Įkraunama...
Įkraunama...

Inkstų akmenligė

sveikutes, man itaria kad inkstuose ar slapimo pusleje yra akmenu blink.gif . tyrimas tik kita treciadieni, nezinau kaip islaukti. labai bijau blink.gif ,prisiskaiciau, kad gali uzeiti skausmai dideli. na man pamaudzia tai nugara, tai pilvo sonus verysad.gif . butu idomu suuzinoti kaip ten buna is tikruju. kada issiaiskinot kad turite akmenu, kaip gyde ar dare operacija.
pasidalinkit savo patirtim, jei kam taip buvo nutike. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 13 liepos 2007 - 19:33
Sveikos, mamos wink.gif

Gal kuri zinote, ka tokiu atveju daryti?
Pries keleta menesiu rado 8 mm akmenuka (cia jau visas akmuo siaip jau doh.gif ), o didziausias, kuris galetu pats pasisalinti, yra 6 mm. Tai nezinau, ka man toliau su juo daryti. Nei skausmo, nei siaip kokiu simptomu, jog ji turiu, nejauciu, inksto funkcija normali, tai ar turiu ji kaip nors salinti? Ar neprisidirbsiu, jei tiesiog apsimesiu, kad jo ten nera? smile.gif
Negyvenu Lietuvoj, todel negaliu siuo metu nueiti pas gydytoja, nors suprantu, ka dtaip butu teisingiausia padaryti.
Busiu dekinga uz bet kokia informacija 4u.gif
Atsakyti
akmenukus siaip jau salina
ir palikti kiek zinau ju negalima,nes jie gali pastrigti kur nors ir pan.
http://www.sveikas.l...I...d2=&linkID=
cia vat yra info apie tai,paskaityk ir saugok save
Atsakyti
QUOTE(vysnaitele @ 2008 01 09, 15:19)
Sveikos, mamos wink.gif

Gal kuri zinote, ka tokiu atveju daryti?
Pries keleta menesiu rado 8 mm akmenuka (cia jau visas akmuo siaip jau  doh.gif ), o didziausias, kuris galetu pats pasisalinti, yra 6 mm. Tai nezinau, ka man toliau su juo daryti. Nei skausmo, nei siaip kokiu simptomu, jog ji turiu, nejauciu, inksto funkcija normali, tai ar turiu ji kaip nors salinti? Ar neprisidirbsiu, jei tiesiog apsimesiu, kad jo ten nera? smile.gif
Negyvenu Lietuvoj, todel negaliu siuo metu nueiti pas gydytoja, nors suprantu, ka dtaip butu teisingiausia padaryti.
Busiu dekinga uz bet kokia informacija  4u.gif



O kaip tau jį atrado? Nes kiek žinau, tai nerealūs skausmai būna. Tai gal kol tavęs nekankina jokie skausmai, tai bandyk tvarkytis. Girdėjau, kad reikia gerti labai daug alaus. mirksiukas.gif
Atsakyti
man vis paskaudedavo kairiji sona (kaip paaiskejo veliau, zarnynas pajautrejo po valymo, tik tiek), tai kadangi dirbu klinikoje, kurioje daro ultragarsus, paprasiau pazistamo daktaro mane paziureti. istyre visa pilvo sriti, o vietoj to, kad kazka rastu kairej, rado tik akmeni desinej smile.gif
man dabar jis jokiu problemu nesukelia. bet paauglysteje, pamenu, kartais paskaudedavo, net nualpusi keleta kartu buvau, tai greiciausiai del to. alus man siuo atveju nepades, nes jei jis pajudetu, tai garantuotai uzstrigtu kur nors, o tada jau sakes blink.gif
Atsakyti
Gal kas placiau galetu parasyti,kaip salinami akmenys is inkstu 4u.gif Anksciau skaldydavo lazeriu,o dabar gal yra kokiu modernesniu budu? g.gif
Atsakyti
Pas mane taip pat yra inkste akmuo,o pajauciau ji tik kaip buvau nescia,iki to laiko ne neitariau kad pas mane yra akmuo.O tai ir blogiausia mano atveju buvo,nes tas akmuo pasislinko ir uzblokavo inksta.Nu ir ka teko aptureti labai nemalonias ir skausmingas proceduras cry.gif o dar pasitaike daktaras nelabai malonus,tai teko daugiau kaip valanda sedet ant kedes,nes nelabai jam sekesi ivest i pati inksta ta kateteri.Kaip jau ivede tai teko 5 paras lovoj gulet su tuo kateteriu ivestu i inksta.kaip pasitikrinau pasigimdzius ar yra tas akmuo,tai buvo sumazejes 2mm,bet nuo ko jis sumazejo tai neaisku.Man gydytoja buvo israsius vaistus kad skaldytu akmenukus,sugeriau as juos,bet po to dar nesitikrinau.Nors as galvoju kad jis yra nes jei tik ka suresnio uzvalgau man pradeda skaudet ta inksta.
Jau dabar jei palnuosiu pastot tai pirmiausia eisiu issitirt,daugiau nenoriu tokio skausmo apturet swoon.gif
Atsakyti
Siaip reiketu bandyti akmeni suskaldyti. As turejau 3 akmenukus po 1cm. Per kelis kartus suskalde, isejo jie lauk ir dabar jau keli metai viskas chiki- inkstai svarus
Atsakyti
Ir aš turėjau tokią problemą doh.gif Ačiu dėvui, kad akmuo buvo 2 mm... Skausmai nerealus fear.gif -gerai bent, kad operuot manęs nereikėjo-vaistais pašalino. Bet dabar jau bijau, kad daugiau neatsirastų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(R03 @ 2008 02 13, 20:17)
Pas mane taip pat yra inkste akmuo,o pajauciau ji tik kaip buvau nescia,iki to laiko ne neitariau kad pas mane yra akmuo.O tai ir blogiausia mano atveju buvo,nes tas akmuo pasislinko ir uzblokavo inksta.Nu ir ka teko aptureti labai nemalonias ir skausmingas proceduras cry.gif o dar pasitaike daktaras nelabai malonus,tai teko daugiau kaip valanda sedet ant kedes,nes nelabai jam sekesi ivest i pati inksta ta kateteri.Kaip jau ivede tai teko 5 paras lovoj gulet su tuo kateteriu ivestu i inksta.kaip pasitikrinau pasigimdzius ar yra tas akmuo,tai buvo sumazejes 2mm,bet nuo ko jis sumazejo tai neaisku.Man gydytoja buvo israsius vaistus kad skaldytu akmenukus,sugeriau as juos,bet po to dar nesitikrinau.Nors as galvoju kad jis yra nes jei tik ka suresnio uzvalgau man pradeda skaudet ta inksta.
Jau dabar jei palnuosiu pastot tai pirmiausia eisiu issitirt,daugiau nenoriu tokio skausmo apturet swoon.gif


vaistais akmenu istirpint visiskai nepavyksta. akmenys yra keleto rusiu pagal chemine sandara, tirpinantys vaistai veikia tik viena is ju. viskas ka vaistai padaro, ko gero tik tiek,kad akmuo nedideja. kas keleta dienu suvalgant po citrina poveikis toks pat.
Papildyta:
QUOTE(marlen @ 2008 02 12, 16:10)
Gal kas placiau galetu parasyti,kaip salinami akmenys is inkstu 4u.gif Anksciau skaldydavo lazeriu,o dabar gal yra kokiu modernesniu budu? g.gif


dabar irgi tebera lazerinis skaldymas. bet taiko ji reciau. principas: per slaple, splapimo pusle, slapimtaki iveda toki kaip kateteri. lazeriu nusitaiko tiesiai i akmeni ir suskaldo. skeveldros turi pacios pasisalint lauk.

dazniau daroma litotripsija. sio aparato generuojamu bangu kilme gali buti ivaiti: pjezoelektirnes, magnetines ir tt. prie sono kur akmuo toks kaip prietaisas su vandeniu prispaudziamas. rentgenu arba echoskopu nusitaikoma i akmeni. bangos leidziamos i akmeni, atsispindi i ta "daikta" su vandeniu ir tokiu budu smugine banda dar sustiprinama. vieno seanso metu buna 2000-3000 impulsu i akmeni.
litotripsija daroma, jei akmens dydis iki 2 cm. pliusas tas, kad nieko nereikia ivedineti i slapimo takus. deja, nesuskaldoma iki dulkiu. likusios daleles vistiek turi pasisalinti.
Atsakyti
as ir katik po visu situ problemu verysad.gif
akmenukas buvo 5mm, kuris pastrigo slapimtaky, ko pasekoje nustojo veikti inkstas..
skausmai nerealus fear.gif
idejo man i vidu endostenta (kateteri), kuri teko nesioti visa menesi verysad.gif
bande ta akmenuka skaldyti lazeriu, bet jis buvo pasislepes, tai nelabai kas pavyko..
kazkoks kosmaras, kurio niekam nelinkeciau verysad.gif
Atsakyti
man irgi yra inkstų akmenligė. Dabar eisiu pas urologą konsultacijai.
Nežinau kas geriau, skaldyti ar visia nieko nedaryti

Gal kam teko susidurti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatukasss: 08 balandžio 2008 - 11:53