Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-

QUOTE(gretchene @ 2007 06 19, 18:08)
Girdejau kad reikia skaiciuoti apie 100g zmogui, tai 60 zmoniu apie 6kg  thumbup.gif



po man sake skaiciuot po 200g zmogui
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 18, 17:45)

Labas rytelis,
gal gali isduoti paslapti kokiuose psl. yra siu tortu foto as noriu atsispausdinti.
aciukas biggrin.gif
Papildyta:
sveikos Kaunietes ,
turiu dilema, kur uzsisakyti torta...........
buvau pas Gulbe, (jie skanus, bet ......... nezinau), alkavoje, bijoloje, kacerges tortuose ir pasimeciau..............
gal galit padeti
is anksto didelis aciu
Atsakyti
QUOTE(rutadobke @ 2007 06 20, 08:41)
sveikos Kaunietes ,
turiu dilema, kur uzsisakyti torta...........
buvau pas Gulbe, (jie skanus, bet ......... nezinau), alkavoje, bijoloje, kacerges tortuose ir pasimeciau..............
gal galit padeti
is anksto didelis aciu

o gal gali parasyti savo atsiliepimus apie Gulbinienes, Alkavos ir Bijolos tortus? ka jie siulo? kokios kainos? buciau labai dekinga, nes pati ketinu is siu triju firmu rinktis tortuka ax.gif
Atsakyti
O gal galit pasakyt kur kas uzsakinejo pirslienes karvoju blush2.gif ? Koks tai turi but tortas? Ar nera skirtumo?
Atsakyti
Laba merginos mirksiukas.gif

Norejau paklausti gal zinote kur Kaune butu galima uzsakyti grybuku, voveryciu ir t.t. (kaip ir anksciau darydavo per vestuves blush2.gif ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2007 06 20, 21:18)
Laba merginos mirksiukas.gif

Norejau paklausti gal zinote kur Kaune butu galima uzsakyti grybuku, voveryciu ir t.t. (kaip ir anksciau darydavo per vestuves blush2.gif ) 4u.gif

Grybukai man labai skanus alkavoj rolleyes.gif Tik ar ka ten specialiai daro vestuvem tai net nezinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2007 06 20, 11:38)
Grybukai man labai skanus alkavoj  rolleyes.gif  Tik ar ka ten specialiai daro vestuvem tai net nezinau  unsure.gif


Aciu mirksiukas.gif As tai noreciau kaip seniau dedavo i krepseli wub.gif Man primena vaikysteje lankytas vestuves ax.gif Noreciau kad ir pas mus dalyvaujantys vaikai turetu ka prisiminti vaikisko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rutadobke @ 2007 06 20, 08:41)
Labas rytelis,
gal gali isduoti paslapti kokiuose psl. yra siu tortu foto as noriu atsispausdinti.
aciukas  biggrin.gif
Papildyta:
sveikos Kaunietes ,
turiu dilema, kur uzsisakyti torta...........
buvau pas Gulbe, (jie skanus, bet ......... nezinau), alkavoje, bijoloje, kacerges tortuose ir pasimeciau..............
gal galit padeti
is anksto didelis aciu


http://www.newhampshire.com
http://www.jennys-cakes.com
http://www.cakechannel.com
Atsakyti
merginos o kur uzsakinejat sakocius Kaune? sorry jei jau buvo kas parases, labai neturiu laiko skaityt blush2.gif
Atsakyti
As pati buvau toj ispeigtoj " Bijoloj" Kreves pr.pries pora men.,tai labai mandagiai aptarnavo,viska graziai susitarem -kolkas jokiu problemu...Ziuresim kaip bus per vestuves,kam reikes uz 3sav. parasysiu atsiliepimus.

O tik nezinojau,kad ima papildomai uz vezima g.gif O ar veza uz Kauno?
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 20, 17:54)



biggrin.gif didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
user posted image
hihihi.gif
Atsakyti