Įkraunama...
Įkraunama...

Čičinsko kepsniai

JEI KEPTI KEPTUVEJE IR SU VIRTA MALTA MESA,TAI BUS -SENIEJI GERIEJIO ZEMAICIU BLYNAI,O JEI FRITIURINEJE ,BET SU KOPUSTU IDARU,TAI-SENIEJI GERIEJI RAGELIAI...Zmogaus fantazija sudirbo ir gavosi geras hibridas.Liuks patiekalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2009 01 22, 11:07)
va mano čičinskiukai  4u.gif
user posted image
dariau pagal sita receptuka tik varskes neturejau tai ir nedejau  4u.gif  kefyro daugiau ipyliau  rolleyes.gif




Kaip skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
dariau viena karta ir tikriausiai paskutini...Gavosi skaniai, bet manau per daug laiko uzima...
Atsakyti
QUOTE(neone @ 2009 03 22, 22:45)
dariau viena karta ir tikriausiai paskutini...Gavosi skaniai, bet manau per daug laiko uzima...

nezianau, kaip man jie daug laiko neužima pagaminti, matyt nuo norų viskas priklauso, neseniai darėm ir visiems jie labai patinka, o juos aš darau, gal bent 5 metus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2009 01 22, 10:07)
va mano čičinskiukai  4u.gif
user posted image
dariau pagal sita receptuka tik varskes neturejau tai ir nedejau  4u.gif  kefyro daugiau ipyliau  rolleyes.gif

super thumbup.gif skaniai atrodo essen.gif ieškojau recepto,nenorėjau tų grynų,su virtom bulvėm ir pan, o visur kitur rašo su mielėm ir pan,o aš irgi neturiu varškės ir darysiu su dešrelėm,tikiuosi pasiseks ir bus skanu thumbup.gif
Atsakyti
Kažkaip irgi galvoju šį savaitgali pasigaminti essen.gif o dar čia nuotraukytė tokia viliojanti,kad net seilės burnoj renkasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 03 24, 14:21)
nezianau, kaip man jie daug laiko neužima pagaminti, matyt nuo norų viskas priklauso, neseniai darėm ir visiems jie labai patinka, o juos aš darau, gal bent 5 metus thumbup.gif



Nu gal as per daug skrupulinga, dariau pirsto storio ir ta tesla man nelabai viniojosi...Gal juos tikrai tada reikia storesnius daryti...Be to kai gristi is darbelio apie 7 val. Greiciau norisi pasidaryti , pavalgyti ir miegot:)
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2009 01 22, 11:07)
va mano čičinskiukai  4u.gif
sita receptuka[/url] tik varskes neturejau tai ir nedejau  4u.gif  kefyro daugiau ipyliau  rolleyes.gif

Bandysiu ir aš pagal šitą receptą šian gamint,tikiuosi patiks šeimynai rolleyes.gif
o jau kaip noriu paragaut negaliu lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
as irgi ruosiuos gaminti, bet vis patingstu blush2.gif
Atsakyti
Na mergaites kas per cicinskai is varskes ir desreliu schmoll.gif Tik is bulviu ir farso as pripazystu ir darau niam niam tikrai skanu, tik va kad laiko uzima kazkiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ariele23 @ 2009 08 27, 22:01)
Na mergaites kas per cicinskai is varskes ir desreliu schmoll.gif  Tik is bulviu ir farso as pripazystu ir darau niam niam tikrai skanu, tik va kad laiko uzima kazkiek smile.gif

tai pasidalink kaip tu darai
Atsakyti
QUOTE(ariele23 @ 2009 08 27, 22:01)
Na mergaites kas per cicinskai is varskes ir desreliu schmoll.gif  Tik is bulviu ir farso as pripazystu ir darau niam niam tikrai skanu, tik va kad laiko uzima kazkiek smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
tikrai taip. Jei dedat varske, kefyra, tai ceburekai ir gaunasi doh.gif

As is tu tinginiu, kurios daro Tinginiu cicinskus su desrelemis( vaikai tokius labiau megsta) , bet tesla tik is virtu bulviu. Is vakaro issiverdi vakarienei daugiau bulviu, o kita diena likucius sunaudoji zemaiciu blynams arba cicinskams. mirksiukas.gif Ir Virt reikia tik , o ne kept mirksiukas.gif
Atsakyti