Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

TAi jau tikrai cray.gif as tai vakar bandziau kai ka padaryt, bet kazkodel man nelabai grazu, kazko truksta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2007 07 09, 22:59)
TAi jau tikrai  cray.gif as tai vakar bandziau kai ka padaryt, bet kazkodel man nelabai grazu, kazko truksta  schmoll.gif


tada mums parodyk bigsmile.gif
gal bendrom jėgom sugebesim pagražint rolleyes.gif
Atsakyti
Oki ryt ikelsiu foto mirksiukas.gif bet kad truputi man geda rodyt ax.gif mat dar pradendacioji esu 4u.gif bet niekis laukiu kada bus floristikos paskaitos tai tada jau parodysiu savo kokybiskesnius menus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
kokia faina temukė thumbup.gif O aš sumasčius darytis iš dirbtinių gėlių puokštę(ir dalis džiovintų augaliukų),tokią kaip pardavinėja gėlių salonuose.Didžiausia problemu-kur rast dirbtines geles,kurios atrodo kaip gyvos(turiu vieną puokštę ir visi galvoja,kad gyvos gėlės biggrin.gif ) Alytuje ir įvairių priedų puolštėms:verysad: Kai jau pasidarysiu puokštę,tai eilė bus paveikslui blush2.gif
Atsakyti
Niu tada pasiziurek cia mirksiukas.gif Gelyte
Atsakyti
na o kažin kaip gautūsi vaizdelis, jei nuimtum plunksnas, plaušą ir karoliukus?
nelabai įžiūriu kas tie smulkūs balti. guboja? ir dar dėl to kokoso g.gif nu gal ir gerai rolleyes.gif
ir dar...jei bandysi taisyt, būk gera po to ir mums parodyk, ok? labai rūpi kas gausis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 11 liepos 2007 - 19:45
Tai jej nuimsiu tas plunksnas ir plausa tai nieko ten ir neliks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif joa ten smulkos baltos gelytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2007 07 12, 17:47)
Tai jej nuimsiu tas plunksnas ir plausa tai nieko ten ir neliks  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  joa ten smulkos baltos gelytes  mirksiukas.gif


na tada gali pabandyti sumažinti spalvų kiekį. būtų gerai, jei pavyktų apsiriboti trim spalvom mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif bandysiu kazka mastyt, kai fantazijos uzplus lotuliukas.gif
Atsakyti
labai grazu ;o gali akis praziureti blush2.gif kokie groziai wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(*Justikiii* @ 2007 07 14, 11:54)
labai grazu ;o gali akis praziureti  blush2.gif  kokie groziai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Gal ir tu koki grozi esi sumeistravus? bigsmile.gif
Atsakyti
Čia šiaip pasižiūrėjimui
Atsakyti