Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia 10-ą mėnesį

Kai maniskis siek tiek velavo (sako, kad pirma karta gimdanciom daznai taip buna), tai nuo ikyriu klausimu "kada" apsigyniau paprastai. Tiesiog atsakydavau, -"gydytoja apziurejo, sake dar savaite tikrai negimdysiu, taigi nebandykit iki to laiko vel klausineti". Per ta savaite ir pagimdziau biggrin.gif
Atsakyti
man jau rytoj terminas, o lelius nežada lįst lauk unsure.gif visą nėštumą pravaikščiojau su gresiančiu, o dabar še tau, kad nori doh.gif

bet aš neapsisprendžiu ar man laukt kol ginekologė duos siuntimą į ligoninę, ar pačiai ten nuvažiuot ??? g.gif labai jau neramu, kad vaikeliui nebūtų kas blogai...... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidavel @ 2008 01 04, 22:38)
man jau rytoj terminas, o lelius nežada lįst lauk  unsure.gif  visą nėštumą pravaikščiojau su gresiančiu, o dabar še tau, kad nori  doh.gif 

bet aš neapsisprendžiu ar man laukt kol ginekologė duos siuntimą į ligoninę, ar pačiai ten nuvažiuot ???  g.gif  labai jau neramu, kad vaikeliui nebūtų kas blogai...... unsure.gif

o kada eisi pas ginekologe? manau, geriau nelauk ir pati nuvaziuok, pasiziures jei viskas gerai dar namo isleis palaukt.
Atsakyti
As turejau gimdyti vasario 25d o pagimdziau kovo 1d thumbup.gif nieko cia baisaus,kad veluoja,gi tam ir yra duotos 42 savaites,mamos nebijokit,vaikutis zino kada ateiti i si pasauli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lmamania @ 2008 01 11, 00:10)
As turejau gimdyti vasario 25d o pagimdziau kovo 1d thumbup.gif nieko cia baisaus,kad veluoja,gi tam ir yra duotos 42 savaites,mamos nebijokit,vaikutis zino kada ateiti i si pasauli smile.gif


bet tai man taptu "juodu" laukimu doh.gif jau prasidejo visu klausimai kada jau gimdysi ? cool.gif nors tikiuosi kad nors keliom dienom anksciau termino islystu lialiukas lotuliukas.gif
Atsakyti
Man kol kas pernešiojimas negresia, dar turiu 2 savaites išsilukštenti, bet jau klausinėja, skambinėja, ar jau? Kada? Kada? Užknisa.... Tai įsivaizduoju, kai jau vėluoja, pačiai nervas ima ir dar kiti lenda, erzina doh.gif Čiūju nesusivaldyčiau su žodžiais... blink.gif
Atsakyti
Mano kleckiukas irgi nenorejo laiku ateiti.As i ligonine atsiguliau po saaites kai suejo pirminis terminas. Aparatura rode stiprius gimdos susitraukinejimus bet kakleis prseves per 2 cm laikesi pora savaiciu ir ne krust. Kovo 8 su gydytoja sutarem kad jei nieko nevyks rytoj kirp vandenis ir gimdysiu.Tsip ir atsitiko taciau vandenys buvo ziaurei pazaliave ir per gimdyma retkarciai nebesigirdedavo leliaus sirdeles plakimo, bet aciu dievui viskas baigesi laimingai ir dabar jau kovo 9 svesim 4 metu gimtadieni.
Atsakyti
Mano žirnis vėlavo gimti tik 3 dieneles, bet vaisiaus vandenys jau buvo pažaliavę, tai siūlyčiau mamytėms nelaukti ir pasirodyti gydytojui, pas kurį gimdysit mirksiukas.gif Sekmės 4u.gif
Atsakyti
Man siandien terminas, ale dar neskuba mano pipiras lysti. Visa nestuma bijojau anksciau laiko pagimdyt, saugojausi, nes gresiantis buvo, o dabar niekaip neisilukstenu cool.gif
Atsakyti
Sveikos. Nors gimdžiau jau gana seniai, bet galiu pasakyti, kad tie terminai niekada nebūna tikslūs, nes apskaičiuojami pagal formules, mėnesinių pirmąsias dienas ir t. t. Galiu remtis netgi savo pavyzdžiu. Pagal gydytojų paskaičiavimus gimdymo terminas turėjo būti balandžio 14, pagal mano paskaičiavimus 24 d. (nes lytinius santykius būtent turėjau šią dieną), tačiau gydytojai visai buvo neįdomu kada mylėjausi nesisaugodama. Mano panelė gimė būtent 24 d. lygiai po 9 mėnesių. Tai pagal daktarų paskaičiavimus turėjo būti 10 dienų pernešiojimas
Atsakyti
Mano pupa gimė lygiai 2 sav. vėliau, negu nustatė ginė - gimė putli, švari, vandeniukai skaidrūs 4u.gif Labai išgyvenau, kad negimsta laiku, kaip man atrodė unsure.gif gali būti, kad mano nešiojimas yra 42 sav. Tai kai klausia, kada dabar gimdysiu, tai sakau, teoriškai - balandžio 5 d., o praktiškai - dviem savaitėm vėliau wub.gif
Atsakyti
Maniškis vėlavo 8 d., gimdymas prasidėjo šeštadienį, priešingu atvėju pirmadieni skatintų. Prieš tai jau 4 d. gulėjau GN patalogijoje. Dėje vandenys jau buvo žali verysad.gif
Atsakyti