Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-

tortai
Atsakyti
QUOTE(ausryte @ 2007 07 28, 17:40)
MAnau turėtų įspūdinagai turėtų atrodyti baltas tortas su geltonais/sidabriniais pagražinimais.  O dėl žalios spalvos pritariu.. tikrai atrodys kad pamergių tortas wink.gif

aciu panos uz patarimus, pasinaudosiu jais, nes jau nuo pasiruosimo vestuvem paati nebezinau kas gerai, o kas ne thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2007 07 29, 07:52)


Kokie tortai wub.gif kazin pas mus LT tokius daro?
Atsakyti
QUOTE(giengiux @ 2007 07 28, 00:03)
sveikos panos, musu vestuves rugpjucio 18 d. ir as bandau dernti zalia spalva su geltona, balta ir sidabrine. mano pamerges bus zaliom suknem, stalas dekoruojamas zaliom geltonom servetelem, degs sidabrines ir baltos zvakes. torta irgi uzsisaliau balta, bet kol dar yra like laiko planuoju jo spalva pakeist is baltos i zalsva. pasidalinkit kaip jus darysit


Na, kadangi musu tortas manau bus vienintelis tai mes ji ir darysime su zydrais akcentais, nors sveciu aprangoje tokie bus ax.gif - juk kai pjausi torta tai pasakys, kad cia jaunavedziai savo torta pjauna ir t.t., kokios cia pamerges g.gif
Atsakyti
Kur uzsisakyti skurzdelyna kaune, bet labai skanu smile.gif aciu
Atsakyti
Gal kas žinot adresiuką kur Neveronyse gamina šakočius. Girdėjau labai gerus atsiliepimus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryte: 02 rugpjūčio 2007 - 07:02
QUOTE(vasara08 @ 2007 08 02, 07:58)
Kur uzsisakyti skurzdelyna kaune,  bet labai skanu  smile.gif aciu

bet jau mes visada skruzdelyna perkam is Alkavos, man ten labai labai skanus mirksiukas.gif o jei uzsisakius, tai manau dar skanesni padarytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 08 02, 10:59)
bet jau mes visada skruzdelyna perkam is Alkavos, man ten labai labai skanus  mirksiukas.gif o jei uzsisakius, tai manau dar skanesni padarytu  g.gif

o as alkavos nemyliu, nes buvau apsinuodijusi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rutadobke @ 2007 08 02, 10:42)
o as alkavos nemyliu, nes buvau apsinuodijusi  schmoll.gif

blink.gif tai kaip cia? Ka pirkot is ju, kad tai isejo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rutadobke @ 2007 08 02, 10:42)
o as alkavos nemyliu, nes buvau apsinuodijusi  schmoll.gif

unsure.gif unsure.gif vargsiuke verysad.gif

mes tai Alkavos labai rolleyes.gif dar nusivilti neteko blush2.gif
Atsakyti
Mes pas Gulbiniene uzsisakeme per neta,nes nebuvo laiko patiems nueiti,tai padare toki,kokio ir norejome wub.gif Skanumelis ir isvaizda tokia,kokios tikejomes.Pranoko lukescius wub.gif Kad ir brangiau pas ja,bet tikrai nebaisu,kad padarys netoki,ar neskanu ar vel koki schmoll.gif Sudorojo sveciai galutinai,liko tik padeklas lotuliukas.gif
Musu tortuko foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 02 rugpjūčio 2007 - 10:28
QUOTE(aggate @ 2007 08 02, 11:28)
Mes pas Gulbiniene uzsisakeme per neta,nes nebuvo laiko patiems nueiti,tai padare toki,kokio ir norejome wub.gif Skanumelis ir isvaizda tokia,kokios tikejomes.Pranoko lukescius wub.gif Kad ir brangiau pas ja,bet tikrai nebaisu,kad padarys netoki,ar neskanu ar vel koki schmoll.gif Sudorojo sveciai galutinai,liko tik padeklas lotuliukas.gif
Musu tortuko foto 4u.gif

koksai fainas, koks idomus wub.gif wub.gif nu tikrai thumbup.gif
Atsakyti