Įkraunama...
Įkraunama...

GAP.com

Merginos, o gal kuri turite GAP dzinsiukus, idomu kaip ten su dydziais?
Su 93 klubais, turbut 2 dydi imti, nes 0 ir 1 pagal lentele mazoki gaunasi, gal kas patarsite.
Papildyta:
Tiesa, kazkuri klause del Bebe, tai sitos bliuzeles XS, tikrai mazokas. Nesioti galiu, bet galetu buti laisviau. As pirkau juoda.

user posted image
Atsakyti
Panos,gal kas turite Gap dzinsus,kaip ten su dydziais?
Atsakyti
gal galit padeti ax.gif noriu uzsakyti is Gap basutes ,cia nesioju 40 ,tai koki ten imti ?
Atsakyti
QUOTE(gita. @ 2007 04 27, 04:57)
gal galit padeti ax.gif noriu uzsakyti is Gap basutes ,cia nesioju 40 ,tai koki ten imti ?


10 mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

gal kas buvot uzsisakiusios is gap.com vyram dzinsiukus ar atitiko pagal lentele ax.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, nors jūsų kartais klausk neklausus, neatsakot unsure.gif tongue.gif
Noriu keletos drapanėlių iš GAP seilo. Klausimas apie dydžius. Kai užeinu ant norimo daikto ir ten yra dydžiai surašyti S, M... Ir vieni blankiai matomi, kiti ryškiuose langeliuose. Tai reikštų, kad yra tų, kurie ryškūs?
O gal kas nors apie dydžius galit pasakyti? Ar teisinga mūsų subiniukams ir visoms kitoms kūno dalims jų pateikta dydžių lentelė?
AČIŪŪŪŪ už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
o is forever ir wetseal siusti negalima?
Papildyta:
QUOTE(light blue @ 2007 05 15, 14:23)
Noriu paklausti, nors jūsų kartais klausk neklausus, neatsakot  unsure.gif  tongue.gif
Noriu keletos drapanėlių iš GAP seilo. Klausimas apie dydžius. Kai užeinu ant norimo daikto ir ten yra dydžiai surašyti S,  M... Ir vieni blankiai matomi, kiti ryškiuose langeliuose. Tai reikštų, kad yra tų, kurie ryškūs?
O gal kas nors apie dydžius galit pasakyti? Ar teisinga mūsų subiniukams ir visoms kitoms kūno dalims jų pateikta dydžių lentelė?
AČIŪŪŪŪ už atsakymus  4u.gif

jei ryskus, tai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 15, 15:23)
Noriu paklausti, nors jūsų kartais klausk neklausus, neatsakot  unsure.gif  tongue.gif
Noriu keletos drapanėlių iš GAP seilo. Klausimas apie dydžius. Kai užeinu ant norimo daikto ir ten yra dydžiai surašyti S,  M... Ir vieni blankiai matomi, kiti ryškiuose langeliuose. Tai reikštų, kad yra tų, kurie ryškūs?
O gal kas nors apie dydžius galit pasakyti? Ar teisinga mūsų subiniukams ir visoms kitoms kūno dalims jų pateikta dydžių lentelė?
AČIŪŪŪŪ už atsakymus  4u.gif


Na is GAP sau niekada nieko neemiau, tik dukrytei, tai del dydziu kurie yra blyskus reiskia,kad ju nera, yra tik tie kurie ryskus 4u.gif O del dydziu manau kas nors gal atsakys, kad jau taip parasei biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanccike: 15 gegužės 2007 - 14:30
QUOTE(Jolanccike @ 2007 05 15, 15:30)
Na is GAP sau niekada nieko neemiau, tik dukrytei, tai del dydziu kurie yra blyskus reiskia,kad ju nera, yra tik tie kurie ryskus  4u.gif  O del dydziu manau kas nors gal atsakys, kad jau taip parasei  biggrin.gif

cool.gif ačiū hi.gif ir Kelsey ačiū
Atsakyti
ar aš durna, ar GAP dydžių lentelėje ne cm viskas matuojama? g.gif
Va ta lentelė gap dydžiai
O tai mano šikė netelpa į lentelę lotuliukas.gif o ant siauros šiaip kėdės telpu atsisėsti, daug vietos neesu užimanti g.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 15, 16:32)
ar aš durna, ar GAP dydžių lentelėje ne cm viskas matuojama?  g.gif
Va ta lentelė gap dydžiai
O tai mano šikė netelpa į lentelę  lotuliukas.gif o ant siauros šiaip kėdės telpu atsisėsti, daug vietos neesu užimanti  g.gif


Čia inchais viskas. Daugink viską iš 2,54 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 05 15, 16:32)
ar aš durna, ar GAP dydžių lentelėje ne cm viskas matuojama?  g.gif
Va ta lentelė gap dydžiai
O tai mano šikė netelpa į lentelę  lotuliukas.gif o ant siauros šiaip kėdės telpu atsisėsti, daug vietos neesu užimanti  g.gif


Nu taip iseina,kad nea g.gif turbut cia tie inchai ar kaip jie ten biggrin.gif
Bet tu cia subalamutinai, as ir uzsinorejau is gapo rubu, bet dydziu ir as nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti