Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-

QUOTE(egle_83 @ 2007 09 21, 10:09)
tikrai grazus. o tu nesei nuotrauka ir rodei ko nori ar rinkaisi is ju siulomu gaminiu?
o kur "bandeliu namai" yra?

aga, nesiau fotke mirksiukas.gif

o yra kur buves "Sodzius", ten ya dar Maxima, tai pacios pirmos durys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 09 21, 10:22)
aga, nesiau fotke mirksiukas.gif

o yra kur buves "Sodzius", ten ya dar Maxima, tai pacios pirmos durys mirksiukas.gif

jie turbut neteikia tokios paslaugos, kaip torto pristatymas i vieta? smile.gif
Atsakyti
Mes prikom torta Klaipedoje Akropolyje, pacioje maximoje ... Totruka padare graziausia ir labai labai skanu .. mes tik atnesem statulele ir nurodem rusi ... o padari triju aukstu su ruzavais kaspinais ... kai ateisiu namo itrauksiu nuotrauka paziureti ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egle_83 @ 2007 09 21, 11:23)
jie turbut neteikia tokios paslaugos, kaip torto pristatymas i vieta? smile.gif

sito zinok nezinau, nepaklausiau ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas zinot, kur Vilniuje gauti tu visokiu grybuku, eziuku, kankoreziuku ir braskyciu? 4u.gif Lb norim, o nerandam blink.gif
Atsakyti
Noreciau parodyti savo vestuvini torciuka ir pagirti Bijola, nes labai patenkinti jos kokybe. Torciukas neispasakyto skonio thumbup.gif user posted image user posted image

Tik aptarnaujantis personalas ten nekoks dirba schmoll.gif Kai nunesem pridavineti padekliuka su stovu, tai mus apreke, kad neisplovem doh.gif ir liepe 5lt moketi arba patiems eiti plauti lotuliukas.gif Tai nenorejom bartis, gadinti nuotaikos vestuvines, tai sumokejom ir isejome.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 23 rugsėjo 2007 - 16:13
Noriu ir as savo torta pasirodyt wub.gif , bet man neleidzia raso kad Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą. Foto jau sumazinta iki 48 KB, bet vistiek neleidzia. Ka ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(belebele @ 2007 09 23, 23:18)
Noriu ir as savo torta pasirodyt  wub.gif , bet man neleidzia raso kad Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą. Foto jau sumazinta iki 48 KB, bet vistiek neleidzia. Ka ne taip darau?

Gali pasinaudoti siu saitu pagalba www.foto.radikal.ru arba www.keep4u.ru
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 09 06, 21:28)
mes tortus uzsisakem is VIP saldumynu, perlojos gatvej kaune, is kepyklos tiesiai. kaina ten 28lt uz kilograma, ir paeme 40lt uz atvezima. veze is panemunes iki raudondvario. butu paeme 30lt, bet kai isgirdo, kokioj sodyboj svesim, sako oi ten labai blogas privaziavimas vairuotojui, tai uzkele kaina iki 40lt  lotuliukas.gif  doh.gif daro tik morenginius ivairiu skoniu... sako, kad istis, nesilaikys sluoksniai vienas ant kito ir tt. as sutikau, man tai dzin tas skonis, svarbu, kad nebutu sviestinis riebus arba sausas biskvitas.
tiesa, sakociai puosti pas juos 24 lt uz kilograma...
uz padekla, jei tortas dedamas ant veidrodinio padeklo, imamas 25 litu uzstatas, kuris grazinamas, kai grazini padekla i kepykla.
uz tortus liepia atvaziuot susimoket is vakaro. mes sventem sestadieni vestuves, tad moket uz torta vaziavom penktadieni. kai pamaciau ji, nes parode jau pagaminta saldytuve - apsiverkiau net, toooks grazus jis man buvo...  wub.gif svajone mano stovejo cia pat, tiesiai man pries akis  wub.gif torto grozis pranoko mano visus didziausius lukescius  wub.gif noriu ir jums ji parodyti, labai buvau juo patenkinta  thumbup.gif salia matosi siek tiek musu sakocio - jis buvo su rozem (valgomom) ir su drugeliais, nes prasiau ju pati  blush2.gif
pridedu ir pamergiu tortuka - jis buvo irgi grazutis, su geltonom rozytem... zodziu ju darbu esu labai patenkinta, tortas buvo tikrai labai skanus  thumbup.gif net man, tortus megstanciai neypatingai, jis patiko. o mano vyras tai is to skanumo tiek jo valge, tiek valge, kad net pasidare jam bloga vienu momentu nuo to saldumo  lotuliukas.gif



Kiek kilogramu tavo tortas svere?Noriu labai panasaus ,tai Gulbinienes f.sake,kad jis turi but 6 kg. Man kaip ir per daug butu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loretele: 24 rugsėjo 2007 - 12:29
Na va bandau gal gausis pasirodyt
http://public.fotki.com/Belebele/
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 09 23, 17:13)

vau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(welkom1 @ 2007 09 17, 14:55)

kodel ten virsuj du vyrai stovi g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2007 09 25, 22:52)
vau wub.gif
Papildyta:

kodel ten virsuj du vyrai stovi g.gif ?

Aciu ax.gif
O ten gal tortas ivairiom porom hihihi.gif
Atsakyti