Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skambiname pianinu
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Aiisma
QUOTE(Lina O. @ 2010 02 23, 20:08)
o gal zinote, koks sitos dainos atlikejas, autorius? butu paprasciau ieskot...
*

Žodžius rašė Gary Jackson ir Carl Smith, atliko - Jackie Wilson ir dar daugybė kitų atlikėjų doh.gif Visaip googlinau, nieko neradau, nors daina gan polpuliari smile.gif
Butu labai šaunu jei kas padetų 4u.gif 4u.gif
Babalia
Sveikos, man laaabai reikia "Linkin park" dainos natas 4u.gif labai reikia. Siuskit į až
Aiisma
QUOTE(Babalia @ 2010 03 02, 12:28)
Sveikos, man laaabai reikia "Linkin park" dainos natas  4u.gif  labai reikia. Siuskit į až
*

Kokios būtent? Turiu kelis kūrinius mirksiukas.gif
Babalia
Kur per "2 minutes šlovės" grojo tos kanklyninkės 4u.gif
Aiisma
QUOTE(Babalia @ 2010 03 03, 09:56)
Kur per "2 minutes šlovės" grojo tos kanklyninkės  4u.gif
*

Tikrai nemačiau ir nežinau ką grojo, pavadinimo nežinote? 4u.gif
Laumes-juosta
Sveikos! Gal kartais zinote is kur galeciau parsisiusti natu akordenui? dar domintu smuiko natos? kazkaip pianino randu,o su sitais sunkiau, jei atvirai visai nesiseka... gal atsirastu pagalbos is salies? ax.gif
@st@
QUOTE(Laumes-juosta @ 2010 03 20, 21:47)
Sveikos! Gal kartais zinote is kur galeciau parsisiusti natu akordenui? dar domintu smuiko natos? kazkaip pianino randu,o su sitais sunkiau, jei atvirai visai nesiseka... gal atsirastu pagalbos is salies? ax.gif
*

Gal rasi ką nors tinkamo čia:
smuikui
bajanui ir akordeonui
smelio pilys
sveikos 4u.gif gal kas turite natu is Jurgos kurybos? smile.gif
ItaLe28
Gal kas turite parduoti V. Krakauskaitės "Jaunasis pianistas". Ieskau dukrai. Lauksiu Jusu zinuciu i az.
Temidė
Kaunietės, kur derinate pianinus?
G(ie)
gal tas turite kokį thomo newman kurinuka? 4u.gif
giletaite
QUOTE(nebezinau:) @ 2009 12 15, 21:32)
Gal kas šeštadienį žiūrėjo "Lietuvos talentus" ten vaikinukas grojo kūrinį "Švelnumas" gal kas bent autorių žino..ar žino kur gauti jį.. taip noriu aš jo.. toks gražus jis man.. wub.gif
*

Lina O.
QUOTE(giletaite @ 2010 05 30, 14:53)

*

Neziurejau laidos. Ar turite omeny daina ''Svelnumas''? (''tas ranku svelnumas/ nuo sirdies ir nuo veido/ tirpdo vienumos ledus...''). Jos natas tai turiu.
cookiller
Sveikos smile.gif . Visą vaikystę norėjau išmokti groti pianini, bet tėvai neleido, nenorėjo pirkti pianino verysad.gif
Dabar turiu savo namus ir pianiną įsigijau smile.gif
Dabar tik reikia geros mokytojos, -o kas mane pamokytų skambinti.
Gal ką rekomenduotūmėt?
Lina O.
QUOTE(cookiller @ 2010 06 10, 13:53)
Sveikos  smile.gif . Visą vaikystę norėjau išmokti groti pianini, bet tėvai neleido, nenorėjo pirkti pianino  verysad.gif
Dabar turiu savo namus ir pianiną įsigijau  smile.gif
Dabar tik reikia geros mokytojos, -o kas mane pamokytų skambinti.
Gal ką rekomenduotūmėt?
*

o, visada prasom, su malonumu pamokysiu
4u.gif
jusu pasirinkta programa 4u.gif ir tempu
cookiller
QUOTE(Lina O. @ 2010 06 11, 00:12)
o, visada prasom, su malonumu pamokysiu 
4u.gif
jusu pasirinkta programa 4u.gif ir tempu
*

Lina, parašykit man į až kur vyktų pamokos: mano ar jūsų namuose ir kt. org. klausymai biggrin.gif
ugnele
As taip pat laisvu metu dirbu su suaugusiais ir vaikais vilniuje smile.gif mokau pianinu. Taip pat galiu parekomenduoti ir dainavimo destytoja mirksiukas.gif visi klausimai i az
jolanciuke
QUOTE(ugnele @ 2010 06 11, 17:37)
As taip pat laisvu metu dirbu su suaugusiais ir vaikais vilniuje smile.gif mokau pianinu. Taip pat galiu parekomenduoti ir dainavimo destytoja  mirksiukas.gif  visi klausimai i az
*

Laba diena visoms, uzejau pas jus i svecius, kadangi reikia jusu patarimu smile.gif .Siandien suzinojome, kad dukryte istojo i muzikos mokykla, i 1ma fortepiono klase 4u.gif . Labai dziaugiames, bet aisku ir vargelis prasides :)Tai buvo mano svajone, bet nelabai pavyko igyvendinti ja, tai pasistengsiu,kad dukryte grotu, ji labai nori. Norejome paklausti keleta klausimeliu,nes jau jus dauguma praejusios ta takeli 4u.gif ;ar labai sunki pradzia? kuom skiriasi fortepionas nuo pianino, nes seip kainos tai skiriasi, o pradzioje mokytis manau tinka ir pianinas. O gal zinote, kas nebegroja, kas parduoda nelabai brangiai smile.gif ?(mes gyvename Kaune). Na laiksiu jusu patarimu 4u.gif
Treja
QUOTE(jolanciuke @ 2010 06 14, 10:58)
kuom skiriasi fortepionas nuo pianino, nes seip kainos tai skiriasi, o pradzioje mokytis manau tinka ir pianinas.
*

Fortepijonas yra koncertinis instrumentas, juo grojama koncertuose, tokio didelio nelabai namuose ir pastatytumėt biggrin.gif Gal painiojat su klavinova? Ji daugiau artimesnė pianinui ax.gif O fortepijonas štai toks smile.gif
user posted image

Sėkmės moksluose 4u.gif
Lina O.
Pradzia, grojant pianinu, man tai neatrodo sunki...... va smuikas zymiai sunkiau.. Sekmes Jusu dukrytei, nepergyvenkit, svarbiausia. kad nori, tai ir sektis turetu gerai 4u.gif
cookiller
QUOTE(ItaLe28 @ 2010 05 12, 10:40)
Gal kas turite parduoti V. Krakauskaitės "Jaunasis pianistas". Ieskau dukrai. Lauksiu Jusu zinuciu i az.
*

ItaLe28, su šia knyga tai baisi problema. Jos gauti beveik neįmanoma smile.gif
Reikia bendyti ieškoti per supermamose esantį forumą kur parduoda dėvėtas knygas smile.gif
jolanciuke
QUOTE(Treja @ 2010 06 14, 11:44)
Fortepijonas yra koncertinis instrumentas, juo grojama koncertuose, tokio didelio nelabai namuose ir pastatytumėt biggrin.gif Gal painiojat su klavinova? Ji daugiau artimesnė pianinui ax.gif O fortepijonas štai toks smile.gif
user posted image

Sėkmės moksluose 4u.gif

*

Aciu labai smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lina O. @ 2010 06 14, 12:59)
Pradzia, grojant pianinu, man tai neatrodo sunki...... va smuikas zymiai sunkiau.. Sekmes Jusu dukrytei, nepergyvenkit, svarbiausia. kad nori, tai ir sektis turetu gerai 4u.gif
*

Labai Aciu, na tikiuosi, kad noras nepraeis smile.gif 4u.gif
Milana
Atsiprasau, kad i si skyreli ilindau, bet matau cia daug grojanciu. Gal kas turit parduot pianina papigiai. Dukra nuo siemet pradeda mokytis, nezinia kaip jai seksis ir ar ilgam, todel kolkas nenorim investuot i brangu. Tiktu kokia Riga ar panasiai.
Milana
Ir dar vienas klausimukas, kiek Vilniuje kainuoja pianino derinimas? Zinau, kad kainos skirias, bet mazdaug.. nuo- iki ax.gif Aciu.
cookiller
QUOTE(Milana @ 2010 06 19, 18:38)
Ir dar vienas klausimukas, kiek Vilniuje kainuoja pianino derinimas? Zinau, kad kainos skirias, bet mazdaug.. nuo- iki  ax.gif  Aciu.
*

Turiu neblogo derintojo Vilniuje telefa mirksiukas.gif
Kiek kainuoja negaliu pasakyti, jis mums suderino nemokamai kai pianina pirkome smile.gif
Pianina pirkome is pianolos ir co., labai rekomenduoju, savininkas labai nusimanantis drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Milana @ 2010 06 19, 17:47)
Atsiprasau, kad i si skyreli ilindau, bet matau cia daug grojanciu. Gal kas turit parduot pianina papigiai. Dukra nuo siemet pradeda mokytis, nezinia kaip jai seksis ir ar ilgam, todel kolkas nenorim investuot i brangu. Tiktu kokia Riga ar panasiai.
*

Del Rigu ir belarusu tai atsargiai. Jiems nebegamina detaliu, o jie seni, susideveje, pukuotukai smile.gif buna kandziu suesti.
Rizikingas reikalas toki pirkti, bet paieskojus gal ir galima kazka neblogo rasti nors as neradau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jolanciuke @ 2010 06 15, 22:19)
Aciu labai smile.gif  4u.gif
Papildyta:

Labai Aciu, na tikiuosi, kad noras nepraeis smile.gif  4u.gif
*

Pianoloj ir co. labai norejau tokia kede nusipirkti ale brangumas jos doh.gif doh.gif
apie 1000lt doh.gif
Lina O.
QUOTE(cookiller @ 2010 06 19, 23:03)
Del Rigu ir belarusu tai atsargiai. Jiems nebegamina detaliu, o jie seni, susideveje, pukuotukai  smile.gif  buna kandziu suesti.
Rizikingas reikalas toki pirkti, bet paieskojus gal ir galima kazka neblogo rasti nors as neradau  mirksiukas.gif

Gal ir rizikuojat, bet rizika tikrai maza. Paprastai pries perkant pianina, ivertinama jo bukle, ir jei bus koks dalykas, ka butina keisti, tai zinosit is anksto, ir galesit pirkti arba nepirkti wink.gif. O po to, naudojant..... nu manau, retai kada atsiranda toks reikalas.... Naudoju pianina nuo 1992 metu, ir neatsimenu, kada ka reikejo keisti. Paprastai uztekdavo suderinti.... Tiesa, viena karta keiciau pianina biggrin.gif.....
Taigi paprastai: nepirkit labai susidevejusio pianino, tai gerokai maziau rizikuosit. Gali buti ir senas, negraziai grojantis, bet nesusidevejes, o negraziai groja, kai stygos pernelyg atsileide......... (cia tik pvz ax.gif ) Svarbiausia, kad pries perkant atvyktu patikimas meistras ir deramai ivertintu pianino busena.
Ryga - ne tokia jau prasta firma, patvarus ju pianinai. Belarus irgi neblogai. Prasciausi, kokius girdejau - Smolensk. Jei ieskosit tik geriausiu firmu, tai labiau nukentes pinigine. Taigi darkart pasikartosiu: ieskokit kartu su meistru, tikrai pades rasti optimaliausia varianta.
ax.gif
shwiesulka
Pianistes, gal kas netycia turite savo natografijoje arba uzmatet kur nors Hoagy Carmichael "Heart and soul" natas duetui? T.y. keturioms rankoms.
Internete uztikau keleta variantu, bet arba tik pagrindine melodija su funkcijom, arba varianta tik dviems rankoms. unsure.gif O labai noretusi va tokios ar panasios versijos:
http://www.youtube.com/watch?feature=iv&am...notation_734095, na, zodziu, siek tiek imantresnio pagrojimo, nei viena ranka melodija sukaukset blush2.gif
dee
sveiki,
jei kas noretu galeciau ateidineti i namus mokyti skambinti pianinu, Kaune. esu studente, baigiau 12 muzikos mokyklos klasiu su pagyrimu smile.gif
Maištautoja
sveikos,gal kuri mergian kaune pamokytu pianinu? aisku z suma. i az jei atsirastu
kuuzia
laba laba,

gal kas turit ar žinot kur gauti šios dainos natas. Ieva Narkutė „Raudoni vakarai“

http://www.youtube.com/watch?v=zmjbsEulgT8
Maištautoja
Gal krui turit beatlų led it by?smile.gif
Lina O.
QUOTE(Maištautoja @ 2010 09 24, 15:01)
Gal krui turit beatlų led it by?smile.gif
*

Turiu. Bet pirma pabandykit atsisiusti is cia
cia daug The Beatles dainu. Jei kartais nerastumet - bandysiu skenuot, jei pavyks.... bet atrodo, jei gerai atsimenu, pati is cia parsisiunciau........
beje, tikslus pavadinimas - Let It Be mirksiukas.gif
Maištautoja
QUOTE(Lina O. @ 2010 09 24, 20:04)
cia daug The Beatles dainu. Jei kartais nerastumet - bandysiu skenuot, jei pavyks.... bet atrodo, jei gerai atsimenu, pati is cia parsisiunciau........
*

Ačiū už nurodą, pagaliau išmokau naudotis puslapiu smile.gif
Dainą gavau.
O gal kuri turit lietuviškų seneenių dainų natas tokių kaip vakarėja ir pan..?
Lina O.
QUOTE(Maištautoja @ 2010 09 25, 08:32)
Ačiū už nurodą, pagaliau išmokau naudotis puslapiu smile.gif
Dainą gavau.
O gal kuri turit lietuviškų seneenių dainų natas tokių kaip vakarėja ir pan..?
*

Turiu ir tokiu, bet ne is kompiuterio smile.gif Ale konkreciai ''Vakareja'' tai neturiu. Ir siuo metu didziaja dali natu esu paskolinusi.
Jei esate Vilniuje, labai siulyciau uzeiti i muzikos biblioteka Arkliu g, ten tikrai yra fainu senu lietuvisku dainu, pati kai ka is ten esu atsisvietus 4u.gif
kuuzia
QUOTE(Lina O. @ 2010 09 25, 21:49)
Turiu ir tokiu, bet ne is kompiuterio smile.gif Ale konkreciai ''Vakareja'' tai neturiu. Ir siuo metu didziaja dali natu esu paskolinusi.
Jei esate Vilniuje, labai siulyciau uzeiti i muzikos biblioteka Arkliu g, ten tikrai yra fainu senu lietuvisku dainu, pati kai ka is ten esu atsisvietus 4u.gif
*

Kadangi esu ne iš Vilniaus tai smarkiai susidomėjau, ką jūs turite iš ten atsišvietusi? Gal kaip nors ką nors būtų galima suderinti pasisiųsti?
Maištautoja
QUOTE(Lina O. @ 2010 09 25, 20:49)
*

Nekonkrečiai o kažko apnašaus reiktų.. gal natsiskanavsu turit?ohmy.gif
o gaila iš kauno esu,
Ajya
QUOTE(Lina O. @ 2010 09 24, 22:04)
*

Kokia nuoroda... Ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal kas žinot, kieno ir koks kūrinys skamba per rusiškas Šerloko Holmso serijas? smile.gif
Ajya
Toje pačioje svetainėje radau tą populiariąją muziką iš Š. Holmso. Jei kam įdomu, tai V. Daškevič "Melodija".
Lina O.
QUOTE(Maištautoja @ 2010 09 26, 11:09)
Nekonkrečiai o kažko apnašaus reiktų.. gal natsiskanavsu turit?ohmy.gif
o gaila iš kauno esu,
*

kazka turiu ir nusiskenavus, bet ne kazin ka.... turiu...... taip..... tuoj paziuresiu.. rolleyes.gif
lietuviu liaudies romansa ''Man patinka pavasario naktys'' (ranka rasyta, melodija ir zodziai)
pora liaudies dainu ir ''Kur lygus laukai'' - 2 balsams, nuskenuota is senos knygos
grazia daina ''Mama'' (''Zole klevo stakles jau gobias...''), bet nurasyta vaikisku rastu, irgi be akompanimento, ir sugrusta blush2.gif
''Kazkada vejui staugiant trobelej, man lopsine dainavo mama...'' - irgi nurasyta, bet grazesniu rastu...
nu dar kelios liaudies dainos, giesmes.... tai turbut ir viskas, kas lietuviskai...

o Jus turbut labiau pageidautumet, kad butu natos fortepijonui, arba balsui su fortepijonu? ar tinka ir melodija su zodziais?

dar is Supermamu forumo atsisiunciau dainu sventes moksleiviu dainu dienos repertuara - nemazas pluostas choro natu; zinomesnes ir senesnes - Zvaigzdute, Kregzdutes...
Dziuste
o mergaites!!! kaip seniai tokios temos ieskojau cia... bet vis kazkaip neatrasdavau. zinau, kad nemoku ieskot. ;DD

Taigi, prisijungiu i jusu gretas. smile.gif Kaip save vadinu, esu ex-pianiste. Baigiau naujaline ir tuo didziuojuosi, nors kas ant jo ir stumia. ;P O db save laikau profesionalia klausytoja-megeja. ;D

Taigi, jei nesupyksit, padalyvausiu ir as cia. smile.gif
Maištautoja
QUOTE(Lina O. @ 2010 09 26, 21:59)
kazka turiu ir nusiskenavus, bet ne kazin ka.... turiu...... taip..... tuoj paziuresiu.. rolleyes.gif
lietuviu liaudies romansa ''Man patinka pavasario naktys'' (ranka rasyta, melodija ir zodziai)
pora liaudies dainu ir ''Kur lygus laukai'' - 2 balsams, nuskenuota is senos knygos
grazia daina ''Mama'' (''Zole klevo stakles jau gobias...''), bet nurasyta vaikisku rastu, irgi be akompanimento, ir sugrusta blush2.gif
''Kazkada vejui staugiant trobelej, man lopsine dainavo mama...'' - irgi nurasyta, bet grazesniu rastu...
nu dar kelios liaudies dainos, giesmes.... tai turbut ir viskas, kas lietuviskai...

o Jus turbut labiau pageidautumet, kad butu natos fortepijonui, arba balsui su fortepijonu? ar tinka ir melodija su zodziais?

dar is Supermamu forumo atsisiunciau dainu sventes moksleiviu dainu dienos repertuara - nemazas pluostas choro natu; zinomesnes ir senesnes - Zvaigzdute, Kregzdutes...
*

svarbu natos man kad butu kad grot eitų smile.gif
labai.gera.mergaite
Sveikos muzikaliosios mamytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Po daug meteliu musu namuose vel stovi pianinas thumbup.gif gal kas kompe netycia koki pradziamoksli turite? g.gif mums su dukryte labai labai praverstu mirksiukas.gif zinoma lauksim atsakymo i AZ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dziuste
QUOTE(labai.gera.mergaite @ 2010 09 30, 13:50)
Sveikos muzikaliosios mamytes  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Po daug meteliu musu namuose vel stovi pianinas  thumbup.gif gal kas kompe netycia koki pradziamoksli turite?  g.gif  mums su dukryte labai labai praverstu  mirksiukas.gif  zinoma lauksim atsakymo i AZ  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

as tai jums siulyciau knyga (jei dar ja siais laikais parduoda) "jaunasis pianistas" nusipirkt... tos naujoviskos visokios knygos gal ir neblogos... bet ta tai patikrinta jau keliu desimciu metu. smile.gif
Lina O.
QUOTE(Maištautoja @ 2010 09 30, 13:01)
svarbu natos man kad butu kad grot eitų smile.gif
*

man jau grazino faina knygute ''Daina mus lydi'' su daug graziu dainu - yra melodijos, tekstai ir akordai raidemis.
Man fainiausios dainos - Mano miestas, Tu man atleisk (Povilaicio dainuota), Jurgos arija (is Velnio nuotakos), Kregzdutes, Ziema vasara (Kernagio), Jei zinotum tu (Kernagio), Cia mano tevyne, Berniukai, Visiems maziems ir dideliems (''Tetuk, as dar mazyte...''), Myliu (''Zali miskai, zole rasota...''), Melynake Rasa, Obelele ir upelis, Bobu vasara, Prisiminimu valsas, Dzukija, Juodalksniu pavesy, Ridig do, Isplaukiant (''Stebuklinga naktis paskutine...''), Samanele (Povilaicio dainuota), Brangiausia zeme (''Cia sraunios upes...''). O dar knygoje yra Mano eilinis, kai bunam mes toli, Zuvedros vis skrenda, Meiles aidas, Kai tu salia, Kada kastonai skyla, Orchideja, Ar tu zinai, Sena knyga, Sviesia vasaros nakti, Ir as grazi buvau, Rugpjucio zemuoges (Kernagio), Zibek, ziedeli, Valio, zalia lankele, Gimtines dangus, Ei, pasaulio jaunyste!, Romantiku dalia, Suduva, Zvaigzdes mus lydes, Tai ne sapnas, Paslaptis, Sirdziai reikia sirdies, Ir atskrido sakalelis, Uzstales daina (''Nuo apynelio veideliai rausta...''), As kartoju tavo varda, Geguzio nakti, O ka as daryciau, Klevu liepsna, Sirdies daina, Palanga, Ateik, Nepalik manes, Prie saltinio, Tau dainuoju, As-bernelis puikorelis, Medziokliai parjojo, Nepazistamajai, Zalios pastoges.
Knygos pradzioj yra akordu issifravimas.
book.gif
tai va, jei ka nors kas nors domina, tai rasykit i AZ savo e-mailo adresa, bandysiu skenuot ir siust (jei tik iseis rolleyes.gif ). nes kitaip tai nelabai isivaizduoju, kaip galeciau pasidalint.....
volpe
QUOTE(alyvose @ 2010 02 23, 10:24)
Bet priebalsiais tai nepadainuosi unsure.gif tam, kad būtų skiemuo, reiktų bent vieno balsio skiemenyje... Kaip jie solfedžiuoja?  g.gif
*

sveikos mergino,o jus bandet ziureti:muzikos garsai,originalia anglu kalba?ten dainuoja http://www.youtube.com/watch?v=RduMZdopKrg...feature=related
Dziuste
QUOTE(volpe @ 2010 10 01, 11:50)
sveikos mergino,o jus bandet ziureti:muzikos garsai,originalia anglu kalba?ten dainuoja http://www.youtube.com/watch?v=RduMZdopKrg...feature=related
*

jei grynai apie solfedziavimo vieta eina kalba, tai tada taip:
sol do la fa mi do re
sol do la si do re do

do mi mi mi sol sol
re fa fa fa si si

daugmaz taip. Cia is atminties, nes neklausiau... jei kazkuria dar viena praleidau rastelkit, patikslinsiu. wink.gif
labai.gera.mergaite
QUOTE(Dziuste @ 2010 09 30, 23:07)
as tai jums siulyciau knyga (jei dar ja siais laikais parduoda) "jaunasis pianistas" nusipirkt... tos naujoviskos visokios knygos gal ir neblogos... bet ta tai patikrinta jau keliu desimciu metu. smile.gif
*

www.fortepijonas.lt 4u.gif gal kam prireiks, cia yra " jaunasis pianistas " PDF formatu thumbup.gif
citroen
Gal kam pravers sitas psl. http://www.8notes.com/piano_sheet_music.asp yra skirtingo sudetingumo kuriniu (ansambliu, ivairiems instrumentams) 4u.gif
Lina O.
QUOTE(citroen @ 2010 10 07, 12:39)
Gal kam pravers sitas psl. http://www.8notes.com/piano_sheet_music.asp  yra skirtingo sudetingumo kuriniu (ansambliu, ivairiems instrumentams)  4u.gif
*

Aciu 4u.gif tikrai gera nuoroda
bobožena
Sveikos, pianistės. smile.gif

Norėčiau jūsų pasiteirauti - gal kuri žino iš kur galima gauti Alinos Orlovos dainų natas? Išmokti tai oi, oi, kaip norėčiau, labai jau ji man imponuoja. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.