Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Floristikos menas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
INGRIDŽIUKS
user posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Papildyta:
http://blog.delfi.lt/node/891
inc
ohoho kiek visko gražaus, merginos, pririnkot 4u.gif 4u.gif

o jau tos boružės gražumas mirksiukas.gif

aš tai šiandien nuo pat ryto vaikštau ir nerandu kuo užsiimt.... - užėjo baisinis noras ką nors sukurt gražaus doh.gif
ritperliukas
man super ideja ta su thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif arbuzu
Marinčik
galima pradeti ruoštis Kalėdoms biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Koxamte
bigsmile.gif fainas grozis, ypac su ta bitute ir arbuzu thumbup.gif
ritperliukas
labai grazus kelediniai vainikai jauciu kazka is siu ideju kaledoms bandysiu pasidaryti ax.gif
Marinčik
QUOTE(ritperliukas @ 2007 09 28, 11:14)
labai grazus kelediniai vainikai jauciu kazka is siu ideju kaledoms bandysiu pasidaryti  ax.gif
*

ir visai nesudetinga aš bandžiau thumbup.gif liuks atrodo reikia tik iki miškelio daeiti ir nepamirškit pirštiniu šakos uii kaip bado mirksiukas.gif
Silvera
Oi nu ir grozybiu cia pridejot! Turiu keleta savo darbeliu ir as. Praeitais metais buvau uzsidegusi del floristikos, visokiu priemoniu turiu prisipirkus, kazka pagaminau, bandysiu nofotkint ir idesiu jusu teismui blush2.gif
Koxamte
Nekantriai laukiam bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
ritperliukas
as buvau bandzius irgi viena vainika daryti ir visai nesudetingai gavosi na betn man ji nelabai buvo va puokstedariau tai labiau patiko.
nz gal ju kartosiuosi bet imesiu cia kelta darbeliu.
http://public.fotki.com/ritperliukas/mano-...e44ab9638c.html

cia puokste
http://public.fotki.com/ritperliukas/mano-...e44c77f60d.html
jolanta22
kol Lelijja nufotkins savo grozius , idedu savo pernykscias kaledines puokstes
user posted image

ritperliukas
grazu labai thumbup.gif
M.A.M.A
QUOTE(jolanta22 @ 2007 09 30, 21:24)
user posted image
*

Matau, kad kažkas labai gražaus, bet daug ko neįžiūriu unsure.gif Nuotrukytės labai mažos.
=Gintare=
man irgi labai grazu, matos su meile daryta wub.gif
jolanta22
aciu uz pagyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif , nuotraukytes mazos ir prastos kokybes , prasta fotografe is manes , bet daryta istikruju su meile
6663
user posted image

Ash ne floriste, bet butu labai idomu ishmokti. Jusu darbai superiniai!
Ash bevedziodama rytais shuni pririnkau lapu, gavosi kaip ir rudens puokshte smile.gif ..
ritperliukas
QUOTE(6663 @ 2007 10 02, 22:31)
user posted image

Ash ne floriste, bet butu labai idomu ishmokti. Jusu darbai superiniai!
Ash bevedziodama rytais shuni pririnkau lapu, gavosi kaip ir rudens puokshte smile.gif ..
*

man nesimato foto unsure.gif
INGRIDŽIUKS
QUOTE(ritperliukas @ 2007 10 03, 10:49)
man nesimato foto  unsure.gif
*

Ne tau vienai nesimato ,man taip pat ne matyt verysad.gif
6663
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 10 03, 13:59)
Ne tau vienai nesimato ,man taip pat ne matyt verysad.gif
*

g.gif keista..vakar matesi unsure.gif ..reikia vel pabandyti..
6663
user posted image
QUOTE(6663 @ 2007 10 03, 16:52)
g.gif  keista..vakar matesi  unsure.gif ..reikia vel pabandyti..
*

INGRIDŽIUKS
Dabar matau thumbup.gif ir puokštė tikrai rudeniška thumbup.gif thumbup.gif
6663
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 10 03, 21:10)
Dabar matau thumbup.gif  ir puokštė tikrai rudeniška thumbup.gif  thumbup.gif
*

Dekui ax.gif ..Po dienos kitos lapai visai sudziuvo, susisuko, tai dabar "super" rudenishka smile.gif.
Labai noriu ishmokt floristikos dalykeliu, stengsiuos dazniau cia pas jus apsilankyti..smile.gif
rarika

gal zinot ar karkasines puokstes dar madoje? g.gif
inc
QUOTE(rarika @ 2007 10 04, 10:09)
gal zinot ar karkasines puokstes dar madoje? g.gif
*

sveika,
na kaip ir nėra pagrindo joms būti ne madingoms mirksiukas.gif
rarika
QUOTE(inc @ 2007 10 04, 10:14)
sveika,
na kaip ir nėra pagrindo joms būti ne madingoms mirksiukas.gif
*

Noreciau dar suzinoti nuomone apie paciu padarytus karkasus ir pirktus parduotuveje.Ar nemanot kad pirktines tai kycio pvz? unsure.gif
inc
manau, nėra ko norėt...gali rast ir ne kičo
o šiaip masinės gamybos produktas niekad neatstos rankų darbo ir vienintėlio egzemplioriaus konkrečiam atvejui ar augalui mirksiukas.gif
Marinčik
QUOTE(jolanta22 @ 2007 09 30, 21:24)
user posted image
*

kam tai nuotraukos sumažinai visas grožis pasislepe unsure.gif
ritperliukas
QUOTE(6663 @ 2007 10 03, 18:36)
user posted image
*

as vel nematau fotkes, turbut nespeju aky uzmesti i foto. nu tiek to teks but nepaziurejus unsure.gif
6663
QUOTE(ritperliukas @ 2007 10 04, 10:35)
as vel nematau fotkes, turbut nespeju aky uzmesti i foto. nu tiek to teks but nepaziurejus  unsure.gif
*

verysad.gif - kazka ne taip darau, jei dingsta..

user posted image
kaleda
o vaza-tai moliūgas?
6663
QUOTE(kaleda @ 2007 10 04, 23:43)
o vaza-tai moliūgas?
*

ne smile.gif , medinis bliudas smile.gif
simre
Nežinau, ar labai čia tinkamas dirbinys šiai temai, bet ax.gif ... Sūnaus darželyje bus "rudenininų skrybėlių paradas". Štai, ką pavyko sukurti:

user posted image

user posted image
M.A.M.A
QUOTE(simre @ 2007 10 05, 13:03)
Nežinau, ar labai čia tinkamas dirbinys šiai temai, bet  ax.gif ... Sūnaus darželyje bus "rudenininų skrybėlių paradas". Štai, ką pavyko sukurti:
*

Fantastiškai gražu thumbup.gif thumbup.gif
Iš ko pdaryta pati skrybėlė?
INGRIDŽIUKS

Fantastiškai atrodo skrybėlaitė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kaip suprantu tai paimta skrybėlė ir aptraukta ,kaip aš vadinu tuo tystančiu popieriumi smile.gif
jurginėlis
skrybėlė fantastiška thumbup.gif , o jau roželės wub.gif
simre
QUOTE(Heart @ 2007 10 05, 13:35)
Iš ko pdaryta pati skrybėlė?
*

Iš senos kartoninės dėžės... Trys dalys: blynas, juosta - skrybėlės šonas ir dar viena juosta - vadinamasis "brylius" - plačiausia dalis. Dalys sujungtos ir viskas aptraukta "tampomu" popieriumi.
*dzūkė*
QUOTE(simre @ 2007 10 05, 15:02)
Iš senos kartoninės dėžės... Trys dalys: blynas, juosta - skrybėlės šonas ir dar viena juosta - vadinamasis "brylius" - plačiausia dalis. Dalys sujungtos ir viskas aptraukta "tampomu" popieriumi.
*

Roželes ir pati suku ax.gif , bet jau ta skrybėlė bigsmile.gif thumbup.gif , taip kruopščiai padaryta, gražu šiaip kur ant sienos tokią pakabint rolleyes.gif
6663
QUOTE(simre @ 2007 10 05, 13:03)
Nežinau, ar labai čia tinkamas dirbinys šiai temai, bet  ax.gif ... Sūnaus darželyje bus "rudenininų skrybėlių paradas". Štai, ką pavyko sukurti:

user posted image

user posted image
*

Nu jus mergot duodat.. doh.gif
labai labai..grazu
Eglootia:)
Ech, skrybelaite tai thumbup.gif ... Seniau ir as gamindavau visokius daykelius, kitiem dovanodavau arba draugai prasydavo ka nors sulipdyti smile.gif dabar primirsau sita pomegi, bet vel reikes ji atgaivinti. tuo labiau kad tema nebloga radau smile.gif
kaleda
Mamytės,
pasidalinkit patirtimi - kuo puošiat kapus per Vėlines. Mes su drauge niekaip nesutariam kas geriau-ar skoningas vainikas (ne turginių tipo), ar kokia gelių ir žvakių kompozicija?

6663
QUOTE(kaleda @ 2007 10 10, 19:03)
Mamytės,
pasidalinkit patirtimi - kuo puošiat kapus per Vėlines. Mes su drauge niekaip nesutariam kas geriau-ar skoningas vainikas (ne turginių tipo), ar kokia gelių ir žvakių kompozicija?
*

Man graziau geliu-zvakiu kompozicija..
ritperliukas
manu darytas pacios geliu ir zvakiu kompozicija yra ant kapo paciai mieliau ir pagarba mirusiam zmogui, nei ant greicio nupirktas turguje.
M.A.M.A
Gal kas nors turi idėjų, kaip puošti kapus per vėlines? Nuotraukų ar pan.?

Be to, juk ne už kalnų kalėdos. Kažin, kaip šįmet originaliai papuošti eglutę, namus, kokį advento vainiką sukurpti?
6663
QUOTE(Heart @ 2007 10 10, 22:33)
Gal kas nors turi idėjų, kaip puošti kapus per vėlines? Nuotraukų ar pan.?

Be to, juk ne už kalnų kalėdos. Kažin, kaip šįmet originaliai papuošti eglutę, namus, kokį advento vainiką sukurpti?
*

Jei apie Kaledu eglute - megstu puoshti 2-iem spalvomis, pvz. pernai puoshiau tik geltonais ir zaliais bumbulais, jie buvo labai ivairiu dydziu, nuo milzinishku iki visai mazuteliu..Atrode graziai tongue.gif ..
inc
sveikos,
parinkau keletą pavyzdėlių kaip galima būtų gražiau kapus papuošti:

žvakės
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
vainikai, kryziai ir kt. :

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

beje, pamiršau pasakyt, kad labai gražių darbų įdėjot 4u.gif
ritperliukas
prisispoksojau i nuotraukytes tikrai kazka bandysiu sukurpti per velynes ant kapu nuvezti labai grazios idejos gaziau nei pora kasiuku is kioskelio thumbup.gif
everesta
merginutes uzvedziau FLOROJ nauja temele "velinu geles", bet dabar manau kad ne ten, gal cia reikejo? g.gif g.gif g.gif g.gif
Noriu uzvesti diskusija Veliniu tema.Kokias ir kaip darote kompozicijas,puokstes?Pasidalinkit patirtimi. Juk tai irgi floristika. 4u.gif
kaleda
QUOTE(6663 @ 2007 10 11, 00:57)
Jei apie Kaledu eglute - megstu puoshti 2-iem spalvomis, pvz. pernai puoshiau tik geltonais ir zaliais bumbulais, jie buvo labai ivairiu dydziu, nuo milzinishku iki visai mazuteliu..Atrode graziai tongue.gif ..
*

Apie Kalėdas: pernai dariau burbulus iš valgomų žaliavų: gvazdikėlių, kavos pupelių, geltonųjų razinų, kvepiančiųjų pipirų. Man gražu buvo ir jie vieni, bet kas mėgsta - šalia naturaliųjų gerai žiūrisi pirktiniai aukso spalvos burbulai. Ir namai maloniai kvepėjo. Šiems metams idėjos dar neturiu.
Ačiū už vėlinėms skirtų darbelių nuotraukas. Gražu.
jutute
help.gif Gal kas mokat iš lapų nusipinti skrybėlę, norėčiau išmokti ir aš, būčiau dėkinga už patarimus aciuks.gif
M.A.M.A
Inc, labai įdomių idėjų pametėjai thumbup.gif

O dėl kalėdų - tai pernai eglutę puošėme senoviškai - saldainiais su blizgiais popieriukais. Tad smagu buvo ne tik puošti, bet ir nupuošti po švenčių biggrin.gif Šįmet norisi kažko kito.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.