 gegužės 2007 - 06:33
QUOTE(Krisss @ 2007 05 24, 07:32)

gal ryt jei imesiu kelias savo kiemo nuotraukytes.  blush2.gif


būtinai įmesk! labai įdomu pažiūrėti, pamatyti, gal kokia idėja bežiūrint į galvą ateis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 05 23, 21:24)
O kokį koncentratą taisėte ,jei ne paslaptis  g.gif  nes man tai  schmoll.gif

as tai pyliau negailedama blink.gif 10ml ant 10 litru blink.gif nu bet nukando, jai nebuciau nupjovusi zoles manau butu jos visai sunykusios doh.gif vis per ta skubejima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 24, 08:29)
būtinai įmesk! labai įdomu pažiūrėti, pamatyti, gal kokia idėja bežiūrint į galvą ateis  biggrin.gif


Taii va kad kaip tik klausiu jūsų patarimo, dar stovi manasis kiemas apytuštis, nelabai yra ką rodyti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2007 05 24, 08:55)
Taii va kad kaip tik klausiu jūsų patarimo, dar stovi manasis kiemas apytuštis, nelabai yra  ką rodyti.  doh.gif


Pažadukas! bigsmile.gif
Atsakyti