Įkraunama...
Įkraunama...

Išilgėjo priekinis dantis(54metai man)

Man 54 metai.Pernai pastebejau,kad viršutinis priekinis dantis ilgėja,na vaizdas,kad auga ilgyn.Matosi prie dantenų danties susiaurėjimas.Per metus dantis paaugo apie pora milimetru ir siek tiek į priekį atsikišo.Jis jau ilgesnis trimis mm uz kita normalu dantį.Ar teko susidurt su tokiu atveju?Ar man reikia kreiptis pas gydytoją,ar kol netrukdo laukti.Ką tokiu atveju daro gydytojai.Labai prašau atsakyti.
Atsakyti
O man atrodo tai galetu buti susije ne su danties augimu, o su dantu kaulo "tirpimu", tad dantenoms nusedus, atrodo, kad paaugo dantys.
Atsakyti
QUOTE(Genita @ 2007 05 11, 22:09)
Man 54 metai.Pernai pastebejau,kad viršutinis priekinis dantis ilgėja,na vaizdas,kad auga ilgyn.Matosi prie dantenų danties susiaurėjimas.Per metus dantis paaugo apie pora milimetru ir siek tiek į priekį atsikišo.Jis jau ilgesnis trimis mm uz kita normalu dantį.Ar teko susidurt su tokiu atveju?Ar man reikia kreiptis pas gydytoją,ar kol netrukdo laukti.Ką tokiu atveju daro gydytojai.Labai prašau atsakyti.


Pas mane kazkas panasaus buvo su virsutiniu kruminiu dantimi. Jis buvo negyvas, o kadangi apacioje nuo paauglystes nebuvo 2 dantu jis tiesiog nusileido zemyn. Kai uzsidirbau pinigeliau protezavau apatinius dantis, tada ir suzinojau apie tai. Gydytojas si danti tiesiog nuslifavo, kad apacioje galetu ideti tiesu tilteli ir viskas.
Po metu si danti teko salinti, bet ne del nusileidimo zemyn, o del kanale paliktos adatos, bet apie tai daug prirasiau kituose forumuose, tad nesikarosiu. g.gif
Atsakyti
Pagal aprašymą čia panašiau į dantenų atsitraukimą, o ne danties pailgėjimą. O kai dantys ima atsikišti į priekį, tai čia, man atrodo, kažkokios ligos simptomas. Nepamenu tik kokios. bet kuriuo atveju būtinas apsilankymas pas odontologą.
Atsakyti
Aiskiai pazengusi paradontoze. Kuo skubiau reikia kreiptis i odontologa. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 06 13, 15:15)
Aiskiai pazengusi paradontoze. Kuo skubiau reikia kreiptis i odontologa. Sekmes 4u.gif

Ir dantukas turbut jau juda. blink.gif nuo paradantozes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 13 birželio 2007 - 20:44
Bet kuriuo atveju reikia kreiptis i gydytoja , nes mazai cia naudos is musu apsvarstymu , juk problema neisnyks nuo to , kad ja apkalbesi - reikia praktiskai kazka daryti g.gif
Atsakyti
Mano mamai irgi ta pati problema. Tik jai ištyso keli papatiniai dantys, kurie neturi atramos. Ji labai dažnai lankosi pas odontologą, bet gydytoja jai nieko nepataria. Gal žinot kokį gerą periodontologą Klaipėdoje, nes manau, kad šią problemą turėtų padėti spręsti periodontologas
Atsakyti