Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

Aš tai dar galvoju, kad pvz gitarą gali prie laužo turėti, o vat pianino ant pievelės neišsitiesi, vistiek bent jau lentos reikės.
O šiaip kitas dalykas tai mokykis groti tuo ką turi artimiausiai dabar smile.gif Jeigu turi gitarą, tai gitara, jeigu pianiną kur nors arti tai pianinu.

O jeigu nei vieno nei kito, tai net nzn, gal gitara visgi? Man atrodo, kad gal ja paprasčiau? Nors pati tai nemoku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
a sbandziau gitara groti,bet mano pirstukai vargsiukai mazi tai ne kas gavosi,ir plius to noro tiek nebuvo,man patiko dainounoti ir kaip sakydavo draugas muses vaikyti,nes mano profesija muzikalkej buvo volkalas o gruodelkoj chorcvedyba,nors siaip kelis akordus buvau ismokusi nepasakyciau,kad ten alabai jau butu sunku.jei tik megejiskai tai manau kad geriau gitar,o jei jau norint kazko rimciau tai pianinas.man dabar vis truksta tos gitaros ,ar kur su vaikais vaziuoji,ji akordais gali varyti o melodijas taigi ddainuoju,nereikia isgroti visko.
o tos sulanktomos tai man kazkaip ne prie sirdies,as turejau sintezatoisiu,tai irgi nekaip,nes klavisai mazi,o ir garsas ne koks.
Atsakyti
volpe sveika, aga galiu pasakyt ka moku:
Nieko beveik lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tema reiks uzvest kitamet biggrin.gif prasme ryt jei gerai jausiuos, o esme tame kad informacijos inete nemazai bet ji visiskai nesusisteminta bandysiu sudet i viena vieta ka radau...

Taigi jei apie mane..mhh lankiau as muzikos mokykla...bet trumpai nieko nepamenu nes mokytoja tokia buvo kad tik jos rekimas ir istriges..pas drauges vis nueidavau tai ismoke gyvunijos pasauly grot... blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif palei sia diena uzsimerkus galiu pagrot..o pianinas kaip ir namie atsirado sunaus deka, tai pradejau...ka ten pradejau...tiesiog imdavau youtubej visokius kurinukus kur parodyta tiksliai kaip grot, tada pasiimdavau lapa, susirasydavau ir eidavau zubrint..is klausos galiu tik viena ranka kazka sugrot..po nauju tureciau jau susitikt su mokytoja gal pajudes reikalai su natomis, dabar zinau smuiko rakto natas, pauzes, forte/piano ir dar kazka, zalia taipsakant, uztat uzsispyrus kaip ozka smile.gif

si tema labai faina bet cia jau grojanciom...o susirasti info pradziai nelengva, beto jei atsirastu daugiau butu smagu smile.gif
Atsakyti
0o aš groju ir gitara ir pianinu, mokaus tai yra. iš esmės man lengviau gal pianinu.. ne sjuo lengvai ir pati išmokt gali[populiarias dianas] iš yoputube ar kur, o gitara man mokytis internete sunkaiu..nesigauna nieko ;/
Atsakyti
Ir pianinas, ir gitara gerai. Abiem galima groti tiek megejiskai, del malonumo, tiek rimtai dirbti, siekiant profesionalumo. Jei ambicijos nedideles, tai nera sunku nei vienu, nei kitu. Jusu atveju gal rekomenduociau visgi gitara - kiek supratau, tai labiau atitinka Jusu dabartines galimybes. Nes tikras daiktas yra tikras daiktas - arba tikras pianinas, arba tikra gitara. Su sulankstomu nesiulyciau prasidet - idomu, bet pernelyg nerimta.. gaila man butu pinigu del melodijos pagrojimo......
Jei pasirinksit gitara, tai dar patarsiu - pasimokykit kasdien, bent po 5 minutes. Kad pirstai (kaires rankos) priprastu prie stygu, galiukai pakietetu. Nes kitaip skaudes, ypac jei stygos metalines, ir bugstauju, kad tai neatgrasytu Jusu nuo grojimo. Ogi gitara - tikrai saunus dalykas... tiek estradinis stilius,tiek klasikinis, tiek flamenko... wub.gif

Ir sveikinu visas ir visus, kas paskaitys sita zinute, su artejanciais 2011-aisiais!! Bukite laimingos, sekmes Jums viskame, Supermamos 4u.gif :* newyear.gif
Atsakyti
As taip pat prisideduu..;
Tegul ateinančiais metais svajonės tampa tikrove, o tikrovė pranoksta drąsiausius lūkesčius!
O Jusu Lina as lauksiu savo namuciuose kai tik galesite 4u.gif
Atsakyti
Volpe,labai ačiū 4u.gif
Visas su naujais!!user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giny: 31 gruodžio 2010 - 16:04
Sveikos smile.gif
Sukuriau nauja tema, mums zaliukems, labai laukiame visu patyrusiu pasidalinti informacija, padeti susigaudyti natose, gal turit kokiu nuorodu ar informacijos pas save...aciu 4u.gif
Atsakyti
Taip,maloniai laukiam smile.gif
http://www.supermama...;#entry43296868
4u.gif
Atsakyti
Sveikos! Jungiuos ir aš į jūsų būrį 4u.gif
Labai smagu, kad atradau tokią temą (: Lankau muzikos m., groju devynis metus : )
Šiaip turiu kompe nemažai įvairių gana populiarių kūrinių, tai jei kam reikės, sakykit, gal pagelbėsiu mirksiukas.gif Taipogi, gal kuri netyčia turit Yann Tiersen - Les Jours Tristes natas? Regis visą krūvą jo turiu bet būtent šitų nerandu doh.gif Būčiau labai dėkinga wink.gif
Atsakyti
QUOTE(trys.pakeliai.gumos @ 2011 01 03, 14:53)
Sveikos! Jungiuos ir aš į jūsų būrį  4u.gif
Labai smagu, kad atradau tokią temą (: Lankau muzikos m., groju devynis metus : )
Šiaip turiu kompe nemažai įvairių gana populiarių kūrinių, tai jei kam reikės, sakykit, gal pagelbėsiu  mirksiukas.gif  Taipogi, gal kuri netyčia turit Yann Tiersen - Les Jours Tristes natas? Regis visą krūvą jo turiu bet būtent šitų nerandu  doh.gif  Būčiau labai dėkinga wink.gif

gal si:
http://tiersen.vladt...tes-full-score/
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2011 01 03, 16:12)


O, būtent tai, ko ieškojau! Ačiū labai mirksiukas.gif
Atsakyti