Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas

QUOTE(Šelma @ 2007 12 04, 19:53)
as Sandros darbus paziuri ir taip geda lieka, kad taip mazai padarau  blush2.gif  fantastiski  wub.gif



Taigi mugei ruosiuosi saulyt wub.gif ariu diena nakti biggrin.gif , tik kartais minciu pritrukstu tai jau tada ir pora dienu i rankas nepaimu darbu, pas mane kaip pas kaleda tik ne 100 darbu pradetu o kokiu 10 dar nebaigtu blush2.gif bet jau neber laiko vakar dar 2 uzbaigiau, ir vel manau bus nauju.

Taip Kaleda bandziau susmeigt kaspinus tai nieko nesigavo tada vietom paklijavau nezymiai manau blush2.gif ar labai matyti?
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 12 05, 09:07)
Taigi mugei ruosiuosi saulyt wub.gif  ariu diena nakti biggrin.gif , tik kartais minciu pritrukstu tai jau tada ir pora dienu i rankas nepaimu darbu, pas mane  kaip pas kaleda  tik ne 100 darbu pradetu o kokiu 10 dar nebaigtu blush2.gif  bet jau neber laiko vakar dar 2 uzbaigiau, ir vel manau bus nauju.

Taip Kaleda bandziau susmeigt kaspinus tai nieko nesigavo tada vietom paklijavau nezymiai manau  blush2.gif  ar labai matyti?

Ne, bent jau nuotraukoj tikrai nematyti. Man pati idėja labai patiko, aš ją kur nors panaudosiu, jei galima.
Kokioj mugėj dalyvausi?
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 12 05, 10:53)
Ne, bent jau nuotraukoj tikrai nematyti. Man pati idėja labai patiko, aš ją kur nors panaudosiu, jei galima.
Kokioj mugėj dalyvausi?



Nuo gruodžio 10dienos dalyvausiu kaledinej mugej Utenoje,visas 10 dienu tai ir kitu mergaiciu darbelius priglausiu savam stende mirksiukas.gif kad nepritrukciau ir nestovetu stendas tuscias doh.gif
Papildyta:
Dar vienas darbas ilgai darytas ir tik siandien uzbaigtas blush2.gif

user posted image


O prie sios puokstes puikiausia tiks sampano taures, stalas pabarstytas perlais, konkoreziais ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 12 05, 15:19)
Nuo gruodžio 10dienos dalyvausiu kaledinej mugej Utenoje,visas 10 dienu tai ir kitu mergaiciu darbelius priglausiu savam stende mirksiukas.gif kad nepritrukciau ir nestovetu stendas tuscias doh.gif
Papildyta:
Dar vienas darbas ilgai darytas ir tik siandien uzbaigtas blush2.gif

user posted image
O prie sios puokstes puikiausia tiks sampano taures, stalas pabarstytas perlais, konkoreziais  ax.gif

user posted image

saunuole wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 12 05, 14:19)

Papildyta:
Dar vienas darbas ilgai darytas ir tik siandien uzbaigtas blush2.gif

user posted image
O prie sios puokstes puikiausia tiks sampano taures, stalas pabarstytas perlais, konkoreziais  ax.gif

user posted image

labai grazus visi darbeliai wub.gif wub.gif
saunuole 4u.gif
man labai idomu , kaip padaryti toi burbula? Turbut reikia kokio karkaso ?
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 12 05, 14:19)
Nuo gruodžio 10dienos dalyvausiu kaledinej mugej Utenoje,visas 10 dienu tai ir kitu mergaiciu darbelius priglausiu savam stende mirksiukas.gif kad nepritrukciau ir nestovetu stendas tuscias doh.gif
Papildyta:
Dar vienas darbas ilgai darytas ir tik siandien uzbaigtas blush2.gif

user posted image
O prie sios puokstes puikiausia tiks sampano taures, stalas pabarstytas perlais, konkoreziais  ax.gif

user posted image


thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanta22 @ 2007 12 05, 15:15)
labai grazus visi darbeliai  wub.gif  wub.gif
saunuole  4u.gif
man labai idomu , kaip padaryti toi burbula? Turbut reikia kokio karkaso ?


Aha, man ir labai idomu pasidare, kaip ta burbula ispusti? Pas mane darbe burbulai is siulu berods padaryti ir pakabinti, tai bandziau ir taip iziureti, ir taip, kaip ten padaryti, bet nesupratau. Po to puse vakaro lauziau galva, nes visai noreciau kazka namuose pasidaryti originalaus ir savo smile.gif
Atsakyti
gražūs darbai wub.gif wub.gif
sėkmės parodoje 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif (laikysim špygas)
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 12 05, 13:19)
Nuo gruodžio 10dienos dalyvausiu kaledinej mugej Utenoje,visas 10 dienu tai ir kitu mergaiciu darbelius priglausiu savam stende mirksiukas.gif kad nepritrukciau ir nestovetu stendas tuscias doh.gif
Papildyta:
Dar vienas darbas ilgai darytas ir tik siandien uzbaigtas blush2.gif


kaip grazu wub.gif wub.gif thumbup.gif ypac tas burbulas thumbup.gif
Atsakyti
Saunuoles merginos. 4u.gif 4u.gif
Cia mano vainikai ant duru.Vienas mano kitas draugei.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites, ta burbula dariau is sedulos sakeliu, sakeles tvirtinau vielutem, o sutankinau tiesiom priraizgydama rafijos raudonos(na cia mano ismislas lotuliukas.gif ) turiu tokius 6 burbulus norejau besmegeni pasidaryt bet pritrukau kantrybes ir ideju tai dekoruoju juos atskirai mirksiukas.gif sio skersmuo apie 30 cm.

Svajoklis grazus vainikai wub.gif tik manau is egles sakeliu greit spygliai byret prades,pusies spygliai ilgiau laikosi mirksiukas.gif bet tikrai labai grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 12 06, 10:13)

Cia mano vainikai ant duru.Vienas mano kitas draugei.


labai superiniai thumbup.gif wub.gif thumbup.gif

sandre
, tai nereikejo ne klyju ta burbula darant? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti