Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-

Merginos, o pries kiek laiko uzsakote tortus? Mano vestuves rugpjuciu men, ir i Lietuva grisiu tik pries savaite - tai ar nebus per velu?

Dar pamenu anksciau kazkur skaiciau kad skanius tortus kepa kazkoks italu retoranas Kaune, kazkur centre, nu visai pamirsau kaip vadinasi, gal kuri pamenate pavadinima?
Atsakyti
doh.gif as irgi Bijola pasibaisejau. kai pasidomejau vienu tortu ir foto, tai man atreze: "tau jis per brangus...", tona buvo ziaurus. tada isejau koliodama ta pardaveja. susiradau kita ju parduotuve ir uzsisakiau ta torta. be to paskambinau direktoriai ir viska isklojua.
P.S. istorija ilgesne buvo...
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2007 06 04, 20:32)
doh.gif as irgi Bijola pasibaisejau. kai pasidomejau vienu tortu ir foto, tai man atreze: "tau jis per brangus...", tona buvo ziaurus. tada isejau koliodama ta pardaveja. susiradau kita ju parduotuve ir uzsisakiau ta torta. be to paskambinau direktoriai ir viska isklojua.
P.S. istorija ilgesne buvo...


Gal galetum imesti man i az direktores telefoniuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2007 06 05, 12:11)
Gal galetum imesti man i az direktores telefoniuka 4u.gif

314170 kaunas. telefonas viesas. uzrasytas pacioje parduotuveje.
Atsakyti
Merginos, padekit.Mano vestuves rugpjucio pradzioj. Pries kiek laiko reiketu uzsisaktyti torta jau? Nezinau visai nei kokio noriu, nieko smile.gif svarbu, kad skanus butu. ir kiek mazdaug man jo pirkti, jei musu sventeje bus 30 zmoniu? Kiek jiems reiketu vaisiu ir kitokiu saldumyny? kaip jus skaiciuojat?
Atsakyti
user posted image

http://www.virginijossaldumynai.lt/
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2007 06 05, 11:11)
Gal galetum imesti man i az direktores telefoniuka 4u.gif



lotuliukas.gif taip taip, reikia aukleti tokius darbuotojus chamus
Atsakyti
QUOTE(ingutei @ 2007 06 05, 14:50)
Merginos, padekit.Mano vestuves rugpjucio pradzioj. Pries kiek laiko reiketu uzsisaktyti torta jau? Nezinau visai nei kokio noriu, nieko smile.gif svarbu, kad skanus butu. ir kiek mazdaug man jo pirkti, jei musu sventeje bus 30 zmoniu? Kiek jiems reiketu vaisiu ir kitokiu saldumyny? kaip jus skaiciuojat?


kazkuri forumiete sake, kad skaiciuojasi 100 gramu kiekvienam sveciui
Atsakyti
mano tortas bus is "Bijolos" 4u.gif bet mane tai labai graziai aptarnavo thumbup.gif padejo viska issirinkti patare ir t.t thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 06, 04:22)
kazkuri forumiete sake, kad skaiciuojasi 100 gramu kiekvienam sveciui

blink.gif tiek mazai???? Pas mus bus 30zmoniu tai isetu kad turi but 3kg. O uzsakem 3aukstu torta apie 6kg, 5kg sakoti o dar vaisinis tortas ir kiti saldumynai blink.gif Negi persistengiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2007 06 05, 23:30)
blink.gif  tiek mazai???? Pas mus bus 30zmoniu tai isetu kad turi but 3kg. O uzsakem 3aukstu torta apie 6kg, 5kg sakoti o dar vaisinis tortas ir kiti saldumynai  blink.gif  Negi persistengiau  doh.gif

Na jei ir liks suvalgysit jus, artimieji pades lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2007 06 05, 23:30)
blink.gif  tiek mazai???? Pas mus bus 30zmoniu tai isetu kad turi but 3kg. O uzsakem 3aukstu torta apie 6kg, 5kg sakoti o dar vaisinis tortas ir kiti saldumynai  blink.gif  Negi persistengiau  doh.gif


O klausyk ka turi omeny rasydama kiti saldumynai? saldainius ivairius ar dar kazka? smile.gif ir ka jus zadate pirkti is vaisiu ir koki kieki mazdaug? smile.gif kiek atsieis tau sakotis , jei ne paslaptis, nes visai neisivaizduoju kiek jis galetu kainuoti doh.gif ir ar visus tortus ir sakoti uzsisakinejot vienoje firmoje? pries kiek laiko manai jau reikia uzsisakyti? vestuves bus nedideliame mieste.
Atsakyti