Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia 10-ą mėnesį

QUOTE(siroma @ 2008 12 08, 12:16)
As jungiuosi prie amzinai nesciu verysad.gif terminas mano lapkricio 29d.buvo..taigi snd jau 9diena...o gulejau ligonineje 28sav.su prieslaikiniu blink.gif  blink.gif buvau snd VGN..apziurejo..kaklelis lyg ir ruosiasi..na dar pagal gydytoja, tai terminas negerai nustatytas..as jau nebegaliu..stogas vaziuoja..telefonai nerimsta nuo skambuciu,nors visiems labai graziai pasakau,kad butinai pranesiu ir neslepsiu tokios zinios..
Beje visi skatinimosi budai isbandyti jau nuo 39sav.Mazylis kaip neskuba taip neskuba..ech kaip neramu... verysad.gif  verysad.gif


Oi kaip as tave suprantu- as lygiai tokioj pacioj situacijoj verysad.gif ! Mano vaikutis jau 6-a diena kaip veluoja ir niekur neskuba! O as is proto kraustausi, zinau, kad negalima nervintis, bet negaliu asaru sulaikyti is tos nevilties ir nezinojimo "kada?, ar viskas jam gerai?"... Dar per echo nustate dabar pries kelias dienas, kad mano leliukas jau 4kg- sokas man, nes pati nors ir auksta, bet liesa kaip saka, pilvas be riebalelio, atrodo, kad oda tuoj truks, kai lelius pradeda banguoti is visu jegu! Jauciuosi tokia bejege, nebegaliu tvertis savame kune- noriu tik, kad kuo greiciau viskas uzsibaigtu. Tai jei dar uz 5 d. niekas savaime nevyks, vaziuosim ir skatins verysad.gif . Pergyvenu, kaip man seksis su tokiu dickiu unsure.gif

siroma, o kaip tu laikaisi? Gal jau gime maziukas? Papasakok, kaip ten viskas pas tave? Beje, mano draugai irgi kaip isproteje ramybes neduoda, vis klausineja "ar jau?", nors ir aiskinu, kad butinai pranesiu, kai bus "jau"!

Atsakyti
Man terminas uz dvieju dienu, o vaikeliukas jauciu jaucia kad salta tai ir nelenda. Kai as dar ne Lt tai bijau baisiai ar ziures gerai. Baisiai bijau pernesioti, o ypac psichologiskai sunku. Tai visokiais rankdarbiais uzsiimu, kad tik laikas eitu ir negalvoti. Truksta informacijos apie pernesiojimus, o cia paziuri paziuri ir viskas sako gerai viskas yra gali eiti. Dziaugiuosi, akd viskas gerai tik kaip ir visos bijau ir visas palaikau bei uzjauciu. Privacioj klinikoj pasake, kad tureciau gimdyti 10 dienu anksciau tai visai prota susuko ir jau laukiu seniausiai , o cia atejo ir data o dar ner tai visai neramu. Ir viskas uzrudyje jei kas atsidarineja, nei kas darosi. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(stora meska @ 2008 12 16, 16:23)
Man terminas uz dvieju dienu, o vaikeliukas jauciu jaucia kad salta tai ir nelenda. Kai as dar ne Lt tai bijau baisiai ar ziures gerai. Baisiai bijau pernesioti,  o ypac psichologiskai sunku. Tai visokiais rankdarbiais uzsiimu, kad tik laikas eitu ir negalvoti. Truksta informacijos apie pernesiojimus, o cia paziuri paziuri ir viskas sako gerai viskas yra gali eiti. Dziaugiuosi, akd viskas gerai tik kaip ir visos bijau ir visas palaikau bei uzjauciu. Privacioj klinikoj pasake, kad tureciau gimdyti 10 dienu anksciau tai visai prota susuko ir jau laukiu seniausiai , o cia atejo ir data  o dar ner tai visai neramu. Ir viskas uzrudyje jei kas atsidarineja, nei kas darosi.  verysad.gif


Tai vat ir as ne LT... Pries savaite (kai buvo kelios dienos virs termino) padare scana, pasake, tipo viskas ok ir liepe dar savaite laukti. Nepasiule nei pakartotines apziuros ir net nepaziurejo ar kaklelis nors kiek prasidares are ne verysad.gif
Siand. man jau 10-a diena virs termino ir kaip sunku, tai neapsakomai! Nebezinau nei ka galvoti, nei ko tiketis. Maziukas smarkiai juda, o ypac nakti, tai visa pusiau miegojus.
Pabuvusi nescia 42 savaites tikrai suprantu visas, kurios sulaukia termino, o lelius kaip nesirodo taip nesirodo. Kancia kazkokia! Tai ne, kai mano pazistamos ar drauges, pagimdziusios 38 sav. gasdino, kaip sunku i nestumo pabaiga ir t.t. Jos nezino, ka reiskia pernesioti!
Atsakyti
Na, sveikos, nestukes

Jungiuosi ir as prie jusu. Nors siandien tik 1 diena po termino, nebezinau kur detis nuo tu minciu verysad.gif Pries 2 savaites buvo atidarymas apie 2 ir sutrumpejimas apie 1,5, tai galvojau siandien daktaras pasakys, kad jau kokie 4 maziausiai... O ten tas pats viskas verysad.gif Ir nors ramina mane visi, kad dar savaite galiu vaikscioti drasiai, man labai baisu, kad niekas taip ir nepasikeis per ta savaite ir neduok dieve reikes skatinti... Taip noriu pati pagimdyti be skatinimu ir nuskausminamuju!

Kiekviena nakti vis laukiu, kad atsikelsiu i tulika ir prasides saremiai ar vandenys nubegs kaip cia daug kas raso smile.gif , net miegoti negaliu nuo to laukimo, o rezultato vis nera. Ir vaikutis naktimis taip duodasi pilve, kad ne iki miegojimo. Taip ir vaikstau kaip muse rudenine.

Ir cia tik 1 diena po termino... Nusprendziau su jumis pasidalinti, nes aplinkiniams sunku suprasti musu jausmus - atseit juk daktaras pasake, kad viskas gerai, ko cia jaudintis.



Atsakyti

Kosmaras niekada negalvojau kad gali buti taip sunku psichologiskai pernesioti bent viena diena. Uzjauciu ir suprantu visas dabar as jau imu ne tik pergyventi, bet isterikuoti, ant vyro rekti be reikalo ir viskas man jau trugdo atrodo paimsi ka ir uzmusi. O gydytojai cia paziuri nieko nesako nieko neklausia tik sako jie nepagimdysi atvaziuok po savaites, o dar kaledos ant nosies. Nors dar per anksti galvoti bet kai pagalvoju kad pernesioti gali 10 dienu tiesiog isterija suima. As turbut ir su vyru isiskirsiu ( ne duok dieve). Net nezinau ar kas ten man atsivere, niekas nepaziurejo tik zinau kad vaikelis labai zemai, kad eco negalejo ne galvutes paziureti gerai. O jei ko paklausi sako viskas gerai adios. Nuvaziuosiu i ligonine is sedesiu kol pagimdysiu ne policija neistems, nors nebus taip nuobodu. Iseiti niekur negaliu, nes pilvas kaip akmuo susitraukia kai tik eiti pradedu ir nebegaliu paeiti ir tiesiog sisioju kas 2min kai judu.
Atsakyti
Uzuojauta uzuojauta visoms niekada negalvojau kad gali buti taip sunku psichologiskai sulaukti termino ir nepagimdyti. Tokiais atvejais noreciau buti Lt kad bent gidytoj ak anors paaiskintu ir paziuretu ar bent kaklelis atsiveres ar kas. Nakti kosmarai sapnuojas ant vyro pradejau rekt, nors jis varksas ir nekaltas pats pergyvena, o kai as panikuoju dar labiau ji veikia. O cia dar kaledos ant nosies. Tegu leidzia ka tik nori tegu tik vaikas svaikas islenda ir baigiasi tas kosmaras, bet aisku nieks nieko cia nesako ir neklausia. Svarbiausia, kad ne tik pergyventi bet ir isterikuoti bei rekauti pradedu be reikalo, viskas uzknisa verysad.gif
Atsakyti
Viena diena dar nieko.. As pirmaja visa savaite pernesiojau..Ir taip savijauta buvo prasta - vos pajudi, o ir gyd. pazi kakleli ir pasako: "dar tik ruosiasi.." doh.gif
Dabar vel terminas ant nosies ir mane jau nervas jama, negi ir vel pernesiosiu.. Taip pat esu pikta kaip sirse, viskas erzina, o ypac paruosiamieji saremiai is kuriu jokios naudos.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2008 12 19, 13:38)
Viena diena dar nieko.. As pirmaja visa savaite pernesiojau..Ir taip savijauta buvo prasta - vos pajudi, o ir gyd. pazi kakleli ir pasako: "dar tik ruosiasi.."  doh.gif
Dabar vel terminas ant nosies ir mane jau nervas jama, negi ir vel pernesiosiu.. Taip pat esu pikta kaip sirse, viskas erzina, o ypac paruosiamieji saremiai is kuriu jokios naudos..  verysad.gif


Tai va, siandien jau 4 diena eina... Man tas pats - savijauta tokia, kad tik norisi guleti kur kampe, nes bet kas isprovokuoja pikcio priepuolius... nakti paruosiamieji prasideda, o as guliu, net bijau pajudeti, kad nedingtu. Visai jau stogas vaziuoja.

Jura_j, o tau pirma karta skatino kai pernesiojai, ar visdelto vaikelis pats nusprende pasirodyti?
Atsakyti
Laikykis Motuk ir svarbiausia kazkaip nusiraminti. AS tai bandau tik ne visada avyksta. Svarbiausia palaikymas
Atsakyti
QUOTE(stora meska @ 2008 12 20, 12:40)
Laikykis Motuk ir svarbiausia kazkaip nusiraminti. AS tai bandau tik ne visada avyksta. Svarbiausia palaikymas


Aciu tau uz palaikyma, laikykis ir tu! Diena dar puse velnio, kazkaip uzsimirstu uzsiimdama reikalais, o naktys - tai tikras kosmaras. Bet kaip nors sulauksim mes savo lialiu, kuriems taip gera musu pilvukuose, kad niekur jie neskuba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Motukas @ 2008 12 19, 20:56)
Tai va, siandien jau 4 diena eina... Man tas pats - savijauta tokia, kad tik norisi guleti kur kampe, nes bet kas isprovokuoja pikcio priepuolius... nakti paruosiamieji prasideda, o as guliu, net bijau pajudeti, kad nedingtu. Visai jau stogas vaziuoja.

Jura_j, o tau pirma karta skatino kai pernesiojai, ar visdelto vaikelis pats nusprende pasirodyti?


Mano "pernesiojimas" sutapo su sestadieniu, todel skatinimas buvo suplanuotas pirmadieniui. Dziaugiuosi, kad vaikelis pats nusprende gimti ir nelaukti priverstinio "krapstymo" smile.gif

Atsakyti
Eh kaip faina kuriso lauke ir sulauke, tureciau ir as sulaukti, atrodo visa gyvenima liksi nescia, bet istikro taip nebus tik reikia pakenteti, nors jau ne viena diena po termino o visos 4 verysad.gif , o dar kaledos verysad.gif cia pat. Ir kad nors kokie pozymiai butu skaudeti ar kamsti nueitu eh nieko verysad.gif einu laukti toliau nosi nukabinus. O visi tie naturalus greitinimo budai man kazkaip ne kaip atrodo, visgi manau kad tai sutapimai.
Atsakyti