Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rimtos dėmės: tepalai, klijai, riebalai...
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Gorada
QUOTE(labutis @ 2008 09 20, 09:04)
Nejaugi niekas namuose neturite tokiu medzio plauso lenteliu  unsure.gif  papasakokit su kuo jas valot  unsure.gif
*

pas mane yra naturalaus medzio durys, rodos niekuo nedengtos, tai irgi kur nuolat lieciama tokkios kaip riebios demes yra. turiu nuliudinti - visiskai ju isvalyti nelabai iseina, nesinori medzio sudrozti, bet ir zmoniu visokiu dauiau nei bute cia ciupineja tas duris. as purskiu paprasta valikli (ajax) ir svelniai valau. kazkiek pasvieseja. valikliai medziui man nepadejo.
ledai
Sveikutės 4u.gif,

aš gal čia nelabai į temą, bet turiu vieną bėdą - ištepiau savo mėgstamiausia suknelę superglue klijais verysad.gif Tais, kur atseit viską klijuoja... verysad.gif Dėmė labai negraži, net nebežinau, kuo ją galima išvalyti schmoll.gif Gal kuri nors turi daugiau išminties nei aš ir žino, kaip šitoj sunkioj bėdoj man padėti? bigsmile.gif Būčiau labai dėkinga ax.gif
*Ilgakojė*
QUOTE(amileta @ 2008 09 17, 16:49)
4u.gif
Papildyta:

as isvaliau sortus taip sakuotus,istepiau sviestu,palaikiau keleta min.ir iskalbiau.gal pavyktu ir su silku...
*

Mano lietpaltis sakuotas issivale su Ringuvos muilu ukisku su tulzimi thumbup.gif
musytees
Pagalbos!
Gal kas zino kaip iš drabužių išvalyti printerio rašalo dėmes? Taip "netyčia" vaikai pakratė kapsulę, kad geriau spausdintų...
Bandžiau jau skalbti įvairiai, bet nepadeda niekas...
dardari
Sveiki, neseniai vonioje isklojome juodas plyteles, bet liko sviesios demes nuo cemento. Kaip jas isvalyti???
Vyckaju
QUOTE(dardari @ 2008 11 07, 15:47)
Sveiki, neseniai vonioje isklojome juodas plyteles, bet liko sviesios demes nuo cemento. Kaip jas isvalyti???
*

o plyteles speju ne glazura?jeigu taip ir demes cmemines tai niekas nepades.
Endendu
QUOTE(dardari @ 2008 11 07, 15:47)
*

Klinkerinėms plytoms valyti Senukuose pirkom specialų skystį (tik nepamenu, kaip vadinasi doh.gif ), gal ir plytelėms padėtu?
irise
o as vyro paklausiau sake yra specialus skystis senukuose valyti cementa(pavadinimo neprisimena doh.gif ), jei ne storas sluoksnis, tai turetu iveikti mirksiukas.gif
dardari
QUOTE(Vyckaju @ 2008 11 07, 16:54)
o plyteles speju ne glazura?jeigu taip ir demes cmemines tai niekas nepades.
*

ne, ne glazura schmoll.gif
reikes Senukuose tada patikrinti, aciu smile.gif
Ievukaas*
HELP!
kaip iš džinsų išvalyti gumą? Prilipau mokykloje prie suoliuko, dabar nežino mama kaip išvalyti tą gumą.. cray.gif
svoba
Siaip tai esu girdejusi, kad reik tuos dzinsus i saldykli idet, keliom valandom ir po t isemus nusikrapsto lengvai. Pati bandziau viena karta, bet jau pries tai buvau krapscius, tai sunkiai atsikrapste. Tada kazkaip su verdanciu vandeniu bandziau, bet dar blogiau, po biski su rankom atkrapsciau smile.gif
Jei stipriai nekrapstei tai geriausiai bandyk i saldykli. Sekmes 4u.gif
donatele
QUOTE(HappyLadybird* @ 2008 11 20, 17:37)
HELP!
kaip iš džinsų išvalyti gumą? Prilipau mokykloje prie suoliuko, dabar nežino mama kaip išvalyti tą gumą.. cray.gif
*

Yra tokia Amway priemonė SA8™ Pre-Wash Spray. Išstumia gumą iš audinio, tinka ir visokiom riebalinės kilmės dėmėm thumbup.gif
hamurappi
atsargiai su sausu skuduru. yra dar kempinies, indus valyti, su tokiais bandziau. man paviko. smile.gif
motera*
QUOTE(HappyLadybird* @ 2008 11 20, 19:37)
HELP!
*

Kramtomos gumos deme bandziau isimti lygintuvu - nepadejo, 3 paras saldiklyje laikiau - nesutrupejo.
Deme pasalinau ziebtuvelius pildanciomis dujomis, tiesiog prispaudi dujas paduodanti purkstuka prie demes ir purski (atsargiai, pirktu nereikia prie tu duju kisti) , uztrunki max 3-5 min, o deme pati savaime isnyksta.
samuelis
mano ignas užlipo ant ukurto špizinio zidinio su guminem tapkutem doh.gif kaip išvalyti gumos dėmę nuo metalo nes tapkės prisvilo lotuliukas.gif rolleyes.gif
Fabiana
Sveiki,
patarkit kaip nuvalyti lipnios juostos likucius. Ant dazytos sienos buvo priklijuoti su lipnia juosta piesiniai, o nuklijavus liko lipnios demes unsure.gif

Aciu is anksto labai labai 4u.gif
Fabiana
QUOTE(Fabiana @ 2009 01 04, 17:24)
Sveiki,
patarkit kaip nuvalyti lipnios juostos likucius. Ant dazytos sienos buvo priklijuoti su lipnia juosta piesiniai, o nuklijavus liko lipnios demes  unsure.gif

Aciu is anksto labai labai  4u.gif
*

Patarkit kas nors unsure.gif
Glee
QUOTE(Milde @ 2008 07 09, 14:43)
O pelesiu is audinio jau niekaip???As tik isitikint norejau biggrin.gif
*

Kažkur skaičiau, kad pelėsių dėmes galima išvalyti citrinų sultimis
georgiana
ir as turiu pagalbos sauksma i Jus, pas mus namuose miegame ant siuzinio yra uzsilikusi kraujo deme, bandziau valyti su ukisku muilu, sveiciau rankomissu skalbimo milteliais bei indu plovikliu tai sonai pasviesejo o vidurys tamsus liko, gal galite patarti kaip isvalyti ir isdziovinti, buciau labai dekinga 4u.gif
Makra
Laba, patarkit kaip is kailiniu isimti tikriausiai kad smalos demes, prilindau kazkur....
aciu 4u.gif
Mira♥
QUOTE(georgiana @ 2009 01 08, 16:52)
ir as turiu pagalbos sauksma i Jus, pas mus namuose miegame ant siuzinio yra uzsilikusi kraujo deme, bandziau valyti su ukisku muilu, sveiciau rankomissu skalbimo milteliais bei indu plovikliu tai sonai pasviesejo o vidurys tamsus liko, gal galite patarti kaip isvalyti ir isdziovinti, buciau labai dekinga :4u:
*

Laba diena
galiu padeti
plato
QUOTE(Mira♥ @ 2009 01 15, 16:22)
Laba diena
galiu padeti
*

blink.gif blink.gif lotuliukas.gif nu čia gerai žmogus atsiliepė biggrin.gif
mama Gintare
Labutis! Ziuriu - klausiate apie pelesi, zemiau kolege klausia apie kraujo demes panaikinima.. Pelesi galima isimti taip: (nurasiau is internetinio puslapio http://www.dominobaldai.lt/index.php?optio...9&Itemid=45 ) g.gif
Sudrėkinkite gobeleną actu arba citrinos sultimis ir lygintuvu supelijusią vietą lyginkite per drėgną medžiagą. Po to gobeleną gerai išplaukite.
Paziurekite, ten yra ir daugiau informacijos ir apie pelesi, ir apie kraujo demes

QUOTE(Capriciossa @ 2009 01 07, 11:39)
Kažkur skaičiau, kad pelėsių dėmes galima išvalyti citrinų sultimis
*

Papildyta:
QUOTE(Makra @ 2009 01 12, 15:01)
Laba, patarkit kaip is kailiniu isimti tikriausiai kad smalos demes, prilindau kazkur....
aciu  4u.gif
*

smala as isemu su acetonu, ar senu rusisku skiedikliu 626, nezinau, kox daba yra to skiediklio atitikmuo, gal dar bandykit su benzinu; gi acetonas po truputi skiedzia smala, valau, valau ir isvalau, na nereikia ismozoti tos smalos po visa pavirsiu, reikia atsargiai valyti nesipleciant i sonus; kad nepadidinti demes ploto; na , tiesa, lieka dar ir nemalonus kvapas kuri laika, bet - pakabinkite kailinius balkone kokiai savaitei - issivedens acetono kvapas ir bus OK smile.gif Zodziu - deme skiedziu, sugeriu skuduriuku ir taip kantriai zingsnis po zingsnio isvalau...
marijax
Ant dazytu sienu uztisko eterinio aliejaus lasai. Kaip galima butu jas isimti? Gal yra patarimu?
donatele
QUOTE(marijax @ 2009 02 04, 23:55)
Ant dazytu sienu uztisko eterinio aliejaus lasai. Kaip galima butu jas isimti? Gal yra patarimu?
*

L.O.C. (gamintojas Amway). Labai gerai išvalo riebalines dėmes thumbup.gif
čikuraku
iskrito ir subirejo plastikinis butelis tepalu ir apsitaske odiniai batai. liko deme. kaip ja isplauti? viska perskaiciau ir radau, kad rubams rekomenduojat tepti sviestu ir plauti milteliais, o su batais ka? g.gif
lindra123
balta palaidine nusidaze nuo salia gulejusio juodo drabuzio. matyt juodasis sudrekes buvo. kai isismti demes? su vanish bandziau nepadejo:(
jurrrte
gal kas žino kaip iš tapetų tušinuką išvalyti? g.gif mažius iš peties pasidarbavo.
doh.gif
labarita
norejau paklausti gal kas zinote kaip panaikinti dizelino demes ir kvapa is dzinsiniu kelniu?
puzzle
Pre-Wash dėmių išėmėjas prieš skalbimą (400ml.) isvalo kramtoma reik papurkst-palaikyt po to atsoka viskas.
isvalo ir kitas demes
user posted image

Valiklis purškiamas prieš skalbiant. Jis padės jums įveikti daugelį sunkiai pašalinamų dėmių, kurios neišnykdavo po skalbimo. Jį panaudoję prieš pat skalbimą, užmiršite tą nemalonų jausmą, kai po skalbimo mėgstamas jūsų drabužis likdavo su dėme.
Valiklis puikiai pašalina tepalo, aliejaus, riebalų dėmes be mirkymo ar trynimo. Jums tereikia 15 cm atstumu nuo užteršto drabužio, paspaudus purškiklį, dėmę apipurkšti. Drabužis jau paruoštas skalbti. Purškiamas dėmių valiklis lengvai pašalina aliejaus, sviesto, lūpų dažų (kosmetikos), tušo, batų tepalo, prakaito dėmes. Valiklis skiriamas visų rūšių neblunkantiems audiniams, tinkamiems skalbti, taip pat audiniams, kurių nereikia lyginti. Veiksmingas įvairiose vandens temperatūrose.
Naudojimas
* Užpurkšti ant dėmės, laikant indelį per 15 cm virš rūbo.
* Po 1 min. skystis įsigers į audinį, trinti nereikia; nelaukę, kol išdžius, skalbkite kaip visuomet.
* Pakartokite procedūrą, jei dėmė įsisenėjusi.
* Pasieksite daug geresnių rezultatų, jei naudosite šį valiklį vos tik dėmei atsiradus.
* Tirpdo dažus, tad, purkšdami drabužius, nelaikykite aerozolio virš skalbimo mašinos, džiovyklos ar kitų dažytų paviršių.
* Puikiai valo taukų, organinių išskyrų, aliejaus, sviesto, riebalų, rašalo, tušo, kosmetikos, grimo (lūpų dažų), alyvos, prakaito dėmes. * Nepavojinga ir veiksminga priemonė sintetiniams ir kitų rūšių audiniams valyti, nudažytiems neblunkančia spalva ir skirtiems skalbti. * Ypač rekomenduotina valyti drabužius, kurių nereikia lyginti. * Pašalina nešvarumus nuo rankogalių ir apykaklių. * Šis preparatas puikiai atstoja visas kitas priemones, naudojamas pradiniam skalbimui ir mirkymui. * Padidina kitos skalbimo priemonės efektyvumą.
Savybės ir privalumai
* Specialus preparatas, į kurį įeina tirpiklių, veikiančių paviršius. * Parankus naudoti, nes nereikia mirkyti ir trinti. * Purškiamas valiklis koncentruotas. * Galite naudoti ir baltiems, ir spalvotiems audiniams (neblunkantiems). * Veiksmingas visose vandens temperatūrose. * Purškiklis - angliavandeninis aerozolis. * Visiškai ištirpsta vandenyje. * Lengvai biologiškai suyra. * Koncentratas. * Putų pavidalo. * Atsargiai! Degus. Nenaudokite prie ugnies ir įkaitusių paviršių (pvz., elektrinių radiatorių). * Saugoti nuo vaikų.

Price: 37,28 Lt
parduosiu uz 33 Lt

Papildyta:
QUOTE(jurrrte @ 2009 02 15, 20:36)
gal kas žino kaip iš tapetų tušinuką išvalyti? g.gif mažius iš peties pasidarbavo.
doh.gif
*

man isvale LOC universalus valiklis
pas mus nuomininkai ant tapetu prirase nesamoniu
kaina 24 Lt
liūtuke
Sorry, jeigu kartosiuosi, nes visos temos neperskaičiau blush2.gif
kažkas klausė, kaip nuvalyti medines duris, aš tai sėkmingai darau su fairy (indų plovikliu) sudrėkinu skuduriuką ant jo užpilu lašelį fairy ir pavalau, po to drėgnu švariu thumbup.gif (valau visas duris ne tik kur nučiupinėta)
jeigu atsiranda riebalų dėmė ant drabužio, staltiesės..nesijaudinu nė kiek, fairy užpilu ant dėmės ir į skalbyklę + visa kt. kaip įprasta skalbimo milteliai, minkštiklis...Beja nebūtina čiupti pvz staltiesės ir skubėti skalbti šviežios dėmės smile.gif kada skalbi, tada išsiskalbia thumbup.gif Tikiuosi kažkam padėsiu biggrin.gif nes kiek paskaičiau, tai retai pataria, daugiau klausiančių... smile.gif
dalyte30
labas turiu beda batus klijavai super klijais ,jie juodi lakinei ir liko tokios baltos denes kau galeciau jas nuvalyt?
Ziogas88
Labas, padekit unsure.gif
Nusipirkau tuos klijus pelems gaudyti ir labai sunkiai spaudesi tubele ir pro kita gala prasidare ir issiteske man ant dzinsu, nelabai didele deme, bet vistiek matosi. Neisivaizduoju kaip isimti ta deme... doh.gif doh.gif verysad.gif
karkle22
QUOTE(fliper @ 2006 07 13, 23:21)
Bandžiau ieškoti, bet neradau nė vienoje temoje. Vyras darbe nuolat išsitepa rankas makrofleksu, lieka tokios pilkos dėmės. Gal kas buvot susidūrę, kuo galima nuvalyti. Paprastu muilu nenusiplauna.
*

Lb
violla
Patarkit kaip isvalyti guaso deme is drabuzio. Dukra gryzo, tai visa palaidine geltono guaso demem istepliota. sake saltam vandenyje pamirkius turetu isiplaut. Bet atmirkiau per nakti, tai ne trupucio tos demes neissivale. Pyliau ir Vanish - nu nieko nepadeda. Labai grazi bliuskyte, nu gaila jeigu neisivalys verysad.gif
MyWay
Sveikos, sakykit, kas turit palanges baltas, grubletas pavirsius. Atrodo, plasmase, tai idomu, su kuo demes valyti? Ar su kokiais skalbimo milteliais ar su kuo? Noriu parekomenduoti zmogu ir padeti isvalyti bigsmile.gif Cia kas turi plastikinius langus susideje, o palanges tokios smulkaus grubleto pavirsiaus.
liūtuke
QUOTE(MyWay @ 2009 04 05, 14:58)
Sveikos, sakykit, kas turit palanges baltas, grubletas pavirsius. Atrodo, plasmase, tai idomu, su kuo demes valyti? Ar su kokiais skalbimo milteliais ar su kuo? Noriu parekomenduoti zmogu ir padeti isvalyti bigsmile.gif Cia kas turi plastikinius langus susideje, o palanges tokios smulkaus grubleto pavirsiaus.
*

Jei mes apie tą patį biggrin.gif tai plastikinių langų palanges aš valau su ,,Cif" super cream universal smile.gif
MyWay
QUOTE(liūtuke @ 2009 04 05, 15:41)
Jei mes apie tą patį biggrin.gif  tai plastikinių langų palanges aš valau su  ,,Cif" super cream universal  smile.gif

Ačiū mirksiukas.gif
liūtuke
QUOTE(MyWay @ 2009 04 05, 16:15)
Ačiū mirksiukas.gif
*

Į sveikatytę, man šią priemonę parekomendavo meistrai, kurie sudėjo langus smile.gif
MyWay
QUOTE(liūtuke @ 2009 04 07, 10:37)
Į sveikatytę, man šią priemonę parekomendavo meistrai, kurie sudėjo langus smile.gif

nu geras, nes kartais tikrai nezinai ka daryti... Aciu Tau, reiks pirk ir nest i svecius bigsmile.gif biggrin.gif
labins
sveikos,
gal nelabai as i tema, bet... apie demes
mano brangiausiajam nepasiseke, aptaske sintetini koridoriaus kilimiuka batu tepalu (na toks skystas, kur su kempinele reikia tepliot batus)
kazi kaip isvalyti?
gal kuri tokia pat nelaime buvo apturejusi?
MONĖLĖ
QUOTE(labins @ 2009 04 18, 00:40)
sveikos,
mano brangiausiajam nepasiseke, aptaske sintetini koridoriaus kilimiuka batu tepalu (na toks skystas, kur su kempinele reikia tepliot batus)
kazi kaip isvalyti?
*

Ir mano brangusis tą patį buvo padaręs, tai kurį laiką ta dėmė ir buvo koridoriuj ant kilimo, nes net bijojau pradėt valyt, galvojau dar blogiau padarysiu doh.gif . Bet kai atradau tokį thumbup.gif valiklį tai greitai tos dėmės nebeliko mirksiukas.gif . Tas stebuklas tai Super 10 vadinasi, papurški ant dėmės, palauki na gal 20 min max ir nuvalai vos drėgnu skudurėliu ir tepalą labai gerai išvalė, ir kaip kitos domėjosi palanges tas graublėtas labai gerai išvalo, ir vyną iš kilimo ir riebalus prikepusiu mikrobanginėj ar ant virtuvės sienų, na žodžiu rekomenduoju, šią priemonę įsigyti, aš užsisakiau per Superinę, Kaune.
liūtuke
QUOTE(labins @ 2009 04 17, 22:40)
sveikos,
kazi kaip isvalyti?
*

Fairy galima, čia gi riebalinė dėmė, na darbo aišku daugiau, bet išsivalo thumbup.gif
deimi
Vyras aptaske duru matini stikla gruntuodamas dekoratyvini akmeni unsure.gif O kaip nuvalyti nezinom verysad.gif verysad.gif verysad.gif Gal kas susiduret???
Labai prasau patarkit kaip nuvalyti??? Bnadziau atsargiai grandyti, bet nieko nepavyko ir stiklas braizosi,ir visai nesivalo doh.gif Toks jausmas,kad isigere tie grunto lasiukai i pati stikla verysad.gif
Gal turit kokiu patarimu? Buciau be galo dekinga,nes tik istatytos pries savaite naujos durys atrodo tragiskai doh.gif
MyWay
QUOTE(MONĖLĖ @ 2009 04 18, 00:10)
Super 10 vadinasi, papurški ant dėmės, palauki na gal 20 min max ir nuvalai vos drėgnu skudurėliu ir tepalą labai gerai išvalė, ir kaip kitos domėjosi palanges tas graublėtas labai gerai išvalo, ir vyną iš kilimo ir riebalus prikepusiu mikrobanginėj ar ant virtuvės sienų, na žodžiu rekomenduoju, šią priemonę įsigyti, aš užsisakiau per Superinę, Kaune.

ka dar pirkai is jos , kas tiko?
gress
sveikos,

doh.gif mazius pasidarbavo su tusinuko ant tapetu.. pasistenge is peties blink.gif
kosmaras.. skaiciau ka esat rase. labai sudomino tas super 10. Bet is kur jo gaut nesupratau.. gal galit padet ax.gif kaip ir kur gaut to purskalo ir kiek jis kainuoja?
odelija1
tusinukas kartais su spiritu gerai issivalo,o va mano maze sudauze ant naujos sviesios kilimines dangos sintetines, lako buteliuka ,kaip ta laka isvalyti stovi dabar vidury kambario ruda deme g.gif doh.gif cray.gif
Rykliuke
QUOTE(MONĖLĖ @ 2009 04 18, 01:10)
Ir mano brangusis tą patį buvo padaręs, tai kurį laiką ta dėmė ir buvo koridoriuj ant kilimo, nes net bijojau pradėt valyt, galvojau dar blogiau padarysiu  doh.gif . Bet kai atradau tokį  thumbup.gif  valiklį tai greitai tos dėmės nebeliko mirksiukas.gif . Tas  stebuklas tai Super 10 vadinasi, papurški ant dėmės, palauki na gal 20 min max ir nuvalai vos drėgnu skudurėliu ir tepalą labai gerai išvalė, ir kaip kitos domėjosi palanges tas graublėtas labai gerai išvalo, ir vyną iš kilimo ir riebalus prikepusiu mikrobanginėj ar ant virtuvės sienų, na žodžiu rekomenduoju, šią priemonę įsigyti, aš užsisakiau per Superinę, Kaune.
*

Cia ne is AMWAY produkcijos?Gal kas zinote,kas Kaune platina AMWAY produkcija?an reiketu rubu demiu isemejo.Sake labai geras.Internete radau duomenis,bet noreciau be visokiu papildomu siuntimo mokesciu nusipirkti. mirksiukas.gif
gress
amway1@inbox.lt

prekiauja.
Rykliuke
QUOTE(gress @ 2009 04 29, 15:36)
amway1@inbox.lt

prekiauja.
*

Aciu smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.