Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nėščia 10-ą mėnesį
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Vaisiaus vystymasis
Pages: 1, 2, 3, 4
~Narnija~
QUOTE(claudija @ 2009 06 15, 16:03)
Na va, grizau is ligonines su 2.gif.
Leido pernesiot 11 dienu, po to manes neklause ir tyrimu nedare,  priverte dirbtinai pagimdyt.
Vandenukai buvo skaidrus, leliukas jautesi  thumbup.gif , medikai gyvates galejo da keleta dienu leisti laukti. Bet jie planuoja savo darba ir tai, kad pernelyg ilgai nereiktu su  nestuke.gif terliotis cool.gif
Aciu dievui, tasdirbtinis gimdymas tetruko 4.5 val. ir nebuvo ziaurus.
*

Oooo Claudija, dideliausi sveikinimai! Ruzaviausi ar melyniausi? smile.gif
As irgi vakar jau buvau islekus "gimdyt". Kazkokie nenormalus saremiai prasidejo - kaip laikrodukas ir toookie stiprus, kad galvojau nu negali but paruosiamieji. Bet tik pasijuoke ligoninej, prirase zvakuciu skatinanciu ir liepe vyra kas vakara kankint ax.gif Itaria, kad pipiriukui norisi atsisest, nes galvyte neisistatineja, o kyla... Tai va - jei iki 5dienio pats neislys - krapstys ir jau nebeklausys mano protestu... verysad.gif
Na bet tariuosi tariuosi vis pilvuza apkabinus, siandien pasisveriau - ogi -3kg, tai galvoju gal pasiseks ir sutart smile.gif
tundriukas
pasisakysiu ir as sioje temeleje 4u.gif
mums sian prasidejo 41 savaitele ir visai kazkaip nedziugu....
toks didelis noras kuo greiciau pamatyti savo leliuka-angeliuka, o jis vat sumaste neskubet doh.gif
daktare leido dar 5 dieneles pabut 2 in 1, o po to sake, darys konkretesnius tyrimus ir jei ka sius i GN.
klara.
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 06 15, 21:59)
Sveikinu sulaukus  2.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif
*

Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sarkele_87 @ 2009 06 16, 12:37)
Oooo Claudija, dideliausi sveikinimai! Ruzaviausi ar melyniausi?  smile.gif
As irgi vakar jau buvau islekus "gimdyt". Kazkokie nenormalus saremiai prasidejo - kaip laikrodukas ir toookie stiprus, kad galvojau nu negali but paruosiamieji. Bet tik pasijuoke ligoninej, prirase zvakuciu skatinanciu ir liepe vyra kas vakara kankint ax.gif Itaria, kad pipiriukui norisi atsisest, nes galvyte neisistatineja, o kyla... Tai va - jei iki 5dienio pats neislys - krapstys ir jau nebeklausys mano protestu... verysad.gif
Na bet tariuosi tariuosi vis pilvuza apkabinus, siandien pasisveriau - ogi -3kg, tai galvoju gal pasiseks ir sutart smile.gif
*

Po dvieju berniuku trecioji - mergaite tongue.gif
Kantrybes, gal dar spesi su leliuku issilukstenti savarankiskai ax.gif
Del svorio nesisielok - jis siek tiek turi nukristi pries gimdyma. Teorijoje - apie viena-du kilus, taciau Tu numetei daugiau, o as net keturis.
Jei ka - mesk is galvos visas abejones del skausmo, visas baimes. Viskas bus gerai. Lauksim is Taves geru naujienu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tundriukas @ 2009 06 17, 16:17)
pasisakysiu ir as sioje temeleje  4u.gif
mums sian prasidejo 41 savaitele ir visai kazkaip nedziugu....
toks didelis noras kuo greiciau pamatyti savo leliuka-angeliuka, o jis vat sumaste neskubet  doh.gif
daktare leido dar 5 dieneles pabut 2 in 1, o po to sake, darys konkretesnius tyrimus ir jei ka sius i GN.
*

Na, laukimas nesaldus dalykas. Nepergyvenk, as irgi po termino vaiksciojau 11 dienu, o leliukas nebuvo pernesiotas.

Pasimegauk paskutinem dienom, paziureinek, ar viska turi susipirkus, gal ko truksta ax.gif Nuvaziuok i kina, i kavine, pasilepink. O leliukui tikrai bus viskas gerai 4u.gif
qazxde
Labutis smile.gif Pas mane jau 41 savaite pradejo eit, bet net gi pilvas nenusileido blink.gif Daktaras liepe pirmadieni gultis i ligonine, o man taip nesinori, svente tokia, norisi namie pabuti, tai zadu ketvirtadieni gultis huh.gif Bet jau taip sunku man ne fiziskai o maraliskai doh.gif Laukiu stebuklo kiekviena diena, o nieko nedarosi schmoll.gif
klara.
QUOTE(qazxde @ 2009 06 20, 15:29)
Labutis smile.gif Pas mane jau 41 savaite pradejo eit, bet net gi pilvas nenusileido  blink.gif Daktaras liepe pirmadieni gultis i ligonine, o man taip nesinori, svente tokia, norisi namie pabuti, tai zadu ketvirtadieni gultis  huh.gif Bet jau taip sunku man ne fiziskai o maraliskai  doh.gif Laukiu stebuklo kiekviena diena, o nieko nedarosi  schmoll.gif
*

Belieka palinketi kantrybes. Lietuvoje iki 2 savaiciu leidzia nesioti virs termino. Taigi, gali buti rami, tik gydytoja priverski istirti, ar leliukui viskas pilvelyje gerai - ar vandenukai skaidrus, ar sirdukes tonukai normalus ax.gif
O be galo nestuke.gif nebusi, netrukus, jau visai netrukus glausi prie saves savo 2.gif
~Narnija~
Taigi mamytes, ir as pagaliau turiu savo pipriuka ant ranku wub.gif wub.gif wub.gif 19 diena turejom gultis i patologini, tai jis palauke iki 18 ir 5.05 isgirdom pirma veeeeeeeee smile.gif wub.gif
Visoms kantrybes, nes leliukai turi savo gimimo diena ir provokacijom nepasiduoda smile.gif
Boruzele***
QUOTE(Sarkele_87 @ 2009 06 21, 11:15)
Taigi mamytes, ir as pagaliau turiu savo pipriuka ant ranku wub.gif  wub.gif  wub.gif 19 diena turejom gultis i patologini, tai jis palauke iki 18 ir 5.05 isgirdom pirma veeeeeeeee smile.gif  wub.gif
Visoms kantrybes, nes leliukai turi savo gimimo diena ir provokacijom nepasiduoda smile.gif
*

Sveikinu wub.gif 4u.gif
klara.
QUOTE(Sarkele_87 @ 2009 06 21, 12:15)
Taigi mamytes, ir as pagaliau turiu savo pipriuka ant ranku wub.gif  wub.gif  wub.gif 19 diena turejom gultis i patologini, tai jis palauke iki 18 ir 5.05 isgirdom pirma veeeeeeeee smile.gif  wub.gif
*

Dideliausi sveikinimai sulaukus savojo stebuklo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vistik kaip nuostabu ir nepakartojama tureti savo rankose maza zmogiuka ir zinoti, kad del jo gali padaryti viska smile.gif

Sekmes auginant thumbup.gif 4u.gif
~Narnija~
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 06 21, 12:23)
Sveikinu wub.gif  4u.gif
*

QUOTE(claudija @ 2009 06 21, 14:31)
Dideliausi sveikinimai sulaukus savojo stebuklo  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Vistik kaip nuostabu ir nepakartojama tureti savo rankose maza zmogiuka ir zinoti, kad del jo gali padaryti viska  smile.gif

Sekmes auginant  thumbup.gif  4u.gif
*

Aciu wub.gif
Borkowa
Nejaugi nera veluojanciu nestukiu?tik as viena? verysad.gif
tigriuke27
QUOTE(Borkowa @ 2009 06 28, 16:56)
Nejaugi nera veluojanciu nestukiu?tik as viena? verysad.gif
*

Labukas,ne tu viena wink.gif , maniske irgi veluoja jau 6d.ir man taip neramu ir ilgu laukti verysad.gif 07 02 TA,idomu ka pasakys mano gine ax.gif
Borkowa
[quote=tigriuke27,2009 06 30, 11:19]
Labukas,ne tu viena wink.gif , maniske irgi veluoja jau 6d.ir man taip neramu ir ilgu laukti verysad.gif 07 02 TA,idomu ka pasakys mano gine ax.gif
*

Maniske dar tik trecia diena,bet jauciuosi kaip visa amzinybe veluotu verysad.gif Kiekviena vakara einu miegot tikedamasi kad jau senakt bus bet... ax.gif Man ryt pas gine ziuresim ka pasakys g.gif O kaip jautiesi tigriuke27 ?
vazoncikas
Man siandien irgi 7 diena veluoja. Tai tokioms pat viltim einu miegot, bet nieko nevyksta. Noriu kad greiciau skatintu, nes nebematau reikalo laukt. bet vis apleidzia namo.
Borkowa
Man sendien ketvirta diena,katik gryzau is daktares.Dare labai nemalone procedura,skatino kakleli pirstais(gyvenu uk,nezinau ar lietuvoi irgi taip skatina)Tai dabar pilva ziauriai skauda verysad.gif bet gal pades mirksiukas.gif Jai ne tai penktadieni kartos doh.gif jai vis dar nieko tai antradieni ryte vaziuoju y ligonine ir jau leis skatinamuosius 4u.gif
tigriuke27
QUOTE(Borkowa @ 2009 07 01, 15:39)
Man sendien ketvirta diena,katik gryzau is daktares.Dare labai nemalone procedura,skatino kakleli pirstais(gyvenu uk,nezinau ar lietuvoi irgi taip skatina)Tai dabar pilva ziauriai skauda verysad.gif bet gal pades mirksiukas.gif Jai ne tai penktadieni kartos doh.gif jai vis dar nieko tai antradieni ryte vaziuoju y ligonine ir jau leis skatinamuosius 4u.gif
*

Na va,jau po termino visa sav.ir vis dar nieko,bet rytoj jau israse siuntima gultis i ligonine,tai nt nzn.ko griebsis ten doh.gif
O skatinamuju a taip bijau blush2.gif
kliopka
sveikutes. nemaniau kad aš liksiu veluojančių gretose bet šiandien jau 6 dienos po termino ir nieko... g.gif taip nusibodo visi skambina klausineja...stogas važioja žiauriai... turejo but birželinukas o jau liepa o mes vis dar pilvelyje gyvenam doh.gif nestuke.gif
zana33
Nesinervinkit mamytes mirksiukas.gif 4u.gif nestuke.gif tikrai neliksit 4u.gif As pernesiojau 12 dienu ir viskas buvo gerai (tiesa,skatino,o ant galo cezari padare unsure.gif ).Bet rezultatas thumbup.gif -,,paaugintas''lelius thumbup.gif lotuliukas.gif . Lengvu jums gimdymu,ramiu leliuku!!!!!!! 4u.gif 4u.gif
ciku_caku
QUOTE(kliopka @ 2009 07 03, 16:50)
sveikutes. nemaniau kad aš liksiu veluojančių gretose bet šiandien jau 6 dienos po termino ir nieko... g.gif  taip nusibodo visi skambina klausineja...stogas važioja žiauriai... turejo but birželinukas o jau liepa o mes vis dar pilvelyje gyvenam doh.gif  nestuke.gif
*

ir as nemaniau, kad ilgiau nesiosiu, siandien terminas man, kitas vizitas pas gine 7d., vis viliuosi, kad gims iki to vizito, jei ne - turbut siuntimas i patologini gres ax.gif
Borkowa
Sveikos mamytes,as jau turiu savo mazyle ant ranku wub.gif Nemaloni gines procedura,bet thumbup.gif ant rytojaus y ligonine isvaziavau bigsmile.gif Kaip jums sekasi,gal irgi jau supuojat savo maziukus?
Elemire
QUOTE(Borkowa @ 2009 07 06, 13:13)
Sveikos mamytes,as jau turiu savo mazyle ant ranku wub.gif Nemaloni gines procedura,bet  thumbup.gif ant rytojaus y ligonine isvaziavau bigsmile.gif

Sveikinam 4u.gif

Mano terminas vienas buvo balandžio 25, kitas gegužės 5, o pagimdžiau su cezariu gegužės 12 d. Jau tas laukimas tai iš proto varė, geriau jau man penki skatinamieji, negu dar kartą tą pernešiojimo savaitę išlaukt. lotuliukas.gif Skauda tai skauda, bet vis geriau negu sienom iš nežinios lipt. lotuliukas.gif

Bet nors ir pernešiojau, nei vandenys žali buvo, nei ką, turbūt mažė dar galėjo ten kelias dienas gyventi, bet kad mano spaudimas pradėjo kilti tai ir kliuvo skatinimas su cezariu. Mergina irgi pas mus paauginta - po pusantros savaitės naktim nebesikeldavo valgyti, duodavo išsimiegoti - lūždavo po vakarinio maitinimo taip kad naktį niekaip nepribakindavau. wub.gif
Raske4
sveikos esamos ir busimos mamytes smile.gif as siandiena prabudau ir kaip pradejau verkti, kad mano zirniukas, dar viduje, o jau 7d po termino unsure.gif taip negera pasidare... dar vakar su vyru visur vaiksciojom, laipiojom, lyg ir maude jau viska, o ryte atsikeliu ir nieko nejauciu... verysad.gif vaikas vakare labai davesi pilve, atrode,kad pats tuoj islys ir TA vieta kazkaip tempt pradejo. jau tikrai galvojau,kad susitvarkys reikaliukai, o se tau... nieko. zinau,kad ne viena tokia esu mirksiukas.gif bet labai sunku laukti tas dienas ''virs normos''... prisigalvoji,kad gal kazkas vaikui negerai, gal vel kokios bedos... blink.gif na, tikrai tikiuosi, kad mums viskas bus gerai mirksiukas.gif jums irgi visoms belaukiancioms kantrybes ir jegu 4u.gif
Burka
Prisijungiu ir as i stabdanciu gretas doh.gif 4 dienos virs termino,atrodo dar nedaug,bet tikrai neramu daros,noretus jau,kad leliukas pas mus ateitu,o ne sedetu ten kazko ir lauktu...
rudycka
Sveikos mergaites , man terminas buvo rugpjucio 3 diena, bet dar nieks ne krust g.gif
googa
Sveikos, mes irgi jau po termino - pirmasis buvo rugpjūčio 8 d., kadangi pilvas dar nenusileido, gąsdina, kad reikės laukti iki rugpjūčio 15 d. verysad.gif Labai tikiuosi, kad antradienį mane guldys, nes pareina vienas inkstas ir kepenų fermentų didėja, nes pilvą ir pėdas niežti jau uch kaip, vos kenčiu unsure.gif Naktį pilvas kietėti pradėjo, parengiamieji yra, bandom su vyru tradicinėm priemonėm lelių iškrapštyt - kolkas be rezultatų doh.gif
tuzikas83
QUOTE(googa @ 2009 08 09, 11:26)
Sveikos, mes irgi jau po termino - pirmasis buvo rugpjūčio 8 d., kadangi pilvas dar nenusileido, gąsdina, kad reikės laukti iki rugpjūčio 15 d.  verysad.gif Labai tikiuosi, kad antradienį mane guldys, nes pareina vienas inkstas ir kepenų fermentų didėja, nes pilvą ir pėdas niežti jau uch kaip, vos kenčiu  unsure.gif Naktį pilvas kietėti pradėjo, parengiamieji yra, bandom su vyru tradicinėm priemonėm lelių iškrapštyt - kolkas be rezultatų  doh.gif
*

man pagal menesines terminas irgi buvo 2009.08.08, o pagal echoskopa, tai terminas siandiena, bet kleckius ir pas mus nesiskubina. mes irgi bandom krapstyti lauk, bet nepasiduoda. Sestadieni tai gine per apziura tokia nemalonia procedura dare (pirstais maige, kad pasidalintu gleiviu kamstis), po proceduros pradejo rastis gleives, bet vis dar nieko daugiau. Paruosiamuosius saremiukus tai jau 2 savaites jauciu. Mums ilgiau kaip savaite tai sake neleis uztempti, bet nesinori gimdyti su skatinamaisiais, geriau jau pats kleckius susiruostu. As tai rytoj po pietu varysiu i ligonine, matysim ka sakys biggrin.gif kol negimdau tai man nesinori gultis i ligonine, man namie kazkaip ramiau laukti 4u.gif
P.S. pilvo oda ir kojas man irgi ziauriai niezti verysad.gif
tuzikas83
vis dar laukimas 4u.gif vakar buvau ligonineje, tai jeigu iki 5nio kleckius nesugalvos islysti, tai jau 5ni guldys ir skatinamuosius leis schmoll.gif kazkodel nenori leisti ilgiau nei savaite pernesioti g.gif
Vakar gydytoja sako, kad kazko mazoji laukia ir nesiskubina, o as tai zinau ko laukia, o gi rytoj mano vyro (busimo tetuko) gimtadienis, ar tik neislys dovanele nestuke.gif biggrin.gif 4u.gif
mammka
Savo maziu pranesiojau 9 dienas. Atrode amzinybe doh.gif .Ligonineje sprende kada skatins-norejo diena veliau,bet man tuo metu galvoje buvo - kuo greiciau blush2.gif .Tik pagasdino,kad skatins-nakti saremiai prasidejo lotuliukas.gif .Uznesiojau tai gerai... be vandenu visai buvo blink.gif (neisivaizduoju kur jie dingo) ir svoris vaiko kaip dvynuku doh.gif blush2.gif .
O draugei tai isvis ...is kazkur isgirdo - tortas ,atseit,skatina.Nusipirko,dar ir mane pakviete lotuliukas.gif .Kita diena sms rasau: tai ka,tortas per mazas buvo,kad dar namie.O ji man - man atrodo man vandenys nubego laugh.gif .Tai va,tikek,netikek....
Lizebra
Sveikos, na man jau irgi neramu pradeda darytis.
Pirmas terminas nustatytas 22 d., dar kol kas jokiu rezultatu doh.gif Na tarkim man labiau atrodo, kad 24 d. terminas, bet jau vis tiek 4 dienos ir nieko. Paruosiamieji vyksta, bet tokie matyt visai nerezultatyvus. Kalkelis suminkstejes, prasiveres, bet dar nepasiruoses...
Bijau, kad skatint ir mane reikes sad.gif unsure.gif
neringuskinas
man terminas vakar buvo, pagal mm , o pagal ekoskopa 09.02, tai gal dar yra laiko....
Busiukas
Mano terminas pagal mm buvo liepos 16d.paskui nustate pagal echo 23d.bet lelia vistiek neskubejo gimti,taigi po visu terminu dar 5d.pernesiojau,paskui nusprende skatinti,o galiausiai nevykstant gimdymo veiklai dare cp.
_Foxy_
Kažkodėl tvirtai tikėjau, kad pagimdysiu anksčiau, tačiau taip jau gavosi, kad šiandien terminas, o mažytė dar visai nesiskubina ... ax.gif
Žinoma laukiu susitikimo su mažyle, bet man nėštumas buvo toks lengvas, kad galėčiau dar pusmetį lauktis, todėl šiek tiek baugu ... blush2.gif
marina.avv
Gydytojai buvo sake, kad pagimdysiu anksciau termino mazdaug 10 dienu, taciau, siandien suejo gimdymo terminas, bet nieko nevyksta. Pergyvenu unsure.gif . Ar yra dar veluojanciu?
makaliuke
Sveikutes,man termionas buvo 29 ,bet kol ka sjokio veiksmo verysad.gif Labai laukiu ir pergyvenu....
makaliuke
QUOTE(marina.avv @ 2009 10 29, 18:36)
Gydytojai buvo sake, kad pagimdysiu anksciau termino mazdaug 10 dienu, taciau, siandien suejo gimdymo terminas, bet nieko nevyksta. Pergyvenu  unsure.gif . Ar yra dar veluojanciu?
*

console.gif nebijok,,viskas bus ok 4u.gif
Na tau bent gleives pradeje eit,o man nieko verysad.gif
Labai bijau,ne nezinau ko,,,nesuprantu kodel musu maziukai veluoja unsure.gif
As ko labiausiai bijau ,kad leliuka sbus didelis ir nepajegsiu pagimdyti pati verysad.gif
Duok zinia jei veiksmas prasides,,,
Kantrybes mums abiems 4u.gif
marina.avv
QUOTE(Sakalauskiene @ 2009 11 01, 15:27)
console.gif nebijok,,viskas bus ok 4u.gif
Na tau bent gleives pradeje eit,o man nieko verysad.gif
Labai bijau,ne nezinau ko,,,nesuprantu kodel musu maziukai veluoja unsure.gif
As ko labiausiai bijau ,kad leliuka sbus didelis ir nepajegsiu pagimdyti pati verysad.gif
Duok zinia jei veiksmas prasides,,,
Kantrybes mums abiems 4u.gif
*

Zinok, gleives pradejo eiti po to kai su vyru du vakarus, smileysex.gif, tai ir padejo. Sakiau jau reikia padet vaikiukui, isjudinti ji. Pilva skauda jau dvi dienas, rytoj arba poryt vaziuosiu, mano irgi jau bus paauges sad.gif
makaliuke
QUOTE(marina.avv @ 2009 11 01, 16:39)
Zinok, gleives pradejo eiti po to kai su vyru  du vakarus,  smileysex.gif, tai ir padejo. Sakiau jau reikia padet vaikiukui, isjudinti ji. Pilva skauda jau dvi dienas, rytoj arba poryt vaziuosiu, mano irgi jau bus paauges sad.gif
*

Cia kuria diena ir mes su MB smileysex.gif nieko jokiu pozymiu,,,,oi kaip mane nervuoja ne nezinau ka daryt ar ka dirbt kad paskatintu....Nors vienoj temukej paskaiciau daugume mergaiciu pernesioje,ir leliukai ne toki jau dideli gime ,gal tik pora virs 4 kg,,,Man jau net per pora pastaruju dienu ir striju pilvo apacioj atsirado doh.gif O visa nestuma nebuvo,,,,jau gal sunkus pilvas doh.gif
O man pas akusere 4diena,,,bet ji tai pastoviai nieko nedaro-patikrina slapima,spaudima ir lelio sirdute-viskas,,,,,O cia pernesiot 10 dienu leidzia,,,,tik po to skambint ir jau skatina,vandenis nuleidzia,,,bet jei as gerai jauciuosi,,,,as tai nenoriu tiek pernesiot verysad.gif verysad.gif nervina,,,,jau man visai nelinksma ir visai jokios nuotaikos nera pakilios schmoll.gif verysad.gif
La Lobe
Man terminas siandiena, bet nors ir vyksta kazkokia paruosiamoji veikla, leliukas nesiskubina rolleyes.gif Daktaras nuramino ir liepe laukti iki 11.09, sake jei iki tada nepagimdysiu - skatins.. Labai nenoriu skatinimo ir tikiuosi, kad pats maziukas jau greitai greitai ateis wub.gif
nepriklausoma
jungiuosi ir aš prie "amžinai nėščių" klubo biggrin.gif , mano mažiukas jau visą savaitę vėluoja, ko gero prarado laiko nuojautą tongue.gif , o taip sunku vis kas vakarą kankintis su skausmingais paruošiamaisiais ir vis atsakinėt į tą nelemtą klausimą "ar jau?" doh.gif
uups
paskaichiau tema ir likau nesupratus blink.gif bene jums niekas nesake, kad normali neshtumo trukme yra 38-42 savaites? g.gif
Robi
Sveikos. 4u.gif
Visai netyčia čia užsukau ir prisiminiau savo pernešiojimą, kuris užsitęsė visą savaitę. Vienu atveju tai - nieko baisaus, bet kitu gali būti problema. Mano atveju aiškiai buvo pernešiojimas - žali vandenys (jie gali būti ir dėl kitų priežasčių), vaikiuko nagiukams galima buvo daryti manikiūrą, placenta buvo perbrendusi...
Žodžiu, bet kuriuo atveju reikėtų stebėti situaciją. smile.gif
uups
QUOTE(Robi @ 2009 12 27, 19:17)
Vienu atveju  tai - nieko baisaus, bet kitu gali būti problema. 
*

Paprastai ir stebima atidzhiau po 40 savaites. Dar klausimas, kiek tiksliai nusatyta gimdymo data. Mano vaikas gime lygiai 43 savaichiu +1 diena, be jokiu perneshiojimo pozhymiu. Data nustatyta 100% tiksliai.
Daug domejausi sita tema (mazhdaug 3 savaites diena ish dienos lotuliukas.gif).
Priejau ishvados, kad LT vyrauja kazhkoks nenormalus isitikinimas, kad vaikas turi gimti lygiai 40 savaichiu blink.gif
Galima pasiguosti, kad po 40 sav gime vaikai dazniausiai ishvengia pilvuko skausmu ir buna ramesni mirksiukas.gif
Esha
Jungiuosi ir aš prie 10-tą mėnesį besilaukinačių smile.gif Nemaniau, kad taip bus, bet ką gi. Terminas buv 28 dieną. Kas vakarą kankina paruošiamieji (kaip ir šiuo metu).
Gydytoja leido dar savaitę panešioti, o paskui jau su visais daiktais važiuot į GN.
*Laurusha*
As savo zuiki pernesiojau 14 dienu o jau paskui skatino verysad.gif Ir tai jis nelabai skubejo, nes reikejo skatinti 3 kartus doh.gif Jausmas ne is maloniuju, o jau tos 2 savaites laukimo, buvo is vis tragiskos. doh.gif Kasdien lauki, nakti paruosiamieji ir niekaip, diena irgi pailseti negali, nes jau sunku ir vaikscioti buvo ir miegoti niekaip nerasdavau vietos blink.gif Viska bandziau ir lovos kampa kilnojau, ir spec pratimus dariau, ir ant kamuolio sokinejau ir langus viso namo isvaliau ir net smileysex.gif nepadejo doh.gif Manu mazo zuikiukas tiesiog labai gerai jautesi pas mane ir visai nenorejo lyst lauk ir susipazinti su aplinka wub.gif
MeLady
mano maziuke irgi neskubejo, pernesiojau 8d. ir po to vis tiek skatino, nuleidus vandenius jie buvo skaidrus, gal tiesiog termena neteisingai paskaiciavo
Elfinėja
Mums jau beveik 39 savaites o gimti neskubam rolleyes.gif
Labai jau sunku, norisi greiciau savo mazyle pamatyti, bet vaikelio neikalbesi 4u.gif
egllute
O as visada galvojau, kad gimdysiu 2 savaitemis po termino, turbut del to, kad dauguma minedavo, kad pirmas leliukas gimsta veliau... O gime 2 savaitemis anksciau, visiskai nesitikejau, dar ir darbus tik diena pries tai buvau atidavusi doh.gif Atostogu taip ir neturejau schmoll.gif
Taniu
Man jau irgi suejo 40 savaiciu. Suejus terminui buvau priimamajame. Patikrino kakleli, sirdies tonus, vaisiaus vandenys ir paleido namo laukti. Jeigu pati nepagimdysiu, tai 41 sav guldys i ligonine ir tikriausiai skatins sad.gif
Nelabai as noriu. Girdejau, kad po skatinimo labai skausmingi saremiai buna. Kiek cia tiesos?
O siap kazkokiu pozymiu, kad gimdysiu nera. Paruosiamieji nereguliarus saremiai yra ir tiek. Mes jau su vyru smileysex.gif , bet kol kas nieko
Taniu
QUOTE(Taniu @ 2011 12 29, 12:45)
Man jau irgi suejo 40 savaiciu. Suejus terminui buvau priimamajame. Patikrino kakleli, sirdies tonus, vaisiaus vandenys ir paleido namo laukti. Jeigu pati nepagimdysiu, tai 41 sav guldys i ligonine ir tikriausiai skatins sad.gif
Nelabai as noriu. Girdejau, kad po skatinimo labai skausmingi saremiai buna. Kiek cia tiesos?
O siap kazkokiu pozymiu, kad gimdysiu nera. Paruosiamieji nereguliarus saremiai yra ir tiek. Mes jau su vyru smileysex.gif , bet kol kas nieko
*

As esu gyvas pavyzdys kaip netiketai prasideda gimdymas. Dabar skaitau sia zinute ir juokiuos. Ta pacia diena (kai parasiau sia zinute) vakare as jau turejau leliu biggrin.gif
Dabar ziuriu, kad zinute parasiau 12.45, o jau ~16 val prasidejo saremiai. lotuliukas.gif
Tefnut
Iš tiesų- nenuspėjama, aš pernešiojau 5 d, 4dienį nusprendė, kad pirmadienį jau guldys, nes vandenų visai nedaug buvo likę, gimdymo požymių- jokių, o po paros jau turėjau mažių wub.gif
Lliucija6
Parasysiu ir as zinute mazu suveiks,man virs termino 10 d.,as jau net gimdymo namuose su greitaja spejau pabuvot,lankantis pas daktare taip sueme,kad ji greitaja iskviete,gimdysiu norvegijoj.Siaip berniukai mano abu velavo panasiai,tai maniau dukra tikrai laiku gims.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.