Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

QUOTE(bonda @ 2007 11 20, 13:19)
itariu visos zinot, apie ka as -nu pabandysiu pafotkyt kokybiskiau blush2.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

tu apie ta toki, kaip -panasus i kokoso riesuta -nzn kaip issireikst..nesu specas..tik megejas blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Na spalvotu plausu apsukta yra mano eglute,taciau gerai isiziurejus man tie batukai labiau panasus jog gaminti is karnos ar rafijos spalvotos g.gif kazkaip labiau panasu nei i plausa rolleyes.gif

http://public.fotki....mis/eglute.html
Papildyta:
Julune grazus darbelis smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 11 20, 15:24)
Na spalvotu plausu apsukta yra mano eglute,taciau gerai isiziurejus man tie batukai labiau panasus jog gaminti is karnos ar rafijos spalvotos g.gif  kazkaip labiau panasu nei i plausa  rolleyes.gif

http://public.fotki....mis/eglute.html
Papildyta:
Julune grazus darbelis smile.gif

ne, ten ne is plauso -sita plausa as zinau..pati is jo dariau daug blush2.gif
Atsakyti
sveikos va parodysiu dar viena savo puokstyte tik nekokia ji nes as niekur to meno nesimokiau ir tik menuo kaip dirbu pardaveja geliu salone bandau mokytis ka surist tai ivertinkit ar bent kiek gabi siam menui blush2.gif
puokstyte
Atsakyti
rimke2 vertinti manau galetu tik mergaites profesionales ax.gif na bet seip reiktu bent literaturos pasivartyt tai ideju tikrai nemazai rastum smile.gif puokstyte kaip puokstyte as daryciau aisku ja kitaip,kitaip sudeliociau geles,zaluma taipat kiek kitokia,taciau juk kiekviena mes individualiai matom ir vis kitaip suprantam ta mena ir kuryba yra individuali mirksiukas.gif taip kad jei taviskes puokstytes perka,turbut zmonems patinka tai ka darai,tik jei traukia floristika tuomet daugiau domekis ja,o jei dirbi tik tiek kad reikia dirbt na tuomet net nezinau ka patarti g.gif
pasimokiusi floristikos igautum tik ziniu,taciau visa kita,fantazija ir t.t vistiek turi dirbti tavo,nes nedarysi juk tokiu pat puoksciu visalaik mirksiukas.gif
tad sekmes darbeliuose ir kuryboje 4u.gif
Atsakyti
siaip domina mane floristika tik kad gyvenu mazam miestely ir kursu nera pas mus schmoll.gif bet kad perka zmones tai turbut gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimke2 @ 2007 11 21, 23:01)
siaip domina mane floristika tik kad gyvenu mazam miestely ir kursu nera pas mus schmoll.gif bet kad perka zmones tai turbut gerai biggrin.gif

perka nes turbut nera kur daaugiau nusipirkt blink.gif nesupyk,bet tau dar labai mokytis reikia ax.gif jeigu nelabai iseina derint spalvas,susigalvot forma tai jau tada geriau is interneto nusiziurek puokstele ir daryk.Gal as ir per stipriai pasakiau,bet pasiteisinimas kad tu is mazo miestelio tai ne pasiteisinimas,sandre irgi is mazo miestelio,gal greiciau kaimelio bet kai nori viska gali padaryt mirksiukas.gif tad sekmes tobulejant 4u.gif
Atsakyti
kursus prie gero noro galima susiorganizuoti 4u.gif

nu labulis o-pa-pa smagu tave matyti wub.gif na stengiuosi,as bet kas gaunasi rezultata matot pacioss rolleyes.gif ir Jusu teismui mano darbai biggrin.gif

Gruodzio pradzioje Ziemos puokste bus Vilniuje,manau leksim tikrai pasidairyti ir kurybiniu minciu,ideju pasigaudyt, gal kas i kompanija?
Atsakyti
QUOTE(rimke2 @ 2007 11 21, 22:01)
siaip domina mane floristika tik kad gyvenu mazam miestely ir kursu nera pas mus schmoll.gif bet kad perka zmones tai turbut gerai biggrin.gif


Viskas su tuo tavo darbeliu gerai mirksiukas.gif Su laiku atrasi ir dar daug gražesnių variantų. Įtariu, kad miestelyje ne itin daug pirkėjų pasitaiko, kuriems sudėtingų puokščių reiktų, ar ne? Jaučiu, visi įpratę nupirkti skintų gėlių ir viskas?
Beje, kuriam miestelyje dirbi? Kažką apie Šilutę minėjai.?


QUOTE(Sandr_e @ 2007 11 22, 09:44)
kursus prie gero noro galima susiorganizuoti  4u.gif

nu labulis o-pa-pa smagu tave matyti wub.gif na stengiuosi,as bet kas gaunasi rezultata matot pacioss rolleyes.gif ir Jusu teismui mano darbai biggrin.gif

Gruodzio pradzioje Ziemos puokste bus Vilniuje,manau leksim tikrai pasidairyti ir kurybiniu minciu,ideju pasigaudyt, gal kas i kompanija?


Bus bus ta puokštė... mirksiukas.gif Aš eisiu ax.gif
O gal kuri ir kaip dalyvis žadat dalyvaut?
Atsakyti
http://hotimg5.fotki...31_156/2-vi.jpg

naujas mano darbelis sios dienos,dar sviezias ir kvepiantis, rolleyes.gif prasom komentarus kas kaip ir kur,ko per daug ko per mazai biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 11 22, 16:50)
http://hotimg5.fotki...31_156/2-vi.jpg

naujas mano darbelis sios dienos,dar sviezias ir kvepiantis, rolleyes.gif prasom komentarus kas kaip ir kur,ko per daug ko per mazai  biggrin.gif
Papildyta:
user posted image

labai grazu ir mano akimis nieko netruksta. wink_3.gif gera kaledine kompozicija smile.gif

Atsakyti
QUOTE(julune @ 2007 11 22, 16:06)
labai grazu ir mano akimis nieko netruksta. wink_3.gif gera kaledine kompozicija smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 11 22, 15:50)
http://hotimg5.fotki...31_156/2-vi.jpg

naujas mano darbelis sios dienos,dar sviezias ir kvepiantis, rolleyes.gif prasom komentarus kas kaip ir kur,ko per daug ko per mazai  biggrin.gif
Papildyta:
user posted image



Saunuole,kad kad darai,kuri.Gan idomiu sprendimu cia radai.
Bet man kazkaip visko per daug,kazkaip perkrauta.Apacioje,o virsuj tustuma.

Nepyk uz kritika,bet pati prasei atviro pasisakymo.
Atsakyti