Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
aktema
Tęsiam toliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Senoji tema cia
dvynuke85
as dabar susimasciau kas is musu tortu liks,pas mus triju ir keturiu aukstu tortas.jie uzsakyti kaune,bet bijola juos atves i vilniu,o is vilniaus jie vaziuos i suderve dar apie25km uz vilniaus.tikriausiai bus daug atskiru tortu po tokios keliones lotuliukas.gif
mammy
Mes uzsisakem Alkavoj ir jie patys atves. Gerai kad nelabai toli nuo kauno doh.gif tikiuosi gausim sveika biggrin.gif
seima
QUOTE(dauraa @ 2007 05 26, 12:04)
as dabar susimasciau kas is musu tortu liks,pas mus triju ir keturiu aukstu tortas.jie uzsakyti kaune,bet bijola juos atves i vilniu,o is vilniaus jie vaziuos i suderve dar apie25km uz vilniaus.tikriausiai bus daug atskiru tortu po tokios keliones lotuliukas.gif
*

as tai galvojau,kad blogiausia kas gali but, kad nebus tortas pagamintas....nuvaziavom paimt is vakaro ir i pirti nuvezt,o jis pagamintas ir toks fantastiskas.... wub.gif emiau dvieju aukstu(viena ant kito,o ne ant padeklu)..nuvezem i pirti(kelione ne daugiau 5min truko) ir ka-virsutinis aukstas i sona nuslydes,nors vezems tiesiai rankose....ale po to atslydinom atgal ir kai kas is sveciu nesuprato toks turi but ar kazkas jam negerai biggrin.gif
uogute
QUOTE(dauraa @ 2007 05 26, 11:04)
*

mano mama uzsake torta bijoloj. tik ji nepaklause del tu zvakuciu deadamu ant padeklo krastu. Gal zinote kuri ar turi bijola tu zvakuciu apskritai ar ju kur kitur ieskoti? g.gif
natasele
QUOTE(mammy @ 2007 05 27, 22:58)
Mes uzsisakem Alkavoj ir jie patys atves. Gerai kad nelabai toli nuo kauno  doh.gif tikiuosi gausim sveika  biggrin.gif
*

O Alkavoje skanūs tortai?
Žinokit paragavau Bijolos tortą (Gimtadieniui pirkome) , tai mes visai likome nepatenkiti tuo sintetiniu kremu, tipo grietinelės schmoll.gif Labai neskanu,tas kremas
Prince
mergaites as vis galvoju ,jei uzsisakai triju aukstu tai kaip reikai ji nusivezti iki vietos g.gif
ishiri
As uzsisakiau VIP tortai Kaune, esu labai patenkinta ,es imame progini torta jau ne pirma karta ir niekada nenusivyleme thumbup.gif
Ausrytia
QUOTE(ishiri @ 2007 05 29, 14:43)
As uzsisakiau VIP tortai Kaune, esu labai patenkinta ,es imame progini torta jau ne pirma karta ir niekada nenusivyleme  thumbup.gif
*

kur cia yra? pirma karta apie tokia firma girdziu blink.gif kokie ten tortai ir kokios kainos? ar atveza? ar ima papildomai uz tai?
mammy
QUOTE(natasele @ 2007 05 29, 08:38)
O Alkavoje skanūs tortai?
Žinokit paragavau Bijolos tortą (Gimtadieniui pirkome) , tai mes visai likome nepatenkiti tuo sintetiniu kremu, tipo grietinelės  schmoll.gif Labai neskanu,tas kremas
*

Man tai visai skanus. Tik kartais skonis to pacio torto skirias. Pvz pirkom bituciu avilys pyraga tai visada net burnoj tirpdavo o viena kart kai nusipirkom tai gvazdikeliu tiek privaryta karsta.gif tai ismetem. Bet labai skanus ir gaivus kiek teko ragaut avietele, dar kazkokie gaivus, neatsimenu jau pavadinimo. Mes emem 3 aukstu tai bus visi skirtingi skoniai
gala
man tai alkavos tortai labai skanus, labai daug kartu ten pirkome. o maniskiui tai tortas ALKAVA sake pats paciausias smile.gif
Papildyta:
va cia tuos VIP tortus internete radau
http://www.santuoka.lt/index.php?option=co...262&Itemid=
ishiri
QUOTE(Ausrytia @ 2007 05 29, 17:04)
kur cia yra? pirma karta apie tokia firma girdziu  blink.gif kokie ten tortai ir kokios kainos? ar atveza? ar ima papildomai uz tai?
*

VIP tai ta pati imone kaip ir anksciau tik pakeitusi pavadinima (Virginijos saldumynai)
Hun
MErginos,

37.95lt uz kg ar tai reali kaina
doh.gif
Tila
Merginos, ką galite pasakyti gero (ar nelabai) apie Elguvos tortus ir pačią kepyklą? g.gif

Hun, kur čia tokia tortų kaina? Sakyčiau didoka, nes kol kas brangiausiai tortus esu radus po 35lt/kg unsure.gif
Hun
QUOTE(Tila @ 2007 05 31, 10:25)
Merginos, ką galite pasakyti gero (ar nelabai) apie Elguvos tortus ir pačią kepyklą?  g.gif

Hun, kur čia tokia tortų kaina? Sakyčiau didoka, nes kol kas brangiausiai tortus esu radus po 35lt/kg  unsure.gif
*

BIJOLOJE doh.gif doh.gif
natasele
QUOTE(Hun @ 2007 05 31, 12:21)
MErginos,

37.95lt uz kg ar tai reali kaina
doh.gif
*

Tai Bijoloje tikriausiai maziau ir nebutu rolleyes.gif
Hun
QUOTE(natasele @ 2007 05 31, 16:28)
Tai Bijoloje tikriausiai maziau ir nebutu  rolleyes.gif
*

Na kiek as zinau merginos po 28 maximum uzsisakinejo mirksiukas.gif
gala
nu jau 37 tai tikrai nesamoninga kaina. doh.gif
gala
smile.gif
maziulele
QUOTE(gala @ 2007 05 31, 22:30)
smile.gif
*

jauciu bevezant visi aukstai i skirtingas puses islakstytu lotuliukas.gif

bet siaip tai graziai atrodo thumbup.gif
natasele
Dar neskambinau į Bijolą, bet ar jie iš Kauno veža į rajoną? Iš Vilniaus veža (paklausiau 1,5Lt/km)
dvynuke85
QUOTE(natasele @ 2007 05 31, 23:06)
Dar neskambinau į Bijolą, bet ar jie iš Kauno veža į rajoną? Iš Vilniaus veža (paklausiau 1,5Lt/km)
*

mes irgi uzsakem bijoloje,mokesim 29 ir32 uz kg ir bus tikrai nepigiausi tortai sudeti.37brangu.nebent tu uzsisakei kazkoki nerealaus grozio torta.gal del puosybos taip uzbrangino.
maybe24
Idomu merginos kiek ir kokiu saldumynu pirkti 40 zmoniu ?vaisiai pas mus ieina i kaina,o vat saldumynus patiems reikia. g.gif
Hun
QUOTE(dauraa @ 2007 06 01, 14:45)
mes irgi uzsakem bijoloje,mokesim 29 ir32 uz kg ir bus tikrai nepigiausi tortai sudeti.37brangu.nebent tu uzsisakei kazkoki nerealaus grozio torta.gal del puosybos taip uzbrangino.
*

Nu ne schmoll.gif Paprastas net nespalvotas, triju aukstu. Tarp kitko kaina uzsauke 37.95Lt (tai jau 38Lt) + atvezimas doh.gif

O va Virginijos saldumynai viska ta pati padaro tik uz 25Lt/kg ir 15 atvezimas thumbup.gif thumbup.gif ir skoniai wub.gif (bent jau taip skamba, nes internetu paragauti negaliu lotuliukas.gif )
Taip kad nors ir imame 1kg daugiau nei planavome, o mokesime maziau ir niekas nemandagiai su mumis nesielge thumbup.gif mirksiukas.gif
Dar geriau gavosi kad BIJOLA atsake taip negrziai thumbup.gif
gala
as tai irgi galvojau apie Bijola, bet dabar kai papasakojai tai doh.gif
Hun
QUOTE(gala @ 2007 06 01, 16:22)
as tai irgi galvojau apie Bijola, bet dabar kai papasakojai tai  doh.gif
*

Pabandyk tuos Virginijos saldumynus mirksiukas.gif Man tai atrodo ten tikrai neblogai ir kaina gera. Vijukei torta vestuvems kepe ir ji sake buvo patenkinta mirksiukas.gif Juolab kad jie daro pagal foto thumbup.gif
gala
QUOTE(Hun @ 2007 06 01, 18:31)
Pabandyk tuos Virginijos saldumynus mirksiukas.gif Man tai atrodo ten tikrai neblogai ir kaina gera. Vijukei torta vestuvems kepe ir ji sake buvo patenkinta mirksiukas.gif Juolab kad jie daro pagal foto  thumbup.gif
*

o kur ju parduotuve yra?
dvynuke85
QUOTE(Hun @ 2007 06 01, 17:34)
Nu ne schmoll.gif Paprastas net nespalvotas, triju aukstu. Tarp kitko kaina uzsauke 37.95Lt (tai jau 38Lt) + atvezimas doh.gif

O va Virginijos saldumynai viska ta pati padaro tik uz 25Lt/kg ir 15 atvezimas thumbup.gif  thumbup.gif ir skoniai wub.gif (bent jau taip skamba, nes internetu paragauti negaliu lotuliukas.gif )
Taip kad nors ir imame 1kg daugiau nei planavome, o mokesime maziau ir niekas nemandagiai su mumis nesielge  thumbup.gif  mirksiukas.gif
Dar geriau gavosi kad BIJOLA atsake taip negrziai thumbup.gif
*

tikrai kad jie tau kazkaip nenormaliai uzlenke,kainyte tai oho.
Hun
QUOTE(gala @ 2007 06 01, 16:41)
o kur ju parduotuve yra?
*

Va cia mirksiukas.gif http://www.virginijossaldumynai.lt/index.p...t=1&lang=lt
nenuorama82
Siandien pasiskambinejau del tortu, nes domino, pries kiek laiko reiketu uzsakyti. Labiausiai nepatiko bendravimas su Bijola.Kainos nepasako, nors kitur kiek skambinau pasake 1 kg kaina, paklausiau, ar kaip nors supakuoja, nes patys vesim 120Km, tai pasake, kad nepakuoja.Kai paklausiau, kaip as ji tada nusivesiu, sako, ant keliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai koks vezimas ant keliu gali buti ant stovo esanciu tortu? Jauciu ir parveztumem i sventima vieta gabalais torta. Ir is viso, sake torta atves sestadieni is ryto...Kalbejo labai nemandagiai, gabenimui nepakuoja, pagal nuotrauka nezinojo, ar padarys, nes reikes uzklausti Kaune...Nusprendziau su Bijola daugiau reikalu netureti.
kearen
beskaitant man net juokas paeme prisiminus, kad kai uzsakinejom vieta vestuviu baliui ir derinomes del maisto, tai jie ir torta iskepti pasiule...zmoniu turetu buti apie 100, tai jie primete, kad reikes mazdaug 10kg torto. Tas irgi ok, ale kai pasake kaina kilogramo, tai gerai, kad sedejau - 80lt!!! doh.gif doh.gif doh.gif Isivaizduojat? 800lt uz torta paklot blink.gif schmoll.gif
gala
nesuprantu kas su ta Bijola pasidare, kiek pamenu komentarus, tai ten visos buvo labai patenkintos.
matai ispuiko labai doh.gif
dvynuke85
QUOTE(gala @ 2007 06 02, 14:50)
nesuprantu kas su ta Bijola pasidare, kiek pamenu komentarus, tai ten visos buvo labai patenkintos.
matai ispuiko labai  doh.gif
*

man pradeda baisu darytis del tu tortu,nes mes butent ten ir uzsakem.lyg tai ir kaina normali ir bendravo normaliai,bet kad nesigautu galutinis rezultas doh.gif
Hun
QUOTE(kearen @ 2007 06 02, 08:58)
beskaitant man net juokas paeme prisiminus, kad kai uzsakinejom vieta vestuviu baliui ir derinomes del maisto, tai jie ir torta iskepti pasiule...zmoniu turetu buti apie 100, tai jie primete, kad reikes mazdaug 10kg torto. Tas irgi ok, ale kai pasake kaina kilogramo, tai gerai, kad sedejau - 80lt!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Isivaizduojat? 800lt uz torta paklot blink.gif  schmoll.gif
*

blink.gif blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(dauraa @ 2007 06 02, 14:21)
man pradeda baisu darytis del tu tortu,nes mes butent ten ir uzsakem.lyg tai ir kaina normali ir bendravo normaliai,bet kad nesigautu galutinis rezultas doh.gif
*

Nesijaudink anksciau laiko mirksiukas.gif console.gif Manau jei jau prieme uzsakyma, tai viskas turetu buti gerai, bent jau tikekimes mirksiukas.gif
gala
QUOTE(dauraa @ 2007 06 02, 16:21)
*

gal ten kelios pamainos yra, ir kai kurios merginos paprasciausiai papuola i ta blogaja pamaina biggrin.gif
natasele
QUOTE(kearen @ 2007 06 02, 10:58)
beskaitant man net juokas paeme prisiminus, kad kai uzsakinejom vieta vestuviu baliui ir derinomes del maisto, tai jie ir torta iskepti pasiule...zmoniu turetu buti apie 100, tai jie primete, kad reikes mazdaug 10kg torto. Tas irgi ok, ale kai pasake kaina kilogramo, tai gerai, kad sedejau - 80lt!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Isivaizduojat? 800lt uz torta paklot  blink.gif  schmoll.gif
*

Dar tokių kainų būna? doh.gif doh.gif Už tortą tiek mokėti schmoll.gif doh.gif

Papildyta:
QUOTE(gala @ 2007 06 02, 19:34)
gal ten kelios pamainos yra, ir kai kurios merginos paprasciausiai papuola i ta blogaja pamaina  biggrin.gif
*

žinokit, buvom BIJOLOJE ir Kaune , ir Vilniuje, tai bendravimas visai nieko . Normaliai viską paaiškino, be jokių ten išpuikimų.
Tik kaip jau rašiau, labai nepatiko torto (iš jų pirkto) kremas, tokia sintetiką fui schmoll.gif Gal tik tame torte tas kremas toks, bet vistiek manau kiti taip pat bus sintetiniai.
Sutinku su tuo , kad visur dabar sintetika, bet ten patikėkit manim, buvo jos per daug doh.gif
ginvzt
Merginos, o pries kiek laiko uzsakote tortus? Mano vestuves rugpjuciu men, ir i Lietuva grisiu tik pries savaite - tai ar nebus per velu?

Dar pamenu anksciau kazkur skaiciau kad skanius tortus kepa kazkoks italu retoranas Kaune, kazkur centre, nu visai pamirsau kaip vadinasi, gal kuri pamenate pavadinima?
mng
doh.gif as irgi Bijola pasibaisejau. kai pasidomejau vienu tortu ir foto, tai man atreze: "tau jis per brangus...", tona buvo ziaurus. tada isejau koliodama ta pardaveja. susiradau kita ju parduotuve ir uzsisakiau ta torta. be to paskambinau direktoriai ir viska isklojua.
P.S. istorija ilgesne buvo...
Hun
QUOTE(mng @ 2007 06 04, 20:32)
doh.gif as irgi Bijola pasibaisejau. kai pasidomejau vienu tortu ir foto, tai man atreze: "tau jis per brangus...", tona buvo ziaurus. tada isejau koliodama ta pardaveja. susiradau kita ju parduotuve ir uzsisakiau ta torta. be to paskambinau direktoriai ir viska isklojua.
P.S. istorija ilgesne buvo...
*

Gal galetum imesti man i az direktores telefoniuka 4u.gif
Orebi
QUOTE(Hun @ 2007 06 05, 12:11)
*

314170 kaunas. telefonas viesas. uzrasytas pacioje parduotuveje.
ing.
Merginos, padekit.Mano vestuves rugpjucio pradzioj. Pries kiek laiko reiketu uzsisaktyti torta jau? Nezinau visai nei kokio noriu, nieko smile.gif svarbu, kad skanus butu. ir kiek mazdaug man jo pirkti, jei musu sventeje bus 30 zmoniu? Kiek jiems reiketu vaisiu ir kitokiu saldumyny? kaip jus skaiciuojat?
welkom1
user posted image

http://www.virginijossaldumynai.lt/
Joa
QUOTE(Hun @ 2007 06 05, 11:11)
*

lotuliukas.gif taip taip, reikia aukleti tokius darbuotojus chamus
gala
QUOTE(ingutei @ 2007 06 05, 14:50)
Merginos, padekit.Mano vestuves rugpjucio pradzioj. Pries kiek laiko reiketu uzsisaktyti torta jau? Nezinau visai nei kokio noriu, nieko smile.gif svarbu, kad skanus butu. ir kiek mazdaug man jo pirkti, jei musu sventeje bus 30 zmoniu? Kiek jiems reiketu vaisiu ir kitokiu saldumyny? kaip jus skaiciuojat?
*

kazkuri forumiete sake, kad skaiciuojasi 100 gramu kiekvienam sveciui
aktema
mano tortas bus is "Bijolos" 4u.gif bet mane tai labai graziai aptarnavo thumbup.gif padejo viska issirinkti patare ir t.t thumbup.gif
mammy
QUOTE(gala @ 2007 06 06, 04:22)
kazkuri forumiete sake, kad skaiciuojasi 100 gramu kiekvienam sveciui
*

blink.gif tiek mazai???? Pas mus bus 30zmoniu tai isetu kad turi but 3kg. O uzsakem 3aukstu torta apie 6kg, 5kg sakoti o dar vaisinis tortas ir kiti saldumynai blink.gif Negi persistengiau doh.gif
doviliuke21
QUOTE(mammy @ 2007 06 05, 23:30)
blink.gif  tiek mazai???? Pas mus bus 30zmoniu tai isetu kad turi but 3kg. O uzsakem 3aukstu torta apie 6kg, 5kg sakoti o dar vaisinis tortas ir kiti saldumynai  blink.gif  Negi persistengiau  doh.gif
*

Na jei ir liks suvalgysit jus, artimieji pades lotuliukas.gif
ing.
blink.gif  tiek mazai???? Pas mus bus 30zmoniu tai isetu kad turi but 3kg. O uzsakem 3aukstu torta apie 6kg, 5kg sakoti o dar vaisinis tortas ir kiti saldumynai  blink.gif  Negi persistengiau  doh.gif
*

O klausyk ka turi omeny rasydama kiti saldumynai? saldainius ivairius ar dar kazka? smile.gif ir ka jus zadate pirkti is vaisiu ir koki kieki mazdaug? smile.gif kiek atsieis tau sakotis , jei ne paslaptis, nes visai neisivaizduoju kiek jis galetu kainuoti doh.gif ir ar visus tortus ir sakoti uzsisakinejot vienoje firmoje? pries kiek laiko manai jau reikia uzsisakyti? vestuves bus nedideliame mieste.
dvynuke85
*

mes ant 65zmoniu uzsakem du tortus6kg ir8kg plius dar bus sakociai ir pamergyte po maza tortuka atsines tai viso bus du jaunuju tortai 6mazuciai tortai ir pora sakociu.mano nuomone tirkai dar liks visiem lauktuvem idetu tu saldumynu.
Ausrytia
QUOTE(ginvzt @ 2007 06 03, 20:09)
Dar pamenu anksciau kazkur skaiciau kad skanius tortus kepa kazkoks italu retoranas Kaune, kazkur centre, nu visai pamirsau kaip vadinasi, gal kuri pamenate pavadinima?
*

sveika, ginvzt! labai seniai matyta!!!! mirksiukas.gif tas restoranas vadinasi amigos mirksiukas.gif jis yra mickeviciaus gatveje. as kazkada rasiau apie si restorana, kad tortai dievisko skonio ju kepami wub.gif ir kaina yra apie 25lt uz kilograma ir jie neima daugiau nei uz puosima, nei uz balta glaista kaip kitur... gal tada, kai rasiau ir uzmatei smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.