Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

neina pažiūrėt!
slaptažodžio prašo biggrin.gif
Atsakyti
Atsiprašau, niekada nebandžiau į SM kelti nuotraukų.
Bandau dar syk http://public.fotki.com/kaleda/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 27 lapkričio 2007 - 09:38
liuks thumbup.gif thumbup.gif
ypač tas su raudonais rutuliukais man patinka mirksiukas.gif

sakyk, o ant ko darei tuos apvalius žaisliukus? aš turiu omeny, koks ten pagrindas, nes labai lygus? gal ant plastikinių žaisliukų?
o lapukai kur susukti...tu juos ten pundeliais į oazę?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2007 11 27, 10:47)
liuks  thumbup.gif  thumbup.gif
ypač tas su raudonais rutuliukais man patinka mirksiukas.gif

sakyk, o ant ko darei tuos apvalius žaisliukus? aš turiu omeny, koks ten pagrindas, nes labai lygus? gal ant plastikinių žaisliukų?
o lapukai kur susukti...tu juos ten pundeliais į oazę?

Ačiū, labai malonu kad patiko, va dėl jo aš ir klausinėjausi su kuo tvirtint prie durų.


Žaisliukų pagrindas-"sachara"(oazė sausiems augalams). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 11 27, 10:54)
Ačiū, labai malonu kad patiko, va dėl jo aš ir klausinėjausi su kuo tvirtint prie durų.
Žaisliukų pagrindas-"sachara"(oazė sausiems augalams). ax.gif


na jei pagrindas to "konkorėžinuko" lygus, tai gal ir gerai bus lipni juosta? dar pagalvojau, kad gali gi kokią virvelę pririšt ir ją su lipnia juosta prilipinti(gali ir visai trumpą). tik turbūt reiktų keliose vietose taip daryt, kad varstant duris nesikilotų... g.gif
beje, ant kokio pagrindo darai savo vainikėlius? pirktinio ar pati suki?

įdedu nuorodą iš europos floristų čempionato:
čempionatas
kaip tik "cveti" žurnale buvo kelios fotografijos įdėtos, bet čia mačiau daug daugiau yra, tai pagalvojau, kad gal bus ir jums įdomu pasižvalgyti.

ir dar sakėt, kad teorinių žinių trūksta. prisiminiau, jog vieną neblogą nuorodą turiu, o be to ir su pavyzdžiais neblogais floristikos teorija
Atsakyti
Kaleda,
vainikai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kaleda, nuostabu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2007 11 27, 11:10)
na jei pagrindas to "konkorėžinuko" lygus, tai gal ir gerai bus lipni juosta? dar pagalvojau, kad gali gi kokią virvelę pririšt ir ją su lipnia juosta prilipinti(gali ir visai trumpą). tik turbūt reiktų keliose vietose taip daryt, kad varstant duris nesikilotų... g.gif
beje, ant kokio pagrindo darai  savo vainikėlius? pirktinio ar pati suki?

iš statybinio polisterolio plokštės drožiu.

įdedu nuorodą iš europos floristų čempionato:
čempionatas
kaip tik "cveti" žurnale buvo kelios fotografijos įdėtos, bet čia mačiau daug daugiau yra, tai pagalvojau, kad gal bus ir jums įdomu pasižvalgyti.

ir dar sakėt, kad teorinių žinių trūksta. prisiminiau, jog vieną neblogą nuorodą turiu, o be to ir su pavyzdžiais neblogais floristikos teorija

Ačiū, labai įdomu. Kas dar gero žurnale?

Papildyta:
QUOTE(Egle 22 @ 2007 11 27, 11:28)
Kaleda, nuostabu  bigsmile.gif

Ačiū, merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 11 27, 09:33)
Atsiprašau, niekada nebandžiau į SM kelti nuotraukų.
Bandau dar syk http://public.fotki.com/kaleda/

jau koooks grozis wub.gif wub.gif wub.gif tikria nuostabu thumbup.gif o ta is pusu konkoreziu pakabinama ant kokio pagrindo darei? blush2.gif blush2.gif cia su karstais klijais, ane? ax.gif

QUOTE(inc @ 2007 11 27, 10:10)


įdedu nuorodą iš europos floristų čempionato:
čempionatas
kaip tik "cveti" žurnale buvo kelios fotografijos įdėtos, bet čia mačiau daug daugiau yra, tai pagalvojau, kad gal bus ir jums įdomu pasižvalgyti.

ir dar sakėt, kad teorinių žinių trūksta. prisiminiau, jog vieną neblogą nuorodą turiu, o be to ir su pavyzdžiais neblogais floristikos teorija

dekui uz nuorodeles thumbup.gif
Atsakyti
Na pratesiu kankorezinius darbelius.
Truputis ideju.
user posted image

user posted image

Atsakyti
http://images32.fotk....jpg?1196109707

na jau sito grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 11 27, 11:50)
Na pratesiu kankorezinius darbelius.
Truputis ideju.
user posted image

user posted image

labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti