Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

Heide_Aitra. O kaip yamaha?
Pas mane irgi nedaug vietos, turim yamaha. Nereikia padedam į spintą, kai norim išsitraukiam. :} Tik nereikia gal pirkt labai didelės. Pas mane 5 oktavų. Žinoma, pianinas smagiau, bet pradžiai puikiai tinka.
Atsakyti
grodama sintezatorium, neismoksit grot pianinu... Pagrindiniai skirtumai:
1. sintezatoriaus klavisai dazniausiai nereaguoja i paspaudimo stipruma. O jei kartais reaguoja - paprastai vis tiek neadekvaciai.
2. klavisai labai lengvai spaudziasi. Pianine - sunkiau. Grojant pianinu, paspausti klavisui reikia rankos svorio ar pirsto jegos, mokomes neiverzti ranku net kai reikia groti garsiai. O kur dar kalbos apie garso grozi...
3. klaviaturos apimtis pianine didesne (kartais netgi gerokai - plg. su maziausiais sintezatoriais)
4. sintezatorius paprastai neturi pedalu.

o ateityje planuojat tureti vietos pianinui?

sintezatorius irgi nera blogas dalykas, jis turi savu privalumu, ko pianinas neturi. Bet jei jusu tikslas - pianinas, nesiulyciau sintezatoriaus. O pirkti sintezatoriu, paskui pianina - dar didesnes islaidos.. as pati pradejau mokytis sintezatorium, tik veliau tevai pirko pianina. Tai ka.. zaisliukas man buvo tas sintezatorius... faina, bet visai nerimta.. o geru pagrindu negavau.. verysad.gif

Sakot pradziai tinka... na pazinti klavisus, reikiamu momentu paspausti reikiama gaida... gal.. Bet jei Jus baigete muzikos mokykla, manau, kad tokia ''pradzia'' jums neaktuali, nes ta jau mokate mirksiukas.gif Beje, jau nuo pirmos klases vaikus mokina ne tik to, bet ir forte, piano, atitinkamu judesiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina O.: 17 spalio 2009 - 15:03
ax.gif na sveikutes ,jungiuosi ir as ax.gif esu baigus muzikos mokykla fortepiono klase pries daug metu 22 metus g.gif bet vis dar groju ,kad ir reciau nei anksciau bet tai geriausiai mano budas nusiraminti po visokiu gyvenimisku problemeliu ir problemu lotuliukas.gif ,kai esu labai pikta groju bartoka, ar siaip kokius marsus kai esu tiesog pavargus ir noriu atsipusti groju sonatas ,etiudus ,menuetus - megstu klasika ,ja megau visada.mokyklos laikais buvau entuziaste visokiu konkursiuku- dainu,politiniu blush2.gif lotuliukas.gif (cia tik isreikalo) ir siaip megeja buvau fantazuoti prie pianino iki siol daug savo kurybos gabaliuku dar pagroju jiems esu pati ir zodzius parasiusi ,kai kuriu zodziai yra poetu eilerasciai . assa.gif bet paskutinius keturius metus gyvenu toli nuo savo mylimo pianino tai tenka tenkintis tik yamaha schmoll.gif ar eiti pasigroti i muzikos instrumentu parduotuves ,ten man patinka atsissedi uzsidedi ausines ir groji tik pati sau zinot kaifas begalinis biggrin.gif lietuvoje kai gyvenau tai studentavimo laikasi dar ir prisidurti galedavau is savo grojimo - mokiau vaikus privaciai groti pianinu ,nors pati esu baigusi visiskai su muzika nesusijusia specialybe rolleyes.gif ,kai buvo krize pirma lietuvoje ir darbo neturejau vel siuo budu duonai uzsidirbdavau,nes juk musu valstybe kaip visad doh.gif niekad neziurejo i pati zmogu doh.gif tik i save doh.gif ,gal but buciau buvusi gera muzikos mokytoja ,bet tada atrode kitaip g.gif vaikai -mokiniai buvo laimingi mokydamiesi su manim rolleyes.gif as taip pat rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif na vel cia as ax.gif paduodu jusu paslaugoms puslapiuka mirksiukas.gif http://www.inspiring...sheetmusic.html

Atsakyti
QUOTE(LEOJUR @ 2009 10 17, 22:01)
ax.gif na sveikutes  ,jungiuosi ir as  ax.gif esu baigus  muzikos mokykla  fortepiono klase  pries  daug metu 22 metus g.gif bet vis dar groju ,kad ir reciau nei anksciau bet tai geriausiai mano budas  nusiraminti po visokiu  gyvenimisku  problemeliu ir problemu lotuliukas.gif  ,kai esu  labai pikta  groju  bartoka, ar siaip  kokius  marsus  kai esu  tiesog pavargus  ir noriu atsipusti  groju  sonatas ,etiudus ,menuetus - megstu klasika  ,ja megau visada.mokyklos laikais  buvau entuziaste  visokiu  konkursiuku-  dainu,politiniu blush2.gif  lotuliukas.gif (cia tik isreikalo) ir siaip megeja buvau fantazuoti prie pianino  iki siol daug savo kurybos  gabaliuku  dar pagroju  jiems esu  pati ir zodzius parasiusi ,kai  kuriu zodziai yra  poetu eilerasciai .  assa.gif  bet paskutinius keturius metus  gyvenu  toli nuo savo mylimo pianino  tai tenka  tenkintis tik  yamaha  schmoll.gif  ar eiti  pasigroti  i muzikos instrumentu  parduotuves ,ten man patinka atsissedi uzsidedi ausines ir groji tik pati sau  zinot kaifas begalinis biggrin.gif  lietuvoje kai gyvenau tai studentavimo laikasi  dar ir prisidurti  galedavau is savo grojimo  - mokiau vaikus  privaciai groti  pianinu  ,nors pati esu baigusi visiskai  su muzika nesusijusia specialybe  rolleyes.gif ,kai buvo  krize pirma lietuvoje ir darbo neturejau vel  siuo budu duonai uzsidirbdavau,nes juk  musu valstybe kaip visad doh.gif  niekad  neziurejo i pati zmogu doh.gif  tik  i save  doh.gif ,gal but  buciau  buvusi gera muzikos mokytoja  ,bet tada atrode kitaip g.gif  vaikai -mokiniai  buvo laimingi  mokydamiesi su manim rolleyes.gif  as taip  pat rolleyes.gif

o kokia butent yamaha rinktis? koki modeli?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,

Labai atsiprasau, kad braunuos cia pas jus, bet turiu paklausima: mano dukra siemet istojo mokytis i muzikos mokykla, ir gal yra is baigusiuju, kas galetu parduoti knyga, Vidos Krakauskaites "Jaunasis pianistas", leidimo metai gali buti ir senesni. Labai laukciau pasiulymu i AZ.
Nes bibliotekos knygos baisiai atgyvenusios, lapai kaip apvalgyti doh.gif
Atsakyti
merginos gal kuri zinote kokia pianino mokytoja Kaune ar Sakiuose kas privaciai galetu pamokyti pagrindu ? nieko neprisimenu kazkodel po 9 metu smile.gif, viskas nauja atrodo ir nematyta
Atsakyti
tiksliau kaires rankos neprisimenu
Atsakyti
Gal kas turit natas dainos Viva La Vida (Coldplay)? smile.gif
Atsakyti
[quote=Chr.,2009 10 26, 13:47]Gal kas turit natas dainos Viva La Vida (Coldplay)? smile.gif
kažkur mačiau , jei rasiu , įkelsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Nerutė *: 26 spalio 2009 - 15:43
QUOTE(Heide_Aitra @ 2009 10 26, 11:14)
tiksliau kaires rankos neprisimenu

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Turbūt apie boso raktą eina kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=*Nerutė *,2009 10 26, 15:41]
[quote=Chr.,2009 10 26, 13:47]Gal kas turit natas dainos Viva La Vida (Coldplay)? smile.gif
kažkur mačiau , jei rasiu , įkelsiu 4u.gif
[/quote]

aciuu smile.gif
Atsakyti