Įkraunama...
Įkraunama...

Iguana

thumbup.gif labai aciu, gavau jau ta sarasiuka!Tikrai labai pagelbejai..
Atsakyti
Mano Ana visai neguli ant to akmens. Megiamiausia vieta-ant radiatoriaus arba dideles geles virsuneje... Mastom padaryt dideli terariuma is kurio kartas nuo karto isleisime, nes dabar bishki be vietos ji man tokia atrodo. Gyvena tiesiog darbo kambaryje...
Atsakyti
Jei guli anr radiotoriaus, tai akmens ir nereikia, o dėl terariumo-geriau nedarykit, nes taip laisvai daug geriau, jos tampa jaukesnės, nes gyvena kaip šeimos nariai, mano didžioji gyvena kur nori-ji visai laisva, o mažutę uždarinėju, nes bijau, kad katės pagaus.
Atsakyti
QUOTE(Majute @ 2005 12 10, 13:33)
Jei kas norit iguanos tai kikose jos nerealiai pigios dabar tik po 49lt. smile.gif

O ar verta iš Kikos pirkti iguaną? GAL KAS PATARTUMĖT KUR ĮSIGYTI NEBRANGIAI ŠĮ SVEIKĄ GYVŪNĖLĮ?
Atsakyti
Smėliuke, Kikoje jokiu būdu nepirk iguanos schmoll.gif , jos sergančios verysad.gif . Mes nusipirkom, nežinodami, kad taip yra. Dabar jau antra savaitė (bet ne paskutinė), kai ji išvežta gydytis. Gerai tai, kad ją dar galima išgelbėti. Baisu, kad parduotuvėse pardavinėjami sergantys gyvūnai mad.gif
Atsakyti
QUOTE(smėliukė @ 2006 01 28, 22:47)
O ar verta iš Kikos pirkti iguaną? GAL KAS PATARTUMĖT KUR ĮSIGYTI NEBRANGIAI ŠĮ SVEIKĄ GYVŪNĖLĮ?

Labas. Taip, vargšės tos KIKOS iguanos, taip, kai kurios sergančios(bet kai kuriais atvejais galima išgydyti),be to ir išmirė jų nemažai tose parduotuvėse. Manoji -iš Kikos.Kai pirkom, buvo labai liesa ir nelaiminga.Išmokau ją prižiūrėti, sužinojau daugybę dalykų ir sėkmingai auginu:nuo pavasario išaugo, jau kone 1 metro ilgio(su uodega).Tik reikia labai daug išmanyti apie jas ir taisyklingai auginti. Jei galėčiau, pirkčiau ir dar vieną iš Kikos(išgelbėčiau nuo lėtos pražūties, nes ten jos nyksta ir suserga), išgydyčiau ir turėčiau.Bet manoji draugų nenori verysad.gif
O šiaip Kikose iguanų, man rodos,jau gal ir nebeliko.Arba kai kur tik. Galima, manau, dar kreiptis į p.Rimą dėl jų.
Atsakyti
Kikose tikriausiai jau nebeliko.Mano abi iš Kikos auga kuo puikiausiai thumbup.gif Mes kai nusipirkom jas tai negavom šildomo akmens tai "grielką" pripildavom karšto vandens ir apvynodavom medžiaga tai jos su malonumu ant jos gulėdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Majute @ 2006 02 02, 00:23)
Kikose tikriausiai jau nebeliko.Mano abi iš Kikos auga kuo puikiausiai thumbup.gif Mes kai nusipirkom jas  tai negavom šildomo akmens tai "grielką" pripildavom karšto vandens ir apvynodavom medžiaga tai jos su malonumu ant jos gulėdavo smile.gif

Majute-kokio amžiaus tavo iguanos? Kur jas laikai, ar sutaria? Manoji žmogui labai meili, bet kitą iguaną puola, kandžioja, neįsileidžia. Nepavyko laikyti dvi, nors labai norėčiau ir terariume kolkas vietos užtenka. Beje, Vilniuje Jeruzalės Rimi Kikoje dar viena nelaiminga iguaniukė tebėra.Labai jos gaila, nes mažutė, išdžiūvusi ir gali susirgti. Kaip gerai būtų, jei atsirastų jai šeimininkas.
Atsakyti
Sveikos kabai noreciau apsilankyti pas ponia Rima is Kauno gal kas galite parasyti i az jos telefono numeri labai domiuosi iguanomis ir noreciau daugiau suzinoti o gal net ir isigyti tongue.gif ax.gif
Atsakyti
Rimos telefonas:868241425 smile.gif Jis jau keliose temose čia įdėtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita2 @ 2006 02 01, 22:48)
Labas. Taip, vargšės tos KIKOS iguanos, taip, kai kurios sergančios(bet kai kuriais atvejais galima išgydyti),be to ir išmirė jų nemažai tose parduotuvėse.  Manoji -iš Kikos.Kai pirkom, buvo labai liesa ir nelaiminga.Išmokau ją prižiūrėti, sužinojau daugybę dalykų ir sėkmingai auginu:nuo pavasario išaugo, jau kone 1 metro ilgio(su uodega).Tik reikia labai daug išmanyti apie jas ir taisyklingai auginti. Jei galėčiau, pirkčiau ir dar vieną iš Kikos(išgelbėčiau nuo lėtos pražūties, nes ten jos nyksta ir suserga), išgydyčiau ir turėčiau.Bet manoji draugų nenori verysad.gif
O šiaip Kikose iguanų, man rodos,jau gal ir nebeliko.Arba kai kur tik. Galima, manau, dar kreiptis į p.Rimą dėl jų.


Na kaip jos nebus sergančios, jeigu apie jų priežiūrą ir maitinimą nieko nenusimano.Vasarą apsilankėme "Kikoje", pasidžiaugėme mažutėmis iguanomis, pasižiūrėjome, kad jos maitinamos granuliuotu , parduotuviniu maistu. Mes nusipirkome vitaminų, irgi to pačio maistelio (įsiūlė). Vakare vyras perskaitė instrukciją, kurioje aiškiai parašyta, kad maitinti galima tik vyresnes nei dviejų metų iguanas.Mūsų jau didelė, apie 6metus. Kitą dieną vyras ištraukė iš interneto visą sąrašą apie iguanų priežiūrą, maistą ir nuvežė pardavėjoms, parodė, kad didelėm raidėm parašyta, kad negalima to maisto duoti mažoms. Po kelių dienų nuvažiavom, spėkit, kuo buvo maitinamos iguanos? schmoll.gif Begėdės tos pardavėjos, aplink pienės žydėjo (mėgstamiausias iguanų maistas), jos užpakalį tingėjo panešti iki lauko.
Atsakyti
Misliuke o gal galetum persiust ta sarasa ? Mes viena turim(is p.Rimos) bet gal pas jus daugiau ko prirasyta wink.gif
Atsakyti