Įkraunama...
Įkraunama...

Čičinsko kepsniai

Sveikos,
vyras kažkurioj kavinėj valgė Čičinkso kepsnį, ir jis jam taip patiko, jog primygtinai reikalauja, kad aš pagaminčiau. Tačiau - nemoku. Ieškojau receptų, bet kas iš to, nežinau kaip tas kepsnys turi atrodyt ir koks jo istikruju skonis. Gal turit receptų, ar žinot kokius gaminimo ypatumus, būkit geros, pasidalinkit, aš radau tik tokį receptą:

Tešlai:
200 g varškės,
200 g virtų bulvių,
1-2 kiaušiniai,
1 stiklinė kefyro,
0,5 šaukštelio sodos,
Druskos, miltų.

Įdarui:
1 kg faršo,
Pipirų, druskos,
Kiaušinis.

Virtas bulves sutrinti, atvėsinti, išmaišyti su kiaušiniais, varške. Sodą sumaišyti su kefyru, pilti į masę, pasūdyti, berti miltų ir minkyti tešlą – tokio kietumo, kad lengvai kočiotųsi. Tešlą iškočioti beveik centimetro storio, pjaustyti poros pirštų pločio juostelėmis.
Faršą sumakaluoti su kiaušiniu, prieskoniais. Iš masės formuoti piršto storumo ir ilgumo gabalėlius, juos atsargiai apvynioti tešlos juostelėmis, juostelės kraštai turi „užlipti“ vienas ant kito. Kepsniukus virti įkaitintame aliejuje, kol parus.
Valgomi ir karšti, ir šalti (labai tinka kelionėn įsidėti) – su padažais (kad ir elementariais kečupais), daržovėmis, geriausiai šviežiomis.


Arba štai čia dar vienas receptas: nuoroda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deborah: 23 gegužės 2007 - 11:05
QUOTE(Deborah @ 2007 05 23, 11:00)
Sveikos,
vyras kažkurioj kavinėj valgė Čičinkso kepsnį, ir jis jam taip patiko, jog primygtinai reikalauja, kad aš pagaminčiau. Tačiau - nemoku. Ieškojau receptų, bet kas iš to, nežinau kaip tas kepsnys turi atrodyt ir koks jo istikruju skonis.  Gal turit receptų, ar žinot kokius gaminimo ypatumus, būkit geros, pasidalinkit, aš radau tik tokį receptą:

Tešlai:
200 g varškės,
200 g virtų bulvių,
1-2 kiaušiniai,
1 stiklinė kefyro,
0,5 šaukštelio sodos,
Druskos, miltų.

Įdarui:
1 kg faršo,
Pipirų, druskos,
Kiaušinis.

        Virtas bulves sutrinti, atvėsinti, išmaišyti su kiaušiniais, varške. Sodą sumaišyti su kefyru, pilti į masę, pasūdyti, berti miltų ir minkyti tešlą – tokio kietumo, kad lengvai kočiotųsi. Tešlą iškočioti beveik centimetro storio, pjaustyti poros pirštų pločio juostelėmis.
        Faršą sumakaluoti su kiaušiniu, prieskoniais. Iš masės formuoti piršto storumo ir ilgumo gabalėlius, juos atsargiai apvynioti tešlos juostelėmis, juostelės kraštai turi „užlipti“ vienas ant kito. Kepsniukus virti įkaitintame aliejuje, kol parus.   
        Valgomi ir karšti, ir šalti (labai tinka kelionėn įsidėti) – su padažais (kad ir elementariais kečupais), daržovėmis, geriausiai šviežiomis.
Arba štai čia dar vienas receptas: nuoroda


Aciu uz recepta, siandien gaminsiu 4u.gif
Atsakyti
Sie kepsneliai tikrai skanus! Net buvau pamirsusi si recepta, bet pries kokius 5 metus, tai tikrai daznai valgydavom. Kartais padarydavom maziukus ir plonus, tai labai graziai atrodydavo leksteje ir tikrai reikia tu svogunu ir pomidoru padazo! Skanumelis!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiek atsimenu tie čičinskai budavo Panevezy. Grizusi namo bandziau pati prikurti, gavosi panasus, bet nevisai tokie. Pabandysiu daryti pagal Deborah recepteli. Jei man atrodys, kad mano čičinksesni blush2.gif , parasysiu savo recepteli.
Atsakyti
Pirma karta as ir valgiau juos Panevezyje!!! cool.gif Sveciavausi ir tada daznai juos gamindavau... Reiks kada ir vel pabandyt!!!
Atsakyti
ojoj... pamenu, kai pas tevus gyvenau kaimyne daznai cicinsko kepsnius gamindavo ir visada mum atnesdavo tongue.gif Skanumelis thumbup.gif Reiks pagal Deborah recepta pabandyt pasidaryti. Tik pamenu kad visada marinuoti svogunai budavo ir pomidoru padazas. O tesla ji paprasciau darydavo. nerasysiu kaip, nes bijau nusisneketi, nes daug metu praejo blush2.gif
Atsakyti
na aš irgi juos darau, kai netingiu, nes laiko užima daug... doh.gif

išverdu bulves, sugrūdu jas, įberiu druskytės, pora kiaušinių, trupučiuką krakmolo galima įdėti, ir po to miltai, kad tešlą galėtum iškočioti, bet žiūrėt reikia, kad ne per kieta būtų. iškočioju tokį blyną, supjaustau juostelėm, paimu faršo gabaliuką, na tokią kaip dešrelę suformuoju, ir apvynioju juostele bulvine. Kepu įkaitintame aliejuje, nors geriausiai išverda taukvirėj. Tada į pomidorų padažą pripjaustau šviežių svogūnų laiškų ir skanaus essen.gif man patinka, nors kalorijų ir daug, tačiau retkarčiais galima. ax.gif šį receptą gavai iš vienos virėjos, ji beje, iš Panevėžio, nes tai tų kraštų patiekalas smile.gif
Atsakyti
AŠ SIŪLAU TOKĮ RECEPTĄ JIS LABAI PAPRASTAS, BET IRGI LABAI SKANUS:
4u.gif
DEŠRELĖS VARŠKĖS TEŠLOJE
[U]TEŠLAI[B]
PAKELIS VARŠKĖS,
1 - 2 KIAUŠINIAI,
MILTAI , DRUSKA,
TRUPUTĖLIS SODOS
VARŠKE SU SODA SUMAISOME, O TADA DEDAME KITUS PRODUKTUS IR MINKOMA, KAD BUTU GALIMA KOCIOTI

AS DESRELES PERPJAUNU PER PUSE IR ISUKU I TESLOS JUOSTELES IR ANT MAZOS UGNIES APKEPU
VALGOMA SU POMIDORU PADAZU, DARZOVEMIS TIKRAI LABAI SKANU
PABANDYKIT
blush2.gif
Atsakyti
Išbandžiau Deborohs receptuką.Turiu pasakyti, kad kepsniukai gavosi tikrai super thumbup.gif Tik gaminau iš pusės normos, tai gavosi 9 gan nemaži kepsniai rolleyes.gif Reikės dažniau įtraukti į meniu!Aš pati anksčiau gamindavau panašiai, tik į tešlą nedėdavau virtų bulvių.
Atsakyti
QUOTE(menora @ 2007 09 12, 09:17)
Išbandžiau Deborohs receptuką.Turiu pasakyti, kad kepsniukai gavosi tikrai super thumbup.gif Tik gaminau iš pusės normos, tai gavosi 9 gan nemaži kepsniai rolleyes.gif Reikės dažniau įtraukti į meniu!Aš pati anksčiau gamindavau panašiai, tik į tešlą nedėdavau virtų bulvių.


Vis neprisiruosiau prisidaryti cicinsku, bet Menora taip skaniai "pacepsejo", kad susigundziau - einu daryt! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knotknot @ 2007 09 12, 14:29)
Vis neprisiruosiau prisidaryti cicinsku, bet Menora taip skaniai "pacepsejo", kad susigundziau - einu daryt! biggrin.gif

Čepsėjo visa šeimyna,-vyras negailėjo pagyrų rolleyes.gif
Atsakyti
as tai darau taip: isverdu kelias bulves, jas sutrinu su grietines keliais saukstais ir miltais, kad galeciau kocioti. pasiruosiu farsa, kaip kotletams ir issikepu pailgu , plonu juosteliu.o tada vynioju tas farso juosteles i iskociota bulviu mase ir sulipdau kaip kokius mazus cepelinukus. o tada belieka apskrudinti aliejuje kol paruduos. ir tiek . gaunasi kaip bulkutes su mesa.
be to i vidu galima ivyniot ne tik farsa, bet ir desreles, krabu lazdeles, bet ka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tukyte: 13 rugsėjo 2007 - 13:28