Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-

QUOTE(dauraa @ 2007 07 03, 19:20)
mes irgi apie sita tortuka galvojom,bet paskui pakeitem firma,nes bijola sutiko padaryti is nuotraukosir labai panasu i sita padare


oi koks fainas smile.gif graziai "nerinukai" atrodo thumbup.gif
Atsakyti
[quote=dauraa,2007 07 03, 17:39]
pas mus buvo su saldziu makrofleksu lotuliukas.gif 1as aukstas-morenginis,2as aukstas-ambasadorius,3ias auksto nezinau pavadinimo bet buvo labai skanus morengas,karameles,graikiniai riesutai labai skanus buvo.

atrode taip
svere virs5kg.
Papildyta:

ograzus, tik as buciau be jaunuju darius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dauraa @ 2007 07 03, 19:20)
mes irgi apie sita tortuka galvojom,bet paskui pakeitem firma,nes bijola sutiko padaryti is nuotraukosir labai panasu i sita padare

super l grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2007 07 03, 18:20)
mes irgi apie sita tortuka galvojom,bet paskui pakeitem firma,nes bijola sutiko padaryti is nuotraukosir labai panasu i sita padare


o kiek bijoloj sumokejot uz si tortuka? ta prasme kiek eme uz papuosima, labai grazus tortukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2007 07 03, 16:26)
MERGINOS help.gif
GAL ZINOTE KUR KAUNE DARO SALDZIUS KREPSELIUS PILNUS SALDUMYNU ? :
  4u.gif4u.gif  (T.Y. GRYBUKU, VOVERYTCIU IR T.T.)

Nueik paziuret i rankdarbiu skyreli, ten viena moteriske is klaipedos berods kepa, ir pesiuncia autobusu i visur
Man irgi labai fainai tas krepselis su ivairiom voverytem, riesuteliais ir pan., primena vaikyste biggrin.gif kai mociute tokiu prikepdavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulle. @ 2007 07 04, 21:25)
Nueik paziuret i rankdarbiu skyreli, ten viena moteriske is klaipedos berods kepa, ir pesiuncia autobusu i visur
Man irgi labai fainai tas krepselis su ivairiom voverytem, riesuteliais ir pan., primena vaikyste  biggrin.gif  kai mociute tokiu prikepdavo  wub.gif


Aciu 4u.gif bet kad ten rankdarbiuose tik apie siuvinejimus ir t.t. verysad.gif Gal tu zinai jos nario varda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2007 07 05, 00:11)
Aciu 4u.gif  bet kad ten rankdarbiuose tik apie siuvinejimus ir t.t. verysad.gif  Gal tu zinai jos nario varda? 4u.gif

Bandyk kulinarinese idejose ieskoti mirksiukas.gif mirksiukas.gif ten saldumynu skyrelis yra ,jei nerasi paklausk ten esanciu mergaiciu jos tikrai zinos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 07 05, 07:27)
Bandyk kulinarinese idejose ieskoti mirksiukas.gif  mirksiukas.gif ten saldumynu skyrelis yra ,jei nerasi paklausk ten esanciu mergaiciu jos tikrai zinos mirksiukas.gif


Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
http://images26.fotk....jpg?1183626629
http://images26.fotk....jpg?1183626744

cia mano issirinkti tortai blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tshh @ 2007 07 05, 12:23)

bigsmile.gif na fainuoliai tas antrasis toks netradicinis bet grazus bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 07 05, 13:27)
bigsmile.gif  na fainuoliai tas antrasis toks netradicinis bet grazus bigsmile.gif


man netradiciniai ir patinka smile.gif o ant to pirmo bus paveiksliukais papasakota musu pazinties istorija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tshh @ 2007 07 05, 13:23)

oi kokie idomus thumbup.gif thumbup.gif ,
papasakok kaip su istorija g.gif
Atsakyti
QUOTE(tshh @ 2007 07 05, 12:23)

thumbup.gif sis tai superinis wub.gif Labai labai patiko man thumbup.gif
Atsakyti