Įkraunama...
Įkraunama...

Sodo sklypai Akmeniškėse

gal kas turi soda Akmeniskese,apie 30 km nuo Vilniaus,skelbimose matau,kad uz15tukst.galima nupirkt 6a sklypa,ar ten visai doh.gif
Atsakyti
Aga, ir as maciau, kad ten labai nebrangiai tie sklypai... idomu kodel g.gif gal vieta baisiai nepatogi?
Atsakyti
keista,kad nera atsakymu is turinciu ten sodus,teks nepatingeti ir paciai nuvaziuoti issiaiskinti kur cia suo pakastas g.gif
Atsakyti
QUOTE(renika @ 2007 05 14, 21:34)
keista,kad nera atsakymu is turinciu ten sodus,teks nepatingeti ir paciai nuvaziuoti issiaiskinti kur cia suo pakastas g.gif

musu draugu tevai ten turi soda, galit net nevaziuoti, baisu ten fear.gif net uz dyka neimciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*JUTA* @ 2007 05 14, 22:41)
musu draugu tevai ten turi soda, galit net nevaziuoti, baisu ten  fear.gif net uz dyka neimciau  schmoll.gif

o kas baisu konkreciau galima
Atsakyti
QUOTE(renika @ 2007 05 14, 21:50)
o kas baisu konkreciau galima

na man toj pusej viskas yra baisu - keliai, namai, aplynka, kontingentas... Is tikruju, pakankamai toli nuo Vilniaus, uz Rudaminos kokie 15 - 20 km (cia taip sakant "is akies", galiu klysti rolleyes.gif ) is ju keli km zvyrkelis, geru namu netgi sodo, jau nekalbant apie gyvenamuosius - nedaug, dauguma tokie maziukai sandeliukai -vasarnamiukai - vagoneliai smile.gif Jei gerai pamenu, ten tuose sodose nera elektros doh.gif Visishkas pravalas doh.gif na ir nesaugu ten. Nieko gero...
Atsakyti
Ir as pasidomejau kurioje vietoje ten yra ir bedomedamasi prisiminiau, kad rudeni ten esu buvusi, kai sklypelio ieskojome.. Na ten koki vasarnami tureti gal ir nieko, bet gyventi ten tai visai nepatogu. schmoll.gif Nes pakankamai toli, ir kelias baisus, didele atkarpa zvyrkelio- apie 7 km. Speju ziema jie visai nevalomi, arba valomi bet zymiai veliau nei kitur smile.gif Individualiu namu ten labai nedaug. Pardavejas dar parode, kad zmonems cia kanalizacija net nebutina darytis, kiti pravede vamzdzius iki kitos gatves puses, i miskeli, ir ten bega i duobe visos srutos, pelkynas toks stovi... doh.gif Na jei neini i miska, tai gal ir gerai, bet jei pavyzdziui nori pagrybauti..bum i duobe lotuliukas.gif Bet siaip neziurint i visus niuansus, bet kokiu atveju per didelis atstumas ir nepatogus pasiekiamumas. Ir autobuso stotele ten velnias zino kur, jei netycia prireiktu.
Atsakyti
as dar siandien pakalbejau su pazistamais,tai irgi sake,kad kol kas ten gyvenimui ne labai koks variantas,ne bent tik vasarai,gal po daug metu kas ir pasikeis,bet tada ir kainos bus kitokios,ai pavargau jau nuo tu ieskojimu,ar neikandama ar doh.gif
Atsakyti
Mes kaip tik nusižiūrėjom ten vasariniam poilsiui kampelį. Kaimynai labai tvarkingi malonūs( bent dabar smile.gif ) Kaip ir visur chroncių yra, gerai, kad ne šalia:) Bet jei reikia sodo (kaip mums) manau priimtinas variantas. Kelias gana padorus žvyrkelis, o nuo miesto ~27km, kas mano manymu nėra daug už tokią kainą.
Atsakyti
Na kaip sodui tai tikrai galbut nebloga vietele...ir kaina nedidele. Galima nusipirkti ir tiketis geresniu laiku smile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2007 05 16, 10:27)
Mes kaip tik nusižiūrėjom ten vasariniam poilsiui kampelį. Kaimynai labai tvarkingi malonūs( bent dabar smile.gif ) Kaip ir visur chroncių yra, gerai, kad ne šalia:) Bet jei reikia sodo (kaip mums) manau priimtinas variantas. Kelias gana padorus žvyrkelis, o nuo miesto ~27km, kas mano manymu nėra daug už tokią kainą.

Butu sioks toks susitapimas,jei ir mes ten nusiziuretumem poilsio kampeli,nes jus kaip supratau is siaures mestelio, mes irgi netolese gyvenam,o ir dukru amzius panasus(mano metais jaunesne) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Čia tai geras smile.gif
Beje, mes jau išsirinkom. Patarimas ieškoti- važiuojant link Akmeniškių yra medinė lentelė su užrašu Akmeniškių miškas, tai ten kelias šakojasi. Pasukus į kairę (mūsų) gana normalus vaizdas sodų. O jei važiuoti tiesiai tai tokių vazdelių galima prisižiūreti ohmy.gif blink.gif
Parašyk man až, galėsiu duoti kontaktus žmonių, kurie žino pardavinėjamus sodus.
Atsakyti