Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-

as uzsakiau Bijoloj, dvieju aukstu 5 kg torta, kainuos 300 lt kazkur. ir dar ten uzsakiau sakoti 2.5 kg. ir dar uosvienyte kazkur uzsake simtalapi 5 kg. tai cia viskas 50-ciai zmoniu
Atsakyti
[quote=E.S,2007 06 27, 14:48]
[quote=brige20,2007 06 24, 18:48]
O beje,cia visos tik apie Bijola kalba,negi Vilniuj jokiu kitu kepyklu nera?
[/quote]

Taip taip. Pvz.: gal teko kam su Elguva susidurti? Nejaugi ten niekas tortu neuzsakinejot,??? Ar toj pacioj maksimoj ar Rimi - gi ten taip pat pagal uzsakyma daro... g.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 27, 10:38)
Hun o koki jus tortuka uzsisaket?  ax.gif


3 aukstu/ 9 kg doh.gif, bet labai norejome didelio ax.gif kad atrodytu ispudingai blush2.gif Skoniai: dominuoja vysniu skonis essen.gif essen.gif taip pat vienas aukstas dominuoja sokolado skoniu, nes MB labai megsta mirksiukas.gif
O tu ar jau uzsisakei?
Atsakyti
kaip skaniai tu cia nupasakojai bigsmile.gif
as tai dar neuzsisakiau, nes man dar per anksti. as 2008 metu nuotaka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saleen @ 2007 06 27, 14:59)
as uzsakiau Bijoloj, dvieju aukstu 5 kg torta, kainuos 300 lt kazkur. ir dar ten uzsakiau sakoti 2.5 kg. ir dar uosvienyte kazkur uzsake simtalapi 5 kg. tai cia viskas 50-ciai zmoniu

o kodel toks brangus?
su gyvom gelem gal ?
Atsakyti
Perziurejau Gulbinienes psl ir pamaciau labai faina torciuka lotuliukas.gif LAbai man patiko sis wub.gif Nenorime tradicinio,tai todel ziurinejame kazka idomesnio.Kad ir sis-variantas neblogas biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi patinka įdomesni, netradiciniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2007 06 27, 23:44)
Perziurejau Gulbinienes psl ir pamaciau labai faina torciuka lotuliukas.gif LAbai man patiko sis wub.gif Nenorime tradicinio,tai todel ziurinejame kazka idomesnio.Kad ir sis-variantas neblogas biggrin.gif

Vajei koks fainas tortukas bigsmile.gif Tik savo vestuvem turbut nelabai toki imciau blush2.gif nu bet kitai kokia progai tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2007 06 27, 15:59)
Vajei koks fainas tortukas  bigsmile.gif  Tik savo vestuvem turbut nelabai toki imciau  blush2.gif  nu bet kitai kokia progai tai super  thumbup.gif

Pas ka daug zmoniu,tai tikrai gal nelabai,bet kai pas mus bus mazai zmoniu ir torto reikia tik 4kg,tai puikiai.Ypac kai vestuvese nebus jokiu tradiciju blush2.gif Netradicines vestuves,su netradiciniu tortuku wub.gif
Atsakyti
Aš papasakosiu apie Bijolą..
prieš 2 savaites atšventėm vestuves ir buvom tortą iš Bijolos užsisakę 3 aukštų, kainavo mums 5kg/150Lt.. Rekomendavo mums du viršutinius torto aukštus užsisakyti lengvesnius: tai užsisakėm viršutinį jogurtinį tortą, o vidurinis buvo su slyvomis.. Taigi, buvo be galo karšta ir tvanku tą savaitgalį, tai tortas 24val nesulaukė , abu viršutiniai aukštai ėmė ir nučiuožė doh.gif .. Liko tik apatinis tortas - "Jaunystė"
Taigi, niekados niekam nerekomenduočiau Vasarą užsisakinėti tortų jogurtinių.. Tik "Ambasadorių" ar "Jaunystė"..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diora: 27 birželio 2007 - 15:10
QUOTE(aggate @ 2007 06 27, 13:44)
Perziurejau Gulbinienes psl ir pamaciau labai faina torciuka lotuliukas.gif LAbai man patiko sis wub.gif Nenorime tradicinio,tai todel ziurinejame kazka idomesnio.Kad ir sis-variantas neblogas biggrin.gif


thumbup.gif Kokia jo kaina 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mammy @ 2007 06 27, 13:59)
Vajei koks fainas tortukas  bigsmile.gif  Tik savo vestuvem turbut nelabai toki imciau  blush2.gif  nu bet kitai kokia progai tai super  thumbup.gif


drinks_cheers.gif as galvoju gal MB bernvakariui padovanoti nuo saves g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2007 06 27, 16:20)
thumbup.gif Kokia jo kaina 4u.gif

unsure.gif nera kainos prie jo...
O mes eisime uzsakineti,tik savaite iki vestuviu,tai tada ir aisku bus.Kad ir kiek kainuotu nesvarbu.Visvien kiekio nedidelio reikia,tai labai daug neturetume susimoketi biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti