Įkraunama...
Įkraunama...

Rožių vanduo

QUOTE(Mantila @ 2009 10 10, 22:10)
o jsi naudojamas veidui atgaivinti, ar kaip?

roziu hidrolatas arba kitaip vanduo yra labai geras drekiklis, naudojamas gali buti kaip prausiklis, tonikas, as pvz kai buna daznai praleidziu dauk laiko prie kompo vis apsipurskiu odele kad nesausetu, atgaivinu, labai geras dalykas, perku KN ciurlionio g. bet mam buvo bulgarijoj nesenai tai isten parveze smile.gif
Atsakyti
mano pazistamos oda labai sauseja nuo paprasto wandens, todel ji weida prausia tik roziu wandeniu...
Atsakyti
4u.gif o ar tinka roziu vandenukas riebiai odai? blush2.gif
Atsakyti
manau, kad turetu ir riebiai odai tikti... g.gif nors nesu isitikinusi blush2.gif kiek ash suprantu, tai roziu wanduo atlieka ir wandens, ir toniko funkcijas, gal ir klystu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 16, 17:57)
Kvapu namuose Ciurlionio g.4  mirksiukas.gif ten ne tik roziu vandens yra, turi jie ir daugiau rusiu

Buvau ten praeita savaite, sake neturi ir kaip supratau niekada ir neturejo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2009 10 25, 11:10)
Buvau ten praeita savaite, sake neturi ir kaip supratau niekada ir neturejo.  g.gif

nu kokia nesamone biggrin.gif tikrai Kvapu namuose yra Roziu vandens (kitaip dar vadinamas - hidrolatas), pati ne viena karta esu pirkus
Atsakyti
Kažkada buvau pati pasidariusi rožių vandens, tiesiog rožių žiedlapius užplikiau verdančiu vandeniu ir palaikiau. Rožių žiedlapiai labiau tiktų natūraliai auginami.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 10 25, 12:33)
nu kokia nesamone biggrin.gif  tikrai Kvapu namuose yra Roziu vandens (kitaip dar vadinamas - hidrolatas), pati ne viena karta esu pirkus

Gal tik tuo metu neturejo. Ir tiesiog netaip supratom vienas kito g.gif
Rytoj skambinsiu paklausiu.

Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2009 10 25, 15:05)
Kažkada buvau pati pasidariusi rožių vandens, tiesiog rožių žiedlapius užplikiau verdančiu vandeniu ir palaikiau.  Rožių žiedlapiai labiau tiktų natūraliai auginami.

lotuliukas.gif
tai cia joks hidrolatas, cia roziu arbata -tokia karts nuo karto pasidarau su medum blink.gif

QUOTE(chiki-piki @ 2009 10 25, 15:41)
Gal tik tuo metu neturejo. Ir tiesiog netaip supratom vienas kito  g.gif
Rytoj skambinsiu paklausiu.

ryt nedirba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 25 spalio 2009 - 17:49
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 10 25, 18:49)
lotuliukas.gif
tai cia joks hidrolatas, cia roziu arbata -tokia karts nuo karto pasidarau su medum  blink.gif

Na kaip kas ir ką naudoja, man nesuvokiama gerti rožių arbatą blink.gif
Atsakyti
Chiki piki,
Kai paskambinsi, parashyk prashau, ka sake. Turi wisgi jie to wandens ar ne ax.gif dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnieshulia: 26 spalio 2009 - 14:12
roziu arbata geriama ir ne vienoje kultuorje laikoma kaip ilgalaikiskumo, jaunystes gerimas
Atsakyti