Įkraunama...
Įkraunama...

esprit.com

Mergaites, o kaip Esprit dydzžai? Ar atitinka musiškius?
Jei cia nesioju mazdaug 40, bliuzeles M, virsutinius drabuzius L, tai kokius iš jų užsisakinėti?
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2007 04 20, 12:56)
Mergaites, o kaip Esprit dydzžai? Ar atitinka musiškius?
Jei cia nesioju mazdaug 40, bliuzeles M, virsutinius drabuzius L, tai kokius iš jų užsisakinėti?

Kiek skaiciau atsiliepus, tai dydziai atitinka 4u.gif Nors maikutes panos pataria dydziu mazesnius pirkti.
Papildyta:
Gal kas turite Guess batus? ar dydziai atitinka?
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2007 04 20, 11:56)
Mergaites, o kaip Esprit dydzžai? Ar atitinka musiškius?
Jei cia nesioju mazdaug 40, bliuzeles M, virsutinius drabuzius L, tai kokius iš jų užsisakinėti?

manau, kad daugmaz atitinka. Gavau nesenai is Esprit smutkiu, tai S maike buvo didesne uz M unsure.gif Va ir suprask su tais dydziais unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 20 balandžio 2007 - 14:24
QUOTE(Gardenija @ 2007 04 20, 14:24)
manau, kad daugmaz atitinka. Gavau nesenai is Esprit smutkiu, tai S maike buvo didesne uz M unsure.gif Va ir suprask su tais dydziais unsure.gif


ESPRIT trikotaza (pagal mano praktika) reikia imti dydziu mazesni 4u.gif
Atsakyti
kaip skiriasi nuomones del ESPRIT dydziu unsure.gif

turiu tikrai nemazai rubeliu, tai man tip top atitinka dydziai. cia nesioju M, tai is Esprit viskas M idealiai thumbup.gif
Atsakyti
Turiu pora S dydžio ESPRIT maikių ilgom rankovėm, tai kaip geras M sakyčiau g.gif . taip ir guli..
šiaip pati medžiaga tai kokybiška, matosi, kad greit nenusiskalbtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 04 20, 16:24)
kaip skiriasi nuomones del ESPRIT dydziu  unsure.gif

turiu tikrai nemazai rubeliu, tai man tip top atitinka dydziai. cia nesioju M, tai is Esprit viskas M idealiai  thumbup.gif


ir man taip pat. Kiek užsakinėjau, visada M tiko, nebuvo didelis.
Atsakyti
QUOTE(Sensi @ 2007 04 20, 15:26)
ESPRIT trikotaza (pagal mano praktika) reikia imti dydziu mazesni  4u.gif


g.gif
Nešioju M ir Esprit M kaip tik mirksiukas.gif. Kai kas netgi šiek tiek didesni galėtų būti doh.gif.
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 05 16, 13:29)


Panasu i spama g.gif g.gif nail.gif
Papildyta:
Sedziu dabar su Esprit'o maike (S) ir megztuku (S), tai patys tie bigsmile.gif LT nesioju S. Bet viena megztuka emiau M (nebuvo S, o labai norejau doh.gif ), bet irgi liuks, tikrai ne maisas.
Atsakyti
As nesioju S,tai kartais S buna per didelis,reikia XS
Atsakyti
as dazniausiai nesioju M-L, tai Esprit tikrai M
Atsakyti