Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

Gal krui turit beatlų led it by?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2010 09 24, 15:01)
Gal krui turit beatlų led it by?smile.gif


Turiu. Bet pirma pabandykit atsisiusti is cia
cia daug The Beatles dainu. Jei kartais nerastumet - bandysiu skenuot, jei pavyks.... bet atrodo, jei gerai atsimenu, pati is cia parsisiunciau........
beje, tikslus pavadinimas - Let It Be mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2010 09 24, 20:04)
Turiu. Bet pirma pabandykit atsisiusti is cia
cia daug The Beatles dainu. Jei kartais nerastumet - bandysiu skenuot, jei pavyks.... bet atrodo, jei gerai atsimenu, pati is cia parsisiunciau........
beje, tikslus pavadinimas - Let It Be mirksiukas.gif



Ačiū už nurodą, pagaliau išmokau naudotis puslapiu smile.gif
Dainą gavau.
O gal kuri turit lietuviškų seneenių dainų natas tokių kaip vakarėja ir pan..?
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2010 09 25, 08:32)
Ačiū už nurodą, pagaliau išmokau naudotis puslapiu smile.gif
Dainą gavau.
O gal kuri turit lietuviškų seneenių dainų natas tokių kaip vakarėja ir pan..?


Turiu ir tokiu, bet ne is kompiuterio smile.gif Ale konkreciai ''Vakareja'' tai neturiu. Ir siuo metu didziaja dali natu esu paskolinusi.
Jei esate Vilniuje, labai siulyciau uzeiti i muzikos biblioteka Arkliu g, ten tikrai yra fainu senu lietuvisku dainu, pati kai ka is ten esu atsisvietus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2010 09 25, 21:49)
Turiu ir tokiu, bet ne is kompiuterio smile.gif Ale konkreciai ''Vakareja'' tai neturiu. Ir siuo metu didziaja dali natu esu paskolinusi.
Jei esate Vilniuje, labai siulyciau uzeiti i muzikos biblioteka Arkliu g, ten tikrai yra fainu senu lietuvisku dainu, pati kai ka is ten esu atsisvietus 4u.gif


Kadangi esu ne iš Vilniaus tai smarkiai susidomėjau, ką jūs turite iš ten atsišvietusi? Gal kaip nors ką nors būtų galima suderinti pasisiųsti?
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2010 09 25, 20:49)
Turiu ir tokiu, bet ne is kompiuterio smile.gif Ale konkreciai ''Vakareja'' tai neturiu. Ir siuo metu didziaja dali natu esu paskolinusi.
Jei esate Vilniuje, labai siulyciau uzeiti i muzikos biblioteka Arkliu g, ten tikrai yra fainu senu lietuvisku dainu, pati kai ka is ten esu atsisvietus 4u.gif



Nekonkrečiai o kažko apnašaus reiktų.. gal natsiskanavsu turit?ohmy.gif
o gaila iš kauno esu,
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2010 09 24, 22:04)
Turiu. Bet pirma pabandykit atsisiusti is cia
cia daug The Beatles dainu. Jei kartais nerastumet - bandysiu skenuot, jei pavyks.... bet atrodo, jei gerai atsimenu, pati is cia parsisiunciau........
beje, tikslus pavadinimas - Let It Be mirksiukas.gif


Kokia nuoroda... Ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal kas žinot, kieno ir koks kūrinys skamba per rusiškas Šerloko Holmso serijas? smile.gif
Atsakyti
Toje pačioje svetainėje radau tą populiariąją muziką iš Š. Holmso. Jei kam įdomu, tai V. Daškevič "Melodija".
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2010 09 26, 11:09)
Nekonkrečiai o kažko apnašaus reiktų.. gal natsiskanavsu turit?ohmy.gif
o gaila iš kauno esu,


kazka turiu ir nusiskenavus, bet ne kazin ka.... turiu...... taip..... tuoj paziuresiu.. rolleyes.gif
lietuviu liaudies romansa ''Man patinka pavasario naktys'' (ranka rasyta, melodija ir zodziai)
pora liaudies dainu ir ''Kur lygus laukai'' - 2 balsams, nuskenuota is senos knygos
grazia daina ''Mama'' (''Zole klevo stakles jau gobias...''), bet nurasyta vaikisku rastu, irgi be akompanimento, ir sugrusta blush2.gif
''Kazkada vejui staugiant trobelej, man lopsine dainavo mama...'' - irgi nurasyta, bet grazesniu rastu...
nu dar kelios liaudies dainos, giesmes.... tai turbut ir viskas, kas lietuviskai...

o Jus turbut labiau pageidautumet, kad butu natos fortepijonui, arba balsui su fortepijonu? ar tinka ir melodija su zodziais?

dar is Supermamu forumo atsisiunciau dainu sventes moksleiviu dainu dienos repertuara - nemazas pluostas choro natu; zinomesnes ir senesnes - Zvaigzdute, Kregzdutes...
Atsakyti
o mergaites!!! kaip seniai tokios temos ieskojau cia... bet vis kazkaip neatrasdavau. zinau, kad nemoku ieskot. ;DD

Taigi, prisijungiu i jusu gretas. smile.gif Kaip save vadinu, esu ex-pianiste. Baigiau naujaline ir tuo didziuojuosi, nors kas ant jo ir stumia. ;P O db save laikau profesionalia klausytoja-megeja. ;D

Taigi, jei nesupyksit, padalyvausiu ir as cia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2010 09 26, 21:59)
kazka turiu ir nusiskenavus, bet ne kazin ka.... turiu...... taip..... tuoj paziuresiu.. rolleyes.gif
lietuviu liaudies romansa ''Man patinka pavasario naktys'' (ranka rasyta, melodija ir zodziai)
pora liaudies dainu ir ''Kur lygus laukai'' - 2 balsams, nuskenuota is senos knygos
grazia daina ''Mama'' (''Zole klevo stakles jau gobias...''), bet nurasyta vaikisku rastu, irgi be akompanimento, ir sugrusta blush2.gif
''Kazkada vejui staugiant trobelej, man lopsine dainavo mama...'' - irgi nurasyta, bet grazesniu rastu...
nu dar kelios liaudies dainos, giesmes.... tai turbut ir viskas, kas lietuviskai...

o Jus turbut labiau pageidautumet, kad butu natos fortepijonui, arba balsui su fortepijonu? ar tinka ir melodija su zodziais?

dar is Supermamu forumo atsisiunciau dainu sventes moksleiviu dainu dienos repertuara - nemazas pluostas choro natu; zinomesnes ir senesnes - Zvaigzdute, Kregzdutes...



svarbu natos man kad butu kad grot eitų smile.gif
Atsakyti
Sveikos muzikaliosios mamytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Po daug meteliu musu namuose vel stovi pianinas thumbup.gif gal kas kompe netycia koki pradziamoksli turite? g.gif mums su dukryte labai labai praverstu mirksiukas.gif zinoma lauksim atsakymo i AZ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti