Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Sveikos,atidarau naują temą 4u.gif
Prašom užsukti smile.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulle: 16 gegužės 2007 - 16:09
Sveikinu su nauja tema 4u.gif
Sages -nuostabios thumbup.gif as,karts nuo karto uzsuku i dekupazo skyreli ir maciau ten tavo darbus, ir skaiciau, kad tu paveikslelius suskaldei- kuo skaldei sadolinu ar kuo kitu? Prasau, papasakok issamiau 4u.gif . Butu isvis super jei dar su darbo eigos paveiksliukais bigsmile.gif
Atsakyti
Vėliau nufotkinsiu darbo eigą ,kai daugiau laiko turėsiu 4u.gif
Naudojau Antik I,II
Atsakyti
oi aciu rulle uz temele clap.gif tikiuosi smagiai cia gyvensim visos group.gif ir laukiam foto su darbo eiga.Senei man tos sages galvoje sukasi,ir kailiuku turiu prisipirkus ir modelino ir karoliuku bet kai nezinau nuo ko pradet,tai taip ir guli viskas stalciui nukista wink.gif
Atsakyti
papuosalai
Ikeliu nuoroda,cia ne sages,bet tokiu principu galima pasigaminti

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulle: 16 gegužės 2007 - 18:46
Na rulle, sveikinu atidarius naują temą thumbup.gif Kažkaip labai jau greitai tu kuri, net baltas pavydas graužia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aguliero @ 2007 05 16, 20:23)
Na rulle, sveikinu atidarius naują temą  thumbup.gif  Kažkaip labai jau greitai tu kuri, net baltas pavydas graužia  ax.gif

Aciu,manau yra greitesniu uz mane blush2.gif
Bet noreciau,kad ir kitos mamytes parodytu savo darbelius,ir pakomentuotu,kaip jos daromos 4u.gif
Atsakyti
Labai džiaugiuosi ir sveikinu tave ,B]rulle[/B] , su temos atidarymu.
Na ir stebini mane savo sugebėjimais ir imlumu.
Tikrai būsiu dažnas svečias čia. Čia bus kaip neakyvaizdinė mokyklėlė.
Ačiū tau 4u.gif
Atsakyti
niu as minciu turiu nemazai,bet teks pabaikti ka ptadejau,ir tadum jau pabandysiu sukonstruoti kokia sage,ir butinai papasakosiu kaip man sekesi ir parodysiu rezultatus,pasizadu viesai smile.gif
Atsakyti
Sveikinu su nauja tema smile.gif

P.S. man atrodo kai kurios SM bus nelabai patenkintos.. atskleisit paslaptį, tokių sagių darymą..

Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2007 05 16, 22:24)
Sveikinu su nauja tema smile.gif

P.S. man atrodo kai kurios SM bus nelabai patenkintos.. atskleisit paslaptį, tokių sagių darymą..

Dekupazas-tai paslaptis?
Ant ko jas klijuoju ir kaip dekoruoju,tai manau mano paslaptis,todel galiu ja atskleisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2007 05 16, 22:24)
P.S. man atrodo kai kurios SM bus nelabai patenkintos.. atskleisit paslaptį, tokių sagių darymą..


bet tai jau jų problemos, ar ne? mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti