Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

Mano draugė moko, bet Vilniuj..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute @ 2007 08 01, 15:54)
Sveikutės mamytė Pianistės,  4u.gif
Labai džiaugiuosi suradusi tokią temą, kaip tik šiuo metu ieškau Kaune kur galėčiau mokintis groti pianinu. Aisšku man kaip jau ir i mokykla vaikščioti per vėlu, bet va i kokius kursus pas tas  smile.gif . Gal jūs galėtumėte patarti kur mokina suaugusius groti pianinu.

GAl jums pačioms teko taip mokintis. Labai didelis noras ismokti groti pianinu. Kai vaikai siek tiek paugę norėęaiu savo vaikystės svajones pradėti pildyti.

būsiu be galo dėkinga  smile.gif


Pabandyk pažiūrėti skelbimus laikraščiuose- ten kartais siūlo individualiai mokytis groti. O suaugusiesiems kažkada yamaha muz. mokyklos kursai būdavo, bet ten berods sintezatoriais. Nesidomėjau tuo niekad pernelyg. Arba pamėgink SM skelbimų skyrelyje parašyti, gal atsiras tuo užsiimančių žmonių.
Atsakyti
Sveikos pianistės smile.gif

Ir aš prisijungiu prie jūsų smile.gif Jei kuriai reiktų kokių natų - rašykit, pas mane jų devynios galybės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Užtikau tokį skyrelį ir džiaugiuosi, kad yra norinčių muzikuoti ir po muzikos mokyklų baigimo, ta proga jum 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mano profesija tokia, todėl ir džiaugiuosi už jus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2007 08 05, 14:30)
Labutis  4u.gif
Užtikau tokį skyrelį ir džiaugiuosi, kad yra norinčių muzikuoti ir po muzikos mokyklų baigimo, ta proga jum  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Mano profesija tokia, todėl ir džiaugiuosi už jus  drinks_cheers.gif

Sveikutė 4u.gif Vaikučius pianino gudrybių mokai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2007 08 05, 15:09)
Sveikutė  4u.gif  Vaikučius pianino gudrybių mokai?  smile.gif

Dirbu ir muzikos mokykloje ir LMTA, bet dabar jau dekretinėse nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2007 08 05, 17:34)
Dirbu ir muzikos mokykloje ir LMTA, bet dabar jau dekretinėse  nestuke.gif

Sorry, kad tiek klausinėju, bet galvoju apie studijas LMTA... Kaip ten? Sunku įstot? Kokios perspektyvos baigus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2007 08 05, 17:48)
Sorry, kad tiek klausinėju, bet galvoju apie studijas LMTA... Kaip ten? Sunku įstot? Kokios perspektyvos baigus?  smile.gif

o ką ir kur tu baiginėji?
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2007 08 05, 18:00)
o ką ir kur tu baiginėji?

Na mastau apie bakalaurą muzikos akademijoj. Tik nežinau ar verta ten stot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Justelė @ 2007 08 05, 18:02)
Na mastau apie bakalaurą muzikos akademijoj. Tik nežinau ar verta ten stot  doh.gif

Čia jau niekas nepatars ar verta ar neverta, pati turėsi apsispręsti 4u.gif o tai kur tu mokaisi?
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2007 08 05, 17:34)
Dirbu ir muzikos mokykloje ir LMTA, bet dabar jau dekretinėse  nestuke.gif


Jei ne paslaptis, ka LMTA destai? ax.gif
Atsakyti
koncertmeisteriu dirbu 4u.gif
Atsakyti