Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia 10-ą mėnesį

viskas bus gerai mirksiukas.gif sako kad paisdykavimai padeda smileysex.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 06 05, 13:48)
viskas bus gerai  mirksiukas.gif  sako kad paisdykavimai padeda smileysex.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif kolkas smileysex.gif neveikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Man jau 41 savaites. Prasiverimas - 3 cm. Gydytojai leido laukti iki 41,5 savaites (ketvirtadienio). Po to zada guldyt i ligonine.
O da siandie po apziuros nusigandau - siek tiek kraujo pasrode. Paaiskejo, kad gydytojas, apziurinedamas siek tiek iplese kirpimo randa.
Pirmaji lelka gimdziau VGN - suplojom toookia suma, o susiuvo kirpima taip klaikiai, kad kai pagimdziau antraji, gydytoja tiesiai paklause, koks mesininkas ir kur taip baisiai susiuvo. Sakiau, kad VGN doh.gif Tai dabar su tuo randu ir vargstu verysad.gif

Auuu, daugiau nera laukianciu nesulaukianciu po 40-os savaites?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudija: 08 birželio 2009 - 14:19
QUOTE(claudija @ 2009 06 08, 14:18)
Man jau 41 savaites. Prasiverimas - 3 cm. Gydytojai leido laukti iki 41,5 savaites (ketvirtadienio). Po to zada guldyt i ligonine.
O da siandie po apziuros nusigandau - siek tiek kraujo pasrode. Paaiskejo, kad gydytojas, apziurinedamas siek tiek iplese kirpimo randa.
Pirmaji lelka gimdziau VGN - suplojom toookia suma, o susiuvo kirpima taip klaikiai, kad kai pagimdziau antraji, gydytoja tiesiai paklause, koks mesininkas ir kur  taip baisiai susiuvo. Sakiau, kad VGN  doh.gif  Tai dabar su tuo randu ir vargstu  verysad.gif

Auuu, daugiau nera laukianciu nesulaukianciu po 40-os savaites?


man 3 d buvo terminas, tai va ryt vaziuoju tegu skatina, nes joookiuuu pazymiu, kad gimdyciau..
Atsakyti
QUOTE(claudija @ 2009 06 08, 14:18)
Man jau 41 savaites. Prasiverimas - 3 cm. Gydytojai leido laukti iki 41,5 savaites (ketvirtadienio). Po to zada guldyt i ligonine.
O da siandie po apziuros nusigandau - siek tiek kraujo pasrode. Paaiskejo, kad gydytojas, apziurinedamas siek tiek iplese kirpimo randa.
Pirmaji lelka gimdziau VGN - suplojom toookia suma, o susiuvo kirpima taip klaikiai, kad kai pagimdziau antraji, gydytoja tiesiai paklause, koks mesininkas ir kur  taip baisiai susiuvo. Sakiau, kad VGN  doh.gif  Tai dabar su tuo randu ir vargstu  verysad.gif


3 cm jau geras zenklas thumbup.gif manau tau viskas bus gerai ir lelyte pasiprasys pati mirksiukas.gif


QUOTE(Lietaus lasas @ 2009 06 08, 14:23)
man 3 d buvo terminas, tai va ryt vaziuoju tegu skatina, nes joookiuuu pazymiu, kad gimdyciau..


blink.gif nori, kad skatintu? dar nedaug dieneliu po termino.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 06 08, 17:05)
3 cm jau geras zenklas  thumbup.gif manau tau viskas bus gerai  ir lelyte pasiprasys pati  mirksiukas.gif
blink.gif nori, kad skatintu? dar nedaug dieneliu po termino.. rolleyes.gif

Aciu 4u.gif Bet liudniausia, kad nejauciu, jog kas ten vyktu.
Lygiai pries savaite buvo 1 cm, o per savaite iki 3 cm prasivere (t.y. vos 2 cm per savaite). Kaklelio ilgis irgi 3 cm. Labai jau viskas letai doh.gif O taip naturaliai pagimdyti noriu unsure.gif
Vakar i pirti ilindau. Siandien - vel pusvalanduka pasikaitinau. Savijauta superine. Gal tai pagelbes bent kiek g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietaus lasas @ 2009 06 08, 15:23)
man 3 d buvo terminas, tai va ryt vaziuoju tegu skatina, nes joookiuuu pazymiu, kad gimdyciau..

Nejuokauk, tas skatinimas - nieko gero nei Tau, nei Tavo 2.gif. Juolab, kad tik 5-a diena po termino. Papildomai nesioti po termino Lietuveleje leidzia iki 2 savaiciu, taigi dar turi grazaus laiko iki birzelio 17 d.
Zinoma, skatinimo reikia, jei gydytojai nustate, kad gresia pavojus Tau (pvz ziauriai sukiles Tavo spaudimas, ar sirduke streikuoja ar pan.) arba leliukui (pvz. beveik nebesijaucia judesiuku, trinka sirdies toniukai, istyrus vandenuka randa zaliu daleliu ir t.t.). Kitu atveju - skatinti nereikia. Gimdymas pats turi naturaliai prasideti.

O del mediku poziurio - tiesa sakant jiems giliai vienodai, aks Tau bus. Pvz. mane siandie ji but pagulde i ligonine ir skatine gimdyma. Bet kai as pradejau klausineti apie savo ir leliaus bukle, pasake, kad viskas OK, taigi ir skatinimo nereikia, da galima laukti.
Taip kad siulau neskubinti ivykiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudija: 08 birželio 2009 - 19:21
Man siandien uzgiedojo, kad 5dieni jei nepagimdysiu irgi skatins... Bus 5 dienos po termino. A la tai paskui pradeda kaukole maziuko kieteti, sunku isstumt buna, pridusta ir pan. Tai va zliumbiu puse dienos ir prasau pipriuko, kad pasirodytu jau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarkele_87 @ 2009 06 10, 13:30)
Man siandien uzgiedojo, kad 5dieni jei nepagimdysiu irgi skatins... Bus 5 dienos po termino. A la tai paskui pradeda kaukole maziuko kieteti, sunku isstumt buna, pridusta ir pan. Tai va zliumbiu puse dienos ir prasau pipriuko, kad pasirodytu jau... schmoll.gif


Tu tik neverk.
Manajam po termino - jau 10-a diena, ir manes kazkaip gydytojai negasdino taip.
Be to, ir pirmagimis mano velavo savaitele - niekas jam ,,nesukietejo", pagimdziau pati, be skatinimo, be skausmo ir labai lengvai ax.gif ,
O Tu nenoretum ju paklausineti, kokiais Tavo tyrimais remiantis jie nustate, kad butent Tavo 2.gif pernesiota?
Be to, ar Tau dare vaisiaus vandenu tyrimus, kuriu metu nustato, jog vandenys zaliuoja ir lelius pernesiotas?
Siaip galiu pasakyti, kad medikams Tu - n-toji paciente ir jiems visai viendai, kaip Tu gimdysi. Skatinima jie megsta taikyti visais atvejais, kad maziau but terliones. Taigi, uz savo leliu gali pakovoti uzduodama kuo daugiau Tau kylanciu klausimu ir reikalaudama atlikti privalomus tyrimus. Jie gi be Tavo sutikimo nieko negali daryti. Tai Tu tuo ir pasinaudok: is pradziu viska issiaiskink, tik tada parasus dek mirksiukas.gif Niekur jie nedings, viska nuodugniai tures paaiskinti, noredami gauti Tavo sutikima.

Beje, kai desi parasus, kruopsciai perskaityk, ant ko rasaisi. Ten pvz. yra viena eilute, kad sutinki, jog Tavo gimdymo metu dalyvautu studentai medikai blush2.gif

Beje, ir as nervuojuosi, ryt turiu keliauti i ligonine, zadejo butinai guldyti. Kai klausiau, ar skatins, sake - ziuresim pagal situacija ax.gif Manau, kad noresiu kuo issamiau apie save is ju suzinoti, nes jauciuosi gerai, o ir leliukas juda kaip iprasta. Jei viskas gerai, bandysiu tempti ir ilgiau - manau, akd nieko gero nei tie vaistai, nei tas pakeliagubejes del skatinimo skausmas, kuri po to slopinti reikia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudija: 10 birželio 2009 - 13:54
QUOTE(claudija @ 2009 06 10, 14:50)

Nedare jokiu tyrimu isskyrus echo... Akusere mano nori atostogu vaziuot tai ir skubina. Su vyru pakalbejom kad grieztai jokiu skatinimu iki 14 dienu po termino, nebent pipiriukui kas negerai bus...
Nervas tik ima, kad kazkokia bobele del atostogu vaika iskrapstyt pasiryzus... Nu as jai parodysiu dar smile.gif
Aciu, Claudija, nuraminai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarkele_87 @ 2009 06 10, 15:15)
Nedare jokiu tyrimu isskyrus echo... Akusere mano nori atostogu vaziuot tai ir skubina. Su vyru pakalbejom kad grieztai jokiu skatinimu iki 14 dienu po termino, nebent pipiriukui kas negerai bus...
Nervas tik ima, kad kazkokia bobele del atostogu vaika iskrapstyt pasiryzus... Nu as jai parodysiu dar smile.gif
Aciu, Claudija, nuraminai blush2.gif

O akusere - Tu su ja tareisi gimdyti pas ja?
Mano gine mane priziurejo iki 40 sav. ir 5 dienu, po to dave siuntima i ligonine.
Ten nuo sio primadienio as ir lankausi, ten ir tyrimus daro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(claudija @ 2009 06 10, 16:11)
O akusere - Tu su ja tareisi gimdyti pas ja?
Mano gine mane priziurejo iki 40 sav. ir 5 dienu, po to dave siuntima i ligonine.
Ten nuo sio primadienio as ir lankausi, ten ir tyrimus daro  ax.gif

Jo tariausi, na ji kaip ir giminaite siokia tokia iseina, tai dar kvailesne situacija - nepasakysi kaip svetimam zmogui...
O poliklinikoj is kart pasakiau kur gimdysiu, tai nulekiu tik eilinei apziurai, o toniukus, ant lektuvo ir echo i ligonine vaziuoju...
Atsakyti
claudija, tu vis dar cia biggrin.gif taviskis leliukas ryskiai laukia savo kazkokios laimingos zvaigzdes 2.gif biggrin.gif

o del tu atostogu tai sakes doh.gif nu ir nejautrumas akuseres...
Atsakyti