Įkraunama...
Įkraunama...

Rožių vanduo

QUOTE(Chanell @ 2009 03 30, 11:06)
Rasto pigaus roziu vandenuko sudetis : vanduo, rankomis skintų roziu ziedlapiu ekstraktas. mazai ka sako,kokia nuomone? blush2.gif  ( cia vsiekuose produktuose?

Nesu eksperte, bet tikrame roziu vandenyje negali buti vandens sudetyje.
Atsakyti
QUOTE(kolegija @ 2009 03 30, 11:54)
Nesu eksperte, bet tikrame roziu vandenyje negali buti vandens sudetyje.

drinks_cheers.gif taip.. vandens neturetu buti..

tikras roziu vanduo gaunamas distiliavimo budu.. distiliuojami roziu ziedlapiai..
Atsakyti
Aaa.. doh.gif o as galvoju,kodel kaina net septynių lt nesiekia blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanell: 30 kovo 2009 - 15:48
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 29, 21:44)
pirma, roziu vandenyje niekada nebuna aliejaus, o antra, nelabai suprantu kaip siame produkte vanduo su aliejum susimaiso (uzpilk aliejaus ant vandens -tai jis ir plaukios ant pavirsiaus) g.gif, trecia, veido nepadengia aliejum?
jei oda jau beveik normali -tai visai ir rozes tiktu, bet jei yra kokiu paberimu  ir pan., tada levandos gal geriau

visiskai to aliejaus jokio nejauciu. schmoll.gif cia skaitosi ne roziu vanduo, o tonikas, bet as skirtumo nelabai matau tarp vandens ir toniko. http://www.sveikipro...d...28&id=19042 stai jis. Nezinau sakau, man tai jis nieko, tik kaina man per didele. o jei dar sakot kad cia sudas, tai isvis.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 03 30, 16:49)
man tai jis nieko, tik kaina man per didele. o jei dar sakot kad cia sudas, tai isvis.. doh.gif

jokiu budu nesakau, kad jis s..., nes jo sudetyje yra roziu vandens, bet tai nera grynas roziu vanduo. O dar jei tau brangu -tai pirk is KN 100 % naturalu geliu vandeni mirksiukas.gif, kuris tikrai pigesnis ir daugumos turimas.
Atsakyti
gavau as jau savo laukta tonika su roziu vandeniu, pabandzius siaip oda lb svelni, gerai nuvalyta, bet man truputi traukia veida unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 03 27, 21:48)
paklausiu kitaip, ar tau butu skirtumas jei parduotuveje guletu du produktai ant kuriu butu parasyta "Pienas", o pirmo sudetis butu -100 % pienas,  o antro - 60 % vanduo ir 40 % pieno. Juk nerektum, kad tas antras tikrai pienas, nors taip ir parasyta, ir juolabiau jo nepirktum, nes puikiai suprastum, kad joks tai ne pienas  schmoll.gif
Tai va, tas pats yra ir su roziu vandeniu -reikia sudeti skaityti ir zinoti kas ieina i tikro roziu vandens sudeti  tongue.gif

Su pienu viskas aišku, bet su rožių vandenuku, tai gal pati Jus klystate g.gif
pabandysiu žodžiais nupasakot kaip gaunamas rožių vandenukas, nes pabraižyti čia neiseina doh.gif
Taigi:
ant ugnies kaitinamas vanduo , kurio garai vamzdeliu eina i kita kolba, kurioj yra vandens garai ir eterinis al. iš jos visa tai teka i kolba spiraliniu budu kur yra šaltas vanduo vienu keliu teka karštas vanduo (viršuj) išteka eteris, apacioje hidrolatas, eteris keliauja i viena tarą, hidrolatas i kita
Taigi tas hidrolatas ir bus tos rūšies vanduo su kokiu augalu ši kelia eis procesas, jei su rožių tai rožiu , grynas bus tik eterinis aliejus, o produktas apie kurį diskutuojame bus maišytas ilga kelia nukeliavės vanduo (garai) sumaišyti su eteriniu alieju, kuris lieka neišbėgęs kaip grynas mirksiukas.gif ir pabaigai galiu dadėt , kad nors ir maišytas, keliavęs ši kelia, bus vadinamas grynas, nes tas distiliavimo kelias leidžia tai mirksiukas.gif
O ką mes nusiperkam ir koks koncentratas yra buteliuke ar tos merginos vandenukai tikri ar ne, ne mums spręst tai priklauso kur gaminama, gamintojo sąžiningumas, kur rožės augintos ir dar daug įvairių faktorių.
Atsakyti
QUOTE(ALLUREs @ 2009 04 06, 12:57)
Su pienu viskas aišku, bet su rožių vandenuku, tai gal pati Jus klystate  g.gif
pabandysiu žodžiais nupasakot kaip gaunamas rožių vandenukas, nes pabraižyti čia neiseina  doh.gif
Taigi:
ant ugnies kaitinamas vanduo , kurio garai vamzdeliu eina i kita kolba, kurioj yra vandens garai ir eterinis al. iš jos visa tai teka i kolba spiraliniu budu kur yra šaltas vanduo vienu keliu teka karštas vanduo (viršuj) išteka eteris, apacioje hidrolatas, eteris keliauja i viena tarą, hidrolatas i kita
Taigi tas hidrolatas ir bus tos rūšies vanduo su kokiu augalu ši kelia eis procesas, jei su rožių tai rožiu , grynas bus tik eterinis aliejus, o produktas apie kurį diskutuojame bus maišytas ilga kelia nukeliavės vanduo (garai) sumaišyti su eteriniu alieju, kuris lieka neišbėgęs kaip grynas  mirksiukas.gif ir pabaigai galiu dadėt , kad nors ir maišytas, keliavęs ši kelia, bus vadinamas grynas, nes tas distiliavimo kelias leidžia tai  mirksiukas.gif
O ką mes nusiperkam ir koks koncentratas yra buteliuke ar tos merginos vandenukai tikri ar ne, ne mums spręst tai priklauso kur gaminama, gamintojo sąžiningumas, kur rožės augintos ir dar daug įvairių faktorių.

as nesuprantu, kaip zmogus perskaites informacija nesugeba jos "apdoroti" ir suvokti blink.gif ir atejes dar kazka bando irodineti
Hidrolatas yra distiliacijos budu isgautas geliu vanduo (roziu, nerolio, jazminu, levandu ir t.t., t.y. surinkti garai)- tokiame produkte yra labai mazas kiekis EA, nes didele jo koncentracija, priklausomai nuo isgavimo budo - jau ir butu grynasis eterinis aliejus, arba absoliutas (tai prabangiausiu geliu aromatai). Taigi, tokiu budu isgautas hidrolatas yra 100 % naturalus ir, jei nori tureti toki -perki produkta, kurio sudetyje yra tik vienas ingridientas - geliu vanduo (pavadinimas priklauso nuo augalo) - ant tokio produkto niekada nepamatysi jokiu water+ ektract + oil ar dar bala zino ko. Tam nereikia buti jokiu ekspertu -tereikia tik moketi skaityti ir perskaityta info suprasti. Ir jau tikrai nereikia buti ekspertu, kad suprastum tikras jis,ar -ne, ar suvesti viska i gamintojo sazininguma lotuliukas.gif
Esme sudetyje, o ne pavadinime -kada isikalsite tokius elementarius dalykus - tada ir irodineti "savo tiesos" nereikes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 06, 17:31)
as nesuprantu, kaip zmogus perskaites informacija nesugeba jos "apdoroti" ir suvokti blink.gif ir atejes dar kazka bando irodineti
Hidrolatas yra distiliacijos budu isgautas geliu vanduo (roziu, nerolio, jazminu, levandu ir t.t., t.y. surinkti garai)- tokiame produkte yra labai mazas kiekis EA, nes didele jo koncentracija, priklausomai nuo isgavimo budo - jau ir butu grynasis eterinis aliejus, arba absoliutas (tai prabangiausiu geliu aromatai). Taigi, tokiu budu isgautas hidrolatas yra 100 % naturalus ir, jei nori tureti toki -perki produkta, kurio sudetyje yra tik vienas ingridientas - geliu vanduo (pavadinimas priklauso nuo augalo) - ant tokio produkto niekada nepamatysi jokiu water+ ektract + oil ar dar bala zino ko. Tam nereikia buti jokiu ekspertu -tereikia tik moketi skaityti ir perskaityta info suprasti. Ir jau tikrai nereikia buti ekspertu, kad suprastum tikras jis,ar -ne, ar suvesti viska i gamintojo sazininguma  lotuliukas.gif
Esme sudetyje, o ne pavadinime -kada isikalsite tokius elementarius dalykus -  tada ir irodineti "savo tiesos" nereikes  cool.gif

Čia ne mano tiesos mirksiukas.gif pone ar panele aš apie tai neskaičiau apie tai mokinaus ir tikrai ne iš piršto laužiu informaciją lotuliukas.gif mirksiukas.gif gal jūs pati mažai ką žinot? Nemanot, kad prieš ši puolima galėjot apsiginkluot geresnėmis žiniomis doh.gif mirksiukas.gif
p.s skaičiau jūsų pasisakymą daug kartelių , nes vis kažkas man ten keistai atrodydavo ir jame lyg ir prieštaravimas didelis į mano "nemokšiškumą", bet kartu ir lyg ir viskas pas mane ten teisingai surašyta tai dabar net ir nežinau ar jus čia sutikot su manim ar pykstat , kad ne pirma visa tai aprašėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai kaipgi čia yra? g.gif
beja jūs aprašet tik tai ką perkat , o aš kaip gaunama mirksiukas.gif ir tikrai ne nuo bonkutės kokios tai paskaičiau (kartojuos jau doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ALLUREs: 06 balandžio 2009 - 21:25
QUOTE(ALLUREs @ 2009 04 06, 21:03)
Čia ne mano tiesos  mirksiukas.gif pone ar panele aš apie tai neskaičiau apie tai mokinaus ir tikrai ne iš piršto laužiu informaciją 

akivaizdu, kad nepakankamai mokeisi, nes kitaip tau tikrai nereiktu ekspertu, kad nustatytum kur hidrolatas, o kur kazkoks misinys uzvadintas roziu vandeniu, ir juolabiau nekalbetum apie kazkokias koncentracijas hidrolatuose. As savamoksle, bet tikrai zinau daugiau nei tu mirksiukas.gif (gal tau ir pavyko surasti savo uzrasuose ir cia parasyti kaip vyksta isgavimo procesas, bet tai viskas - as ta pati parasyciau ir be jokiu uzrasu mirksiukas.gif, bet tolesnis tavo komentaras parodo, kad tik tiek ir tesugebi cool.gif )

Papildyta:
QUOTE(ALLUREs @ 2009 04 06, 21:03)
beja jūs aprašet tik tai ką perkat , o aš kaip gaunama  mirksiukas.gif ir tikrai ne nuo bonkutės kokios tai paskaičiau (kartojuos jau  doh.gif )

nes as perku tik 100 % tikrus, naturalius ir vertingus dalykus, todel nesuprantu, kodel tureciau siulyti kazkokius pakaitalus blink.gif
Jei tau nesvarbu ka purksti -tai ir pirk bet ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 06, 23:34)
akivaizdu, kad nepakankamai mokeisi, nes kitaip tau tikrai nereiktu ekspertu, kad nustatytum kur hidrolatas, o kur kazkoks misinys uzvadintas roziu vandeniu, ir juolabiau nekalbetum apie kazkokias koncentracijas hidrolatuose. As savamoksle, bet tikrai zinau daugiau nei tu  mirksiukas.gif (gal tau ir pavyko surasti savo uzrasuose ir cia parasyti kaip vyksta isgavimo procesas, bet tai viskas - as ta pati parasyciau ir be jokiu uzrasu  mirksiukas.gif, bet tolesnis tavo komentaras parodo, kad tik tiek ir tesugebi  cool.gif )

Papildyta:

nes as perku tik 100 % tikrus, naturalius ir vertingus dalykus, todel nesuprantu, kodel tureciau siulyti kazkokius pakaitalus  blink.gif
Jei tau nesvarbu ka purksti -tai ir pirk bet ka  doh.gif

Aš nesuprantu ko jūs nuo manęs norit?
Apie kokį jūs čia mišinį kalbat
iš kur toks pyktis
nemandagumas
aiškiarigiškumas
papasakokit kaip 100% rožių vanduo daromas , o ne pulkit manęs. g.gif
p.s net ir pienas nesigaus be įvairiausių faktorių mirksiukas.gif bet jum sunku tai išaiškinti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ALLUREs: 07 balandžio 2009 - 10:26
tai kur to naturalaus vandenuko galeciau kaune nusipirkti?
aciu uz ats
Atsakyti