Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

QUOTE(Lina O. @ 2010 02 07, 19:53)
Pabandziau. Ir nelabai. Pagrindinis minusas- cia nera vidury atskaitos vietos. Kiekvienas pianinas ar fortepijonas ja turi - ten buna parasyta, pvz, Riga (instrumento gamybos firma), ir zinai, kad ties situo zodziu yra pirmoji oktava. O kai matai begaline klaviatura, tai pasimeti. Geriau mokykimes skaityt natas grodamos wink.gif


hm unsure.gif niekad nemaciau pianino su atskaitos vieta unsure.gif arba nepastebiu tiesiog... biggrin.gif


QUOTE(ajaja @ 2010 02 08, 13:47)
sveiki, as sugalvojau pasimokyt groti is natu, na siaip tiesiog savo malonumui, pries menesi isigijau sintezatoriu, kazka bandau...
Galbut jums kvailai mano klausimas nuskambes, bet turit man atleisti, nes neturiu jokio muzikinio issilavinimo. Skaidau knygele Piano for Dummies, ziuriu cia apie natas sneka ne kaip apie do re mi fa sol la si do, o ABCDEFG. Na tos raides atitinka tuos do re mi fa sol la si do, bet man tiesiog idomu ar Lietuvoj kai pianinu mokina groti, ar irgi mokina irgi tom raidem, nes as pirma karta girdziu???  blink.gif


Na, pvz mano muzikos mokykloj fortepijono mokytoja natas skiemenimis vadina, ne raidem. Solfedzio mokytoja - kartais raidem, bet taip pat skiemenimis dazniau... ;D
Ar tos raides naudojamos, ne nuo salies priklauso, manau. kiekvienas muzikantas turetu jas moket smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chr.: 08 vasario 2010 - 14:05
QUOTE(Chr. @ 2010 02 08, 13:04)
Na, pvz mano muzikos mokykloj fortepijono mokytoja natas skiemenimis vadina, ne raidem. Solfedzio mokytoja - kartais raidem, bet taip pat skiemenimis dazniau... ;D
Ar tos raides naudojamos, ne nuo salies priklauso, manau. kiekvienas muzikantas turetu jas moket smile.gif


as sutinku, kad kiekvienas muzikantas turetu moketi, tiesiog labai nustebau, nes apie raides nebuvau girdejus. nors istikruju jei tuo nesidomejau tai ir negirdejau....
tik galvoju kaip cia geriau ir greiciau isiminti, man gi ne taip kaip turbut daugumai sitam forume, kad tie klavisai ir natos yra antra prigimtis... as ant klavisu kazkaip gana lengvai isiminiau raidem, o ant penklines pasiziuriu, iskart skiemenys i galva lenda, dar dar pagalvoti turiu kokia raide... turbut reikia kokiu pratimuku padaryti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 08 vasario 2010 - 14:33
QUOTE(ajaja @ 2010 02 08, 14:31)
as sutinku, kad kiekvienas muzikantas turetu moketi, tiesiog labai nustebau, nes apie raides nebuvau girdejus. nors istikruju jei tuo nesidomejau tai ir negirdejau....
tik galvoju kaip cia geriau ir greiciau isiminti, man gi ne taip kaip turbut daugumai sitam forume, kad tie klavisai ir natos yra antra prigimtis... as ant klavisu kazkaip gana lengvai isiminiau raidem, o ant penklines pasiziuriu, iskart skiemenys i galva lenda, dar dar pagalvoti turiu kokia raide... turbut reikia kokiu pratimuku padaryti...  g.gif


as kazkaip visada atsimindavau, kad pagal abecele eina - c,d,e... ir taip atsiskaiciuodavau.. pvz turiu sol nata, zinau, kad penkta ir skaiciuoju c..d..e..f..g.. biggrin.gif
arba atskaitos taskus turejau, na, tas raides, kurias isimint lengviau f-fa.. po to kazkaip pripratau, nebereik galvot... biggrin.gif jokiu ypatingu budu ismokt neturejau..
penklinej irgi, sol arba si kaip atskaitos taskai ir skaiciuoju nuo ju viska..
na bet irgi, manau priprast greit galima smile.gif tikrai nesunkus sitie dalykai smile.gif
Atsakyti
kam ten vaikisku dainu reikejo - galit va cia dar pabandyt paieskot. gal sunkokos, is dainu sventes, bet labai graziu yra http://www.dainusven...x.php?585533220
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri turit čių dainų natas?
# QUEEN - "Don't stop me now"
# Elton John- "Tiny dancer"
# Elton John- "Your song"
# KISS- "Beth"
# John Lennon- "Imagine"
# John Lennon- "Real love"
# John Lennon- "Love"
# John Lennon- "Stand by me"
# Beatles- "Let it be"
# QUEEN- "Love of my life"
# Beatles "All you need is love"
# Beatles "When I'm sixty four"
# Beatles "Obladi Oblada"
# SLADE "My oh My"
Būčiau labai dėkinga, jei atsiųstumėt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chr. @ 2010 02 08, 15:04)
hm unsure.gif  niekad nemaciau pianino su atskaitos vieta  unsure.gif  arba nepastebiu tiesiog... biggrin.gif



Gal nepastebit smile.gif) ziurekit ne ant klavisu, o auksciau, ant dangcio vidines puses smile.gif) turi but parasyta Riga, arba Belarus, arba Petrof, .......

o gal ir ne tame esme. Tiesiog kai sedi prie tikro pianino, aiskiai matai, kur klaviaturos krastai, ir pagal krastus orintuojies, kur vidurys. Vidury ir bus pirma oktava. O kai krastu nera (zaidime), begaline klaviatura - tada labai lengva pasimesti.
Atsakyti
QUOTE(Cibuliukas @ 2010 02 11, 18:57)
Sveikos. Gal kuri turit čių dainų natas?
# QUEEN - "Don't stop me now"
# Elton John- "Tiny dancer"
# Elton John- "Your song"
# KISS- "Beth"
# John Lennon- "Imagine"
# John Lennon- "Real love"
# John Lennon- "Love"
# John Lennon- "Stand by me"
# Beatles- "Let it be"
# QUEEN- "Love of my life"
# Beatles "All you need is love"
# Beatles "When I'm sixty four"
# Beatles "Obladi Oblada"
# SLADE "My oh My"
Būčiau labai dėkinga, jei atsiųstumėt.  4u.gif


prasom, nors ir nedaug 4u.gif
spauskit ant dainos pavadinimo, ir iskart atsisiusit natas:
queen dainos

The Beatles dainu pavadinimu nerodo, iskart atsiuncia visa rinkini, kai renkiesi ka nors is cia. Dabar neatsimenu, kuri spaudziau, bet ''Obladi Oblada'' ir ''Let it be'' dainas radau, manau, kad bus ir kitos, kuriu ieskot, nes rinkinys didelis.

kitu neradau. Gal kas sudomins is cia
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2010 02 12, 21:17)
prasom, nors ir nedaug 4u.gif

Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
[quote=ajaja,2010 02 08, 13:47]
sveiki, as sugalvojau pasimokyt groti is natu, na siaip tiesiog savo malonumui, pries Skaidau knygele Piano for Dummies, ziuriu cia apie natas sneka ne kaip apie do re mi fa sol la si do, o ABCDEFG. Na tos raides atitinka tuos do re mi fa sol la si do, bet man tiesiog idomu ar Lietuvoj kai pianinu mokina groti, ar irgi mokina irgi tom raidem, nes as pirma karta girdziu??? blink.gif
uzsienyje vadina raidemis, nors man labai grazu do re mi...
Atsakyti
Yra yra tos raides ir Lietuvoj. O kaip kitaip mokykloj grojamos C-dur arba a-moll gamos? mirksiukas.gif Visose mokyklose mokina tu raidziu biggrin.gif
Atsakyti
Kad raidemis vadinamos gamos, tai niekas net neabejoja. Bet mano laiku, dainuojant is natu ar grojant pianinu sakydavome do, re...O Vokietijoje ar Anglijoje sako C, D..
Atsakyti
QUOTE(Raschida @ 2010 02 22, 20:57)
Kad raidemis vadinamos gamos, tai niekas net neabejoja. Bet mano laiku, dainuojant is natu ar grojant pianinu sakydavome do, re...O Vokietijoje ar Anglijoje  sako C, D..


tai Vokietijoj ar Anglijoj kai gama dainuoja irgi taria ne skiemenis do re mi, o raides C D E??? blink.gif blink.gif
Atsakyti