Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia 10-ą mėnesį

Mano kleckas neskuba gimti. Vėluoja jau 5 diena. Kuo toliau tuo sunkiau.. nuovargis vis puškuoti su dideliu pilvu ir kiekvieną dieną tikėtis gal jau šiandien. Tačiau praeina diena, naktis kita diena....vis einu i GN matuoti vaikučio širdies tonu o akušerės palydi sakydamos "iki, gal sia nakti sugriši". Kaip jus laukėte ar laukiate savo vėluojančiu mažylių ir kaip susidorojat su aplinkiniu klausinėjimais "gal jau?"
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 05 13, 18:14)
Mano kleckas neskuba gimti. Vėluoja jau 5 diena. Kuo toliau tuo sunkiau.. nuovargis vis puškuoti su dideliu pilvu ir kiekvieną dieną tikėtis gal jau šiandien. Tačiau praeina diena, naktis kita diena....vis einu i GN matuoti vaikučio širdies tonu o akušerės palydi sakydamos "iki, gal sia nakti sugriši". Kaip jus laukėte ar laukiate savo vėluojančiu mažylių ir kaip susidorojat su aplinkiniu klausinėjimais "gal jau?"



O gal jis visai neveluoja... gal apsiriko su terminu... tik 5 dienos... Na manau tu nesijaudink ir maziausiai kreipk demesio, ka sneka aplinkiniai. O kai klausia ''gal jau'', nieko neaiskindama atsakyk, ''Ne'' ir visi supras, kad ne vietoj klausimas. Juk pagimdysi tikrai 4u.gif Niekur nesidesi, tik reikia palaukti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li ute: 13 gegužės 2007 - 17:52
oj kokia zinoma situacija.. mano mazasis pipiras irgi nenorejo i si pasauli, gime visa savaite veliau. termino diena atsiguliau i ligonine del sventos ramybes, ten laukem visa savaite, kol galu gale reikalams nejudant nusprendem, kad nebera ko laukt - jau zinojau, kad rytoj ryte nuleis vandenis ir turesiu mazyli... taigi visi zinojo, kad ryt, gruodzio 6d., musu angelelis jau bus su mumis, taip ir ivyko wub.gif
stiprybes tau ir laimingos pabaigos - man taip gera prisimnt ta laukimo savaite, bet ji buvo sunki, pilna laukimo, nekantrumo ir begalines meiles...
Atsakyti
na manieji reikalai siek tiek juda taciau niekaip neisisiubuoja doh.gif jau kelios dienos kasdiena vis fiksuoja aparatas paruosiamuosius saremius ir as jauciu nuolat bet nereguliariai kietejanti pilva, kaklelis pasiruoses ir prasiveres, taciau niekaip visa tai neisivaziuoja iki gimdymo. kleckas jauciasi gerai ir sau atsipalaidaves kiurkso pilve nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 05 14, 13:48)
na manieji reikalai siek tiek juda taciau niekaip neisisiubuoja  doh.gif  jau kelios dienos kasdiena vis fiksuoja aparatas paruosiamuosius saremius ir as jauciu nuolat bet nereguliariai kietejanti pilva, kaklelis pasiruoses ir prasiveres, taciau niekaip visa tai neisivaziuoja iki gimdymo. kleckas jauciasi gerai ir sau atsipalaidaves kiurkso pilve  nestuke.gif



Na manau, kad kita savaite mes jau tave sveikinsim su lialiuko gimimu. Dziaukis paskutinem ramybes valandom, nes veliau tikrai turesi ka viekti wub.gif
Atsakyti
musu sunelis irgi velavo.. 16 dienu smile.gif praejus terminui keleta kartu tikrino vandenu kieki, kaip placenta dirba, dar kitokius dalykelius, ir kadangi viskas tvarkoj buvo, labai neskubino ivykiu mirksiukas.gif ir tik 15-a diena vaziavom i ligonine. paskatino. ir sekancia diena jau gime sveikutis ir grazutis berniukas wub.gif

nors jau oooi kaip laukem... blink.gif tikrai nebuvo lengva rolleyes.gif labiausiai jaudinaus del to, kad tik jam viskas gerai butu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rsaulyte: 15 gegužės 2007 - 08:20
oho 16 dienu doh.gif na mums gyd. sake kad sia savaite dar galim laukti....taip noretusi kad leliukas islystu savo noru ir nereiktu tu visokiu dirbtiniu skatinimu.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laava @ 2007 05 14, 13:35)
oj kokia zinoma situacija.. mano mazasis pipiras irgi nenorejo i si pasauli, gime visa savaite veliau. termino diena atsiguliau i ligonine del sventos ramybes, ten laukem visa savaite, kol galu gale reikalams nejudant nusprendem, kad nebera ko laukt - jau zinojau, kad rytoj ryte nuleis vandenis ir turesiu mazyli... taigi visi zinojo, kad ryt, gruodzio 6d., musu angelelis jau bus su mumis, taip ir ivyko  wub.gif
stiprybes tau ir laimingos pabaigos - man taip gera prisimnt ta laukimo savaite, bet ji buvo sunki, pilna laukimo, nekantrumo ir begalines meiles...

pas mus tas pats,sunelis gime lygiai savaite veliau smile.gif
Atsakyti
Mano mažiulis irgi vėlavo.Iš pradžių gimdymo data buvo nustatyta liepos 24d, paskui paskutinėm savaitėm paankstino terminą iki liepos 19d(savaite anksčiau), o mažiukas gimė liepos 26d(žodžiu pralaukė visus terminus)Kaip liūdino tas laukimas, beveik visos mūsų skyrelio mamytės jau supo mažėlius, o aš vis laukiau ax.gif Gerai, kad neviena smile.gif , buvo dar viena nestuke.gif su tuo pačiu terminu kaip aš smile.gif .
Paruošiamuosius jaučiau jau dvi sav iki gimdymo, bet kaklelis buvo kietas ir visiškai neprasivėręs. Gydytoja patarė skatint, nes kilo kraujospūdis. Žodžiu liepos 26d 7val ryte suskatino, o 17val mažiuką ant rankų jau laikiau wub.gif

O šiaip nervindavo klausimai "kada?", o ir pati kasdien keldavau ir guldavaus su mintim "o gal jau šiandien..."
Visų neskubančių mažiukų mamytėms linkiu kantrybės ir stiprybės 4u.gif Vis tiek sulauksit savo džiaugsmelių wub.gif
Atsakyti
g.gif as jau irgi virs savo nustatyto termino turejau sulaukti 15-17 geguzes, bet vis dar 2in1 g.gif dabar vaikstau kasdien i GN rasytis lialkos tonu ir laukiu.....
Suprantu kai pernesiojami berniukai, as laukiuosi mergaites (zinau 100% nes dariausi gen.tyr.) tai ko ji vis neskuba, pagal echo kaip ir subrendusi, bet tonai jokios pradzios nerodo ir mano organizmas irgi.... doh.gif
Pirmus savo vaikus net po savaite anksciau pati pagimdziau.
Dabar labai sunku laukti. doh.gif
Atsakyti
man ir tas pats veluoja penkios dienos jau visiskai esu nepatenkinta pirma pagimdziau dviem sav anksciau o dabar g.gif kaip skatinti jau net neisivaizduoju net po miesta ejau pasivaikscioti ir namus dar aptvarkau be to jau radau rusvu isskyru kaklelis ketvirta diena prasiveres 2cm.bet nieko nevyksta unsure.gif gal kas zino kaip greiciua pagimdyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,norint greičiau pagimdyti yra keli būdai:
- spermoje yra kažkokių medžiagų,kurios suminkština kaklelį ir gali prasidėti gimdymas.Taigi,mylėkitės.
- kelis kartus per dieną po 15 min. reikia jaudinti savo krūtų spenelius.
- aišku reikia labai daug vaikščioti.
Kad pagimdysit greitu laiku,garantuota mirksiukas.gif
Atsakyti